Zlatuška, 42

Číslo profilu 9904294
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Zlatuška
Země Czech Republic
Město Vyškov
Orientace Heterosexuální
Věk 42
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 150 cm
Váha 46 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Hnědý
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Senegal Mexiko Maroko Švýcarsko Keňa Slovinsko Tunisko

Tuto zprávu poskytl uživatel Zlatuška Vyškov 05/30/2023 12:58:05

Do obchodu Zobrazit nabídky. Zobrazit nabídky. V našem srovnávacím testu nejlepších sušiček prádla jsme se podrobně věnovali více než padesáti modelům. Všechny hodnocené sušičky jsou kondenzační, jiné typy v současnosti na českém trhu pravděpodobně nenajdete.

Při hodnocení jsme se zaměřili zejména na účinnost sušičky. Další zásadní kritérium hodnocení byla energetická náročnost, tedy spotřeba sušičky, která vám napoví, kolik vás bude daný produkt ročně stát.

Recenze & Test 10 nejlepších sušiček ovoce |

Tento přepočet najdete i v tabulce každého produktu pro vaši představu o přibližných nákladech. Neopomenuli jsme ani hlučnost a délku standardního programu, které mohou být pro někoho také velmi důležité. Ve srovnání sušiček se navíc dozvíte, jestli má sušička možnost napojení na odpad, díky které se můžete vyhnout vylévání nádržky na kondenzát. Z výbavy jsme věnovali pozornost především typu motoru a nejdůležitějším funkcím, jako je časovač, dětská pojistka a displej.

V potaz jsme brali ale i sofistikovanější funkce, například:. Také jsme pro vás sepsali článek Jak vybrat sušičku prádla , kde najdete vše, co potřebujete pro její správný výběr vědět. S volbou konkrétního produktu podle specifických kritérií vám může pomoct také podrobná filtrace ve srovnání sušiček na Vybero.

Recenze & Test 50 nejlepších sušiček | Jak vybrat | Arecenze

Beko DSTU. Celý žebříček všech srovnávaných sušiček najdete zde. Nejnovější testy a recenze. Informace o slevách a výhodných nabídkách.

Tipy jak ušetřit při nákupu na internetu. O každé sušičce ve srovnávacím testu jsme zpracovali konkrétní výsledky našeho hodnocení a sepsali je do několika odstavců textu.

Zde najdete shrnutí recenze a odkaz na samostatnou recenzi. Tlačítko zjistit cenu vás pošle na porovnání nejvýhodnější nabídky na Heurece.

Jak v kategorii základních parametrů, tak v kategorii vybavení a funkcí si vedla sušička LG skvěle. Spotřebou se řadí k úspornějším modelům, jako jedna z mála má také nejlepší třídu účinnosti kondenzace.

EliteDate - Online seznamka (AKTUALIZOVÁNO) -

Ve výbavě má navíc kromě běžných funkcí také méně časté položky, jako je samočisticí kondenzátor či připojení na Wi-fi. Přečíst celou recenzi. U sušičky LG musíme víceméně jen chválit, tak by to koneckonců u modelu z vyšší cenové kategorie mělo být.

Právě cena je v podstatě jedinou zásadní nevýhodou tohoto modelu. Spotřebou se řadí k úsporným sušičkám, jeho hlučnost je pod průměrem, kondenzace vynikající a v nabídce funkcí najdete mimo jiné připojení na Wi-Fi či samočisticí kondenzátor. Má senzory vlhkosti, samočisticí kondenzátor a co víc — patří k chytrým zařízením, lze ji propojit s vaším smartphonem. Vyšší cenovka je tak opodstatněna a podle nás stojí tento kousek za investici.

Nízká spotřeba a vysoká účinnost kondenzace, to jsou dvě nejvýraznější vlastnosti sušičky LG. Z výbavy vyniká především samočisticí kondenzátor, smart funkce nebo invertorový motor.

Cena sušičky není vyloženě nízká, svými parametry a výbavou ale uspokojí i velmi náročné uživatele. Sušička AEG si vedla v našem srovnání velice dobře, zejména v kategorii základních parametrů.

Zdůraznit musíme například třídu účinnosti kondenzace A, úsporný chod nebo kratší trvání standardního programu. Kategorie vybavení a funkcí pro nás byla trochu zklamáním, vzhledem k ceně spotřebiče bychom čekali i některé pokročilejší funkce, sušička se ale drží spíše základů. Nízká spotřeba, vysoká účinnost kondenzace, vnitřní osvětlení bubnu, to jsou hlavní výhody sušičky Beko. Pozitivem je, že tento model v ničem vyloženě nezaostává, pouze jeho výbava je, s výjimkou vnitřního osvětlení bubnu, trochu nudná.

Nechybí nic podstatného, nedočkáte se ale žádné přelomové technologie. Kondenzační sušička Bosch má co nabídnout zejména na poli programů a funkcí, kde svým uživatelům poskytne například i samočisticí kondenzátor, Smart funkce nebo parní programy. Potěší také nízkou spotřebou a velkou kapacitou.

seznamka edarling Sušice

Za slabinu můžeme označit především vysokou cenu a s přihlédnutím k pořizovacím nákladům také třídu účinnosti kondenzace B a delší trvání standardního programu. Model značky Beko patří k variantám ve střední až vyšší cenové kategorii a za své výsledky se rozhodně nemusí stydět.

Patří k nejúspornějším sušičkám v testu a nabízí vynikající výběr funkcí a technologií, včetně senzorů vlhkosti. Postrádá pouze samočisticí kondenzátor. Nevýhodou sušičky Bosch je její poměrně vysoká cena. Za tu sice získáte velkou kapacitu a slušnou výbavu funkcí, co se ale základních parametrů týče, za stejnou nebo i nižší cenu můžete bez problému najít sušičky s nižší spotřebou a lepší energetickou účinností.

Sušička značky AEG si poradí i s 9 kg prádla a proto jde o skvělou volbu pro početnější rodinu. K tomu potěší dětská pojistka, zvukový signál, nebo možnost připojení na odpad, sušička má také čidla vlhkosti. Výhodu vidíme mimo jiné v nízké spotřebě, v řadě dalších parametrů je průměrná.

Zobrazit další produkty. Sušičky zatím nejsou v českých domácnostech příliš rozšířené, v posledních letech ale jejich popularita rychle stoupá. Bez předchozí zkušenosti nemusí být samotný výběr sušičky zrovna snadný. Pojmy jako kondenzátor nebo tepelné čerpadlo mohou při výběru kdekoho zmást. Proto jsme pro vás připravili tento článek.

V první části se budeme věnovat typům sušiček a jejich silným i slabým stránkám. Dozvíte se také, kam sušičku umístit a co je k její instalaci potřeba. Dále si rozebereme nejdůležitější parametry sušiček a také zajímavé funkce, které vám moderní modely mohou nabídnout. Nakonec se zaměříme i na cenové rozpětí, v jakém můžete sušičku pořídit, a upřesníme si, co za své peníze můžete čekat. Ke koupi sušičky prádla existuje hned několik hlavních důvodů:.

S pořízením sušičky se pojí i určité nevýhody, se kterými je potřeba dopředu počítat. Patří sem:. Na rozdíl od sušení na vzduchu zkrátka za použití sušičky musíte platit. Pořizovací náklady jsou několik tisíc až několik desítek tisíc, k tomu je ale potřeba připočítat také náklady na energie, které se budou pohybovat ve stovkách až tisících korun ročně.

Elite Date je druhá nejnavštěvovanější seznamka na českém internetu. Zatímco první eDarling má větší databázi uživatelů, členství na Elite Date je za mnohem výhodnější cenu. V naší recenzi se zaměříme na to, jak tento portál funguje, co od něj můžete očekávat a jaké jsou jeho výhody.

Na základě osobních zkušeností a ohlasů uživatelů jsme zhodnotili také případné nedostatky, o kterých byste měli vědět.

Vše najdete v následujícím textu. Přejít na EliteDate.

seznamka edarling Sušice

Elite Date se zaměřuje na zprostředkovávání vážného vztahu. Název je odvozen od myšlenky, že na serveru byste měli narazit pouze na seriózní členy. To je ověřováno pomocí manuální kontroly profilů a také tím, že se za službu platí. Neměli byste zde tedy narazit na trolly, falešné profily a jiné vtipálky. Registrace a vyplnění vstupního dotazníku vás nebude nic stát. Pokud ale chcete používat další funkce seznamky prohlížení profilů, psaní zpráv , je nutné se k odběru členství přihlásit.

Jak to vypadá se samotným výběrem? Na základě vstupního dotazníku a preferencí kategorie jako ona hledá jeho, ona hledá ji apod. To je vyhodnocováno pomocí vědeckých metod tak, abyste si s druhou stranou rozuměli. Lze je i dále filtrovat, například podle místa bydliště a dalších parametrů.

Jak velká je databáze uživatelů? To Elite Date neprozrazuje. Na stránkách se pouze dočtete, kolik návštěv má server za měsíc. Momentálně je to něco okolo To není zrovna málo, a tak máte velkou šanci, že si zde najdete svou lásku přes internet.

Největší množství uživatelů pochází z kategorie 25 až 45 let. Také další věkové kategorie jsou zastoupeny, ale ne v takovém počtu. Ačkoliv se Elite Date prezentuje jako zprostředkovatel především vážných vztahů, během výběru se můžete rozhodnout, zda hledáte.

Uživatelé si tyto údaje zadávají do profilů, tak jak to znáte i z jiných seznamek. Elite Date do komunikace uživatelů nijak nezasahuje. Zamilovanost zkrátka není v kompetenci serveru. Seznamka pro náročné také odkazuje na fakt, že v databázi byste měli najít pouze uživatele se vzděláním, podnikatele atd.

Doporučujeme tento fakt brát s rezervou. Pravdou ale je, že administrátoři stránky profily opravdu ověřují a pokud s vaším profilem budou nějaké nesrovnalosti, budou vás kontaktovat. Hodnocení uživatelů ukazují na to, že tento systém skutečně funguje a seznamka dostává svému mottu. Členství není možné zaplatit pouze na 1 měsíc.

Nejkratší doba, kterou musíte zaplatit, jsou měsíce 3. Členství se vám odemkne, jakmile se platba připíše na bankovní účet seznamky.

Nejrychlejší je samozřejmě platba online platební kartou přes zabezpečenou platební bránu. Můžete zvolit také bankovní převod nebo platbu na složenku. Elite Date je výhradně česká seznamka. Ač to sice znamená menší uživatelskou základnu, pro někoho může být výhodou, že potencionální partner se nebude nacházet daleko. Další velkou výhodou je aplikace, kterou portál pro uživatele vytvořil. Ta je kompatibilní jak s Androidem, tak iOS.

Používání je jednoduché, vše snadno najdete, a navíc budete mít okamžitě přehled o tom, zda vás někdo nekontaktoval. Láska přes internet není vždy snadnou záležitostí. A proto si pro uživatele Elite Date připravilo také vlastní blog. Tam najdete poměrně kvalitní články z oblasti seznámení online na témata jako jsou co dělat při prvním rande naslepo, kam na rande atd.

Pokud se přihlásíte k odběru členství, nemusíte se obávat, že vám bude seznamka strhávat peníze i poté, co už ji nebudete používat. Členství se totiž automaticky neprodlužuje. Platbu je potřeba vždy znovu schválit. Seznamka má spolehlivou technickou podporu.

Pokud budete potřebovat poradit, nebo se vám něco nebude zdát, můžete ji kontaktovat nejen pomocí kontaktního formuláře, ale i přes email nebo telefonicky. Jak už bylo řečeno, placené členství eliminuje falešné profily, vtipálky a lidi, kteří to nemyslí vážně.

Má ale i další výhodu. Váš profil si nebude moci prohlédnout nikdo mimo seznamku. Prohlížení profilů a fotografií je možné pouze po zaplacení. Ač za členství zaplatíte, portál negarantuje, že uspějete. Jak jsme uvedli výše, celý proces seznámení je jen na uživatelích samotných.

Elite Date vám pouze vygeneruje návrhy na uživatele, kteří splňují vaše požadavky a hodili by se k vám na základě vstupního testu. Bezplatná varianta členství je sice v nabídce, nic ale v jejím rámci nemůžete dělat, ani zasílat zprávy.

Elite Date bychom zařadili mezi seznamky, které skutečně fungují. Pokud hledáte spřízněnou duši a myslíte to vážně, rozhodně se vám do členství vyplatí investovat. Administrátoři si zakládají na tom, že u nich nenarazíte na falešné profily a vtipálky. Navíc nikdo, kdo nezaplatí, nebude moci prohlížet váš profil.

0 / 5

Populární profily

stesti cz seznamka Neratovice

Alžběta, 35

seznamovací služba Jaroměř

Natalie, 26

seznamka pardubice Ostrava

Šarlota, 24

rande naslepo chris pine Krnov

Lucia, 42

dal seznamka Litvínov

Sofia, 33