Christina, 25

Číslo profilu 9437209
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 03/27/2023
Jméno Christina
Země Czech Republic
Město Olomouc
Orientace Lesbičky
Věk 25
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 153 cm
Váha 55 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Zelená
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Slovensko Mauricius Jamajka

Tuto zprávu poskytl uživatel Christina Olomouc 03/28/2023 11:23:03

seznámit se s girl Veselí nad Moravou

If you find yourself in Bangalore, India, you get frightened by the noise, dirt, car horns, by the stench that is quite hard to distinguish, by the overpopulation, and the total feeling of uprooting. You are standing in the most shabby and inhospitable place on Earth And then — perhaps because of her prosaically blue jeans — you take your first photo in your life.

Když se ocitnete v Bangalore, Indie, vyděsíte se randálu, špíny, troubení, smradu, který nerozlišíte, přelidněnosti, totálního pocitu vykořeněnosti, jste na nejrozbitějším a nejnehostinnějším místě na světě… a pak - asi kvůli jejím prozaicky modrým džínům - uděláte vaši 1. Devised theatre inspired by a documentary mapping a life phase of Sir Nicholas Winton.

It tells a fictional story about events preceding World War II. Autorské divadlo inspirované dokumentem o životní etapě sira Nicholase Wintona. Vypráví fiktivní příběh o událostech před druhou světovou válkou. Představení Okno je reflexí tragické události očima mladých lidí.

Úhly pohledu jsou něco, co nám umožňuje vnímat realitu světa odlišně. A jaká vlastně realita je? A čí úhel pohledu se k ní přibližuje? Our angles of view are something that allows us to perceive the reality of the world differently. What is reality really like?

And whose angle of view is getting closer to it? Mazal is upset with the whole world. When she inherits her grandmother's magic ring, she embarks on a journey to exact revenge on her friends, which leads them into her mind and to a confrontation with a terrifying witch.

seznámit se s girl Veselí nad Moravou

Mazal je naštvaná na celý svět. Když zdědí babiččin kouzelný prsten, vydá se na cestu, na níž se chce pomstít svým přátelům. Přivede je tak do své mysli a ke střetu s děsivou čarodějnicí. Staged now and here based on Miroslav Krobot's story from his book "Nečíst!

Základní umělecká škola Ostrov | Divadelní klub HopHop | Soukání - program

The characters, circumstances and situations are given, however, how will they be fulfilled and by who depends on the particular moment of the play performed for the audience. Inscenování tady a teď na základě povídky Miroslava Krobota z knihy Nečíst! Zadané charaktery, zadané okolnosti, zadané situace, ale kým jak budou naplněny, to záleží na konkrétním momentu daného představení před divákem.

The main character - Korotkov - works in a match production factory. Out of the blue, he is fired from his position as the Office Manager.

Korotkov finds himself in an absurd sequence of events in a bureaucratic and totalitarian regime.

The more he demands an explanation, the more he fails to understand the situation. At the end of the production, we see a broken man, who no longer knows who he is, or even what his name is. He loses his identification documents, and thus, his identity itself. Hlavní hrdina Korotkov pracuje v sirkárně. Z ničeho nic je ze své pozice vedoucího kanceláře vyhozen. Ocitá se v situaci, v níž čelí absurdnímu sledu událostí v byrokratickém a totalitárním režimu.

Čím víc požaduje vysvětlení, tím hůře se mu daří pochopit celou situaci. Na konci představení vidíme zlomeného muže, který už neví, kdo vlastně je, ani jak se jmenuje.

Ztratí doklady o své totožnosti a tím i vlastní identitu. As is often the case, we are left with questions. What is left for us when the world whirls and rushes by and we enter adulthood? How do we ask ourselves about ourselves in the world? With our baggage of surroundings, family, relationships and dreams, which appear after all in the course of our common initiations with the world.

Sometimes only moments, fractions of events and our common experiences are remembered and important. It often happens that we only have each other.

.

0 / 5