Sophie, 35

Číslo profilu 930136
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 03/21/2023
Jméno Sophie
Země Czech Republic
Město Liberec
Orientace Bisexuální
Věk 35
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 189 cm
Váha 63 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Hnědý
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Švýcarsko Pacifik Finsko

Z exstarostky Nemanic udělal inzerát nymfomanku - Novinky

Tuto zprávu poskytl uživatel Sophie Liberec 03/22/2023 05:07:03

Hledám kamarádku k moři - diskuze -

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání. Internetoví podvodníci neznají mezí. Své oběti si vybírají cíleně. Na internetové seznamce se žena seznámila s mužem pracujícím na ropné plošině v Texasu. Postupně ze své oběti vymámil přes jeden milion korun.

Policisté tímto případem apelují zejména na ženy, aby se nestaly dalšími oběťmi podvodníků.

kamelot-inzerce - Seznamka

Žena posléze na policii podala trestní oznámení na neznámého pachatele. Na plzeňské kriminalisty se obrátila 47letá žena, která se stala obětí milovníka-podvodníka, který z ní postupně vymámil více než jeden milion korun. Zdrcená, zrazená, finančně vyčerpaná a vlastním studem zasažená a podvedená žena začala kriminalistům vyprávět svůj hořký příběh. Dne Sdělil jí, že má 9letého syna, žijí společně v Kalifornii, pracuje na ropné plošině v Texasu a zaslal ji pár rodinných fotografií se synem.

Nejprve si intenzivně o sobě psali na internetu, dále přes mobilní aplikaci a e-mail. Jednalo se o intenzivní písemnou komunikaci v českém jazyce.

seznamka oznámení Domažlice

Během společné komunikace ji muž požádal o její adresu, kam by si mohl poslat balík s cennostmi, za které si chtěl v České republice koupit dům. Následně ženě sdělil, že příjem balíku bude podmíněn platbami, které žena měla zaslat na udaný bankovní účet. Postupně začaly ženě na její e-mail chodit avíza ze zahraniční přepravní společnosti k úhradě poštovného. Žena dle instrukcí zaslala ze svého bankovního účtu částku necelých 43 Kč na udaný cizí bankovní účet.

Posléze zjistila, že tato platba měla být za to, že balíček byl zadržen v Rumunsku a nemá diplomatické razítko, je držen celní službou a čeká na úhradu cla. Následně po ni zahraniční přepravní firma chtěla uhradit další částku přes tisíc korun, kterou opět žena zaslala na udaný bankovní účet v cizí měně.

seznamka oznámení Domažlice

Přestože žena vše zaplatila, žádný balíček neobdržela, i když na internetu zjistila, že balíček opravdu na její jméno existuje. To ženu přimělo věřit, že je vše v pořádku. Muž svoji oběť opět kontaktoval, a to ohledně rozbitého přístroje, který ke své práci potřebuje a požádal jí o další peníze. V té době žena byla bez finančních prostředků, a tak si v bankovním ústavu požádala o spotřebitelský úvěr na částku ve výši korun.

Přijaté finanční prostředky obratem zaslala na udaný zahraniční bankovní účet. Další kontakty podvodníka se mimo jiné týkaly zasílání peněz na právníka, tedy žena nelenila a ze svého účtu zaslala dalších 92 tisíc korun na udaný zahraniční bankovní účet.

Zraněný cizinec (63) čekal v lese u Kdyně na pomoc 15 dnů |

Platby se dle tvrzení podvodníka měly týkat za právní služby, letenky do České republiky či zaplacení daní. Podvodník ženu během písemné komunikace následně přiměl k tomu, aby své finanční prostředky začala posílat přes bitcoinmat do jeho udané bitcoinové peněženky. Celkem v bitcoinmatu tímto způsobem skončilo přes korun v několika vkladech.

Podvodník měl v kapse další trik, tentokrát se jednalo o jeho údajného kamaráda, který měl mít životní peripetie, kdy kamarádova údajná česká manželka mu neuměla poslat peníze přes bitcoinovou peněženku.

Lásku platila penězi - Policie České republiky

Peníze, které měly patřit další cizí osobě, ženě postupně přicházely z české banky, a pod jménem údajné manželky, na její běžný účet. Získané oběživo ze svého účtu vybírala v hotovosti a následně v několika vkladech vložila do udaných bitcoinových peněženek.

Celkem se jednalo o korun. Když se žena zajímala o doručení balíčku s cennostmi, za jehož dopravu již platila, zažádala předmětnou zahraniční přepravní firmu o informace. Odpovědí jí byl finanční požadavek na úhradu déle ležícího balíčku ve výši 30 korun, který opět žena uhradila vkladem do bitcoinové peněženky na udaný bitcoinový účet. Posléze po ženě požadovala zahraniční přepravní společnost uhradit pokutu v cizí měně, a to ve výši 5 Euro.

Poškozená již neměla prostředky na úhrady a vlastním procitnutím ze zamilovanosti zjistila, že se stala obětí podvodníka. Celý případ se odehrál v internetovém prostředí od prosince do září Policistům následně poskytla veškerou uloženou komunikaci k dalšímu opatření. Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu podvod a případem se dále intenzivně zabývají.

Na bývalou starostku Nemanic na Domažlicku Vlastu Talašovou koukají lidé skrz prsty. A není se co divit. Na internetové seznamce se na přelomu roku objevil choulostivý profil dvaačtyřicetileté političky, který z ní udělal sexuální dračici. Text byl doplněn o obcénní fotografii a osobní údaje včetně celého jména, adresy a telefonního čísla do bydliště. Policie nyní vypátrala člověka, který za nechutnou aférou stojí.

Stopa vede podle informací Práva k Ivanu Bartoškovi, který byl posledním starostou, když jeho mandát vypršel loni v listopadu a doposud se nepodařilo v obci sestavit novou samosprávu.

Telefony s perverzními nabídkami na sebe nenechaly dlouho čekat. Až když mi jeden z těch volajících řekl, ať se podívám na internet, že tam mám pěkně nechutnou fotku. Když jsem otevřela patřičnou adresu, málem mne museli křísit.

Kromě smyšlených údajů o mé osobě s nechutným komentářem tam byly dvě mé fotky z maturitním plesu a dále snímek nahé ženy bez hlavy ve vaně se zeleným robertkem mezi nohama," vzpomínala Talašová na šokující chvíle po shlédnutí svého profilu na seznamce.

Hned vzala telefonní sluchátko a vytočila tísňovou linku policie. Následně pak podala trestní oznámení na neznámého pachatele. Policii jsem požádala, aby to nechala na internetu po dobu nezbytně nutnou pro vyšetřování a pak to stáhla,"pokračovala bývalá starostka. Že si rodina užila své, potvrdila i Talašové dcera Radka. Těžko se to těm lidem vysvětluje, že v tom je nevinně," prohlásila Radka Talašová.

Podle názoru psychologů na takový typ seznámení reagují většinou devianti. Vyšetřování případu provází řada podivností. Hlavním podezřelým je starostův syn Marek. Podle oslovených právníků je to učebnicový příklad trestného činu pomluvy, neoprávněného nakládání s cizími údaji a poškozování cizích práv. Jenže policisté dospěli k závěru, že se jedná pouze o přestupek. Podezřelým je 19letý muž z Nemanic.

Věc byla předána ke správnímu řízení," uvedla mluvčí domažlické policie Dana Čejková. Ta věc je nad slunce jasnější," reagoval advokát Vojtěch Fořt. Talašová se proti rozhodnutí policie brání. Rozhodovat o ní bude státní zástupce," prohlásila Talašová. Státní zástupce se bude muset také vypořádat s tím, proč se místní policie z vyšetřování nevyloučila.

seznámení se s podklady | České republiky | Buštěhrad

Tam by totiž mohl být zakopaný pes. Policejní mluvčí argumentovala tím, že případ byl šetřen s neznámým pachatelem. Poté byla věc ihned předána správnímu orgánu," konstatovala Čejková. Bartošek odmítl, že by se kdokoliv z rodiny na založení profilu Talašové podílel. Naopak podezřívám paní Talašovou, že si to sama vyrobila chce to hodit na nás," reagoval Bartošek.

Proč ta nevraživost mezi rodinou starosty Bartoška a bývalou první ženou obce? Pravdou je, že jsem se nehodlala podílet na jeho pochybných aktivitách. Šprajcla jsem se mu, a on mě nechal odvolat z funkce a starostování převzal po mně," uzavřela Vlasta Talašová.

Hlavní menu. Z exstarostky Nemanic udělal inzerát nymfomanku. Právo , Patrik Biskup. Článek Text byl doplněn o obcénní fotografii a osobní údaje včetně celého jména, adresy a telefonního čísla do bydliště. Související témata: Starostka. Výběr článků. Energetická krize Zastropování cen Příspěvek na energie Kalkulačka cen energií Příspěvek na bydlení Úsporný tarif Levné recepty. AutoMoto Autoškola - nové otázky Kam o víkendu za auty Přepis auta - koupě ojetiny Platnost dálniční známky Od kdy přezout na zimní?

Řidičák B a další skupiny. Seriál Koruna: 5. Z exstarostky Nemanic udělal inzerát nymfomanku - Novinky.

0 / 5