Bronislava, 21

Číslo profilu 8839237
Datum registrace 05.02.2023
Aktualizován 03/27/2023
Jméno Bronislava
Země Czech Republic
Město Náchod
Orientace Bisexuální
Věk 21
Znamení zvěrokruhu Lev
Výška 185 cm
Váha 56 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Modrý
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Nederland Dánsko Kroatië Turecko

Jazyky : Společné zájmy : Seznamka -

Tuto zprávu poskytl uživatel Bronislava Náchod 03/28/2023 11:55:03

Chcete vést výuku hravou a nenásilnou formou? Docházejí vám nápady, jak žáky zaujmout a udržet jejich pozornost? Inspiraci naleznete v knize " her pro atraktivní výuku angličtiny", která je určena všem učitelům a lektorům anglického jazyka. Hry jsou v knize rozděleny do šesti oblastí podle cíle na aktivizující hry, seznamovací hry, konverzační hry, konverzační a gramatické hry, gramatické hry a hry pro rozvoj psaní. Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.

Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Detaily produktu Porovnat ceny Informace o výrobku Hodnocení. Jak doporučené nabídky vybíráme? Hry jsou v knize rozděleny do šesti oblastí podle cíle na aktivizující hry, seznamovací hry, … Celý text. Anglický jazyk s počtem stran až Anglický jazyk s rokem vydání 2 až 2 ,9 Anglický jazyk v češtině.

Přidat do porovnání Porovnat ceny. Čeština, rok vydání Angličtina za 24 dnů - Emily A. Čeština, počet stran 52, rok vydání Insight: Pre-intermediate Workbook -…. Angličtina 6: Lucie Betáková.

Anglické Centrum Plzeň - Anglická školička - Kurzy angličtiny

Angličtina pro jazykové školy III. Tech Talk Elementary Workbook: J. Angličtina pro jazykové školy I. Všechny podobné výrobky. Angličtina pro lékaře - Joy Parkinson.

Angličtina gramatický trénink - Anke…. Krásný den, Zaměřuji se primárně na výuku angličtiny dětí na základní škole, Vyučuji i mě doma nebo můžu za žákem individuálně dojíždět po Brně, V případě lokality mimo Brno individuální domluva.

Vyučované předměty: Angličtina. Lektorka — 10 let praxe v soukromé výuce. Zkušenosti i s výukou předškoláků v MŠ a školáků na prvním stupni ZŠ. Živnostenský list. Vyučované předměty: Matematika, Angličtina, Slovenština, Čeština pro cizince. Baví mě předávat angličtinu dál, protože otvírá dveře do celého světa!

Přináší mnoho zážitků, přátel, dobrou práci a třeba i lásku a rodinu. Učím, tak aby to bavilo tebe i mě! A hlavně - chci ti pomoci splnit vytyčený cíl. Rok jsem studovala v USA a 4 roky létala pro Emirates.

Vyučuji třetím rokem. Dobrý den, mé jméno je Dávid Patvaroš a angličtině se věnuji již od zákládní školy. Jsem student vysoké škole se zaměřením na angličtinu na úrovni B2-C1. S doučováním už mám trochu zkušenosti a vždy se snažím studentovi co nejvíce vyhovět.

Doučování Angličtiny |

Raději učím dospělé, ale děti mi taktéž nedělají problém. Doučuju jak gramatiku, tak slovička, procvičení konverzace. Mám doma hodně učebnic podle kterých doučuju, takže se určitě vždycky něco najde.

seznamování angličtina Plzeň

Doučování online není problém, ale nemám to rád. Okolí od Vsetína do Zlína. V případě zájmu mně neváhejte kontaktovat. Kontakty: email - dawe seznam. Facebook: Dávid Patvaroš.

Předškolní děti ( let) | Spell studio - nejen Jazyková škola Plzeň

Hello, my name is Mirjana. I have master degree of English language and literature. I am very initiative and go-ahead person. I give my best to finish requested job.

seznamování angličtina Plzeň

I am positive and open for conversation. Please feel free when you learn with me,do not be afraid, making mistakes is natural thing in learning, let's learn English in the most easiest and relaxed way. Vyučované předměty: Angličtina, Srbština, Jazykové kurzy — angličtina, Jazykové kurzy — ostatní. Pro zobrazení všech lektorů v tomto předmětu klikněte zde. Nenašli jste lektora ve Vaší lokalitě, vyvěste si u nás poptávku po Vaší požadované výuce zde poptávka se bude zobrazovat v pravém sloupci.

Máte rádi Plzeň? Žijete tu, pracujete? Jste z okolí Plzně?

Lektoři Váš inzerát uvidí a budou Vás sami moci zkontaktovat. Naši lektoři s praxí nabízí výuku a doučování angličtiny pro individuální zájemce všechny úrovně pokročilosti od A1 , doučování pro žáky zakládních škol ZŠ, středních SŠ k maturitě a průběhu studia a dále všechny studenty VŠ řešení konkrétních problémů, hovorových situací.

Velmi důležité je dbát jak na procvičování gramatiky, tak i slovní zásoby. Soukromí lektoři v našem katalogu Vám mohou pomoci s přípravou na přijímací zkoušky, testy, mezinárodní certifikáty.

V neposlední řadě se zde nabízí pomocná ruka při napsaní školních prací, esejí a jiných studií a spisů. Angličtina všech cenových úrovní, možno učit se angličtinu z domova, poslouchat angličtinu po skypu, či navštěvovat kurzy angličtiny.

Angličtina Vsetín Dobrý den, Hledám doučování z anglického jazyka z důvodu odjezdu do zahraničí. Mam Může odpoledne po škole či o Kytara Příbram Zdravím měla bych pro přítele zájem lekce kytary okolí Příbrami. Děkuji za odpověď. Keyboard klávesy Olomouc chci se naučit na klávesy,jsem začátečník. Dnes je neděle V našem katalogu najdete soukromých učitelů Přihlášení pro lektora.

Nabídky doučování od soukromých lektorů. Pomůžu Vám zlepšit Vaši angličtinu! Praha 10 Standartní hodina je 45 minut. Má angličtina je Elektrotechnika, Elektronika České Budějovice.

Angličtina Ostrava. Informatika od začátečníka po pokročilého Plzeň Naprosté základy až po pokročilého uživatele - windows, apple, - word, excel, Grafika se smyslem pro humor Brno Indesign, Illustrator.

Klavír, piano, klávesy Praha 9. Hra na klavír Ostrava.

0 / 5