Jitřenka, 25

Číslo profilu 8672296
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 03/27/2023
Jméno Jitřenka
Země Czech Republic
Město Uničov
Orientace Heterosexuální
Věk 25
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 189 cm
Váha 74 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Zelená
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Maroko Turecko Estonsko Itálie Chorvatsko Polsko Švýcarsko

Akce - Dětský domov Krupka

Tuto zprávu poskytl uživatel Jitřenka Uničov 03/28/2023 06:40:03

V listopadu byl v Krupce založen klub raketových modelářů. Vedoucími byli Rudolf Zych a Josef Jireš. Instruktáž začínajících raketových modelářů provedli modeláři z RMK Bílina pod vedením p.

Naučná stezka Po stopách horníků v Krušných horách - Toulavé Šlápoty

První dvě schůzky proběhly v sobotu a v neděli, kde si účastníci zhotovili modely raket a na závěr si je na nedalekém hřišti zalétali. Do klubu se přihlásili tito žáci:. Rudolf Zych působil v klubu dlouhá léta jako vedoucí mládeže a posléze byl i jejím předsedou. Klub sídlil od svého vzniku v budově bývalého Svazarmu v Bohosudově v Lindnerově ulici č. Náš stávající klub se nachází v Krupce - Maršově, v ulici Karla Čapka V užívání jsme měli 1.

Od roku máme k dispozici i přízemí, které je reprezentativní. V našem klubu se po celá léta pracuje s mládeží.

V našem klubu máme nyní držitele titulů Mistr ČR, absolutní mistr ČR, ale i Mistry Evropy a světa v raketovém modelářství v seniorech i v juniorech. Ostatních medailí nepočítaně. V uplynulých letech modeláři v klubu stavěli nejvíce rakety, ale Rudolf Zych s dětmi v počátcích stavěl i lodě a později i letadla.

Jako doplňkové činnosti se stavbou letadel zabýváme dodnes. Od roku spolupracujeme s německým modelářským klubem v Rossendorfu, jehož hlavní náplní je právě stavba letadel. Přesto si velmi dobře rozumíme. My zkoušíme létat s elektrolety, němečtí přátelé k nám jezdí na halová házedla. Dnes již nikdo nespočítá, kolik dětí prošlo raketomodelářským klubem za všechny uplynulé roky, ale důležité je, že se vedoucí kroužku Bedřich Pavka, Pavel Broný a Věra Pavková věnují mládeži dodnes.

Děti do 15ti let se pravidelně zúčastňují krajských a republikových soutěží. Junioři a senioři startují v seriálu Mistrovství ČR.

Junioři i senioři z našeho klubu patří do reprezentace ČR a absolvují mistrovství světa a mistrovství Evropy. Naši členové se zúčastňují pravidelně soutěží světového poháru většinou v Polsku, Slovensku a Slovinsku a sami jsme každý rok v květnu jeden pořádali 15 let. Patřil k nejlépe organizovaným a nejobsazenějším na světě.

Bohužel naše letiště již nemá parametry pro pořádání světových pohárů v důsledku rozšiřování průmyslové zóny. Proto od roku na světové poháry jezdíme jinam. Slavíme úspěchy i ve světových pohárech.

Bedřich Pavka vyhrál 4x SP celkově. V S7 dokonce 3x za sebou.

jak a kde se seznámit Krupka

To v ČR nikdo jiný nedokázal. Finančně přispívá KnaufInsulation. Modelářskou školu v našem klubu navštěvuje ročně kolem účastníků. Děti se seznámí z historií kosmonautiky a modelářství, s modelářským materiálem a vyrobí si za pomoci vedoucích z RMK Krupka balsové letadlo. Místo hodin výtvarné výchovy, pracovních činností, prvouky či přírodovědy ve škole stráví dopoledne u nás v klubu a výuka je tak pro ně daleko zajímavější.

Všechny děti pořádáme již od roku odcházejí spokojené, někteří si pak najdou cestu do našeho modelářského klubu. Několik juniorských mistrů světa či Evropy pochází právě z účastníků Modelářské školy. Pořádáme nebo se zúčastňujeme výstav pro širokou veřejnost, účastníme se předváděcích akcí či vystupujeme na oslavách MDD, připravujeme Den otevřených dveří, a samozřejmě pracujeme s dětmi z našeho kroužku pravidelně. Všechnu práci pro děti dělají vedoucí zdarma, ve svém volném čase a ve své dovolené.

Každá pomoc je vždy vítána, zatím nejvíce našemu klubu pomáhá firma Knaufinsulation, za což moc děkujeme.

Pavel Krupka | 4. stránka | SvětOutdooru

Finančně pomáhá i Karel Strnad. Tito 4 reprezentanti vévodí i českému reprezentačnímu žebříčku, v první pětce nejlepších českých a československých reprezentantů jsou 4 z RMK Krupka a Jiří Táborský z RMK Praha rovněž 42 medailí.

Hlavní stránka Historie klubu. Nabídka Hlavní stránka Kontakty Kde nás najdete? Where to find us..

Krupka | Tipy na výlet |

Historie klubu. Hlavní stránka.

jak a kde se seznámit Krupka

World Cup. Kde nás najdete? Where to find us? KRaM ČR. Nabídka hradu Krupka, Teplice -stylová restaurace s vyhlášenou českou kuchyní -komfortní ubytování v penzionu -romantická procházka mezi hradbami s nádherným výhledem -výstava archeologických nálezů -obřadní síň v Rytířském sálu pro svatební obřady -svatby a společenské oslavy v restauraci, v Rytířském nebo Krbovém sálu -sezónní prohlídky s průvodcem Provozní doba Hrad je v každodenním a trvalém provozu, otevřeno od Prohlídky hradu s průvodcem S historií hradu Vás seznámí studenti v období červenec—srpen, a to úterý—neděle v čase Vstupné je dobrovolné.

Dostupnost Město Krupka leží 7 km severně od města Teplice v Ústeckém kraji. Má autobusové i vlakové spojení. Na hrad vede modrá a žlutá turistická značka.

Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice. Chci zprávy do e-mailu. Na hradě v Krupce se najíte i vyspíte, nabízí rozhled po Teplicku.

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST | KRUPKA | Výrobní závod Knauf Insulation

Petr Málek Reportér. Kliknutím zvětšíte. Hrad Krupka je veřejnosti přístupný po celý rok. Turisticky atraktivnější je v letních měsících. Parkování je hned u hradu. Teplice, Ústecký kraj, Krupka. Z okolí. Teplicko Fotbal Zprávy z Česka. Tipy na víkend. Čtenář reportér Poslat příspěvek 4. Aréna názorů. Z okolí Požáry 3. Architektura Za jídlem.

Auto Dům a zahrada. Věda 3. Móda Zdraví 3. Zvířecí deník a chovatelství. Celebrity 4. Volby na Teplicku Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice. Komunální volby , Senátní volby , Co rozhodne volby u vás , Komunální volby , Volby do zastupitelstev obcí v Česku , Volby do Senátu Parlamentu České republiky.

Další tipy Tipy na výlety Tipy na víkend Ostatní tipy Uvolněte se prosím! Thermalium je opět otevřeno pro všechny! Ostatní tipy Jak na velikonoční dekorace vám ukáže teplická botanická zahrada. COM Škoda Octavia 2.

0 / 5