Marija, 27

Číslo profilu 8396356
Datum registrace 31.01.2023
Aktualizován 03/27/2023
Jméno Marija
Země Czech Republic
Město Žďár nad Sázavou
Orientace Lesbičky
Věk 27
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 177 cm
Váha 67 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Líska
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Zanzibar Malta Španělsko

Prodejny | Super zoo

Tuto zprávu poskytl uživatel Marija Žďár nad Sázavou 03/28/2023 07:45:03

Při této příležitosti můžete také stanovit osobu, která Vás může za určitých okolností zastoupit v udělení souhlasu s poskytováním zdravotních služeb. Pokud iniciativa k poskytnutí informací vychází od osob blízkých, je nutné dohodnout dopředu den a čas kdy se Vašim příbuzným bude věnovat ošetřující lékař, aby obě strany měly možnost ve svém rozvrhu vyhradit časovou rezervu a informace byly podávány bez rušivých momentů, časové tísně a byl prostor na případné dotazy a diskusi.

Termín návštěvy k poskytnutí informací lze dohodnout i telefonicky nebo emailem. Samostatnou kapitolou je telefonické poskytování informací o Vašem zdravotním stavu blízkým osobám. Upozorňujeme Vás, že takový způsob komunikace citlivých údajů je zdravotníky obecně považován za nebezpečný a snažíme se mu vyhnout. V případě závažných poruch zdraví informace po telefonu FN HK neposkytuje vůbec.

Seznam firem |

Požadujeme alespoň první kontakt s blízkou osobou osobně, abychom si případně mohli ověřit totožnost naše zákonné právo z osobního dokladu s fotografií a vztah osoby k Vám, včetně Vámi uděleného povolení této osobě sdělovat informace o Vašem zdraví pravidla stanovená zákonem. Pokud zjistíme, že tazatel takové informace od zdravotníků smí získat, domluvíme s ním heslo, kterým se při telefonátu bude jednoznačně identifikovat. Vás žádáme o spolupráci ve smyslu stanovení jedné, max.

Mějte porozumění se zdravotníky, kteří nemají časovou kapacitu komunikovat s rozsáhlým okruhem Vašich blízkých osob. Zákon o zdravotních službách stanoví, že žádný zdravotník nemůže poskytovat zdravotní výkony a služby, ke kterým nedáte dopředu souhlas. Souhlas poskytujete písemně, ústně, nebo pouze tím, že na výzvu zdravotníka k součinnosti s ním spolupracujete.

Bez Vašeho souhlasu Vám smíme poskytovat jen neodkladnou péči nutná k záchraně života a odvrácení těžkého postižení zdraví , nebo ve výjimečných případech péči, která byla nařízena vnější autoritou soud, hygienická služba. V úvodu hospitalizace se můžete setkat s těmito typy písemných informovaných souhlasů souhlas, ve kterém poučený pacient nebo jeho zákonný zástupce dává souhlas k určité situaci nebo proceduře :. Podle platných právních předpisů má pacient právo znát informace o svém zdraví a o plánované diagnostice a léčbě.

V případě, že nechce tyto informace znát, má plné právo tyto informace od zdravotníků nepožadovat a nedostat je. Právo na informace o Vašem zdravotním stavu mají pouze osoby Vámi určené a zapsané v dokumentu Rozhodnutí o zacházení s informacemi o zdravotním stavu. Tento dokument, jak je již výše zmíněno, budete se zdravotníky vyplňovat záhy po přijetí a v průběhu hospitalizace můžete v něm uvedené údaje měnit. Zadejte hledaný výraz.

Relaxace pro ženy |

Poskytování informací Dle zákona o svobodném přístupu k informacím Poskytnuté informace Výroční zprávy Vážené dámy, vážení pánové, při přijetí do nemocnice se Vás budeme ptát komu a v jakém rozsahu mohou být poskytovány informace o Vašem zdraví. V úvodu hospitalizace se můžete setkat s těmito typy písemných informovaných souhlasů souhlas, ve kterém poučený pacient nebo jeho zákonný zástupce dává souhlas k určité situaci nebo proceduře : Rozhodnutí pacienta o zacházení s informacemi o jeho zdravotním stavu.

Souhlas pacienta s hospitalizací. Souhlas zákonného zástupce s hospitalizací pacienta s omezenou svéprávností.

Joy & Chill - Hradec Králové Delivery in Hradec Králové - Online Menu - Dáme jídlo

Souhlas zákonného zástupce s hospitalizací nezletilého pacienta. Souhlas s hospitalizací od pacienta, který nechce znát informace o svém zdravotním stavu. Kontakty Lékařská pohotovost Jak se k nám dostanete Onemocnění COVID - informace Hospitalizace Základní a mateřská škola Porod, péče o rodičky a novorozence Čekací a objednací doby Péče o pacienty Informace pro pozůstalé Hodnocení péče Zdravotnická dokumentace Poskytování informací Dle zákona o svobodném přístupu k informacím Poskytnuté informace Výroční zprávy Ochrana osobních údajů Pozitivní list Služby v areálu.

Všechna práva vyhrazena. Rozhodnutí pacienta o zacházení s informacemi o jeho zdravotním stavu. Široký výběr restaurací z mnoha měst v České republice. Rychlý a spolehlivý dovoz jídla až k vám domů. Dáme jídlo je od roku součástí globálního sítě Delivery Hero. Projekt Dáme jídlo byl založen v roce U jeho zrodu stál Tomáš Čupr, podnikatel podepsaný také pod projekty Slevomat a Rohlík. Od roku je společnost součástí německého Delivery Hero.

Tato značka je dnes dnes největším subjektem na trhu food delivery a quick commerce. Platforma Dáme jídlo obdobně kraluje Česku, je v tuzemsku největší službou svého druhu.

Pilíř svého fungování staví především na přátelských vazbách, a to jak těch vytvořených s klienty, tak také i se svými obchodními partnery. Služba se taktéž snaží propagovat ekologický přístup. Kurýři proto převážně jezdí v autech na CNG , často i na kolech nebo rovnou pěšky.

Dáme jídlo pokrývá více než 4 restaurací napříč celou republikou. Nabídka je velmi pestrá a ochutnat tak můžete italské těstoviny , čínskou kuchyni, steak a nechybí samozřejmě i klasická česká kuchyně.

Ke stálicím mezi zákazníky patří zejména pizza a sortiment rychlého občerstvení, především klasické hamburgery. V Praze, Brně a Ostravě vznikla v roce i rozvážková služba, která doručuje v časovém rozmezí až zákazníkům snídaně. A to do pouhých 30 minut. Vznik služby svými požadavky podnítili právě samotní uživatelé služeb Dáme jídlo. Pokud se koncept osvědčí, měli bychom se v budoucnu dočkat jejího rozšíření i do dalších míst v ČR.

Tento projekt se rozšířit už do přibližně českých měst. A to nejen do těch velkých, lze říci, že i na menším okresním městě máte šanci, že bude rozvoz dostupný.

Dáme jídlo působí v současnosti ve všech krajích. Cenu dopravy si restaurace stanovují individuálně u konkrétních pokrmů. Platit můžete také kartou nebo stravenkami. Vybrat si můžete i pokrmy s rozvozem zdarma. Do ceny objednávky se pak počítá jen samotný pokrm plus obal na něj. Pro doručování má Dáme jídlo vlastní dopravce i své smluvní dodavatele.

Výhodou Dáme jídlo je bezesporu to, že si sami můžete vybrat čas doručení jídla.

Poskytování informací | Fakultní nemocnice Hradec Králové

Případně také můžete využít možnost jeho vyzvednutí. Dobu doručování si nastavuje každá restaurace sama. Obvyklé je doručení do hodiny, čas se však může protáhnout a zákazníci potvrzují, že se tak skutečně děje. Čekat až 2 hodiny je možné, na zpoždění trpí především Praha a Brno. Problémem je podle dostupných ohlasů u Dáme jídlo i personální poddimenzovanost.

Kurýrů je zkrátka málo. Webové rozhraní je minimalistické, ale snadno se v něm zorientujete. Stačí zadat lokalitu, vybrat, o co máte zájem a kdy chcete objednávku doručit. Oproti starší verzi webu však některé funkcionality zmizely a zákazníci hodně postrádají například filtr na hledání podle ceny či podle času doručení. Pozitivně lze zhodnotit to, že aplikace nabízí řadu funkcí.

Kromě systému objednávek v ní můžete filtrovat podle ceny, otvírací doby restaurace nebo její vzdálenosti. Že se kurýr už blíží poznáte podle notifikací, které vám začnou chodit. Naopak uživatelská přívětivost a přehlednost není u mobilní aplikace na příliš dobré úrovni.

seznamte se s dámou Hradec Králové

Problematické je například zobrazování celých názvů jídel. Uživatelé poukazují i na potíže s platbami kartou. Objednávat můžete kromě webu a aplikace taktéž přes telefon. Dáme jídlo tak myslí i na uživatele, kteří nejsou v dosahu internetu.

Ač patří Dáme jídlo k respektovaným hráčům současného trhu, z ohlasů v poslední době vyplývá, že se svými službami spíše stagnuje. Ze slibně vypadající konkurence na český trh přinesl určitý potenciál hlavně Wolt, Uber Eats , která jako další měla rozvířit stojaté vody českého rybníčku, na jaře skončila. Snad to tedy jako motivace bude Dáme jídlo stačit. Rozvoz jídla z restaurace Adresa: Pod Pekárnami 7—9, Praha. Rozvoz jídla z restaurace Adresa: Sídliště Šumava, J. Opletala 33, České Budějovice.

Pochlubte se svým kuchařským uměním a nahrajte vlastní fotku jídla či nápoje s orientaci na šířku. Máte již účet na Jidlo. Přihlásit se ». Recepty a jídlo Rozvoz jídla Dáme Jídlo. Dáme Jídlo - Rozvoz z restaurací. Nabídka: saláty , nápoje , dezerty , polévky , pizza , burgery , přílohy , česká , předkrmy a ostatní typy kuchyně.

Sociální sítě Dáme jídlo. Galerie fotografií Dáme jídlo. Buďte první, tento podnik ještě nebyl uživateli hodnocen. Jméno a příjmení:. Druhy jídel v restauraci česká , zmrzliny , zmrzlina , zapékané těstoviny , výhodné menu , vepřové maso , těstoviny , steaky , saláty , ryby , rizota , přílohy , předkrmy , polévky , pizza 32 cm , pizza , pečivo , pasta , omáčky , nápoje , kuřecí maso , italská vína , hovězí maso , dresinky , dezerty , denní menu , burgery , alkohol , alko nápoje a další Kam se rozváží jídlo?

Sdílejte článek s přáteli! Facebook Twitter Pinterest. Objednat rozvoz Objednat rozvoz na Damejidlo.

seznamte se s dámou Hradec Králové

Rozvoz jídel jako v Dáme jídlo. KFC Rozvoz. Eat Perfect By Filip Sajler. Restaurace s rozvozem v lokalitě jako Dáme jídlo. Restaurace U Hubatků. Restaurace Jiskra České Budějovice. Restaurace Pod parohama. Středověká Krčma. Restaurace Grosseto Vinohrady.

Restaurace U starýho Billa. Hledané rozvozy jídla ostrava poruba.

0 / 5