Valentýna, 37

Číslo profilu 8321103
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 06/2/2023
Jméno Valentýna
Země Czech Republic
Město Svitavy
Orientace Heterosexuální
Věk 37
Znamení zvěrokruhu Lev
Výška 151 cm
Váha 48 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Černá
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Dánsko Senegal

Žena s bílým srdcem a modrou krví | Ecz

Tuto zprávu poskytl uživatel Valentýna Svitavy 06/3/2023 04:29:06

Od nové sezony má klub i ženské družstvo, které vzniklo z hlučínského týmu. Baníkovské ženy a dívky čekají první zápasy v nejvyšší soutěži.

Pošťák Ondřej hledá — Pošta pro tebe — Česká televize

Kapitánka týmu, osmadvacetiletá Lucie Hlavenková z Hoštálkovic, má z týmu nejvíce fotbalových zkušeností. Když nekope do míče, pracuje jako účetní v Ostravě. Na hřišti v Hošťálkovicích jsem hrávala už jako úplně malá holka.

Vážné to začalo být v patnácti letech. Tehdejší trenér hlučínských žen si pro mne přijel až domů. Ptal se, jestli ještě umím kopat do míče. Samozřejmě otec byl z mého rozhodnutí hrát fotbal nadšený, mamka už méně.

Ale postupně si zvykla. Párkrát jsme byli. Ale v té době mne Baník moc nezajímal. Spíš jsme chodili tady na vesnický fotbal. Hlučín pravidelně vyhrával druhou ligu, ale na postup neměl prostředky.

Takže přechod do Baníku byl ideální volbou. Loni jsme s Hlučínem vybojovali druholigový titul a chtěly jsme do první ligy. Na to klub neměl peníze. Jsem ráda, že se nás v Ostravě ujali. Baník je mnohem prestižnější značka. Je to čest, mít na sobě baníkovský dres. Hrávala jste ale i za Spartu. To je v tomto kraji málem skvrna na životopise. Za Spartu jsem hrála téměř čtyři roky.

Stále je to nejlepší ženský klub u nás. Nikdy těch let litovat nebudu, ty zkušenosti za to stály. Zahrála jsem si třeba i prestižní Ligu mistrů. Jsem také dvojnásobná mistryně republiky. V neděli A to hned se Slávií. Čekáte bouřlivou kulisu? Holky, co chodí na Bazaly, už hlásily, že snad přijdou někteří kluci z kotle povzbuzovat. Tak doufám, že se to rozhýbe.

Snad to bude s návštěvností lepší, než jakou jsme mívaly na Hlučínsku. Určitě v rychlosti. Kluci jsou rychlejší dynamičtější, pohyblivější. Myslím, že technicky se mnohé holky klukům vyrovnají a takticky taky. I když kluci do toho víc chodí. Nás fotbal neživí, snažíme se přežít. Pamatuji, jak si jedna z hráček na Spartě zlomila nohu. Nebyl to příjemný pohled ani zvuk. Koukají na vás jako na kuriozitu?

Dnes už tak ne. Nejhorší to bylo vždycky v obchodě, když jsem šla kupovat kopačky. Prodavačky se ptaly, pro koho je mám a já jim odpověděla, že pro sebe. Ale už si zvykly. Kopačky asi nejsou jiné pro muže a ženy? Holky mají menší nohy, musí kupovat dětské a tam je rozdíl v kvalitě.

Těžko se vybírá. Kvalitní kopačky se prodávají až někde od šestky.

Muž 38 let, On hledá ji, Hlučín -

Některé holky mají štěstí, že mají tak velkou nohu. Vyzkoušejte naše kalkulačky a porovnejte vaši mzdu s ostatními obyvateli Česka. Ukrajina Prezidentské volby Workspace15 E15 Magazín. Žena s bílým srdcem a modrou krví. Okopané nohy, modřiny a modrobílý dres. Baník Ostrava už není jen parta fotbalistů chlapů. Od letošní sezony má klub i družstvo žen. V první lize ho povede kapitánka Lucie Hlavenková.

Jak jste se vlastně dostala k fotbalu?

dívky hledají kluci Hlučín

A na Bazaly jste jako malá s otcem chodívala? Jaká je vlastně u nás obliba ženského fotbalu? Zatím nijak velká. Vše drží rodiče, kamarádi a příbuzní. V Evropě se to ale už začíná měnit. Jsou mezi ženským a mužským fotbalem velké rozdíly? Jak vlastně reagují lidé, když zjistí, že hrajete fotbal? Související články. Miliardáři Z a tracená čísla.

Finance a bankovnictví. E15 a byznys. Doprava a logistika. Válka na Ukrajině. Finanční kalkulačky Vyzkoušejte naše kalkulačky a porovnejte vaši mzdu s ostatními obyvateli Česka. S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah. Majitel klubu a předseda představenstva Petr Tač se v rozhovoru vyjádřil k několika důležitým tématům, ať už kolem A mužstva nebo směřování klubu jako takového. Jeho první rok v roli vlastníka FC Hlučín skončila parádním třetím místem.

Je to úžasná reklama pro klub i celé město," prohlásil Petr Tač. Hlučín se po pěti letech opět umístil na špici MSFL, třetí místo v tabulce je výborný počin. Jak hodnotíte uplynulou sezónu? Je to úžasná reklama pro klub i celé město. Chci poděkovat Všem, kteří se na tomto úspěchu podíleli - Všem hráčům, trenérovi Westovi odešel do 2. Za dobrou práci okolo, která je stejně důležitá jako ta na hřišti, chci poděkovat řediteli klubu Lukáši Petříkovi, hospodáři Tomáši Šafarčíkovi a Davidu Vitáskovi, Pepovi Trejtnarovi, hlavnímu pořadateli Radimu Múdrikovi a v neposlední řadě našim fanouškům, kteří nás celou sezónu podporovali a docela v hojném počtu chodili na zápasy našeho týmu.

Sbor dobrovolných hasičů Hlučín | SECTRON Mobil

Jaký byl pro vás první rok v roli majitele FC Hlučín. Co vás potěšilo? Co naopak méně? Na čem je třeba zapracovat? Máme nejlepšího kanonýra v soutěži Radovana Lokšu , máme Jakuba Lapeše - nejlepšího brankáře v počtu uhájených čistých kont. Jsme jeden z nejslušnějších týmů v soutěži, co se týče obdržených žlutých a červených karet a taktéž klubem s největší průměrnou návštěvou ze všech klubu 3. Nastříleli jsme 2. Volba na páteční utkání pod světly byla správná, budeme v tom pokračovat i v příští sezoně.

Věci, které mě netěší, si nejprve probereme u nás doma - vždy je co zlepšovat. Zejména na práci s mládeží musíme hodně zapracovat, výkonost kategorií U15 až U19 je vzhledem k objemu financí do nich vkládaných na pováženou. O hlučínské hráče je zájem ve vyšších soutěžích. Končí nejlepší střelec Radovan Lokša.

Máme očekávat velké změny v kádru? Charakter a profesionální přístup Radovana Lokši jeho roli v kabině, kapitána týmu a jeho 20 gólů - je obrovskou výzvou to vše nahradit. Jsem rád, že aspoň rok nám pomohl, splnil to, co jsem od něj očekával a věřím, že byl velkým příkladem mladým fotbalistům v Hlučíně jak v kabině, tak na hřišti. Obrovská osobnost, je mi ctí s ním spolupracovat.

Policie hledá svědky nehody v Opavě. Viděli jste ji? - Opavský a hlučínský deník

Uvidíme, kdo se prosadí či odejde do jiného klubu, teď si užíváme 3. Kam byste chtěl, aby se hlučínský fotbal do budoucna směřoval? Chci říct, že současné vedení města fotbalu chce pomáhat a věřím, že tato spolupráce bude fungovat i po volbách.

A pokud se nám podaří přesvědčit i další hlučínské patrioty a silné firmy z okolí, může nám fotbal dělat radost i v příštích obdobích. Tímto chci veřejně poděkovat všem, kteří nás již nyní podporují, ať už jde o větší či menší podporu, s Vámi se fotbal v Hlučíně dělá veseleji.

Seznam sponzorů FC Hlučín, kterým děkujeme za podporu! Pozvánka na domácí utkání. Úvod Aktuality Rozhovor s předsedou představenstva Petrem Tačem.

dívky hledají kluci Hlučín

Rozhovor s předsedou představenstva Petrem Tačem Klub. ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů.

0 / 5