Matylda, 35

Číslo profilu 8283505
Datum registrace 06.02.2023
Aktualizován 06/2/2023
Jméno Matylda
Země Czech Republic
Město Ústí nad Labem
Orientace Heterosexuální
Věk 35
Znamení zvěrokruhu Rak
Výška 171 cm
Váha 68 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Modrý
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Lotyšsko Bulharsko Spojené arabské emiráty Pacifik Kuba Belgie

Zavražděnou Nikolu z Krnova měli lidé rádi. Její vrah prý dost pil - Bruntálský a krnovský deník

Tuto zprávu poskytl uživatel Matylda Ústí nad Labem 06/3/2023 05:15:06

Ve středu jsme informovali o násilném trestném činu v Krnově, při kterém zemřela mladá žena. Ještě během středy Ještě během středy obvinili krajští kriminalisté ze zvlášť závažného zločinu vraždy 27letého muže, V pondělí v nočních hodinách přijali policisté oznámení o fyzickém napadení mezi partnery v bytě v činžovním domě v V pondělí v nočních hodinách přijali policisté oznámení o fyzickém napadení mezi partnery v bytě v činžovním domě v Krnově.

dívky hledají partnery Krnov

Mladá žena utrpěla zranění, kterým na místě podlehla. Policisté v Policisté z krnovského Obvodního oddělení v těchto dnech intenzivně prošetřují a prověřují oznámení o možném Policisté z krnovského Obvodního oddělení v těchto dnech intenzivně prošetřují a prověřují oznámení o možném spáchání přečinu výtržnictví, kterého se měl dopustit doposud neznámý pachatel okolo Zdravotnická záchranná služba zasahovala v úterý Krajští operátoři přijali informaci o události před třiadvacátou hodinou na Hlídka bruntálských dopravních policistů vyrazila 3.

Seznamka horská, hledám parťáka na hory a cesty |

Policisté dorazili také Dne Pavlova, se srazili dva Pavlova, se srazili dva cyklisté. Jeden jel na jízdním kole s pomocným motorem a druhý na Na sousedy, kteří ruší noční klid, si ve čtvrtek Když hlídka městské policie dorazila na uvedenou adresu, Posádky zdravotnické záchranné služby zasahovaly v pátek 5.

V šestnáct hodin převzali pracovníci krajského operačního střediska ZZS prvotní Ve čtvrtek Život ženě se sebevražednými sklony zachránili na poslední chvíli ve čtvrtek Z vraždy mladé ženy v Krnově byl obviněn její přítel. Důvodem měla být žárlivost.

Důvodem měla být žárlivost Ve středu jsme informovali o násilném trestném činu v Krnově, při kterém zemřela mladá žena. Kriminalisté prověřují násilnou smrt mladé ženy v Krnově. Zadržena byla jedna osoba V pondělí v nočních hodinách přijali policisté oznámení o fyzickém napadení mezi partnery v bytě v činžovním domě v Neznámý muž měl na prvního máje onanovat před nezletilými dívkami v Krnově.

Pátrá po něm policie Policisté z krnovského Obvodního oddělení v těchto dnech intenzivně prošetřují a prověřují oznámení o možném Lidé v Krnově našli muže v bezvědomí. Vedle něj ležela elektrokoloběžka Zdravotnická záchranná služba zasahovala v úterý Dopravní policisté nic takového nepamatují Hlídka bruntálských dopravních policistů vyrazila 3.

Cyklista na kole s pomocným motorem se v Krnově srazil s mladíkem na elektrokoloběžce. Policie hledá svědky Dne Ženu v Krnově rušil hlasitý sex u sousedů. Než dorazili strážníci na místo, bylo po všem Na sousedy, kteří ruší noční klid, si ve čtvrtek Muže v Krnově zranila vrata nákladního vagonu Posádky zdravotnické záchranné služby zasahovaly v pátek 5.

Opilá žena si již doma nepřála přítomnost svého opilého známého. Ten ale nemohl odejít kvůli zákazu vycházení Ve čtvrtek Krnovští strážníci zachránili život ženě, která chtěla vyskočit z okna budovy polikliniky Život ženě se sebevražednými sklony zachránili na poslední chvíli ve čtvrtek Další události.

Generální partner.

Chybové hlášení

O nás Partnerství Inzerce Soukromí Obchodní podmínky. Vážení diváci, příznivci pořadu Pošta pro tebe. Velice nás to mrzí, ale natáčení nových dílů nyní z úsporných důvodů pozastavujeme. Děkujeme za pochopení. Pokud máte dojem, že někoho z hledaných znáte, neváhejte se s námi spojit: e-mail: postaprotebe ceskatelevize.

Používáním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí. Pošťák Ondřej hledá… Vážení diváci, příznivci pořadu Pošta pro tebe. Červen Hledáme Václavu Matějů, věkem cca 40 let. Po narození byla umístěna zřejmě v KÚ v Liberci, odtud adoptována. Hledáme Helenu Synečkovou , věkem cca 76 let.

Smrt mladé ženy v Krnově - policie obvinila jejího přítele z vraždy - Bruntálský a krnovský deník

Pravděpodobně bydlí v Praze 4. Hledáme Františka Kořínka, nar. Měl by mít ženu Karlu z Ledče nad Sázavou. Pravděpodobně bydlí v Praze.

Hledáme Miroslava Kuvika, nar.

Krnov je stále v šoku z vraždy dívky, rodiče se zotavují u příbuzných -

Vystudoval střední leteckou školu v Prešově, působil jako letec voj. Hledáme i jeho příbuzné: má ženu Zdenku, dceru Mirku, syna Jana a sestru Tatianu nar. Všichni by měli žít v České republice. Hledáme Jana Hodíka, věkem přes 60 let. Měl by žít v Mladé Boleslavi. Má syna Michala. Hledáme příbuzné a potomky zemřelého Dalibora Bezděka, nar. Žil na Olomoucku , tam by měl mít i příbuzné.

Měl by mít syny ve věku kolem 50 let. Hledáme Lenku, roz.

dívky hledají partnery Krnov

Kovářovou, věkem cca 60? Pochází z Prahy. Za poštou. Hledaná Lenka je pravděpodobně lékařka. Hledáme Boženu Polanskou, věkem kolem 50 let. Je zdravotně postižená DMO , určitě částečně odkázaná na pomoc blízkých. V dětství žila s rodinou a sourozenci na Tachovsku , poté v obci Mariánská u Slavkova. Je možné, že je v ústavní péči. Hledáme potomky Jiřího Fraňka nar. Malíř, architekt a designér. Žil v Karlových Varech , měl by mít dceru a syna. Hledáme Dagmar, roz.

Kouřimskou, věkem cca 65 let. Na konci V té době měla malou dceru. Hledáme Zitu Baudyšovou, roz Jiřinovou Jiřincovou? Pracovala v Jablonecké bižuterii , aktivně sportovala. Hledáme potomky Aloise Karla Petruse nar. Řezbář nábytku a uměleckých předmětů, pedagog. Poslední léta života působil ve Svitavách , jedna z jeho dcer se zde vdala do rodiny Přikrylů.

Hledáme potomky a příbuzné zemřelé Květoslavy Šubrtové, nar. Žila v Dolních Břežanech. Jejími rodiči byli František Kubka a Marie, Kubková, roz. Hledáme muže jménem Pavel Már, nar.

Jeho rodiči jsou Luděk Már nar. Hledaný Pavel Már žil dříve v Mostě. Hledáme potomky a nejbližší příbuzné Otakara Mojžíše, nar. Byl bubeníkem v Praze , naposledy bydlel v obci Vědomice Roudnice nad Labem. Hledáme Josefa Polana Polan , věkem cca 65 let. Pracoval u policie , bydlel a možná stále bydlí v Českých Budějovicích. Doubravovou, nar. V té době bydlela zřejmě v Praze 10 — Vršovicích. Hledáme Miloslava Belzu Belza , nar.

Naposledy bydlel v Praze 5, Lidické ul. Má syny Mikuláše a Martina. Hledáme Alenu Růžičkovou, nar. V letech pracovala jako učitelka na ZŠ ve Vápenné okr.

0 / 5