Natalie, 45

Číslo profilu 816133
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Natalie
Země Czech Republic
Město Jirkov
Orientace Lesbičky
Věk 45
Znamení zvěrokruhu Rak
Výška 178 cm
Váha 61 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Líska
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Chorvatsko Řecko Mexiko Velká Británie Kapverdy Dubaj Keňa Indonésie

Polyamorie seznamka |

Tuto zprávu poskytl uživatel Natalie Jirkov 05/30/2023 07:29:05

Cestu na Madagaskar jsem už dlouho plánovala, jen je těžké sehnat společníky na cesty. Ozvěte se mi na mail gadiscantik seznam. Cauves, sme dve holky ve veku 32 a 34 a shanime lidicky na expedici Madagascar Mame v planu jet na konci zari Fantasmat je pětidenní zážitkový kurz určený těm, kteří se chtějí bavit, odpoutat svou mysl od všedních věcí každodennosti a zároveň v sobě mají touhu se posunout zase o kousek dál.

Být tady a teď, se sebou samým. Se vším co si s sebou neseme přesto zase vzlétnout a běžet pro to, co námi hýbe vpřed. Nebojme se o své cíle bojovat.

V patek 7. Listek je rezervovan na osobu mladsi 26 let. Cena listku je Kc, ale za Kc je Vas. Listek nezahrnuje zpatecni cestu, tu nutno zajistit po vlastni ose Jaro pomalu ale jitě začíná, v hlavě spousta plánů Tímto hledám nějakou kopcuchtivou slečnu, která má popřípadě ráda i lezení na sluncem vyhřátých skalkách, ráda stanuje,poznává nové místa, nebo ji lákají i občasné cesty do zahraničí. Jmenuji se Michal, jsem z Valašského Meziříčí, 26 let. Svoboda je ten okamžik mezi tím, kdy Ti někdo řekne, co máš dělat, a tím, kdy se se rozhodneš, jak budeš reagovat.

Kdo stanovuje hranice naší svobody a kde začíná naše zodpovědnost? Chceme přijímat rozhodnutí, nebo o sobě raději necháme rozhodovat druhé?

Můžeme mít ze svobody strach? Ahoj, rád bych letos o prázdninách vyrazil na VHT výpravu do Turecka památky a města taky, ale hlavní jsou hory. Co třeba pohoří Kačkar. Čas dle dohody — cca 3 týdny. Hledám další spolucestovatele-turisty. Na společné cesty nebo i expedice do ruzných částí světa hledám odhodlané spolucestovatele. Více se o mých aktivitách dozvíte z webu www. Všimli jsme si, že máš zapnutý AdBlock.

Prosím, pozastav si pro HedvabnaStezka.

Rychlý start: Vytvoření makra

Díky tomu můžeme zajistit více zajímavých článků o zemích světa, cestopisy, reportáže. Navíc se snažíme zobrazovat jen reklamy s cestovatelskou tématikou, podporujeme touto cestou i mnohé charitativní projekty a neziskovky.

Snad tě nebudou moc rušit. Redakce HedvabnaStezka. Homepage Diskuze Cestovatelská seznamka. Spolucestování kamkoliv Přidat nové téma. Fantasmat — zážitková akce 2. Berlin — specha Spolucestování kamkoliv 4. Horalka, lezkyně Spolucestování kamkoliv 2. Týden v Beskydech Spolucestování kamkoliv Turecko VHT Spolucestování kamkoliv Předchozí 1 … … Další. Tip měsíce: Madeira. Scenérie jako od protinožců — taková je jedině Madeira! Knižní tipy. Cestovatelské knižní tipy pro nadcházející léto! Nové články.

Severní Maledivy: nečekaná rozmanitost. Národní park Údolí dolní Odry: divoká příroda v nížině. Vybavení na cesty. Zpět do galerie Zpět na přehled žebříčků. S foto se seznámíš líp. Všichni Ženy Muži. Velmi nízká Popularita Zvýšit.

Tipy pro vás. Lidé na Tykadlech Registrovaných: 41 Mužů: 33 Žen: 7 Ahoj, jsem Marcel Kytka. O Tykadla pečuji s vášní :o.

cestovatelé seznamka Valašské Meziříčí

Kontakt : info tykadla. Foto, 64 Praha Ukázat soutěžní fotku. Pepa, 35 Mladá Boleslav Ukázat soutěžní fotku. Descreet , 37 Hostinné Ukázat soutěžní fotku. Lorenzo, 58 Něměcko Ukázat soutěžní fotku. Tomáš, 28 Brno Ukázat soutěžní fotku.

Adamson, 62 Brno Ukázat soutěžní fotku. Petr, 37 Praha Ukázat soutěžní fotku. Matesowicz, 51 Ústí Nad Orlicí Ukázat soutěžní fotku. Jakub, 31 Třinec Ukázat soutěžní fotku. Filip, 21 Ostrava Ukázat soutěžní fotku.

Štírek, 37 Polička Ukázat soutěžní fotku. Pucco, 43 Písek Ukázat soutěžní fotku. Antonio, 38 Teplice Ukázat soutěžní fotku. Dan Vu, 28 Praha Ukázat soutěžní fotku. Iurkin, 37 Aš Ukázat soutěžní fotku. Sails, 28 Uničov Ukázat soutěžní fotku. Libor, 34 Příbram Ukázat soutěžní fotku.

Martin, 40 České Budějovice Ukázat soutěžní fotku. TuliPan, 31 Liberec Ukázat soutěžní fotku. Basti, 36 Kraslice Ukázat soutěžní fotku. Vladislav, 38 Česká Lípa Ukázat soutěžní fotku. Leo, 28 Praha Ukázat soutěžní fotku.

Seznamka – Seznamovací žebříčky osobností a rolí

Savedra, 35 Valašské Meziříčí Ukázat soutěžní fotku. Marcus, 32 Brno Ukázat soutěžní fotku. Zjistíš, 18 Plzeň Ukázat soutěžní fotku. Jenda13, 34 České Budějovice Ukázat soutěžní fotku. Eddegaurd, 21 Brno Ukázat soutěžní fotku. Richard, 18 Praha Ukázat soutěžní fotku.

Téma diskuse: Spolucestování kamkoliv | stránka |

Michal, 39 Lipník nad Bečvou Ukázat soutěžní fotku. Caba, 32 Velké Meziříčí Ukázat soutěžní fotku. Dominik, 32 Příbram Ukázat soutěžní fotku. Super, 26 Mladá Boleslav Ukázat soutěžní fotku. Endriko, 42 Jeseník Ukázat soutěžní fotku. Adam, 30 Jindřichův Hradec Ukázat soutěžní fotku. Mitch, 57 Beroun Ukázat soutěžní fotku. Honza, 26 Teplice Ukázat soutěžní fotku. Tomáš, 23 Plzeň Ukázat soutěžní fotku. Jencek, 27 Kutná Hora Ukázat soutěžní fotku.

cestovatelé seznamka Valašské Meziříčí

Pitli, 36 Tábor Ukázat soutěžní fotku. Simonm, 21 Třinec Ukázat soutěžní fotku.

Chybové hlášení

Alex, 53 České Budějovice Ukázat soutěžní fotku. Damian, 28 Praha Ukázat soutěžní fotku. Tomáš, 19 Ostrava Ukázat soutěžní fotku. Tomasino01, 21 Olomouc Ukázat soutěžní fotku. Michalspeedy, 31 Plzeň Ukázat soutěžní fotku.

Jenda, 37 Náchod Ukázat soutěžní fotku. Atom2, 35 Broumov Ukázat soutěžní fotku. Loky 84, 37 Valašské Meziříčí Ukázat soutěžní fotku. Dan, 46 Čáslav Ukázat soutěžní fotku. Domíno, 16 Přerov Ukázat soutěžní fotku. Kolik86, 36 Most Ukázat soutěžní fotku. Oldřich , 45 Zlín Ukázat soutěžní fotku.

0 / 5