Yvetta, 34

Číslo profilu 7552758
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 06/2/2023
Jméno Yvetta
Země Czech Republic
Město Vsetín
Orientace Heterosexuální
Věk 34
Znamení zvěrokruhu Vodnář
Výška 186 cm
Váha 53 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Zelená
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Jižní Afrika Keňa Bulharsko Mexiko

Hledání firmy nebo oboru - Hradec Králové

Tuto zprávu poskytl uživatel Yvetta Vsetín 06/3/2023 04:44:06

MUZOR s. Prodám Tibetskou kefírovou Houbu.

Plakátylepilipřes noc - PDF Free Download

Nemá nic společného s běžnými kupovanými kefíry! Celkovým složením a probiotik také kvalitou je kefír s Tibetské Houby uplně někde jinde-odkyseluje organizmus, dokáže se vypořádat s přemnoženými kvasinkami bakteriemi a viry, výrazně stimuluje imunitní systém a zlepšuje zažívání. Kefír s tibetské houby mohou konzumovat i osoby, které jsou na mléko alergické, zmírňuje jaterní komplikace či vysoký krevní tlak.

Pomáhá proti stresu a depresí, proti otokům, urychluje léčbu zánětů, brzdí alergické reakce organismu a tak ulevují při alergii, také hojí kožní vyrážky lupenku a ekzémy ,veškeré sklerózy, infarkt myokardu, onemocnění žlučníku, ledvin, infekční žloutenka, žaludeční a střevní onemocnění, průjem, zácpa, nemoci krve. Možno i větší množství,osobně či poštou. Poradím při výrobě kefíru uskladnění atd.

Prosím další info pouze na email tel je neplatný! Inzerent Email houbatibet seznam. Kontaktovat inzerenta Odpovědět × Odpověď na inzerát. Platba za zobrazení Přidat do oblíbených Vytisknout inzerát Poslat emailem Nahásit jako nevhodný Editovat.

Nad patičkou:. Inzertní portál Inzerce a bazar Oblíbené inzeráty. Všechna práva vyhrazena.

seznamka lupenka Náchod

Sociální sítě:. Nastavení cookies. Zdá se mi, že na Naturistu chodí málo žen a převažují názory mužů. To by chtělo změnit, aby pohledy na naturismus, ale i jiné věci s ním okrajově související měli jaksi vyvážený pohled obou pohlaví.

Je škoda že jsme tady v menšině. Snad se to do budoucna zlepší. Já to vlastně říkala už dávno, například při reakcích na volbu subjektivné volené Miss jako by ta třetí, pátá, desátá i padesátá byla méněcenná a měla se cítít odstrčeně či špatně.

Že je tu málo žen, na to stále upozoňuji — dívčí pohled na svět mi zde chybí. Jsem zvědavá kolik žen se ozve k debatě. Jsem ráda že se zůčastnila také další žena, diskuse. Nevím jaká byla reakce na volbu miss, ale v Babylonu se jich sešlo dohromady pět, tedy jak moderátor vyhlašoval osobně je neznám a všechny vypadaly spokojeně.

Jsou to opravdu sympatické holky. Pocitově se mi zde velmi libí, jelikož nikdo z přítomných mužů nemá všetečné otázky, jako je to na jiných stránkách internetu. Všechny ženy zvu sem na pokecík.

Konečněbič na opilce. Poberounský masopust už v sobotu. Berounsko - PDF Stažení zdarma

Konečně nějaký plácek i pro nás, taková Vyšší dívčí. Jsem ráda, že sem nechodím sama a neradím jen manželovi, co má napsat. Stále mu říkám aby napsal něco o ženách, tak se zrovna hodilo, že sem vám mohl dát alespoň květiny. Zdravím všechny, Cordobková. Mějte se i v zimě sluníčkově. Už jsme tři a jsem pro ten vyvážený pohled obou pohlaví k diskuzi. Já si vlastně na špatný přístup mužů naturistů naříkat nemohu.

Myslím že se starají, aby nám ženám bylo dobře, jen málo chápou, že žena je citlivější a třeba i kritičtější sama k sobě např. Muž samotný na n-akci to taky nemá rád, potřebuje přítomnost ženy.

Tak to je vzájemné. Mně se třeba líbí, že jsou muži galantní a taky, že třeba pubertální hošíci mne nepředbíhají ve frontě na tobogán. Nechci, aby to znělo moralisticky, ale výchova mladých k naturismu je skvělá.

HL v | Public zobrazení tématických kategorií | |

Vlastně jsem vždy byla překvapená milou a radostnou atmosférou. Pokud rodiče vedou k naturismu i děti, tak to obvykle končí galantností k lidem obou pohlaví. Takových příkladů se najde na Nudistické párty více. Komentování mládeže není, sprostá slova taky ne a číší z nich slušnost a ohleduplnost. Já stále říkám že Naturismus vychovává. Ještě nevím, jak na to, ale měly bychom tento holčičí blog zaměřit na podporu žen. Z dnešní diskuze na chatu vyplynulo, že některé ženy nejsou vstřícné k n-akcím a pak je otázkou, jestli manžel půjde sám a bude v konfliktu s manželkou.

Ženy se patrně bojí, že muž uvidí jiné krásnější ženy nahé a raději zůstanou doma. Ani netuší, že se ochudily o prima zážitky, jenže nevím, jak je přesvědčit, to je každého osobní pocit.

Jsem ráda, že náš dívčí ostrůvek navštívila další žena. Toho si také všímám pozornosti mužů a náctiletých, ale to je ta příjemná pozornost, ne kvůli tomu že jsem nahá, ale proto že jsem žena. Tento pocit vždy potěší i v životě. Jsem i ráda, že je tady plno slušných mužů, kde je předpoklad, že budou i na akcích Naturisty a nás ženy ochrání, kdyby se někdo choval ne tak, jak se má.

Byla jsem jen v Babylonu, ale řekla bych, že muži po očku hlídají, jelikož ani v režimu plavky a bez plavek, nebyl jediný problém a jediný nemístný komentář od kohokoliv. Toho si moc cením a věřím, že to byla mravenčí práce hlavně mužů a že se někdy někdo zkoušel chovat neslušně, ale byl jeho pokus zmařen už v zárodku.

seznamka lupenka Náchod

Za to patří správným chlapům díky. Pak se my můžeme cítit bezpečněji i když jsme tam třeba samy. Oni jsou asi rádi, že jsme na party my, tak my jsme rády, že tam jsou oni.

Vyhledávání: cukrovku -

Pokud bude tahle vzájemná důvěra a jejich ochrana fungovat, budeme rády chodit i samy. Funguje to takhle i na mnoha nudistických plážích a jsem za to ráda. Možná, že touhle diskusí třeba podpoříme ženy, aby muži nemuseli řešit jestli jít sami nebo s partnerkou a nebo zůstat doma.

Pochopitelně tři na to nestačíme. Pomohly bychom oběma stranám. Holčičí téma mi moc chybělo, ale to neznamená, že mohou psát jen ženy třeba i muži o svých ženách partnerkách. Vzájemně se pak něco dozvíme. Když jde na n- párty, na n-pláž sám muž je to normálka, ale samotná žena to má těžší, proto mne těší, že je chráněna takovým nějakým laskavým bdělým okem pána gentlemana to myslím vážně a jsem vděčná za tuto ochranu třeba jen mého batohu na břehu.

Chovám se spíše nenápadně a nenápadně je mi ochrana i podpora od mužů poskytovaná podle pravidel, jak se chovat na FKK. Jsem za to ráda, mám ráda FKK a sluníčko a svobodomyslnou pohodu.

Já tedy s tímto nikdy neměla problém, jelikož byl vždy nablízku můj manžel, což případného narušitele vždy spolehlivě odradí. Jednou když manžel nebyl chvilku přítomen, tak zakročil jeden pán, takovým způsobem, že z narušitele byla najednou jen maličká dušička hodná politování. Můj manžel to řeší podobně rychle i v případě jiných žen a dětí. Není se třeba bát ve chvíli, kdy jsou na plážích nebo v bazenéch lidé jako je uvedený pán jemuž pochopitelně děkuji a nebo můj manžel.

V té chvili jsou opravdu případní jedinci v podstatně nebezpečnější situaci, než my samy. Tohle není chvála mého manžela, dosaďte si klidně někoho jiného ale spíše demonstrativní příklad toho, že existují akční muži, pro které je naturistka a děti pokladem i když to není jeho žena nebo přítelkyně a i děti jsou cizí.

Myslím, že většina mužů to vidí a dělá stejně. Pochybných individuí díky těmto bezejmeným lidem rapidně ubývá. A to je dobře. Všem co se starají o bezpečnost posílám políbení a obdivuji statečnost. Díky těmto lidem můžeme chodit na nudistickou pláž samy a do budoucna to bude podobné i na vnitřních akcích.

Koukám, že nás do holčičího chlívečku moc nechodí, ale jsem ráda, že alespoň tři. To je více než, když tu budu sama. Zdravím tedy všechny ženy a zvu vás sem na pokec. Velmi mi také pomohlo dětství strávené na nudaplážích Rujany s osvícenými nahatými rodiči…Kamarádkám,které by na nudapláž nikdy nevkročily, jsem vždycky oponovala tím, že se mi málokde jinde dostane tolik galantní pánské pozornosti a nikde jinde se mi muži nedívají tak důsledně do očí Naše diskuze většinou zůstaly pouze v teoretické rovině, mám ale na kontě dvě ulovené dušičky, na což jsem náležitě pyšná Patřím k těm řídkým případům, kdy sama holduju naturismu, v tomto duchu vedu i děti a manžel moje nadšení nesdílí.

Nemá nic proti nahotě ani naturistické výchově, ale je samotář a nemá rád vodu jakékoli teploty…takže tradičně tvořím na akcích rodinnou skupinku s některým z kamarádů.

Jsme moc rády, že se další žena přidala do našeho dívčího kroužku. Ono sem chodí žen více, ale zatím asi nenašly naší světničku. Musím s tebou souhlasit, že nejvíce galantní muži jsou na naturistických plážích.

0 / 5