Marta, 31

Číslo profilu 7319629
Datum registrace 31.01.2023
Aktualizován 03/23/2023
Jméno Marta
Země Czech Republic
Město Otrokovice
Orientace Bisexuální
Věk 31
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 178 cm
Váha 46 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Hnědý
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Nederland Polsko Řecko Rumunsko Švýcarsko Mauricius Venezuela

Zájmové kroužky

Tuto zprávu poskytl uživatel Marta Otrokovice 03/24/2023 08:25:03

Do dvouhry zasáhli i tři chlapci a jedna dívka pořádajícho klubu.

GPA dospělých, Plzeň | SK Badminton Český Krumlov

Pokud ale bude chtít postoupit dál, bude se muset zlepšit. Ta podlehla ve třech setech nasazené trojce Tereze Budilové. Plzeňský tenis má své zastoupení i ve čtyřhře. Do druhého kola jde Kopřivová s Martinou Přádovou z I. ČLTK Praha. Ty ale postoupily bez boje, když kvůli zranění vzdala jedna ze soupeřek. Další čistě plzeňské páry už takové štěstí neměly. Turnaj pokračuje ve čtvrtek druhým kolem.

Folie 1. Abu Mushraf 1.

dvouhra klub Plzeň

Gasparetz, Šátral 1. ČR , , Prezidentské volby proběhnou v termínu Prezident se volí přímou volbou, dosavadní dvě přímé volby vyhrál Miloš Zeman. O názorech prezidentských kandidátů se dozvíte v unikátním prezidentském souboji Deníku. Přinášíme také volební průzkumy , návod, jak volit , a rozhovory s rodinnými příslušníky kandidátů.

Tenis, Badminton, Stolní tenis, Šipky nebo Kulečník v Plzni •

Chci zprávy do e-mailu. Kopřivová a Urban jsou ve druhém kole. Kliknutím zvětšíte.

dvouhra klub Plzeň

Ex Pilsen Wilson Cup Dvouhra juniorů - 1. Plzeňsko Kultura 9. Ostatní sporty Zločiny a soudy. Čtenář reportér Poslat příspěvek Aréna názorů. Kraje Stavba 5. Doma 6.

- GPB dospělých, Plzeň | SK Badminton Český Krumlov

Dům a zahrada. Společnost 7. Zdraví 4. Kutilství Celebrity 4. Prezidentské volby Prezidentské volby proběhnou v termínu COM Škoda Fabia 1. Škoda Scala 1. Netradičně v tělocvičně ZŠ Praha Vinoř se o víkendu konal Třídenní turnaj začal v pátek v 15 h kvalifikací, pokračoval v sobotu od 9 h hlavní soutěží a v neděli turnaj vyvrcholil od 9,30 h semifinálovými a od 11,30 h finálovými zápasy. Ve všech pěti disciplínách dvouhře mužů, dvouhře žen, čtyřhře mužů, čtyřhře žen a smíšené čtyřhře startovalo v turnaji celkem hráčů z České republiky.

Z pořádajícího Badmintonového klubu Technické univerzity v Liberci startovali celkem 2 muži a 1 žena.

Aktuality – TK Slavia Plzeň

Z TJ Slovan Vesec startovali 2 muži a 3 ženy. Nejvíce se z pořádajícího Badmintonového klubu Technické univerzity v Liberci dařilo Mirko Šídovi a Janu Rázlovi ve čtyřhře mužů, když dosáhli umístění mezi posledními šestnácti páry.

Disciplína dvouhry žen byla opticky možná nejsilněji obsazená. Prezentovaly se hned tři hráčky, které hrají ve svých klubech stabilně Extraligu smíšených družstev. Brněnská zástupkyně a jednoznačně nejmladší ze startovního pole Krulová nakonec opět potvrdila, že už i v kategorii dospělých jen těžko hledá konkurenci — za celý turnaj ztratila pouze set.

Souboj o zlato byl výsledkově poměrně jasnou záležitostí — Krulová nedala českokrumlovské Černé moc šancí a zvítězila , Enormní fyzický nápor, v nedělním programu hned pět zápasů napěchovaných zhruba do pěti hodin. Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. Úvod Novinky.

0 / 5