Sofia, 39

Číslo profilu 7184745
Datum registrace 06.02.2023
Aktualizován 06/2/2023
Jméno Sofia
Země Czech Republic
Město Tachov
Orientace Heterosexuální
Věk 39
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 188 cm
Váha 63 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Německo Irsko

Chybové hlášení

Tuto zprávu poskytl uživatel Sofia Tachov 06/3/2023 05:05:06

Upozorňujeme na podvodné odkazy šířené SMS zprávami a e-maily. Vedou na falešné stránky, které se tváří jako web MPSV. Jedná se o phishing, na odkazy neklikejte. Vyhledávání Máte vypnutý nebo nedostupný JavaScript. Josefa - komplex. Pestalozziho o. SALUS o. Rehabilitace a rekvalifikace nevidomých a slabozrakých občanů v Pobytovém rehabilitačním a rekvalifikačním středisku Dědina o.

Sociální práce v Drop in o. Zajištění sociálních služeb v terapeutické komunitě White Llight I. Zajištění provozu nízkoprahového Kontaktního centra White Light I. Dům tří přání o. Sociální služby o. Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Klokánek v Lázních Libverda,okr. Psychologická a sociální podpora náhradních rodin Communio Varnsdorf - sociálně pastorační a informační středisko Starokatolické církve v ČR.

Prevence krizových stavů a jejich důsledků, prevence drogových závislostí a dalších sociálně patologických jevů. Příprava, výcvik vodicích psů a následné poradenství v rámci péče o klienta po dobu aktivní služby vodícího psa. Azylová zařízení - Dům pro matky s dětmi v tísni, Krizový byt pro ženy, Ubytovna pro občany v nouzi a Sociální byt. Sociální práce v Doléčovacím programu provozovaném Centrem protidrogové prevence a terapie v Plzni.

AdvoCats for Women, centrum a síť bezplatného právního poradenství ženám - obětem domácího násilí. Projekt systémového zajištění výkonu alter. Služby sociálně právního poradenství a koordinace péče o zdravotně postižené děti a jejich rodiny. Výcvik asistenčních psů pro osoby se zdravotním postižením a návazné služby jejich držitelům. Zavádění průvodcovských a předčitatelských služeb pro zrakově a kombinovaně postižené do regionů ČR.

Středisko rané péče Tamtam pro rodiny dětí se sluchovým kombinovaným nebo závažným postižením řeči. Zařízení FOD pro děti vyžadující okamžitou pomoc Klokánek a azylové byty pro matky s novorozenci v Praze 4, Láskově ulici. Pracovně-právní poradenství, poradenská a věcná pomoc při hledání pracovního uplatnění pro občany se zdravotním postižením. Poskytování sociálně-rehabilitačních služeb, informační servis, přímá podpora klientů a jejich rodin v nouzové situaci.

Krizová linka pro seniory - senior telefon - 24 hodin denně včetně databáze informací pro seniory a jejich blízké. Azylové ubytování pro matky otce s dětmi a ženy v mimořádné nebo krizové životní situaci.

Poradna pro rodiny s dětmi v náhradní rodinné péči, zájemce a žadatele o náhradní rodinnou péči. Víceŕovňový program sociálních služeb pro rodiny s dětmi, které jsou ohrožené sociálním vyloučením. Poskytování komplexní psychologické pomoci pěstounským rodinám občanského sdružení Rodina svaté Zdislavy v domcích s mámou a tátou i mimo nich.

seznamka pro psychicky nemocné Roudnice nad Labem

Sociální prevence, pomoc a reintegrace dětí a mládeže ohrožených působením negativních sociálních jevů. Distribuce zpravodaje k péči o duševní zdraví aneb Šance na práci pro lidi s duševní nemocí. Podpora nezávislého bydlení byty na půli cesty jako součást projaktu Centrum včasné rehabilitace a resocializace pro osoby v poč.

Aktivizace a rozvoj sociálních dovedností arteterapeutický atelier jako součást projaktu Centrum včasné rehabilitace a resocializace pro osoby v poč.

Seznamka naLovu - Mapa stránek

Program zvyšování kvalifikace a prevence nezaměstnanosti vzdělávací kurzy jako součást projaktu Centra včasné rehabilitace a resocializace pro osoby v poč. Zarezervujte si návštěvu a vyberte datum, které je k dispozici v mém online kalendáři, bez volání. Po provedení rezervace obdržíte potvrzení a připomenutí. U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci.

Zobrazit více. Díky online konzultacím tisíce pacientů má možnost se poradit specialisty, aniž by opustily domov. Zkuste to a zjistíte, že získáte profesionální pomoc, jako při tradiční návštěvě. Pokud budete mít nějaké dotazy, můžete se zeptat specialisty před konzultací. Kontaktní údaje dostanete spolu s informaci s potvrzení rezervace. Způsoby platby: Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami. Prosím o zaplacení sezení do 24 hodin po konzultaci. Variabilní symbol vám bude poskytnut v rámci prvního sezení.

Platba za konzultaci je přeposlaná přímo specialistovi. Specialista sám určuje způsob rušení návštěv a vracení peněz pacientům. Nezapomeňte, že ZnamyLekar. Uvidíte je po objednání konzultaci. Připravte se 10 minut před konzultací.

Cord Thomas názory - psycholog Praha -

Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery.

seznamka pro psychicky nemocné Roudnice nad Labem

Můžete také připravit svou lékařskou dokumentaci např. Vítejte na mém profilu. Léčené nemoci. Ukončené školy. Znalost jazyků. Dobrý den, W. Děkuji za doporučení. Také vnímám váš posun a očividné zlepšení za tak poměrně ještě krátkou dobu. Rozhodně bych řekl, že už dnes jste dospělejším a odpovědnějším člověkem, než před měsícem.

Máme ještě kus práce před sebou, ale líbí se mi, že na to jdeme systematicky a doufám, že se vám brzy i díky mé podpoře vykrystalizuje plán a vize vaší budoucnosti, se kterou budete spokojená.

Těším se na další spolupráci s vámi. S pozdravem Cord. Hi there, thank you for the kind words. It's always fun for me to switch between English and Czech, and I'm used to having sessions in both languages.

You're correct in saying that I'm not someone that gives diagnoses, however I will openly give recommendations to someone if I believe that they would benefit more from seeing a psychiatrist.

Uživatel roman pv, 54 let, muž, Prostějov -

Thank you for the comment on the unique perspective, as that is something I pride myself on, being someone that can help a person take a look at their life from a different angle and move forward towards achieving their goals instead of being stuck with their thoughts or fears. Thank you for the session and the recommendation. Sincerely, Cord. Dobrý den, Janet, děkuji za krásnou a rozsáhlou recenzi.

Vaše slova mi opravdu udělaly radost. Váš osobní vývoj během posledních 9 měsíců co spolu pracujeme je obdivuhodný. Věděla jste, že dokážete byt lepším člověkem, a dneska si myslím, že jím opravdu jste.

seznamka pro psychicky nemocné | Česko | Plzeň-sever

Také jste si našla partnera. Byla jste ochotná zkusit randění přes seznamku, systematicky jste chodila na schůzky a díky tomu vás úspěch neminul.

Taky věřím, že kdybyste se ocitla znovu sama z jakéhokoli důvodu, byla byste schopna se znovu postavit na nohy a jít do světa randění s jistotou, že někoho opět najdete.

Když si vzpomínám na začátek naší spolupráce, na tu trošinku splašenou, nerozhodnou ženu, která často jednala z pozice strachu a bolesti - dnes ji ve vás nevidím. Vidím na sezeních někoho úplně jiného. Vidím před sebou sebevědomou ženu, která se o sobě stará a ví co chce, váží si sama sebe, stále ví že má na čem pracovat, ale jde s chutí do toho.

Vždycky se na sezení s vámi těším. Přeji jenom to nejlepší do budoucna. Dobrý den, Soňo, děkuji za krásnou recenzi. Je zajímavé, že vaše hlavní téma bylo a stále je práce, ale naše sezení měla největší vliv na váš osobní život. Je někdy až neskutečné, jak jsou všechny části našich životů propojené. Naše spolupráce je skvělá ukázka toho, že když se řeší jedna část, dost možná se zlepší nejen to, ale i několik dalších věci k tomu.

Těším se na další sezení. Mějte se zatím krásně. Dobrý den Sabi, děkuji za pozitivní slova. Mám moc rád to co dělám, tak je fajn, že to ze mě trošku takhle září i skrz online sezení. Vnímám, že jste se dost posunula od začátku našich sezení, a to že znáte lépe samu sebe tomu určitě pomáhá.

Děkuji za doporučení lidem, co potřebují najít v sobě motivaci nebo vymyslet nový směr v životě. To jsou asi moji nejoblíbenější klienti, protože je často rychle vidět, jak se s vizí a cíly v životě člověk totálně promění v někoho, kdo je sebevědomý, motivovaný, stará se o sebe a má pocit, že dělá to co má na tomto světě. Těším se na naši další spolupráci a na to, jaké další kroky uděláte do budoucna, aby se vám naplnilo vše o čem sníte.

Dobrý den J. Opravdu tleskám. Jsem moc rád, že jsme dokázali vytvořit krásný terapeutický vztah, a že máte pocit, že jsem se s vámi trefil do středu problému. Samozřejmě se to vždycky nepovede ihned, ale když ano, potom je spolupráce o to lepší. Ještě jednou děkuji za hezká slova a za vyjádření vaší spokojeností takto veřejně.

Samozřejmě kdykoliv byste chtěl cokoliv probrat, i na jedno sezení, jsem tomu otevřený a budu se na vás těšit. Účty sociálních médií. V Americe jsem se mnoho let věnoval tréninku bojových umění na světové úrovni, vyhrál jsem dvě medaile na olympijských hrách pro mládež, dosáhl četných regionálních úspěchů a ocenění, učil jsem také Taekwondo pro děti.

Po těchto zkušenostech jsem si uvědomil, že pomáhat lidem dosahovat těch nejlepších výkonů, a to nejen ve sportu, je mým posláním. Život je příliš krátký na to, abychom bojovali s nízkým sebevědomím, úzkostmi a nebo se trápili myšlenkami, že nejsme dost dobří.

Dovolte mi, abych vám pomohl dosáhnout vašeho potenciálu. To znamená naplno využít své silné stránky, vytvořit udržitelnou spokojenost ve všech hlavních životních oblastech a plnit si své sny - a to vše bez zbytečného stresu. Možná si teď říkáte - jde to v této době vůbec?

Můj mistr bojových umění mě naučil, že naše domnělé limity jsou jen zdi, které lze zbořit. Naučíte se ovládat a rozvíjet metody, díky kterým překonáte překážky na cestě k vašim cílům. A těmi cíli nemusí být jen vyšší produktivita, sebevědomí či výkon, ale i stabilní životní spokojenost a klid.

Povolání kouče a poradce mě velmi naplňuje a mám za sebou již přes sto úspěšných spoluprací s klienty. Poskytuji také konzultace online. Vyberte si v kalendáři čas a místo, které se vám nejvíc hodí. Pokud o mně chcete zjistit více informací, můžete zavítat na můj web - www. Můžete mi také napsat e-mail na coaching.

Budu se na vás těšit. Ceny některých služeb mohou záviset na konkrétním případě. Po objednání návštěvy se můžete zeptat na cenu konkrétní služby zasláním přímé zprávy. Nyní si zarezervujte odpovídající termín návštěvy.

0 / 5