Regina, 49

Číslo profilu 7031268
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 03/27/2023
Jméno Regina
Země Czech Republic
Město Kopřivnice
Orientace Heterosexuální
Věk 49
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 186 cm
Váha 47 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Hnědý
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Mexiko Senegal Dominikánská republika Lotyšsko

Národní stálá konference se sešla v Litoměřicích: Ústecký kraj

Tuto zprávu poskytl uživatel Regina Kopřivnice 03/28/2023 07:12:03

Akce organizovala místní běžecká skupina Rozběháme Litoměřicko, která je součástí celorepublikové běžecké organizace Rozběháme Česko. Její cíl je jasný a jednoduchý — zvednout z gauče a podpořit v pohybu co nejvíce lidí. Jde nám zejména o to, aby lidé běhali zdravě, s radostí a vydrželi u Po celý říjen se bude v Litoměřicích konat každoroční kampaň Dny zdraví.

Zdarma nabídnou například plavání v krytém bazénu, kruhové tréninky s fitness trenérem, skupinová běhání pro začátečníky i pokročilé, cvičení pro děti a mnoho dalšího. Nedílnou součástí kampaně, která startuje už v sobotu 1. Ve středu Ten se zaměřuje na metody Procházkou od Informačního centra Městského úřadu k historické budově kavárny Káva s párou odstartoval v úterý 9. V rámci akce s názvem Jízdenky, prosím!

Národní síť Zdravých měst ČR

Na úvod výkladu o historii bývalé stanice dostali jako V uvolněném a přátelském duchu se před nadcházejícími prázdninami neslo tradiční Setkání seniorů v litoměřickém Kulturním a konferenčním centru.

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví tam pro ně připravil pohoštění a kulturní program. K dobré náladě přispěla živá hudba v podání kapely Relax, na jejíž žánrově pestré písně si řada návštěvníků akce ráda zatančila. Překvapením společenského odpoledne pak bylo vystoupení tanečníků z Lovosic.

jak se seznámit v novém městě Litoměřice

Pozdravit seniory a popřát jim Komunitní centrum v Litoměřicích nabízí široké veřejnosti a svým členům, kteří jsou převážně seniorského věku nebo pacienti postižení civilizačními chorobami, bohatý program, do kterého patří výlety, vycházky, cvičení, besedy a přednášky, trénování paměti a mnohé další.

Centrum poskytuje cílové skupině psychickou a právní podporu, kterou mohou využít jak členové komunitního centra, tak jejich blízcí.

Nové vedení města podepsalo koaliční smlouvu -

Senioři a pacienti postižení civilizačními chorobami zde mohou trávit svůj volný čas Na žáky devátých tříd z litoměřických základních škol cílila preventivní akce Do života bez karambolu, která se konala ve středu dopoledne na výstavišti Zahrada Čech. Program připravila Policie ČR ve spolupráci s městem Litoměřice a dalšími organizacemi.

Školáci se na celkem šestnácti stanovištích mohli postupně seznámit s prací i vybavením profesionálních hasičů, zdravotníků, městských strážníků i policistů, kteří představili činnost hned několika svých útvarů.

Na místě tak byli například Po žácích druhých tříd navštívily tentokrát dopravní hřiště v Jiráskových sadech v rámci akce Dětský den bez úrazu děti z městských mateřských škol. I pro ně bylo připraveno několik stanovišť, kde se dozvěděly spoustu užitečných informací a rad do života. Akci v rámci kampaně Národní dny bez úrazu tradičně uspořádal odbor sociálních věcí a zdravotnictví OSVaZ městského úřadu ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Rozmarýn.

V sobotu Zveme Vás na happening Férová snídaně, při které společně posnídáme fairtradové a lokální potraviny a oslavíme tak Světový den pro fair trade. Co s sebou na snídani? Fairtradové dobroty se rády kamarádí s těmi lokálními. Upečte třeba buchtu z fairtradového kakaa a cukru, biomouky, medu od místního včelaře a vajíček od souseda a k tomu si uvařte do termosky fair trade čaj nebo kávu.

Nemáte čas ani chuť na pečení? Pak stačí chleba namazaný Policisté, hasiči nebo pracovníci Českého červeného kříže dnes dopoledne seznamovali na dopravním hřišti v Jiráskových sadech žáky druhých tříd základních škol nejen s náplní své práce, ale dávali jim i spoustu praktických rad do života. Akci s názvem Dětský den bez úrazu v rámci kampaně Národní dny bez úrazu uspořádal odbor sociálních věcí a zdravotnictví OSVaZ městského úřadu ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Rozmarýn.

Děti si několika stanovištích Tradičně se do něj zapojují i senioři v Litoměřicích, kde se o zdárný průběh akce stará spolek LiPen při Knihovně K.

S propagací pomáhá i město. Vlastní kreativitou proti drogám bojovali studenti z Litoměřic. Soutěž s názvem Správným směrem vyzvala žáky základních a středních škol k vytvoření plakátů s protidrogovou tématikou.

Nejlepší odměnila porota tabletem či kamerou.

Seznámení - Litoměřice. Seznamka naLovu - část 6.

V hlavním menu v záložce DOTACE, naleznete všechny potřebné dokumenty k dotačním programům:Program podpory sociálních služeb pro rok Program podpory fairtradových aktivit a globální odpovědnosti v Litoměřicích Program podpory sociálních a zdravotních aktivit na rok Město Litoměřice nabízí vysokou kvalitu života pro všechny generace. Jako zbytek republiky, ale také Evropy, se však potýká se stárnutím obyvatelstva.

Jak reagovat na tento trend? Jak pomoci mladší generaci? A lze udržet dosavadní kvalitu sociálních služeb na Litoměřicku a dále tyto služby rozvíjet? Nejen těmito otázkami se zabývá 6.

Komunitní plán sociálních služeb ORP Litoměřice Nacházíme se v době, kdy v oblasti sociálních služeb musíme Komunitní centrum Litoměřice Svazu postižených civilizačními chorobami v ČR, z. Také v tomto roce tu komunitní centrum bude pro klienty a jejich rodiny.

jak se seznámit v novém městě Litoměřice

Bude organizovat aktivity osobní, pokud to vládní opatření dovolí, nebo aktivity offline, pokud to bude nutné. Vždy tu bude pro své klienty a jejich rodiny v oblasti poradenství, bude jim poskytovat aktuální informace o činnosti centra a o právech pacientů. V roce bude komunitní Vážení spoluobčané,bohužel i letos jsme nuceni zrušit tradiční vánoční setkání seniorů v Kulturním a konferenčním centru z důvodu zhoršující se epidemiologické situace.

Moc nás to mrzí, Vaše zdraví je však přednější. My slibujeme, že Vám vše vynahradíme v roce Krásné prožití vánočních svátků a pevné zdraví Vám přejeOdbor sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu Litoměřic.

Soutěž o nejlepší plakát proti závislostem Odbor sociálních věcí a zdravotnictví města Litoměřice ve spolupráci s Národní protidrogovou centrálou SKPV PČR vyhlašuje soutěž o nejlepší plakát proti závislostem na drogách, kouření a alkoholu "Správným směrem 9". V České republice stále vyrůstá mnoho dětí, které nemohou žít ve své biologické rodině, a které se i díky malému množství aktivních pěstounů v tom nejzranitelnějším věku, ve kterém potřebují individuální láskyplnou péči blízké osoby, ocitají v zařízeních ústavní péče.

Cílem Ústeckého kraje je počet takto umístněných dětí co nejvíce snižovat. Tomu by měla pomoci i chystaná novela zákona o sociálně-právní ochraně dětí, díky které by od 1. S odhodláním a úsměvy na tváři i přes nevlídné počasí absolvovali účastníci 5. Do akce se aktivně zapojuje několik organizací, za městský úřad pak odbor sociálních věcí a zdravotnictví. No, nedá se nic dělat. Na koupaliště dorazilo asi osm desítek lidí nad 60 let, Město Litoměřice zorganizovalo pro své seniory výletní plavbu parníkem po Labi, která byla během kampaně Místa přátelská seniorům vyhodnocena jako nejoblíbenější aktivita.

Plulo se z Litoměřic do Roudnice nad Labem a zpět.

Národní síť Zdravých měst ČR

Během plavby promlouval Litoměřické komunitní centrum vedené paní Jaroslavou Petrusovou vás zve na svou prázdninovou a tradiční činnost, která nebyla přerušena ani během pandemie. Pandemie přesunula některé aktivity komunitního centra do online prostoru a centrum se stalo opravdovou komunitou pro většinu klientů - v online i offline významu.

V letošním roce kandiduje v Litoměřicích devět politických subjektů, tedy o jeden méně než v roce Na jednotlivé odpovědi měl každý subjekt nejvýše znaků včetně mezer. Litoměřice dlouhodobě trápí hustý provoz ve městě, zejména ve špičkách.

Litoměřice spustily nový web města -

Jak byste tuto situaci řešili? Máme zde sice dva mosty přes Labe, ale i tak bohužel dochází skoro pravidelně k zácpám v dobách dopravních špiček především na příjezdu od Terezína. Chceme prosadit a urychlit řešení optimální varianty jihovýchodního obchvatu města s důrazem na odklonění tranzitní dopravy — od Tyršova mostu, ulicí Mezibraní, Marie Pomocné podél autobusového nádraží směr Třeboutice a za kasárnami a Zahradou Čech opětovné napojení na ulici Českolipskou, čímž se uleví kruhové křižovatce Na Kocandě a ulici Českolipská.

Ve hře je i tzv. Chceme prosazovat jeho urychlenou realizaci a budeme maximálně spolupracovat na výkupech zbývajících pozemků a podílet se na úpravě parametrů projektové dokumentace hlavně v oblasti vyústění u Pokratických závor. Cílem je rozptýlení dopravní zátěže po městě mezi více komunikací se striktním zákazem vjezdu… zbytek odpovědi přesáhl limit znaků. V Litoměřicích lidé jen těžko shánějí nové bydlení.

Jak by mohlo město situaci zlepšit? Město by do něj vložilo pozemky a projekt. Poté si družstvo vezme úvěr a nechá postavit bytové domy. Po kolaudaci budov budou do družstva vstupovat další členové.

Nová kniha zve na pouť po Labi, z Litoměřic proti proudu až na Říp -

Z vybraného nájemného bude družstvo splácet úvěr. Po splacení úvěru by byty byly převedeny do jejich vlastnictví. Nechceme čekat, zda někdy někdo vypíše dotační titul a my se tak dočkáme potřebných parkovacích domů, parkovacích systémů, odstavných parkovišť. Tuto problematiku chceme řešit pomocí PPP projektů, kdy soukromý investor realizuje stavbu, kterou má poté v nájmu. Po vypršení nájemní smlouvy objekt získá zpět město. Nezapomínáme ani na ostatní oblasti např. Parkování ve městě je stále se zvětšujícím problémem.

Vedení města řadu let, zejména před volbami, slibuje výstavbu parkovacích domů. Žádný z nich se nedostal dál něž na papír, bohužel.

Dokonce jsme o jednu plochu pro výstavbu parkovacího domu, už díky laxnosti vedení města, přišli. Neustálé čekání na vhodný dotační titul není řešením, stejně jako jim není nahodilé zavádění jednosměrek, či vytváření nových rezidenčních zón.

Kdy, bez ucelené koncepce, problém jen přesouváme jinam. Vládnoucí koalice, odmítala během posledních dvou volebních období prakticky všechny naše návrhy, nápady na zlepšení situace. Garantovat parkování pro každého je mýtus. Panelová sídliště nebyla dimenzovaná na vysoký počet automobilů. Za posledních čtyřicet let se počet automobilů více než zdesetinásobil a dnes není výjimkou, že domácnosti mají více než jeden automobil. Situaci dále zhoršuje skutečnost, že je v historické zástavbě kromě bytových jednotek situováno také velké množství firem.

Chcete pokračovat v projektu geotermální energie, s pomocí které by se jednou měly vytápět domy a byty ve městě? Odůvodněte svůj názor. Hnutí ANO se snaží o změnu v našem městě již dvě volební období. V řadách opozice je možnost prosazování programu a myšlenek prakticky nulová. A jaké jsou naše priority? Energetická soběstačnost města — tento cíl je již na dohled.

Geotermální zdroj dohřívaný celoročně z fotovoltaických panelů zajistí cca 50 procent spotřeby tepla. Pro zlepšení automobilového provozu ve městě je nutné dokončit západní přivaděč z mostu gen. Chábery a začít s výstavbou východního obchvatu. V uzlových bodech ve městě pak instalovat chytré, vzájemně komunikující semafory např. Zároveň je nutné snížit celkový počet aut v přeplněných ulicích.

Nechceme ale jít cestou represivních opatření, ale naopak rozšířením stávající dopravní infrastruktury. Stěžejní je udržení bezplatné MHD, vznik nových zastávek a rozšíření linek.

0 / 5