Yvetta, 24

Číslo profilu 6652964
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 03/28/2023
Jméno Yvetta
Země Czech Republic
Město Nový Jičín
Orientace Heterosexuální
Věk 24
Znamení zvěrokruhu Vodnář
Výška 157 cm
Váha 48 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Hnědý
Kouření Ano
Alkohol Ano
Oblíbené země Senegal Francie Portugalsko Lucembursko Švédsko Dánsko Polsko

Pronájem bytů - Hledám dlouhodobý pronájem Krupka, Teplice 41

Tuto zprávu poskytl uživatel Yvetta Nový Jičín 03/29/2023 12:26:03

Hodnoceno: × Ohodnoťte toto auto - přihlašte se. Ti nejlepší na MOJE. Podmínkou bylo min k, provedení N1 a podmínka třetí - bílá barva.

Obrátil jsem se tedy na prodejce Škodovek a domluvil projížďku v Octavii RS. Bohužel ani RS nešla v N1, jedině kombi a to jsem nechtěl zase já. Poté moc možností již nezbývalo - postupně jsem se doptal na Focus ST a další Zde jsem celé noci hltal jednotlivé diskuze, recenze apod. S tím jsem si zde vyměnil pěkných pár dotazů, psali jsme si několik měsíců a myšlenka byla ihned na světě. V polovině září jsem se svezl s Cuprou a ten den, tu hodinu, tu minutu jí zasmluvnil a zazálohoval.

Seat Leon Cupra je výbavou top v Leonech. Zaujmou brilantní sedačky, multifunkční volant, tvrdě laděný podvozek, výfuk naladěn do seatsoundu a celkově auto dobře vypadá. Dále bych opomněl sklopná zrcátka - oceňuji v úzkých uličkách u náměstí. Líbí se mě i zapuštěné zadní kliky dveří - někteří starší lidé a laici si myslí, že jsem si to udělal sám, případně že je to jen 3x dveřák Kola jsem dostal originál Seat, obutí pneu Pirreli PZero 18" a prakticky tyto kola mám dodnes - jen jsem si na ně dal zimáky.

Na letní sezonu jsem koupil disky Dotz 18" s leštěným límcem a přiznám se že to nebyla dobrá volba - kola to opticky zmenšovalo a nakonec jsem si je nechal přestříkat na bílo. Laboroval jsem i s černou barvou ale nakonec jsem našel v garáži bílou a bylo rozhodnuto.

Možná sezona se ponese v duchu černých kol Ale asi si tam dám AEZ Sotara 20". Jinak auto má za příplatek natáčecí bixenony - velmi oceňuji toho kdo tuhle prima věc vymyslel. Další dobrá věc jsou senzory stěračů při dešti, taky hodnotím.

Chybové hlášení

Cupra z tohoto roku je celá v elektrice, takže v pohodě mohu Frpíčkovi zavírat či otevírat zadní okno. Vzhledem k tomu, že nyní mohu srovnat dva Seaty v top výbavě, jelikož Cupra top výbavu obsahuje a do Freetracka jsme jí dostali též, tak snad jedinou věcí co moje Cupra nemá a dost jsem si na to zvykl ve Freetracku je vyhřívání předních sedaček.

Jinak Cupra je samozřejmě předokolka, má sice ESP ale i beztak je to šílenej hraboš. Když jí naložím plnej plyn a prudce se chci rozjet bez ESP - tak prakticky stojím a protáčí se jen kola Málem jsem zapomněl zmínit brzdy. Opravdu jsem zatím u žádnýho auta nezažil tak silný a spolehlivý brzdy.

S trochou nadsázky jelikož občas v práci jedu s Daewoo Avií - ta má vzduchový brzdy , tak bych řekl, že je to tak nastejno. O to hůř se mě potom přesedá do jinýho auta a chvíli trvá než si na jeho brzdy zase přivyknu. U Šmuclerů mě při koupi objednali i sadu plecháčů 16", dostal jsem je jen na zadní kola a na předek je prostě člověk nedá - tak velký jsou pakny u Cupřice.

Cupra je designem výborná, chtěl jsem jen pár spoilery podtrhnout její dravé rysy, vím že se moje tunningový úpravy někomu líbit nemusí, mě se ale líbí a proto je tam mám. Byť to vypadá krásně!!! Normálně se s Cuprou dá jezdit kolem litrů ale je to šolíchačka a ta mě moc nejde.

Inna, originální rande praha

Držím si svůj standard od 11 - 15litrů na km. Vzhledem k této mojí spotřebě celkem hodně navštěvuji benzínky v blízkém okolí. Prakticky v Plzni natankuji plnou nádrž a při cestě do Prahy už u Rokycan koukám po další benzině Zpátečka - na zpátečku jsme s kamarádem na jeho firmě uzavřený vyasfaltovaný objekt v Plzni dávali závody - on naplno popředu v Multikáře - max.

Byl jsem v Německu několikrát, nejlepší to bylo když jsme jeli s manželkou přes Německo do Paříže - vyzkoušel jsem omezovač a docela začal laborovat s myšlenkou, že bych posunul max dovolenou např.

Samozřejmě Cupra má i klimatizaci - já nejsem její obdivovatel, jelikož vždycky blbě odhadnu teplotu a pak mám v létě rýmu a chřipku, od doby kdy jsem klimu přestal používat, 1,5 roku jsem nemarodil. A dál to moji milý ,,věrní,, znáte — byl jsem přítomen na MACZ velmi ale opravdu velmi často … Pak musel odejít.

No a právě nyní nadešel čas se vrátit.

rande praha Krupka

Takže pánové a dámy, moje Cupřička má zcela jiný design, řekněme facelift. Každopádně jsem jí chtěl trochu vylepšit ale ne moc tuzérsky — není mě už dvacet, no ono mě není ani těch dvacetpět … a ve třicetiletech dělat nějaký tuning přehnaný úpravy, mě nepřišlo vhodný. Za tu dobu co jsem zde nebyl — jsme se sešli několikrát s Coxicem, byl jsem v Praze za Pataxem, nyní jezdíme naposledy minulý víkend po Plzni a okolí s Davem, který má staršího Leona přechipovanýho na PS — sice ho vždycky dojedu ale alespoň je to vyrovnaný soupeř než např.

Švihák s Roomsterem, nebo Dadánek s tím jeho černým embéčkem … chacha. Takže pánové, Frpe je zpět a těším se na Vás. Hlavně se mě neptejte — proč jsem tady nebyl, proč tak dlouho apod. Odpovím jen těm nejbližším.

Nabídka práce Krupka") ORDER BY 1# a okolí, volná pracovní místa v , Úřad Práce Praha

Pro Vás ostatní co se neznáme ze srazů sděluji — že jsem měl nějaké problémy … např. Toť vše. Jo ještě, zapomněl jsem starý heslo, takže jsem si založil nový nick. Cupra 33 zní lépe. Slibuji, že časem ještě něco připíšu a přiložím i nějaká kloudná fota!!! Dnes už mě vypršel limit na den, ale zítra sem samozřejmě fotky přidám. Zdravím ,,vedení,, MACZ, zdravím Vás všechny hoši a slibuji, že budu přispívat občas, slušně a s celou rodinou Frpeových … Jelikož jsem tady cca 1x rok nebyl, tak jsem místo diskuzí u Šviháka, nebo Kubýka, Dadánka, či Poustníka — vydělal nějaké peníze, mohl zakoupit nový vůz pro moji milou manželku, kterou tímto zdravím a zároveň jsem časem přidám i svoje druhé autí … Také samozřejmě Cupru u Eifellovky v Paříži, u šikmý věže v Pise a další zajímovasti.

Helma Boeri s kšiltem a brýle lenonky. Na tomto stroji jsem od let nalítal poctivých 32 km a pak v ti letech předal Simsona mladšímu bratrovi.

Pořádali jsme různé srazy, neboť mám rád lidi a nebaví mě samota a v dobách největšího srazu jinak jich bylo spousta tak se nás sjelo 67x strojů : Simson, Jawa , Babeta, Stadion a další podobné stroje a kozí dechy.

Byla to pila!!! Pak jsem si v ti letech dělal řidičák skupiny A a B - tzn. V ti letech jsem pořídil Škodu L - oranžová barva, chrom nárazníky - prostě klasika. Bylo to auto na který do smrti nezapomenu - první jízda v autě vůbec, první sex v autě panenství jsem ztratil o nějaký ten roček dříve a nebylo to v autě ale na louce u lesa v noci u obce Letkov - PJ a ta holka o tom doteď neví jelikož při mém prvním sex snažení usnula pod vlivem alkoholu a nebo jsem jí svými trapnými houpavými pohyby uspal já Prostě nádhera a myslel jsem si v tu chvíli že mě patří svět.

S partou kamarádů ze zábav, z vesnice od babičky, ze školy apod. Když si vezmeš že 39x aut a v každém bylo cca x lidí - myslím, že to bylo poměrně dost lidiček Pak moje další auto, jelikož v té době se naši nějak rozváděli, byl Ford Escort 1,6 16V a měl prakticky už skoro vše, co dnešní auta této třídy včetně klimy.

Ve ti letech jsem si udělal řidičák skupiny C a T - traktor a nákladní auto. No a pak jsem se začal poohlížet po něčem rychlém já. Objevil jsem tento web a začal si psát s klukama. Objevil jsem auto Seat Leon Cupra - do té doby jsem ani nevěděl, že se takové vůbec vyrábí a pořídil si ho. V mezičase naši zákonodárci zpřísnili pravidla silničního provozu a já si musel chtěj nechtěj udělat profesní průkaz řidiče na nákladák.

Recommended Sites For You

V praxi by to vypadalo tak, že bych i nadále měl papíry na náklaďák ale bez profesáku bych stejně nemohl oficiálně jezdit. Takže znovu do autoškoly Při té příležitosti jsem si udělal profesák, vleky a můj instruktor Václav v té době pracoval u Plzeňské městské hromadné dopravy zkráceně MHD a jaksi mě navrtal, zda když budu mít skoro všechny skupiny abych si dodělal i tu poslední a tou byl autobus.

Na autobus musíš mít plný počet bodů a i technika je o dost těžší než třeba osobák Tak jsem se do toho pustil a udělal si ho.

rande praha Krupka

Po úspěšných závěrečkách mě Václav z MHD - v autoškole si jen přivydělával, přišel pogratulovat ze skupiny 6-ti adeptů na autobus jsem ho udělal jako jedinej a to při svý práci po odpolednách, jízdy byly např. Asi tak minutu jsem se smál a pak mu vysvětlil, že mám nějakou firmičku, která mě živí a že ten autobus jsem si snad udělal jen kvůli němu Takže v současné době mám veškerá oprávnění na všechny skupiny co v ČR existují a rád bych si nyní po Novém roce udělal - vůdce malého plavidla.

Rád bych pořídil motorvý člun - na léto Chorvatsko. Takže přátelé, pokud se bojíte letadla a na dovolené cestujete autobusem, tak kdyby se Vašemu autobusákovi udělalo nevolno či ochořel, rád Vás na dovču dovezu já Děkuji ti za pozornost při čtení. Heleď co ten nevypitý čaj? Buď ses do mého čtení skutečně začetl a nebo tě ten čaj s citronem a chutný moučník ode mne nechutná?

Nabídka práce Administrativní pracovník –

Díky a mějte se FRPE Kapitola FRPE plave v bazénu trocha odlehčujícího čtení Kopíruji z mé diskuze z White Labelem : A jelikož jsme na MACZ - zrekapituluji to takto : dnes jsem nasedl do Alteiče, nastartoval a vyjel z domu od nás do bazénu na Slovany. Tam se převlékl a osprchoval. A nyní to začne : v bazénu jsem se pomalu rozjížděl na jedničku : splýval jsem. Jelikož mě splývání nešlo a dlouhou dobu jsem se ocital u dna bazénu, bylo nutno zařadit rychlejší stupeň a to dvojku : znak.

Stylem znak jsem dal 1x bazén, než jsem se udeřil hlavou o hranu bazénu. Proto jsem tedy dal 4x4 a zařadil třetí stupeň : prsa. Stylem prsa jsem uplaval většinu bazénů a dokonce i okolní pr. Největší nabídku erotických pomůcek najdete v sexshopu Erosstar. Ženy ocení především womanizéry a pro muže máte širokou nabídku strap-on připínacích penisů. Azyl pro milence Praha a hodinové hotely. Nabídky a poptávky práce v erotice. Erotickou seznamku Na Privát.

Server dominy , který je určen pro milovníky BDSM. Databázi všech privátů na serveru erotické priváty. Nabídky práce.

Holky na sex. Nejnovější holky. Holky na sex z Ústeckého kraje - Vyberte si svou holku na sex na dnešní den. Zrušit filtr. Speciální nabídka. Navštivte také Největší nabídku erotických pomůcek najdete v sexshopu Erosstar. Azyl pro milence Praha a hodinové hotely Nabídky a poptávky práce v erotice Erotickou seznamku Na Privát Server dominy , který je určen pro milovníky BDSM Databázi všech privátů na serveru erotické priváty mapy. Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj.

Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj. Královehradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina. Jihočeský kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj.

Erotické priváty Erotické masáže Holky na privát Sex Seznamka. Erotické masáže a masérky na Erotické masáže , to je nejlepší cesta k erotickým a relaxačním masážím. Erotické sex priváty ve městech Praha , Brno Erotická Seznamka Agama vám najde toho nejlepšího partnera pro sex na celý život nebo jen na jednu noc.

Komunitní Erotická seznamka Sally je populární seznamka pro všechny, jenž hledají partnera, partnerku nebo pár.

0 / 5