Regína, 24

Číslo profilu 6566954
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 03/27/2023
Jméno Regína
Země Czech Republic
Město Říčany
Orientace Heterosexuální
Věk 24
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 157 cm
Váha 46 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Zelená
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Česko Rakousko Tunisko Řecko Senegal Vietnam Bulharsko Itálie

Server Jiинn – Programy na srpen

Tuto zprávu poskytl uživatel Regína Říčany 03/28/2023 11:52:03

Tamara ,. Nový Jičín. Dívka se šváby. Přijďte hodinu předem. Zeptala se mě, co jsem řídil. Zkontroloval jsem provoz a rozhodl se jet autem. Okamžitě se mě zeptal, jestli jsem řídil vlastní auto, řekl jsem, že ano.

setkání s flirtování Jičín

Přijedu do oblasti Domodědovskaja, zaparkuji auto a dojdu ke kavárně, kterou nazvala orientačním bodem. Zavolám jí. Ptá se mě, jak najde moje auto a jakou mám poznávací značku. Vysvětluji, že už jsem na ulici a čekám před kavárnou. Začne se rozhořčovat, že jsme se nedohodli a že musím být v autě.

Single Jicin muži se zájmem o Flirt Seznamka, Flirt Seznamka

Byl jsem zmatený, bylo to poprvé, co jsem navštívil tuto osobu a nechápu, proč potřebovala moje auto, číslo a značku. Nakonec konverzace skončí a přijde mi textová zpráva "to nebude fungovat, hodně štěstí". Další komunikace - bez výsledku. Připravte se tedy na ztrátu času.

Obsah: 1 [Neopětovaná láska pro starší ženy] 3 věci, které je třeba vědět. Chci být pro ženy neodolatelný za všech okolností! Na večeři nebo na rande chcete vypadat stylově.

Pro vás! Kožená ležérní obuv pro trochu ležérnější nošení. Nejvhodnější obuv pro muže po čtyřicítce Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod. K Nemocnici 9, 01 Nový Jičín. Kromě těchto pravidelných lekcí pořádáme v našich prostorách i různé workshopy, tábory pro děti, víkendová soustředění, soukromé lekce, např. Letos chystáme akci Cirkutvůrna — akrobaticko-divadelní den pro děti.

Všechny naše kurzy probíhají v malých skupinkách, které zaručují individuální přístup lektorek ke každé z klientek. Naší prioritou je rovněž příprava dětí a dospělých kurzistů na různé taneční soutěže pod vedením profesionálních lektorů. Pokud máte zájem si nás pozvat na vystoupení, neváhejte nás kontaktovat. Naše vystoupení bude jistě nezapomenutelných zážitkem a příjemným zpestřením. Naše studio zakladatelem a jediným pořadatelem Pole Princess Czech Republic — nejstarší a největší české soutěže v akrobacii na tyčích, šále a kruhu v České republice.

O studiu - Circus!

Více na samostatné stránce o soutěži. Prosím o odkaz. K tanci jsem se dostala poměrně pozdě, a to až na střední škole, kdy jsem na pozvání kamarádky přišla na trénink dívčí taneční skupiny při Domě dětí v Novém Jičíně, která se věnovala převážně latinským formacím. Už tehdy mi bylo jasné, že tanec je přesně to pravé.

Brzy jsme začaly vystupovat a po změně trenérky, se kterou přišla i změna repertoáru a základy moderních tanců, přibyla i nějaká vyhraná soutěž.

Pouťové posezení

Na vysoké škole jsem začala navštěvovat Fit Klub Perfekt v Opavě, kde jsem získala další cenné zkušenosti a setkala se s profesionálními trenérkami, které jsou dodnes mými trenérskými vzory. Začala jsem s latino-aerobikem, Nike dance sestavami od Jamieho Kinga — latinou, afrem, dancehallem, bollywoodem, hip-hopem a pokračovala hodinami streetdance až k horké novince Flirt dance.

A je jasné, že od flirtu byl už jenom malý krůček k taneční tyči, která se stala největším objevem mého tanečního života. Pole dance se aktivně věnuji 3 roky a půl a můžu říct, že se z něj stala droga. Je to jedno z nejkrásnějších vyjádření sama sebe a naprosto neskutečná zábava a proto jsem se rozhodla šířit své nadšení dále. Mezi mé trenérské zkušenosti patří zejména spolupráce na vedení dětského tanečního kroužku Bailerico, čtyřleté trenérství kurzu streetdance pro děti i dospělé v Novém Jičíně a půlroční vedení kurzů pole dance ve Fit Klubu Perfekt v Opavě.

Největší školou ale pro mne bylo naše studio, celých již téměř 11 let lektorských a akrobatických zkušeností, všemožná školení v zahraničí i u nás. Studio je pro mne mé první dítko, má realizace, můj koníček i práce zároveň.

Miloslava, sexuální flirtování

Ač se momentálně chystám na svou druhou mateřskou, nejvíce mě v poslední době bavívalo a baví nejen vymýšlení zlepšováků a všemožných inovací a potřeštěných nápadů ve studiu, ale kromě mé úžasné dcerky Julinky hlavně sebevzdělávání v akrobacii na kruhu a měsíčku. Mé první setkání s tancem bylo v 6 letech, když jsem začala s baletem na Základní umělecké škole. I přes zdravotní omezení ve mě radost, láska a posedlost tancem zůstala.

Tyto pocity z tance se snažím předávat i mým dvěma dětem. V poslední době se věnuji hlavně vedení našich tanečních studií. Pole dance je fantastické spojení fitness, akrobacie a tance, kterým dokážete znázornit jakýkoliv pocit a emoci. Proto bych velice ráda předávala mé zkušenosti dále. Neustále na sobě pracuji a vzdělávám se viz. Evča Pernická sice již z osobních důvodů ve studiu od konce roku nepůsobí, ale vždy zůstane naše sluníčko a těšíme se na setkání s ní na některé z našich akcí.

A další nespočet ocenění, kdy každý rok naši svěřenci získávají medaile a umísťují se na předních příčkách v soutěži Pole Princess. Náš lektorský tým je velmi profesionální a jelikož jsme jedno z nejstarších studií v České republice, má téměř 10 let zkušeností, jak ve vedení lekcí, tak také v přípravě na soutěže, vystupování a chystání všemožných akrobatických akcí. Arabesque dance academy. Vítejte na stránkách Circus! Dance Studia Nový Jičín. O nás Circus! Dance Studio Nový Jičín.

Naše studio se specializuje především na výuku: Pole dance, pole spinning, fitness, choreography Pole dance pro děti Aerial hoop Aerial silks Fly yoga Flexi Gymnastika se stuhou pro děti netradiční disciplníny jako lyrapole, silkii, aerial trapéze, akrobatický otočný pás, aerial moon, aerial square Kromě těchto pravidelných lekcí pořádáme v našich prostorách i různé workshopy, tábory pro děti, víkendová soustředění, soukromé lekce, např.

ženy | Jičín | Lidé k seznámení | Seznamka

Pole Princess. Zakladatelky studia. Eva Glogarová K tanci jsem se dostala poměrně pozdě, a to až na střední škole, kdy jsem na pozvání kamarádky přišla na trénink dívčí taneční skupiny při Domě dětí v Novém Jičíně, která se věnovala převážně latinským formacím. Eva Pernická Mé první setkání s tancem bylo v 6 letech, když jsem začala s baletem na Základní umělecké škole. Školení lektorek.

setkání s flirtování Jičín

Lektorský tým. Naši partněři.

0 / 5