Elvíra, 44

Číslo profilu 636208
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 03/27/2023
Jméno Elvíra
Země Czech Republic
Město Bohumín
Orientace Lesbičky
Věk 44
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 161 cm
Váha 50 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Modrý
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Itálie Španělsko Filipíny Lucembursko Polsko

Zamezení přístupu na server |

Tuto zprávu poskytl uživatel Elvíra Bohumín 03/28/2023 07:12:03

Technická univerzita po dvou letech vyjednávání předělala jednu z učeben na takzvanou Konfuciovu třídu. Čínští studenti tam najdou zázemí, veřejnost se dozví informace o této asijské zemi a mimo jiné se tam budou konat kurzy čínštiny.

Pan Vladimír si právě vyzkoušel základy kaligrafie. Přivedla mě sem dnes zvědavost a náhoda. U několika stolů čínští studenti příchozím přibližují kulturu a zvyky své země.

Zaznívá angličtina, čínština, ale i lámaná čeština. Říká, že Ostrava je klidným místem a že lidé jsou přátelští a ochotní pomoci i když třeba ne vždy rozumí. U nápadu na vznik speciální třídy byl před dvěma lety někdejší prorektor Jaromír Gottwald. Vstup do Konfuciovy třídy bude zdobit zlatá tabulka s nápisy v češtině a čínštině. Zástupce čínské strany Won Tien Tao říká, že každý je vítán.

Jakýmsi tichým společníkem Konfuciovy třídy bude Ostravská univerzita, která se na jejím vzniku také podílela. JavaScript is required.

3. - Policistou na zkoušku

V areálu univerzity natáčel redaktor Stanislav. Související příspěvky V Ostravě vznikne nové výzkumné centrum pro buněčnou terapii Univerzita chce vychovávat specialisty na počítačovou bezpečnost Ostrava zažila velkou premiéru. Vysoká škola báňská hostila NXP Cup. Facebook Twitter LinkedIn. Jak nás naladíte na DABu.

seznámení s policistou Ostrava

Muzeum bible v Jablunkově prochází náročnou opravou. V Poodří vyrazili do terénu ekologové. V okolí řek a potoků Fotbalisté Baníku Ostrava vyhráli nad Jihlavou a živí naději Zanedbaný kus lesa v Ostravě-Hrabové se proměňuje v park.

Žáci se naučí zvládat jednání s klientem, provádět právní činnosti, tj. Studijní program rozvíjí u žáků psychickou a fyzickou odolnost a vybavuje je komunikativními dovednostmi pro tyto činnosti Žáci jsou seznámeni s působením Integrovaného záchranného systému.

Pro vzdělávání v tomto oboru jsou významné vyučovací předměty vzdělávací oblasti základní školy: Český jazyk, Matematika, Tělesná výchova Učivo uvedených předmětů je důležité pro tento obor a bude na střední škole rozvíjeno a prohlubováno. Absolventi se uplatní v povoláních, v nichž je pracovní činnost vázána na znalost a správnou aplikaci právních předpisů České republiky ve věcech veřejného pořádku a vnitřní bezpečnosti.

Zejména se uplatní v bezpečnostních sborech a dále ve veřejné správě státní správě a samosprávě , v odborech ochrany velkých podniků, bankovnictví, pojišťovnictví, ve složkách Integrovaného záchranného systému apod. Pro výkon některých povolání musí absolvent splnit další zákonem stanovené podmínky, např. Absolventi mohou pokračovat ve studiu na vyšších odborných školách nebo na vysokých školách, zejména na Policejní akademii a vysokých školách s výukou bezpečnostně právních a právních oborů.

Charakteristika přípravy v oboru Žáci se naučí zvládat jednání s klientem, provádět právní činnosti, tj. Uplatnění absolventů v oboru Absolventi se uplatní v povoláních, v nichž je pracovní činnost vázána na znalost a správnou aplikaci právních předpisů České republiky ve věcech veřejného pořádku a vnitřní bezpečnosti.

seznámení s policistou Ostrava

Vyberte si školu. Informace o trhu práce. Profil absolventa. Souborné informace ke skupině oborů vzdělání. Nezaměstnanost absolventů podle oborů vzdělání. Navštívené obory Bezpečnostně právní činnost. Navazující povolání Veřejnoprávní ochrana 6.

Bezpečnostně právní činnost Ochrana osob a majetku 3.

Obor vzdělání Bezpečnostně právní činnost M/01 |

Forenzní věda, Ochrana osob a majetku 1. Ochrana osob a majetku 1. Bezpečnost a právo 1. Záchranářství a ochrana obyvatel 1. Policista 1. Ochrana obyvatelstva a osob 1.

Nadace policistů a hasičů - Archív

Zdravotní postižení :. Specifické poruchy učení. Forma studia :. Filtr podle kraje. Hlavní město Praha 4. Jihočeský kraj 2. Jihomoravský kraj 3. Karlovarský kraj 1. Kraj Vysočina 1. Královéhradecký kraj 3. Liberecký kraj 1. Moravskoslezský kraj 2.

Po údajné pranici na D1 přišel jeden z policistů o práci — ČT24 — Česká televize

Olomoucký kraj 3. Pardubický kraj 3. Plzeňský kraj 1. Středočeský kraj 1. Ústecký kraj 5. Zlínský kraj 1. Seznam škol, které nabízejí tento obor, nebo vybraný ŠVP. Moravskoslezský kraj 2 Olomoucký kraj 3 Pardubický kraj 3 Plzeňský kraj 1 Středočeský kraj 1 Ústecký kraj 5 Zlínský kraj 1.

0 / 5