Edita, 45

Číslo profilu 6328424
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Edita
Země Czech Republic
Město Klášterec nad Ohří
Orientace Heterosexuální
Věk 45
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 189 cm
Váha 46 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Modrý
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Slovinsko Spojené státy

Tuto zprávu poskytl uživatel Edita Klášterec nad Ohří 05/30/2023 01:17:05

Máte vypnutý JavaScript! Některé funkce webu nebudou pro Vás dostupné! Návod na zapnutí JavaScriptu ve Vašem prohlížeči naleznete zde. Jsou tu nějací borci či borkyně odkudkoliv se zálibou v horách, co by se v létě přidali k naší smíšené skupince na turistiku v oblasti Brentských Dolomit a Lago di Garda? Pokud necestuješ jen prstem p Touto netradiční cestou bych ráda našla pohodového muže, který má vztah ke psům.

Hledám spřízněnou duši, protože samoty bylo už dost. Bydlím v tomto kraji teprve půl roku ve svém domku. Jsem 56 let, s Ahoj, přemýšlela jsem jak tě zkusit najít, tak asi takto pokud máš podobné hodnoty? Sympatie, inteligence, úsměv, láska, jiné hodnoty a vize než dnešní společnost, ne vlk ani ovce, žít - ne jen pře Ahoj, přemýšlela jsem jak tě zkusit najít, tak asi takto?

Seznam uživatelů na seznamce

Sympatie, inteligence, úsměv, láska, jiné hodnoty a vize než dnešní společnost, ne vlk ani ovce, žít - ne jen přežívat, orgonit, turistika, Ráda se seznámím s mužem z vesnice nebo venkova, která ještě zastává tradiční hodnoty a žije v souladu s přírodou.

Děti jsou vítány. Dobrý den, hledám muže pro další společný život v souladu s přírodou. Takový co je trochu pracovitý a trochu lenivý, trochu pecivál a trochu do světa, co má selský rozum a je vyšší postavy, co má rád Hledám muže, který se o mě postará po všech stránkách. Od financí Ahojte, bez žádných litanií píši pouze ve zkratce to podstatné : - Pro mne líbivý typ spíše statnější postavy, se selským rozumem a vtipem - Člověk, který to má pro dnešní dobu srovnané v hlavě a Hledám partnera pro trvalý vztah.

Mám ráda cestování, kempování, rekreační sport, nejvíc kolo, zvířata, vaření, hlavně, když je pro koho, zahradničení a asi ještě něco dalšího, ale zrovna mi to nepřiš Moc ráda bych poznala muže k němuž bych mohla vzhlížet a vážit si ho pro jeho charakter, manuální zručnost, všeobecný přehled, laskavé chování, lásku k přírodě, zvířatům, úctu a lásku ke mně. Ráda bych bydlela na samotě u lesa, obklopená přírodou a zvířaty. Hledám muže, který už takto žije, který má i zázemí pro hospodářská zvířata, a pastvinu, a jež má ke zvířatům přátelský vztah.

Je těžk Dobrý den, ráda bych se touto cestou seznámila s mužem podobných zájmů. Jsem bez závazků, minulost mám vyřešenou, bydlím v Praze. Ráda bych našla muže se zájmem o přírodu,výlety, zvířata, zahradu. Jsem normální holka, která hledá normálního kluka.

hledám ženu k založení rodiny Vyškov

Mám ráda zvířata, procházky, kolo, plavání. Chci najít někoho, kdo si mě bude vážit, stejně jako já jeho. Někoho, kdo se mnou bude chodit na hřiby, n Žena 68 roků, vdova, bydlící ve vlastní polovině RD se zahradou hledá hodného a především pracovitého muže se zálibou v zahradničení a drobných úpravách v domku i na zahradě.

Chybové hlášení

Koníčky ze kterých neplyne Ahoj ráda bych se seznámila s milým protějškem a abstinentem, láskou k zvířatům, cestování, přírodě, dětem atd.. Něco o mně -jsem z Libereckého kraje, je mi 25 let, jsem nekuřačka a abstinentka.

Hledám muže od 20 do 40 let věku, který je gentleman, umí spisovně psát, je vzdělaný a není to kolenovrt to znamená, že chci, aby za mě platil třeba v restauraci nebo i při jiných příležitostech, tak Ráda bych našla partnera, kterého budu milovat tak jako on mě, založila vztah ve kterém si budeme vážit jeden druhého, prožívat spolu volný čas.

Mám ráda čestné lidi, kteří se i v dnešní době umějí sm Krásný den hledám lasku opravdovou lásku rozhodně ne milence Vyhlašuje se pátrání po férovém a upřímném muži se stejnými představami o životě. Ráda bych žila smysluplně, se zvířaty, chov, pěstování nějaké zeleniny, případně vlastní výroba pro sebe nebo na pro Hledám muže k založení rodiny. Musíš být pracovitý, dělat nákupy, uklízet. Lenocha nesnesu. Ahoj, ráda bych už konečně našla chlapa který má vyřešenou minulost, hlavně který ví co chce, normálního obyčejného chlapa : pokud ti můj inzerát zaujal, tak se mi ozvi ; těším se na vaše odpovědi.

PIAFA Vyškov, z. ú.: Vyškov

Hledám hodného a věrného muže,nabízím lásku,své srdce a věrnost. Milovník zvířátek a přírody podmínkou! Prosím o foto,pošlu též. Hledám mladého muže, který je na úrovni to znamená má dobrou práci a je studovaný. Nehledám potetované dělníky a kuřáky.

hledám ženu k založení rodiny Vyškov

Jezdím z práce kolem krásně ozdobených domů a závidím těm, co přijedou z práce, partner jim ve dveřích vlepí pusu a tráví společně večery, dny, víkendy. Nemám moc příležitostí se seznámit a tak zkusím Život je krátký na to být bez Tebe.. Hledáme lásku a klid, pohodového muže do nepohody Jsem ráda v přírodě, ale i doma, miluji moře i jeho plody, ráda vařím a zpívám Sportuji spíše rekreačně.. Lékařka 32 let hledá mladíka k seznámení. Stále hledám solidního muže, chovatele, se kterým bych si ještě 4 roky před šedesátkou splnila sen o chovu koz, pár slepic, případně i jiných zvířat.

Zkušenosti mám bohaté.

Zamezení přístupu na server |

Nelpím na místě, kde te Hledám kamaráda na prochazky do přírody, mám ráda přírodu, chovám dvě korely na kšírech a Alexandra velkého , hledám někoho kdo sám má papoušky i třeba na společné venčení papoušků.. Ahoj,bydlím kousek od Brna na malé vesnici,v rodinném domě,takže bych ráda našla někoho podobného..

Lehkost bytí, jednoduchost, laskavost, opravdovost, pomalost, rytmy přírody, svoboda, návrat k přirozenému způsobu žití, sebevyjádření, Bůh, odvaha žít po svém, vůně čerstvě upečeného chleba, šípkový Zadavatel vložil inzerát jako nepřihlášený a není proto bohužel možné zobrazit jeho další inzeráty ani jeho uživatelský účet.

Inzerce Diskuse Články. Okrasné ptactvo. Terarijní zvířata. Drobní savci. Ovce, kozy.

Inzerce - Ona hledá jeho |

Skot, prasata. Exotičtí savci. Inzerce Diskuse. Zvířata z útulků. Farmářské produkty. Chovatelské potřeby. Burzy a výstavy. Inzerce - Ona hledá jeho.

Nerozhoduje 5 10 20 30 40 50 60 70 80 90 km. Typ inzerátu. Ona hledá jeho Ona hledá jeho. On hledá ji On hledá ji. Máte vypnutý JavaScript!

Některé funkce webu nebudou pro Vás dostupné! Návod na zapnutí JavaScriptu ve Vašem prohlížeči naleznete zde. Dobrý den, ráda bych se touto cestou seznámila s mužem podobných zájmů.

Jsem bez závazků, minulost mám vyřešenou, bydlím v Praze.

Inzerce seznámení - strana 3 |

Ráda bych našla muže se zájmem o přírodu,výlety, zvířata, zahradu. Ahoj, hledám kamarádku nejen s výhodami, ale i na kino, procházky, les, výlety a podobně. Společné víkendy, trochu sport, bazén, sauna, kolo, moto a podobně, s vyhlídkou na společné soužití v budoucnu Ty: nekuřačka. Ahoj milá neznámá.

Říkám si jak asi napsat inzerát, aby zaujal..? Tak tedy upřímně. Nehledám úlet, služku, uklízečku, nebo jen milenku, ale taky neslibuju kdoví co někomu- koho zatím neznám-to je mysl Jsem normální holka, která hledá normálního kluka. Mám ráda zvířata, procházky, kolo, plavání. Chci najít někoho, kdo si mě bude vážit, stejně jako já jeho.

Někoho, kdo se mnou bude chodit na hřiby, n Hledám nezadaného muže, který je zodpovědný, spolehlivý a spíše ho to táhne bydlet mimo město a je to jeho sen či už bydlí. Má rád výlety po naší vlasti, zahradu a má rád koně a chtěl by se v této obl Mam rád děti zvířata přírodu.

Ahoj, na dnešní dobu asi malinko jinej kluk : Jsem pohodář s duší romantika. Neberou mě hospody ani párty, jsem spíš tak trochu samotář. Přesto jsem poměrně veselé stvoření a úsměv na tváři mi rozho Hledám milou, moudrou, a aktivní ženu, štíhlé nebo běžné postavy, která má ráda přírodu a zvířátka. Je mi 55 let, mladšího vzhledu, pracuji jako lékař jsem aktivní zajištěný nekuřák, cm, spolehliv Hledá se zázrak, šikovná žena, mající ráda zvířata a přirodu, citlivá taková, ktetá ví, že zvíře není věc a nevidí v něm jen potravinu.

Chovatelka například koní, šelem, skotu, psů, koček vlastně čeho Žena 68 roků, vdova, bydlící ve vlastní polovině RD se zahradou hledá hodného a především pracovitého muže se zálibou v zahradničení a drobných úpravách v domku i na zahradě.

Koníčky ze kterých neplyne Ahoj, najde se tu sympatická žena ve věku kolem let, na vážné seznámení? Nehledám flirt ani pobavení. Nejlépe z jihu Čech. Jsem nezadaný, bez závazků, finančně nezávislý, nekuřák. Je mi 40 let, Hledá se žena na stejné vlně ;-. Já 42 let, jsem chovatel všeho možného, zahradník, domácí kutil, kynolog, včelař, rybář, myslivec, atd.

Prostě Ferda mravenec práce a zábava všeho druhu Není toh Ahoj ráda bych se seznámila s milým protějškem a abstinentem, láskou k zvířatům, cestování, přírodě, dětem atd.. Něco o mně -jsem z Libereckého kraje, je mi 25 let, jsem nekuřačka a abstinentka. Hledám muže od 20 do 40 let věku, který je gentleman, umí spisovně psát, je vzdělaný a není to kolenovrt to znamená, že chci, aby za mě platil třeba v restauraci nebo i při jiných příležitostech, tak Hledám staršího muže kterému se líbí mladší a mohl by mě pozvat k sobě do přírody mezi zvířata Napiš.

0 / 5