Lubomíra, 50

Číslo profilu 6272305
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 03/23/2023
Jméno Lubomíra
Země Czech Republic
Město Louny
Orientace Heterosexuální
Věk 50
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 162 cm
Váha 72 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Zelená
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Polsko Itálie Rumunsko Kanárské ostrovy Česká republika Německo

Volby a Havlíčkův Brod - Kandidáti v komunálních volbách

Tuto zprávu poskytl uživatel Lubomíra Louny 03/24/2023 07:29:03

Jak hodnotíte úterní start rakety Falcon Heavy?

Zemřel Milan Zerzánek, frontman legendární metalové kapely Autobus -

Byl podle vás úspěšný? Naprosto úspěšný. To, že tam byla jediná kaňka na kráse, že se nepodařilo přistání středového stupně, to je prosím zanedbatelný detail. Šlo o to vyzkoušet úplně novou kosmickou raketu, poprvé v historii vyvinutou raketu takovýchto parametrů, kterou ze své kapsy platila soukromá firma, a to se podařilo na sto procent.

Takže start skončil naprostým úspěchem. Falcon Heavy úspěšně vynesl elektromobil do vesmíru. Jeden ze tří stupňů ale při návratu spadl do Atlantiku. Číst článek.

Myslíte si, že bude firma Space X hledat ten třetí stupeň, aby případně zjistila, kde byl problém? Podle všeho to už vědí.

Rádio BEAT: První bigbít u nás

Ten třetí stupeň nebo středový stupeň, první stupeň, ono je to trošku složitější u takto řazené rakety, měl přistávat na tři raketové motory. Bohužel dva z nich se nepodařilo zažehnout a ten jeden nebyl schopen v závěrečné fázi stupeň ubrzdit. Tohle se ví. Co bylo příčinou toho, že se dva motory nepodařilo zažehnout, je samozřejmě jiná otázka.

seznamte se s heavym Havlíčkův Brod

Takže myslíte, že ho budou hledat? Nějaké trosky zůstaly plavat v bezprostřední blízkosti pontonu, na který měl stupeň dosednout. Roztříštil se zhruba sto metrů od pontonu. Určitě ho nebudou lovit ze dna oceánu, to si myslím, že za to nestojí, protože už v tuto chvíli mají dostatek telemetrie na to, aby věděli, co bylo hlavní příčinou. Myslím si, že se podívají na ostatní raketové motory tohoto typu, projdou si historii motorů, které selhaly, a tak dále.

Myslím si, že z těchto nepřímých náznaků toho vyčtou dost na to, že nebudou muset vyhledávat trosky rakety. Ale znovu, tohle nebylo vůbec cílem zkoušky. Myslím si, že tohle je vůbec netrápí. Říkal jste, že s číslováním stupňů je to v tomto případě složitější. Můžete to tedy prosím popsat? Raketa Falcon Heavy je dvoustupňová.

seznamte se s heavym Havlíčkův Brod

Ale první stupeň jsou vlastně tři spřažené stupně vedle sebe. Je to, když to zjednoduším velmi lidově, jako byste slepili tři rakety izolepou k sobě s tím ovšem, že rakety, které jsou na boku vlevo a vpravo, se odhazují o něco dříve.

Jsou to sice tři rakety prvního stupně, jako kdybyste dali tři plechovky vedle sebe, ale ty dva krajní stupně přestávají pracovat o něco dříve. A na tom celém je posazený druhý stupeň, který pak vynáší náklad do vesmíru. Lidstvo na prahu nové vesmírné éry. Svět je nadšený ze startu rakety Falcon Heavy. Nakolik celá úterní mise byla reklama, včetně třeba toho vypuštění auta, a nakolik to bude mít význam pro dobývání vesmíru? Samozřejmě že z toho Elon Musk udělal show. Přemýšlel jsem, jestli vypuštění auta má nějaký smysl, a došel jsem k asi pěti nebo šesti argumentům, proč je to výborný náklad pro tuto misi.

Elon Musk opravdu ví, co dělá. Za prvé: byl to náklad, který vůbec neměl nějakou valnou hodnotu. Kdybyste posílal družici za desítky milionů dolarů, je to riziko.

Zemřel Milan Zerzánek, frontman legendární metalové kapely Autobus -

Byl to demonstrační start, od kterého opravdu nikdo nevěděl, jak to dopadne. Dokážete nasimulovat hodně, ale ne všechno. Obsah fóra » Obecná témata » Bazar » Laserové doplňky k modelům. Přihlásit se Registrovat FAQ. Právě je čtv Napsal: pon V tomto seznamu má každý produkt své katalogové číslo.

TICKETPORTAL Vstupenky na Dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport

Podle tohoto kat. Cena všech dezénů na VDT je 15,-Kč na jedno kolo. Cena u dezénů k. Napsal: ned 4. Zjistil jsem při kontrole rozměrů originál dezénků na modelech, rozdílnou délku běhounů mezi policejní tatrou a AVtkou.

Při dalším objednávání dezénků k modelu policejní tatry tedy prosím udávat nové katalogové číslo. Napsal: sob Prý jeden podval stojí na parkovací ploše údržby silnic v Havl.

Brodě, což mám co by kamenem dohodil a zbytek došel pěšky. Jakmile se mi naskytne malinko volného času, zajdu se tam kouknout s foťákem. Napsal: ned Mohl jsem tak navrhnout a poupravit jeden z předešlých dezénů. Tímto oznamuji další aktualizaci seznamu dezénů k modelům od PMHT. Napsal: čtv 3. Přihlásit se Registrovat. Stránka 1 z 1. Verze pro tisk. Předchozí téma Následující téma. Aktualizace seznamu.

Papírové modelářství CZ • Zobrazit téma - Laserové dezény pro modely PMHT

Zobrazit příspěvky za předchozí: Všechny příspěvky 1 den 7 dní 2 týdny 1 měsíc 3 měsíce 6 měsíců 1 rok Seřadit podle Autor Čas odeslání Předmět Vzestupně Sestupně. Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník. Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.

0 / 5