Dana, 26

Číslo profilu 6162173
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Dana
Země Czech Republic
Město Kladno
Orientace Heterosexuální
Věk 26
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 181 cm
Váha 49 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Líska
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Lucembursko Mexiko Kapverdské ostrovy Egypt Kapverdy Kroatië

Tuto zprávu poskytl uživatel Dana Kladno 05/30/2023 06:32:05

Kolínské ozvěny CD písniček atd Produkce: Sekce pro mládež ČBK www. Neodkazujte na jednotlivé soubory mění se dle zátěže serverů , ale na tuto stranu: www. Kolínské ozvěny celé CD 67 min. Komentáře: Komentáře není možné přidávat Jméno: plaminek.

krestanska seznamka cz Kolín

S pozdravem sestra z AC Ústí Jméno: Adron Vloženo: Já ano. Mím dokonce i tu možnost ji častokrát dirigovat a hrát v ní, kupříkladu na basu nebo housle. Nvm třeba jak pro ostatní. Ale mě se zdá že tydle "růžovočké písničky" jsou v některých úsecích napsány hodně dobře když namátkou vyberu - Zář tváře Tvé, aj.

Dycky pokud si CD pustím, ani nvm jak dlouho to trvá a ž mi ruka lítá tam a zpátky. A samozřejmě aj kritizuju - tady to mělo byt tak a tade je to supr.. Ale to sou všecko věci, které se dějí normálně. Věřte mi, nemám těch hudebních těles málo - ač je mi třeba pod Taky mám těch "našich" livek doma řádku Takže si myslim že co se do ružovosti pisniček tyče Jo, přiznávám, některé jsou pomalejší.

Ale to tam patří. Ke všemu se musí dojít Přes chrámové sbory? Máme ve schole deti 10 a míň. Ty nikdy nebude bavit čtyřhlasé zpívání táhlých kostelních písní. Toliko k hudební stránce věci.. Požehnené svátky ;. Jméno: Lucka Vloženo: Do kostela občas chodím, což není zrovna dvakrát k chlubení.

Noemi - seznamka pro křesťany []

Ale takové písničky si poslechnu strašně moc ráda. Jsou fakt krásné a díky za ně!!! Jméno: jakub F, Vloženo: Děkuji všem! Jméno: o. Aby ne, když se mnou souhlasíte :- Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček. Jméno: See Vloženo: A vy, milý Jakube, zkuste přesněji identifikovat, v čem by se mělo jít víc tak říkajíc do živého, aby se ze setkání mládeže nestal marketing náboženského průmyslového zboží.

Taky jsem si např. Jestli si myslíte, že je dobré udělat ještě třeba setkání pro starší generaci např. Já jsem měl ovšem zato, že je to hlavně pro ty ti leté, a ty věřte mi, jsem pedagog získáte těžko. Musíte se za ně dlouho modlit a také jim ukázat, že z víry může mít člověk radost, že člověk není sám - že je s ním Bůh stále, že Bohu můžou věřit, důvěřovat, prožívat s ním společenství Ale to všechno jen tehdy, když to všechno ukážu na sobě. Vzpomeňte si, když jste byl v těchto letech a pochopíte.

Já už také pochopil Když ostatní v elektokroužku, do kterého jsem chodil, kradli jak straky, bylo mi líto, že jsem věřící a vím, že se krást nesmí. Když mi bylo let, poznal jsem ve společnosti dalších mladých lidí radost z víry a společensví věřících i při zpěvu - dvě písničky z tohto souboru znám asi z té doby. Od té doby jsem se o víře a Bohu lecos dalšího dozvěděl - udělal si licentiát a doktorá teologie - má víra jako úkon rozumu souhlasícího s poznanou pravdou a snad i vnímajícího krásu a vnitřní soulad poznané pravdy je, jak alespoň doufám, o něco zralejší.

Ale musím kriticky přiznat, že na začátku mého hlubšího zájmu o víru byl náherný zážitek vnímaný spíš citem než rozumem jak Bůh lidi úžasným způsobem spojuje Navíc myslím, že v pojetí Nového zákona víra řecky πίστις v sobě obsahuje nejen něco z jistoty a pevného přesvědčení, ale i z důvěry, věrnosti a dokonce společenství Souhlasím s Vámi, že pastorace zaměřená tak, aby více zasáhla i "chlapy" je obtížná věc i na setkání mládeže bývá většinou převaha dívek , ale myslím, že je možno o tématu vést diskuzi slušnějším způsobem, než jste ji začal Vy.

A uplně na závěr: nemyslím, že o průběhu velkých setkání mládeže - které se mimochodem konají jako reakce na výzvu papeže Jana Pavla II. Pokud o to stojíte, poslechněte si některé kompletní katecheze biskupů z těchto setkání jsou k dispozici např. Srdečně zdraví P. Jméno: Jakub Vloženo: 7. Víra je úkon rozumu, ne nějaké hnutí citů. Svatý Ludvíku, oroduj za nás! Jméno: David Vloženo: 7. Výpis předchozích anketních otázek. Datum vložení: Můžete připojit případný komentář. Mikuláše a Ježíška?

Mají správci stránky mazat všechny reakce , které neobsahují věcné poznámky, ale jen útoky? Valentýna se stal u nás především komerční záležitostí?

Vojtěcha Protivínského? Seznam světců Rodina, mládež, děti Čtenářský deníček Po kapkách Odkazy Hledání. Přihlášení E-mail :. Vytvořit nový učet Zapomněli jste heslo?

Vše o registraci. Otázka: Podpoříte svým hlasem Karla Schwarzenberga ve druhém kole volby prezidenta? Datum vložení: 5. Otázka: Byli jste máte v plánu na adventní duchovní obnově?

Datum vložení: 2. Otázka: Zúčastnili jste se Noci kostelů? Otázka: Pokud jste měli svatbu v kostele - absolvovali jste předmanželskou snoubeneckou přípravu s knězem, v rodině, formou přednášek atd. Otázka: Byli jste spokojeni s působením Ladislava Šustra v čele Orla? Otázka: Libí se vám hra Rodinné pexeso , kterou jsme nedávno zveřejnili ke stažení? Datum vložení: 3. Otázka: Přispěli jste přispějete v Adventní sbírce pro křesťanské časopisy pro mládež?

Datum vložení: 8. Datum vložení: 7. Otázka: Přispěli jste přispějete na sbírku pro Papežská misijní díla? Otázka: Znáte rodinný časopis "Rodinný život"? Otázka: Chystáte se o prázdninách na dovolenou či pobyt s křesťanskou tématikou? Datum vložení: 1. Otázka: Hrajete rádi RPG hry fantasy?

Otázka: Účastnili jste se — alespoň na jeden den — celostátního setkání mládeže v Táboře-Klokotech? Otázka: Dáváte přednost církevním školám pro své děti? Otázka: Souhlasili byste se zákonem, který by zakazoval nedělní prodej? Otázka: Líbí se vám časopis pro mládež IN! Otázka: Souhlasíte s nominací paní Třeštíkové na post ministra kultury?

Otázka: Líbí se Vám nová verze programu "Liturgický kalendář"? Otázka: Souhlasíte s propuštěním atentátníka Ali Agca? Otázka: Byli jste nebo sledovali přímý přenos v TV na světovém setkání mládeže v Kolíně? Otázka: Myslíte, že 2. Otázka: Už jste využili inzerci na našich stránkách? Otázka: Domníváte se, že nově zvolený papež bude z pocházet z Afriky nebo Ameriky? Otázka: Navštívili vás koledníci v rámci tříkrálové sbírky? Otázka: Svítilo u vás o Vánocích Betlémské světlo?

Otázka: Máte připravujete si na advent nějaké konkrétní předsevzetí? Otázka: Jste spokojeni s vývojem v naší zemi po Otázka: Byl a jste alespoň jednou na hřbitově, abyste získal a odpustky pro zemřelé? Otázka: Čtete Katolický týdeník častěji na internetu než v papírové formě?

Odkazy na jiné weby - Apoštolská církev

Otázka: Snížili byste věkovou hranici pro trestní odpovědnost na 12 let? Otázka: Pokud jste viděli film Umučení Ježíše Krista - hodnostíte tento film kladně? Otázka: Pohoršují vás vtipy na našich stránkách? Otázka: Myslíte, že by bylo lepší, kdyby se velikonoční vigilie slavila v neděli ráno před úsvitem?

Otázka: Domníváte se, že katolická církev potřebuje reformu? Otázka: Už jste se tento měsíc zúčastnili výjimečné soutěže? Datum vložení: 9. Otázka: Jste spokojeni s novou verzí liturgického kalendáře?

Kolínské ozvěny - Internetová televize

Otázka: Posíláte k vánocům více SMSky než elektronické pohlednice? Otázka: Vadí vám, že Santa Claus vytlačuje sv. Otázka: Uvítali byste, kdyby se možnost diskusí rozšířila i na některé texty - např.

Otázka: Máte v plánu koupit si druhý díl knižního vydání otázek z našich stránek? Otázka: Jeli jste na Slovensko při příležitosti návštěvy Svatého otce? Datum vložení: 4. Otázka: Jste zapojeni nebo uvažujete o tom, že se zapojíte do projektu adopce na dálku? Otázka: Jste spokojeni s rychejším přípojením našeho serveru Katolik. Otázka: Domníváte se, že požadavky stávkujících učitelů jsou oprávněné?

Otázka: Domníváte se, že sněm změní naši církev k lepšímu? Otázka: Domníváte se, že víra v Boha stvořitele zcela vylučuje evoluci? Otázka: Souhlasili byste se zavedením školného na státních vysokých školách?

Chybové hlášení

Otázka: Modlíte se rádi růženec? Otázka: Jste spokojeni s výsledkem referenda o vstupu České republiky do Evropské unie? Otázka: Vnímáte kladně výměnu kněží ve farnosti např. Otázka: Podepsali jste petici proti násilí a sexu na TV obrazovkách?

Otázka: V diskusích u otázek se občas objevují hrubosti a osobní útoky. Otázka: Zejména pro manžele: znáte zpaměti text manželského slibu? Otázka: Sledujete pravidelně naše anketní otázky?

Otázka: Souhlasíte s vojenským zásahem proti Iráku? Otázka: Myslíte si, že svátek sv. Otázka: Posíláte více elektronických pohlednic než papírových? Otázka: Máte doma adventní věnec? Otázka: Ovlivňuje křesťanství můj život? Otázka: Souhlasíte s tím, že je u nás možné přijímat eucharistii také "na ruku"?

krestanska seznamka cz Kolín

Otázka: Jsou ještě dnes potřební řeholníci? Otázka: Souhlasili byste s tím, že muž s homosexuální orientací může přijmout kněžské svěcení?

Otázka: Myslíte si, že mají zvířata duši? Otázka: Věříte v existenci mimozemských civilizací? Otázka: Podílíte se jako laici nějakým způsobem na aktivitách ve Vaší farnosti? Otázka: Přivítali byste rozesílání citací pro denní modlitby církve Breviáře na každý den? Otázka: Byli jste na setkání mládeže ve Žďáře nad Sázavou?

Otázka: Funguje u vás ve farnosti farní rada? Otázka: Souhlasili byste s obnovením trestu smrti? Otázka: Dotýká se vás nějak stěhování kněží ve farnostech? Otázka: Jste spokojeni s výsledkem voleb? Otázka: Poznali jste, že je nyní Katolik. Otázka: Pojedete na celostátní setkání mládeže letos v srpnu?

0 / 5