Denisa, 30

Číslo profilu 5969263
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 06/2/2023
Jméno Denisa
Země Czech Republic
Město Kadaň
Orientace Heterosexuální
Věk 30
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 182 cm
Váha 72 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Švýcarsko Finsko Mauricius Itálie Estonsko Chorvatsko Slovinsko Dominikánská republika

Hacker stáhl tisíce intimních fotek ze seznamky –

Tuto zprávu poskytl uživatel Denisa Kadaň 06/3/2023 04:35:06

Antonín z Přerova se zaregistroval loni v listopadu. Zaplatil korun za jeden měsíc a čekal. Po měsíci rezignoval a na seznamku zapomněl. Ta se však letos v lednu připomněla sama.

Sanghy | Bhakti Marga Czech Republic

Poslala mu upomínku na korun, navýšenou o korun za manipulační poplatek. Antonín zjistil, že měsíční placené členství za korun mu bylo automaticky prodlouženo o další tři měsíce za korun. Okamžitě se rozhodl členství ukončit a výpověď poslal na e-mail zákaznického servisu uvedený na webu společnosti.

Druhý den napsala žena z oddělení pohledávek, že včas nezrušil placené měsíční členství, proto bylo prodlouženo, jak stojí ve všeobecných obchodních podmínkách.

V těch je také uvedeno, že výpověď musí zaslat písemně na adresu firmy v Lucembursku. Když se smlouva uzavírá kliknutím na webu, musí se podle něj také kliknutím zrušit. Právě to namítal Antonín ve výpovědi. Odpověď však nepřicházela a on nakonec zaplatil.

Hned den nato dorazilo oznámení, že členství nebude dál prodlužováno a že nyní již může svůj profil deaktivovat. Be2 není jediná taková seznamka, podobných je víc a všechny fungují na principu automatického prodlužování placeného členství. Zákazníci si stěžují, že je na to nikdo dopředu pořádně neupozornil.

seznamka praha facebook Jeseník

Česká obchodní inspekce varuje před pochybnými praktikami. Evropské spotřebitelské centrum upozorňuje, že zmínka o automatickém prodlužování jen ve všeobecných obchodních podmínkách nestačí. Be2 o něm informuje na webu pod nabídkou plateb, je ale o poznání slabším písmem a oznámení, že prodloužení na tři měsíce stojí korun, je uvedeno až pod platebním formulářem.

Seznamka tvrdí, že je všechno v pořádku. Uživatelé mohou výpověď podat kdykoliv, a to prostřednictvím výpovědního formuláře zaslaného jako přílohy e-mailu, dopisu či faxu. Proč vůbec automaticky prodlužuje placené členství? Antonín přišel o peníze, známost nenašel.

Ondřej Tesárek: Jak mě vyhodili z Facebooku |

Pokud pošlete dopis, jedině doporučeně. Evropské spotřebitelské centrum ale neví o jediném případu, kdy by seznamka vymáhala po klientech peníze soudně. Založil profil, který se má zobrazovat potenciálním nápadnicím. Tohle je podvod. Přesto během několika minut přilákal pozornost údajné 43leté Katky z Děčína, milovnice techna a jízdy na koni, o níž bylo na profilu napsáno, že je vysokoškolsky vzdělanou dělnicí v truhlárně.

A aby provozovatelé seznamky podpořili zvědavost a touhu, upozornili, že bez platby bude Katčina zpráva uchovaná jen 24 hodin.

Seznámení Uherské Hradiště -

Prémiové členství stojí korun za jeden měsíc, nebo korun měsíčně se závazkem platit celý rok, nebo korun za měsíc s aktivací na půl roku. A to vše se automaticky prodlužuje o stejnou délku, pokud klient do čtyř dnů před koncem období smlouvu nevypoví.

Reportér nezaplatil. Domů Adresář Spolky. Spolky Spolky v památkách. Piaristická kolej v Lipníku Spolky v památkách ludvik. Plaňanští zvoníci Spolky v památkách zvonici zvonici. Plaská lilie, občanské sdružení Spolky v památkách plaskalilie seznam. Plzeňská filharmonie, o.

Covid jim vzal tatínka a manžela. Díky designérům mají konečně důvod k radosti |

Spolky v památkách info plzenskafilharmonie. Pod střechou, občanské sdružení Spolky v památkách podstrechou email. Pohádková Šumava Spolky v památkách pohadkovasumava seznam. Pomozme si sami Spolky v památkách pomozmesi. Poutní cesta Hájek Spolky v památkách info poutnicestahajek.

Predmostenzis z. Spolky v památkách pokorny prerov. Spolky v památkách martin. Přátelé Koinonie Spolky v památkách sek koinonia. Přátelé podlipnických kostelů Spolky v památkách p. Přátelé Šumavy Spolky v památkách helisci tiscali. Přátelé vyšehořovické tvrze Spolky v památkách info vysehorovickatvrz.

Příznivci kamenických a sochařských děl na Jesenicku Spolky v památkách sdruzeni kamenne-pamatky.

seznamka praha facebook Jeseník

Pšovka - okrašlovací spolek Kokořínska Spolky v památkách info psovka. Purkyňova nadace Spolky v památkách purknadace seznam. Radkov Spolky v památkách kontakt sdruzeniradkov.

0 / 5