Regina, 22

Číslo profilu 5768286
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Regina
Země Czech Republic
Město Jindřichův Hradec
Orientace Lesbičky
Věk 22
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 162 cm
Váha 67 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Hnědý
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Thailand Kroatië Tunisko Maroko Bulharsko Vietnam

Páry, které se seznámí online, se během prvních let manželství častěji rozvádí | Radio Wave

Tuto zprávu poskytl uživatel Regina Jindřichův Hradec 05/30/2023 07:16:05

Bulvární status: I bez aktivní fotbalové kariéry vydělává milióny a je hrdým otcem čtyř dětí. Autor: ls.

seznámit se s páry Aš

Zobrazit profil celebrity David Beckham. Seznámení Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis bylo jako z filmu. Některé hvězdné páry se daly dohromady během natáčení nebo jiných společných projektů, jiné svedl jednoduše showbyznys.

Podívejte se nyní na ty, jejichž seznámení by nevymyslel snad ani šikovný filmař. Ačkoliv jim vztah nevydržel a rozešli se v roce , mají spolu Johnny Depp 59 a Vanessa Paradis 49 dvě děti a jejich seznámení bylo jako vystřižené z romantického filmu. Poprvé se potkali v pařížském hotelu v roce , kam herec zavítal na večírek. V té době ve francouzské metropoli točil Polanského film Devátá brána. Měl jsem pocit, který neumím vysvětlit. Prý v ten moment věděl, že je jeho život starého mládence u konce.

Rok po jejich seznámení přivítali na svět dceru Lily-Rose. Michael Caine zahlédl svou ženu Shakiru poprvé v reklamě na kávu. Tehdy se rozhodl, že okamžitě musí jet do Brazílie a najít ji.

Abstinence, způsob seznámení nebo televize. Kvůli čemu se dnes páry nejvíce rozcházejí? |

Naštěstí pro něj nemusel vážit tak dalekou cestu. Modelka už tehdy žila v Londýně. Sehnal si na ni číslo a volal jí tak dlouho, dokud nepřijala pozvání na rande.

Letos jsou ve šťastném svazku 50 let. Reese Witherspoon 46 se provdala za svého druhého manžela Jima Totha v roce Seznámili se v baru, kde ji obtěžoval jeho opilý kamarád.

Toth jako správný kavalír přispěchal na pomoc. Jim přišel a prosil mě, ať jeho kamaráda omluvím, že prochází těžkým rozchodem, a odtáhl ho stranou.

Rychlé rande Ostrava, Speed dating

Zachoval se jako dobrý přítel, protože takový prostě je. Pár má spolu také syna Tennesseeho. Řekla mi, že máme narozeniny ve stejný den a že miluje golf, a já jí řekl, že budu otcem jejích dětí. Na to mi popřála dobrou noc a odešla.

Láska na placu: Jaké slavné hollywoodské páry se seznámily při natáčení? |

Přišlo mi, že to bylo vhodné, ale asi jsem trochu předbíhal. David Beckham 47 se zamiloval do své ženy Victorie 48 , než se vůbec seznámili. Viděl ji v klipu Spice Girls. O několik měsíců později se sešli na charitativní akci a začali flirtovat. Jak to dopadlo, svět už dobře zná. Vědci z americké Stanfordovy univerzity zveřejnili výsledky studie, která potvrdila to, co nejspíš všichni tušíme — většina partnerských svazků mezi mužem a ženou dnes vznikne přes internet.

Chybové hlášení

Výzkumníci to zjistili dotazováním amerických partnerských a manželských párů, kterých se zeptali, jakým způsobem se dali dohromady. Z odpovědí více než pěti tisíc respondentů vyplynulo, že 39 procent ze všech párů se seznámilo právě přes internet, zatímco jen 20 procent se poznalo prostřednictvím přátel nebo známých.

Skutečná dominance online seznamek a aplikací při shánění partnera je ve skutečnosti možná ještě větší, aktuálně zveřejněná data totiž zpětně popisují realitu roku Zjištění Michaela Rosenfelda a jeho týmu naznačují revoluční změnu v procesu, kterým nacházíme životního partnera - od konce druhé světové války bylo totiž dominantním způsobem navazování vztahů přes přátele a příbuzné.

Výzkum je nutné brát trochu s odstupem, protože americké prostředí se od toho českého trochu liší - v ateistickém Česku se například asi mnohem méně párů seznámí skrze církev Přesto studie leccos napoví o obecnější proměně navazování vztahů pod vlivem nových technologií.

Masivní nástup seznamování přes internet ilustruje graf, který Rosenfeldův výzkum doprovází - zatímco křivka představující páry vzniklé přes online seznamky letí z nuly prudce nahoru, tradiční způsoby seznamování padají dolů. Ještě v roce se největší část párů, zhruba třetina, seznámila přes přátele či známé.

Druhým nejpopulárnějším způsobem navazování vztahů tehdy bylo seznámení se v práci, třetím pak v baru — v obou těchto případech šlo o zhruba pětinu vztahů. Autor: Ilustrace — Pavel Reisenauer. Stojí za to ještě připomenout z dnešního pohledu archaicky působící skutečnost, že budoucí partneři se v polovině Na online seznamky v roce připadala pouhá procenta vztahů — více jich tehdy vznikalo i skrze sousedské vztahy 8 procent nebo skrze příslušnost ke společné církvi 7 procent.

Shakira, Heidi Klum a další slavné páry s velkým věkovým rozdílem - Expres FM

S rozvojem internetu na přelomu tisíciletí ale přišel masivní vzestup online seznamek, který se kolem roku trochu zpomalil - ale pak opět vyletěl nahoru v roce s nástupem chytrých mobilních telefonů a aplikací jako Tinder, Match. Jak ilustruje graf, nárůst vlivu online seznamek probíhal právě na úkor seznamování se skrz přátele a rodinu.

Internet dostihl a předstihl seznamování se přes okruh přátel už někdy v roce a od té doby jeho vliv dál prudce roste. Jediný způsob seznamování, jehož význam roste souběžně s internetovými seznamkami, je seznámení se v anonymním prostředí baru nebo hospody, který je s 27 procenty v USA aktuálně na druhém místě, jinak všechny ostatní způsoby seznámení upadají.

Graf pokrývá období od konce druhé světové války do současnosti a ukazuje mimo jiné i fakt, že při hledání životního partnera se stále méně pasivně spoléháme na to, že nám ho přihraje okolní prostředí, které si nevybíráme rodina, škola či sousedi - a místo toho jsme při pátrání sami mnohem více aktivní ať už hledáme na internetu nebo v baru.

Autor: Respekt. Autoři výzkumu nabízejí několik možných interpretací. Studie připomíná známý fakt, že když se chceme seznámit, jednou z nejdůležitějších věcí je pro nás velikost skupiny, ze které potenciálního partnera můžeme vybírat.

V tomto ohledu internet nemá konkurenci - zatímco přátelé nebo rodina poskytují omezený a značně nespolehlivý přísun nových lidí, počet uživatelů Tinderu, které můžeme ihned poznat jediným přejetím po displeji telefonu, je takřka nevyčerpatelný.

Velká nabídka je pro nás obzvláště cenná hlavně tehdy, pokud máme hodně specifickou představu o partnerovi, případně vysoké nároky. Dalším důvodem dominance online seznamek může být podle výzkumníků i to, že jejich uživatelé nechtějí s nikým sdílet své představy o ideálním partnerovi, čemuž by se v případě námluv přes přátele nebo rodinu nevyhnuli.

seznámit se s páry Aš

Hledání partnerů přes internet je zkrátka diskrétnější — nikdo neposuzuje náš vkus ani se nedozví o našich případných trapasech a milostných selháních. Výhodou online seznamek oproti fyzickému seznámení se tváří v tvář je také možnost přesně formulovat své otázky a odpovědi — na volbu vhodných slov a jejich naťukání na displeji máme dost času a nemusíme se obávat okamžité odmítavé reakce.

Další zásadní výhodou aplikací jako Tinder oproti fyzickému seznamování je, že nám poskytují aktuální informace o potenciálních partnerech. S tím se pojí další výhoda — díky informacím, které o sobě na online seznamkách poskytujeme, nás algoritmus aplikace dokáže přesně propojit s člověkem, který odpovídá naší představě nebo to aspoň tvrdí jejich výrobci.

Změna dominantního způsobu seznamování má ale podle vědců i nevýhody. Tím, že internetové seznamky a aplikace při navazování prvního kontaktu nahrazují přátele a příbuzné, přicházíme o jakýsi přirozený filtr. Nejlepší kamarád, mladší sestra nebo známý v práci, kteří nás s někým seznámili, tvořili prostředníky — od výběru nás mohli odradit, upozornit nás na skryté slabiny člověka, nebo nás naopak povzbudit.

Taneční páry z Tance snů prozradily, jak probíhalo jejich seznámení! | JOJ Family

Celkově pak zaručovali elementární bezpečí, že nám od dotyčné osoby nehrozí bezprostřední fyzické ohrožení, což v případě Tinderu neplatí. Petr Horký. Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na opravy respekt. Vytisknout Odeslat e-mailem. Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte.

Nejzajímavější příspěvky zveřejníme. Petr Horký redaktor, fokus. Všechny články autora. Rubrika nebo tag. Rok vydání např. Výsledky vyhledávání. Nejvíce hledáte.

0 / 5