Isabela, 30

Číslo profilu 5712366
Datum registrace 05.02.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Isabela
Země Czech Republic
Město Pardubice
Orientace Heterosexuální
Věk 30
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 179 cm
Váha 78 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Švýcarsko Nizozemsko Tunisko Egypt Kypr Dubaj Thailand

Chybové hlášení

Tuto zprávu poskytl uživatel Isabela Pardubice 05/30/2023 01:10:05

Súdán přežil genocidu. Teď zkouší štěstí v internetové seznamce - Krkonošský deník

Je mu 44 let a je posledním jedincem svého druhu na světě. Na páření je už starý a své dny tráví pod neustálým bezpečnostním a veterinárním dohledem. Jeho zdraví se zhoršuje a kvůli potížím s pohybem dostává od jara léky proti bolesti. Ty mu umožňují pohybovat se po výběhu s akáciemi a bahnem na válení.

Na kůži má několik lézí, které se špatně hojí. Také mu vypadly dva zuby, jeho schopnost žvýkat a strávit potravu se zatím zdá být v pořádku. Starého mládence Súdána díky letošní kampani na internetové seznamce Tinder zná celý svět. Jako mnoho dalších mužů tu nosorožčí samec uvádí, že má v oblibě cestování a přírodu.

Namísto seznamování však lidé i prostřednictvím serveru mohou přispět na složitý výzkum. Súdán přijel do Dvora Králové ze stejnojmenného afrického státu v roce Pod Krkonošemi žil až do roku , kdy odjel v rámci speciálního záchranného programu do Keni.

Ve Dvoře Králové zplodil dvě mláďata. Je posledním samcem svého druhu. I když doufáme, že se ještě nějaký v budoucnu narodí, je to ohromný příběh. Jejich populace klesla na absolutní minimum zejména kvůli pytlákům, kteří zvířata vybíjeli. V roce už byli ve volné přírodě zcela vyhubeni, někteří jedinci žili jen v zoologických zahradách. Nyní v Keni žijí tři jedinci, čtyři zemřeli během let a Suni se narodil v Zoo Dvůr Králové jako první samec tohoto druhu na světě, odchovaný v zajetí.

Zpravodajství - Policie České republiky

Zemřela kvůli prasknutí obrovské cysty uvnitř těla. Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice.

Chci zprávy do e-mailu. Súdán přežil genocidu.

Seznamka – Seznamovací žebříčky osobností a rolí

Teď zkouší štěstí v internetové seznamce. Jaroslav Pich Redaktor~ka. Spolu se samcem Súdánem jsou posledními zvířaty svého druhu.

seznamka stesti Dvůr Králové nad Labem

Hradecko Zprávy z Česka. Miminka Čtenář reportér Poslat příspěvek Aréna názorů. Hradecko 7 1. Architektura Do světa Autosalon Dům a zahrada. Společnost 3. Hobby 4. Celebrity 4. Volby na Hradecku Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice.

Komunální volby , Senátní volby , Co rozhodne volby u vás , Komunální volby , Volby do zastupitelstev obcí v Česku , Volby do Senátu Parlamentu České republiky.

Iwanka82 žena, Janek muž, Matyas muž, Benjamin muž, Niklas muž, Ziug žena, Rambo muž, Tynuse žena-bi, Timmy muž, KKKK muž, Kajaaana žena-lesb, Sandra žena, Všeobecná pravidla Kontakt Nápověda Zapomenuté heslo.

seznamka stesti Dvůr Králové nad Labem

Nejdříve musíte vybrat kraj! Poznáváme skrytá tajemství úspěšného seznamování.

Seznamka: žena žena 49 let cm Dvůr Králové nad Labem profil

Všeobecná pravidla Kontakt Nápověda Zapomenuté heslo - © badoo. Praha město, Praha hledá vážný vztah, chce se seznámit s mužem od 34 do 48 let. Letňany, Praha hledá flirt a sex, chce se seznámit s ženou od 18 do 30 let. Klášterec nad Ohří, Ústecký kraj hledá nezávazný vztah, chce se seznámit s ženou od 18 do 30 let.

Súdán přežil genocidu. Teď zkouší štěstí v internetové seznamce - Hradecký deník

Praha město, Praha hledá vážný vztah, chce se seznámit s ženou od 25 do 35 let. Krč, Praha hledá vážný vztah, chce se seznámit s ženou od 35 do 40 let.

Hořovice, Středočeský kraj hledá nezávazný vztah, chce se seznámit s ženou od 30 do 50 let. Město Touškov, Plzeňský kraj hledá vážný vztah, chce se seznámit s ženou od 18 do 39 let.

Brno Černovice, Jihomoravský kraj hledá nezávazný vztah, chce se seznámit s ženou od 30 do 50 let.

Seznamka - Dvůr Králové nad Labem - Královéhradecký kraj

Týn nad Vltavou, Jihočeský kraj hledá vážný vztah, chce se seznámit s ženou od 30 do 35 let. Benešov nad Ploučnicí, Ústecký kraj hledá vážný vztah, chce se seznámit s mužem od 26 do 30 let.

Praha město, Praha hledá vážný vztah, chce se seznámit s ženou od 18 do 29 let. Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký kraj hledá vážný vztah, chce se seznámit s mužem od 25 do 35 let. Prostějov, Olomoucký kraj hledá vážný vztah, chce se seznámit s ženou od 18 do 31 let.

Netolice, Jihočeský kraj hledá vážný vztah, chce se seznámit s ženou od 35 do 40 let. Kroměříž, Zlínský kraj hledá vážný vztah, chce se seznámit s ženou od 18 do 40 let. Litvínov, Ústecký kraj hledá vážný vztah, chce se seznámit s mužem od 30 do 40 let.

0 / 5