Rozália, 20

Číslo profilu 5707802
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 06/2/2023
Jméno Rozália
Země Czech Republic
Město Vyškov
Orientace Heterosexuální
Věk 20
Znamení zvěrokruhu Rak
Výška 157 cm
Váha 66 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Kroatië Venezuela Polsko

Chybové hlášení

Tuto zprávu poskytl uživatel Rozália Vyškov 06/3/2023 05:38:06

Raftování na Sázavě u Českého Šternberka se v červenci změnilo v drama a záchranu několika životů. Velkou měrou se na ní podíleli dva muži. Několik dětí ve věku od 13 do 16 let se jim podařilo zachránit, jeden muž zemřel, stejně tak i dívka transportovaná do nemocnice. Hejtmanka Středočeského kraje všechny zachránce ocenila.

Chlapec seznamka Šternberk Česko

Několik dětí společně se svým vedoucím sjíždělo na raftu nebezpečný jez. S dětmi 13—16 se ale raft převrátil. Policie hledala sourozence z Jihlavy: Našla je ve vlaku. A to bohužel přímo na jezu, který je znám jako jeden z těch nejnebezpečnějších. Na místo okamžitě vyrazila záchranná služba, hasiči a policisté. Zasahovaly na místě také tři vrtulníky, dva záchranářské a jeden policejní vybavený jeřábkem a s hasiči na palubě.

Rožnov pod Radhoštěm (hrad)

Za jeho pomocí se v podobných situací vytahují topící se osoby z vody. Nešlo ale jen o hasiče, velkou zásluhu na záchraně dětí mají i dva náhodní svědci.

Vyhodnotili situaci správně jako velmi nebezpečnou, protože jez znají. Dětem do vody muži hodili záchranářský kruh, lano bylo ale natolik staré a zničené, že se okamžitě přetrhlo. Pak přišlo na řadu prkno nebo i hrábě, a dokonce i jiný raft. Úsilí bylo neuvěřitelné, o život dětí opravdu bojovali. Další tři hasiči se na záchraně dětí usilovně podíleli po příjezdu na místo.

Do nemocnice bylo transportováno několik dětí, pražský vrtulník do motolské nemocnice transportoval velmi vážně zraněnou dívku. Ta bohužel svým zraněním následně podlehla, na místě neštěstí zemřel vedoucí, který se děti snažil zachránit jako první. Pecková všem zachráncům společně s ředitelem Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje Pavlem Rusým a náměstkem pro zdravotnictví Pavlem Pavlíkem všechny náležitě ocenila.

Na závěr prosí všechny, aby neriskovali, rafty podle ní nejsou nepotopitelná plavidla. Čeští horolezci Petr a Jakub už jsou v bezpečí: Popsali, proč z velehory Rakapoši nemohli dolů.

Video Na Sázavě se převrátila loď s vodáky - Aktu. Nejčtenější na Blesk. Kalivodová vs. Pecková: Operní divy na ostří nože! Přidal se i Hůlka. Kvůli zatčené dceři.

seznamka chlapec Šternberk

Lékař popsal nejčastější chyby při užívání léků: Zřejmě je děláte také! Padesátnice Morávková skotačí na bruslích: Zvedačky na ledě jako v mládí!

seznamka chlapec Šternberk

V Plzni unikly stovky litrů motorového oleje: Natekly i do kanalizace. Titulní strana. Autor: VaB -. Video se připravuje Primář Josef položil základní kameny české záchranky: Kolegové ho nominovali na cenu Zdravotnický anděl! Vážná nehoda na Příbramsku: Auto s mladou řidičkou skončilo na střeše. Ultralight musel nouzově přistát na poli u Berouna: Převrátil se, na místo letěl záchranářský vrtulník.

Krvavá bitka v Čelákovicích!

Český Šternberk: Za záchranu dětí z vody přišlo ocenění |

Dva muži skončili v nemocnici s řeznými zraněními. Jak nepodcenit příchod mrazů na silnici? Rekreační vlaky nevyjedou: Start sezóny se kvůli pandemii opět odkládá.

Blesk Premium Případy 1. Co vše pro to udělal? Úvěr na dárky? Elegance a fádnost na premiéře filmu Hranice lásky: Neřešitelný hlavolam na červeném koberci!

Chybové hlášení

Diskuse ke článku 0. Buďte první, kdo se k tématu vyjádří. Kurzovní lístek. Prouza o české drahotě i rozzuřených Polácích: Proč je u sousedů o tolik levněji? Historik pro Blesk o tom, jak komunisté škodili lidem a naší zemi. Osoby v pátrání. Strážci zákona pátrali po Tomášovi 14 : Sám se přihlásil na policejní stanici.

.

0 / 5