Štefánia, 27

Číslo profilu 5593323
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Štefánia
Země Czech Republic
Město Čelákovice
Orientace Heterosexuální
Věk 27
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 165 cm
Váha 62 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Líska
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Venezuela Švédsko Rakousko Thajsko Česká republika Lucembursko Mexiko

Žena z Karvinska –

Tuto zprávu poskytl uživatel Štefánia Čelákovice 05/30/2023 06:25:05

Moderní seznamka pro křesťany a křesťanky Konečně mají všichni nezadaní věřící lidé to pravé místo online! Jsme moderní česká online seznamka, která se zaměřuje výhradně na věřící křesťanského vyznání v České republice. Sice se jmenuje katolická seznamka, ale dvěře mají otevřené všichni křesťani. Tato seznamka v sobě kombinuje prvky sociálních sítí, jaké znáte například z facebooku, a prvky klasických seznamek. Registrace je zcela zdarma, takže proč do toho hned nejít?

Všichni nezadaní lidé, kterým nezáleží pouze na společném fyzickém soužití, tu už jsou, tak se přidejte i Vy! Stačí se přihlásit pomocí emailu nebo účtu na Facebooku na naší domovské stránce. No dobře, ale proč za to mám platit? Máme za sebou skvělé výsledky: díky naší seznamce se dala dohromady celá řada párů. Hodnota naší služby spočívá také v tom, že se nebojíme být jiní a od ostatních seznamek se výrazně lišíme. Čím Jsme místní seznamka zacílená na dlouhodobé vztahy Jsme česká….

Všichni nezadaní lidé, kterým nezálež…. Zveme Vás na návštěvu Pojďte dál a klidně se rozhlédněte, jak vypadá naše seznamka zevnitř. Tahle bezplatná prohlídka Vám poskytne jednoduchý přehled funkcí, které získáte jako uživatel naší seznamky.

Račte vstoupit! Než si prohlédnete funkce, které můžete využívat, obraťte svoji pozornost na vrchní část stránky. Na prvním obrázku vidíte vrchní lištu v podobě, jak se zobrazí po Vašem přihlášení. Vedle zpráv Vás z fotky pozoruje Váš vlastní obličej a dál vidíte své jméno.

Uživatelé ve zkušební době ještě za sekcí Jak na to vidí záložku Aktivovat. Na mobilu vypadá horní menu trochu jinak. Srdíčko Vás odkáže na Přehled, lupa na Hledání, třetí ikona Vám ukáže nástěnku se Vzkazy, čtvrtá položka Vás pošle do Zpráv a poslední ikona, se třemi čárkami, je hlavní menu.

Hlavní menu na mobilu Vám dáv…. Lišta Vám nabízí jednotlivé záložky: Přehled, Hledání, Jak na to a na druh….

Žena dvakrát naletěla na seznamce. „Lékaři“ a „vojákovi“ poslala tisíc -

Kam Vás dostalo "svajpování" na Tinderu? Ztratili jste trpělivost u sto padesáté třetí otázky nekonečného registračního formuláře na stránkách jako eDarling? Přijde Vám, že členství zdarma je tam k ničemu, když Vám nenabízí možnost kohokoli kontaktovat? Naštvaly Vás stránky jako Be2 svým přístupem a neexistující podporou?

Rozhodli jsme se zohlednit negativní zkušenosti uživatelů i z jiných seznamek. Proto jsme zkrátili registraci na minimum, zpřístupnili kontaktní funkce i v Základních službách, zjednodušili používání seznamky a zpřehlednili placené plány. Maximálně se snažíme zpříjemnit Vám používaní seznamky. K tomu, abyste si však někoho skutečně našli, je potřeba dodržet ještě jistá základní pravidla. Představte se ostatním Brány seznamky otevíráme všem nezadaným, ochotným investovat alespoň dvě minuty do založení profilu.

Registraci jsme osekali na minimum, a proto nemusíte odpovídat na řadu zbytečných dotazů. Vřele Vám však…. Když Andrea Bačíková před více než rokem hledala někoho na společnou cestu do USA, ztrácela se v desítkách příspěvků na různých facebookových skupinách zaměřených na cestování.

Nakonec ji napadlo, že by se hodila stránka, kde si budou moci lidé vybrat jasně vytyčené cesty s ověřenými uživateli.

Seznamka naLovu - Mapa stránek

Takže bych se vydala na dovolenou s někým, o kom toho moc nevíte, což je problém," vysvětluje pro Aktuálně. Se svým nápadem se nejprve zúčastnila víkendu pro začínající start-upy, kde se věnovala výzkumu zájmu o službu a načrtla hrubý návrh webu.

V pražském Impact Hubu se následně potkávala s dalšími nadšenci a zúčastnila se soutěže s názvem Stodenní výzva Day Challenge , ve které měla za úkol rozvíjet svůj nápad během více než tří měsíců.

Během účasti na soutěži nakonec našla společníky na vývoj webu a další práci na projektu v klucích ze studia Iceberg. Tripinder aktuálně neexistuje jako aplikace ke stažení do chytrého telefonu, ale pouze jako webová stránka přizpůsobena mobilním telefonům. Na stránce se můžou registrovat, založit si profil, ukládat si výlety, které chtějí sledovat, nebo komunikovat mezi sebou.

Zamilovaná lékařka ze seznamky? Podvodník na muži z Karviné vylákal stovky tisíc -

Jakmile se někdo přidá ke konkrétnímu výletu, všechny důležité věci se jim objevují pouze na Tripinderu, nechodí jim e-maily, ale pouze notifikace. Zajímá nás, jak vše probíhalo, po konci cesty vždycky posíláme anonymní dotazník s tím, jak se jim výlet líbil a zda bylo vše v pořádku," popisuje Bačíková. Na platformě momentálně pracuje pět lidí. Tři na vývoji a designu, Andrea Bačíková a jedna externí marketingová výpomoc. Přestože spravování a vývoj Tripinderu pohlcuje čím dál více času, všichni partneři mají ještě své zaměstnání.

Články o seznamování - seznamka

V tuto chvíli se na Tripinderu nabízí tři desítky výletů. Od začátku fungování aplikace vyřídili už více než výletů. Ale míváme i akce pro osm lidí," říká. Podle svých slov potřebují alespoň týden na to, aby našli hledajícím vhodného parťáka na cestu. Jejím cílem je, aby se ti, kteří shání parťáka na cesty, vydali rovnou na platformu Tripinder místo na Facebook.

Podle mladé začínající podnikatelky je momentálně největší sháňka po lidech na cestu na Island, do Slovinska a do evropských měst. Kromě známých evropských destinací se ale najdou i požadavky na spolucestující do Ekvádoru, Brazílie nebo na Havaj.

Zájem o Tripinder mají nejen baťůžkáři s nízkým rozpočtem na cesty, ale i zaměstnanci na plný úvazek, kteří si chtějí jet užít dlouhou exotickou dovolenou. Všechny služby Tripinderu jsou zdarma.

seznamka na facebooku Karviná

Kromě hledání se dají výlety i přidávat s tím, že konkrétní plán si pak parťáci domluví mezi sebou. V současné době ověřují pravost nabídek a uživatelů správci stránky. Do budoucna by to však rádi zmechanizovali.

Nabídku můžeme i smazat, tomu se ale snažíme vyhýbat," konstatuje. Ti, kteří se rozhodnou na Tripinderu vzít někoho ze zájemců s sebou na cesty, si ještě většinou domluví osobní setkání. Před cestou se s nimi chtějí potkat," říká zakladatelka. Iniciativa má na Facebooku také speciální skupinu pro cestovatelky. Sama jsem s kamarádkou navštívila spoustu cestovatelských přednášek kluků, ale častokrát jsme se shodly, že bychom určité věci dělaly jinak než oni.

Proto jsem založila speciální sekci pro holky, které cestují pravidelně. Skupina slouží na podávání dotazů holkám, které mají zkušenosti s různými situacemi," vysvětluje Bačíková.

Do budoucna také plánuje pořádat přednášky na konkrétní praktická témata, třeba jaké auto si půjčit nebo na co si dát pozor. Nechceme holky strašit, jen je chceme upozornit, na které věci by si měly dávat pozor, a lépe je připravit. Také víme, že nechceme dělat jenom klasické přednášky o zemích, kterých je na trhu spousta," dodává. Sama Bačíková není žádný cestovatelský začátečník. Kromě mnoha evropských destinací má za sebou studium v Mexiku, návštěvu Kostariky, Bali, Austrálie a části Spojených států amerických.

Nedávno se také s kamarádkou zúčastnila závodu LowCost Race. Při přemýšlení nad názvem se jim líbilo spojení slova Tinder a Trip, což přesně vyjadřovalo spojení seznámení a cestování. Když se ukázalo, že doména tripinder. Hlavu si lámali i s tím, jestli na stránce zavést náhledové fotky lidí. Nejdůležitější je nápad, kam chce daný člověk jet. Jestli pak z jejich setkání něco vznikne, je na nich.

seznamka na facebooku Karviná

Byla by to pěkná přidaná hodnota, ale není to úplně náš primární cíl," uzavírá s úsměvem zakladatelka. Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Ministři zahraničí skupiny hospodářsky vyspělých zemí G7 odsoudili severokorejský raketový test z tohoto týdne jako vážné nebezpečí pro mezinárodní mír. Požadují, aby Rada bezpečnosti OSN vůči komunistickému režimu přijala další opatření.

Rada bezpečnosti má o krocích Pchjongjangu jednat v pondělí. Severní Korea v pátek uskutečnila test mezikontinentální balistické rakety, která by podle japonského ministerstva obrany dokázala zasáhnout pevninskou část USA.

Podle západních zemí byl test hrubým porušením několika rezolucí OSN a zbytečně zvýšil napětí v oblasti. Bílý dům uvedl, že test nepředstavoval pro USA hrozbu. Rozsáhlý požár vypukl v neděli odpoledne ve dvoupatrovém cihlovém skladu na náměstí Komsomolskaja v centru Moskvy. Okolí zahalil silný kouř. Oheň se rozšířil na plochu metrů čtverečních.

Jak uvedla ruská informační agentura Novosti, z areálu bylo evakuováno sedm lidí a nebyly hlášeny žádné oběti. Oheň likvidovalo 80 hasičů, na pomoc byly povolány tři vrtulníky a vlak. O nás Všechny služby Volná místa. Inzerce Služby firmám Všeobecné podmínky Cookies Nastavení soukromí Ochrana osobních údajů Zpracování osobních údajů Audiovizuální mediální služby Nápověda. Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu Economia, a. Sdílet článek. Facebook Twitter.

Magdaléna Daňková Její název se dá lehce splést se známou seznamovací aplikací. Tahle stránka ale není založena na hledání vhodného partnera, ale spíše ideálního parťáka na cesty.

Články o seznamování - seznamka

Ať už se jedná o krátké výlety po Česku, do sousední země, nebo expedice do Alp. Zakladatelka Tripinderu Andrea Bačíková uprostřed. Foto: Archiv Andrei Bacíkové.

Ani zakladatelka nezůstává se svými cestovatelskými zážitky pozadu. Kanaďan nastoupil do špatného letadla. Uletěl dva tisíce kilometrů od původní destinace. Jak se zbavit strachu z létání? Pomůže dobrá příprava, dýchání, hudba i aplikace Přehled.

0 / 5