Olga, 28

Číslo profilu 5541519
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 03/27/2023
Jméno Olga
Země Czech Republic
Město Boskovice
Orientace Heterosexuální
Věk 28
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 167 cm
Váha 49 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Zelená
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Kanárské ostrovy Španělsko Rumunsko Maledivy Portugalsko Česko Malta Spojené arabské emiráty

Zamezení přístupu na server

Tuto zprávu poskytl uživatel Olga Boskovice 03/28/2023 11:08:03

Contents: Seznamka - inzeráty k seznámení Stáří městských hradeb v Hlučíně určí hlubší sondy Rozcestník stránek Patnáctiletá dívka z Opavska porodila na školním výletě. Žila možná stále žije v Janově u Mostu a pracovala na nádraží.

Měla by mít asi 5 dětí. Její matka se jmenovala Urbanová. Hledáme muže narozeného Chlapec byl adoptován po porodu. Hledáme Julianu Macehovou , roz. Hudcovou , nar. Kdysi žila s manželem a dětmi v Nitře , nyní pravděpodobně někde v okolí. Má manžela Jozefa Macehu a spolu mají 8 dětí. Hledáme muže narozeného jako František Pavlíček dne 4. Jeho biologickou matkou byla Agáta Brehová , roz.

František byl ve dvou letech umístěn do DD nebo osvojen a nejspíš užívá jiné jméno! Hledáme Arnošta Kouckého a Zdeňka Cermana , oba nar. Oba byli na základní vojenské službě v letech u spojovacího pluku v Praze - na Smíchově a později i ve Vojenském výzkumném ústavu v Praze-Kbelích. Hledáme muže jménem Pavel Jürgen Hás , nar.

Soňa, osudová seznamka

Vyučil se strojním zámečníkem. Hledáme Ivoše Mlčocha , nar. Všechny děti byly umístěny do sociálních zařízení, poté nejspíše osvojeny. Hledáme lékaře, který jako čerstvý absolvent medicíny pracoval v r. Mladý lékař — tehdy asi 26leý a jehož jméno neznáme — bydlel v té době pravděpodobně v Podbořanech u Loun a hrál rekreačně tenis.

Hledáme muže s rodným jménem Miroslav Charvát, nar. Do čtyř let žil s matkou Kamilou Jeho otec se jmenoval také Miroslav Charvát. Hledáme Vladimíra Vašíčka, nar. Je trvale hlášen v obci Hrušky na Břeclavsku, kde se nezdržuje.

Jeho otcem byl Vladimír Vašíček st. Hledáme dvojčata — sestry s rodným příjmením Murgačová, nar. Byly umístěny do koj. Hledáme příbuzné pana Jozefa Langera, nar. Kouřimskou, věkem cca 65 let.

Seznamka Hlučín | VK

Hledáme Jiřího Šimáčka, nar. Parobková a Antonín Vacula. Hledáme Zitu Baudyšovou, roz Jiřinovou Jiřincovou? Pařížané Haj se Smetanovou odnesli na ambasádu svou desku Móda z Roztančeného divadla: Morávková s ofinou, Fialová nažluto a Krausův pornoknírek Marketingový guru Horák zúčtoval s pražskými politiky: Jsem na káru a řeknu vám o nich pravdu.

Hledáme i jeho děti. Měl by žít v Rakousku. Pocházejí z Rozdrojovic u Brna. Největší ukrajinský postup od začátku války, Rusové neřízeně prchají. Od 16 do 18 let žil v dětském domově v Jablonném v Podještědí. Pokud máte dojem, že někoho z hledaných znáte, neváhejte se s námi spojit: e-mail: postaprotebe ceskatelevize.

Proto hledáme posilu. Dívky hledají chlapa Hlučín Česko za to hypotéky i energie. Na pomoc vyjel pozemní zdravotnický tým a vzlétl vrtulník LZS. Hledáme Kristinu roz. Přecechtělovou, nar.

Má staršího bratra Jakuba. Hledáme děti bývalých manželů Emílie Hledáme Marcelu roz. Gorolovou, nar. Po narození byla adoptována, mohla získat příjmení Rysová. Jejími biologickými rodiči byli Marcela Gorolová nar.

Chybové hlášení

Hledáme manžele Julianu Krutílkovou roz. Žili společně ve Valašském Meziříčí. Po rozvodu v r. Hledáme i je! Machkovou, nar. V minulosti žila v Sokolově. Její otec se jmenoval Josef Machka, nar. Hledáme Hanu roz. Ulrychovou nebo Ulrichovou , věkem okolo 40 let. Bydlela v Jesenici , nyní může žít v Jevanech. Má dceru Evu , cca 9letou. Oba mohli žít nebo žijí v jihočeských Borovanech.

Jejich biologickou matkou je Jana Vlková, roz. Rubíková, nar. Hledam zati kamarada,se kterym bych se mohla smat a sdilet radosti i starosti! Sice nejsem nejhezčí ale budu se snažit se k tobě chovat nejlépe jak jen dokážu.

www seznamka lide cz Hlučín

Ukázat Top Poctivá česká seznamka s 41 ověřenými profily lidí s chutí se seznámit, jít na rande, zažít flirt či pohodový pokec. Výběr: ženy Hlučín. Jsme první seznamkou, která umí vyhledat lidi podle typu osobnosti nebo vzhledu. S foto se seznámíš líp. Všichni Ženy Muži. Zvolit si, jak vypadám. Moje popularita. Moje VIP 0 dní. Více o mně Doplnit profil.

Hlučín | Lidé k seznámení | Seznamka

Mám pozici? Chatovat se všemi. Furt králíka. Každej den máme králíka. Ani Pinďa to už nežere! Jsem milej chápavej hodnej chlap přál bych si najít hodnou ženskou. Jen nějakou hodnou milou holku která by mě objala a políbila. Jen se neostýchejte napsat, akorát mějte na mysli, že neodepisuju hned.

www seznamka lide cz Hlučín

Ahoj, rád bych si popovídal a poznal kohokoliv. Ahoj jsem tu nový a hledám příležitosti na sex bezplatně nezávazně. Casem se uvidi co dal. Něha, romantika, ale i akce Muži Ženy.

Lidé na Tykadlech Registrovaných: 41 Mužů: 33 Žen: 7 Ahoj, jsem Marcel Kytka. O Tykadla pečuji s vášní :o. Kontakt : info tykadla.

0 / 5

Populární profily

hledám ženu na farmu Jindřichův Hradec

Silvie, 24

rande naslepo recenze Vysoké Mýto

Nella, 38

seznameni online Praha

Evelina, 35

rande 1997 online Příbram

Emily, 19

jak se seznámit z holkou Jindřichův Hradec

Ivona, 49

seznamka pro seniory bez registrace Sušice

Vladislava, 33