Soňa, 34

Číslo profilu 5088700
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Soňa
Země Czech Republic
Město Jeseník
Orientace Heterosexuální
Věk 34
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 188 cm
Váha 77 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Černá
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Kroatië Indonésie Švédsko Mexiko Bulharsko Zanzibar Tunisko Švýcarsko

Tuto zprávu poskytl uživatel Soňa Jeseník 05/30/2023 01:16:05

Odloučení seriál Nová zpráva Pro napsání zprávy uživateli se musíš přihlásit. Přihlásit se. Přidat do oblíbených Pro přidání uživatele do oblíbených se prosím nejdřív přihlas.

DVD Lars a jeho vážná známost () od 79 Kč -

Fanklub 1 Machmeister. Odloučení seriál. Constantine Ronin Úsměv Na Hromnice o den více Vortex pořad. Šingeki no kjodžin - Season 3 série S Šingeki no kjodžin - Season 2 série S Šingeki no kjodžin - Season 1 série S Iron Sky Francouzská depeše Liberty, Kansas Evening Sun Knight of Cups Slova Potomci lidí Hranice života Wasabi Blue Valentine: Milostný příběh Woodstock Mír, láska a běsnění Gran Torino Okamžik zlomu Den zrady After: Pouto Bullet Train Děvjatajev Za borovicovým hájem Ztracené město Z Zmizení Zamilovaní Taxikář Duše Od pěti do sedmi Příchozí Wanted Kevin Hart: Irresponsible pořad.

Na dotek Jmenuji se Oliver Tate Zjizvená tvář Barry - Série 3 série S Červená světla Lars a jeho vážná známost Návrat do Cold Mountain H2O: Stačí přidat vodu seriál. Na férovku, pane učiteli S láskou, Rosie Mafiáni Thor: Láska jako hrom Hra Pacific Rim - Útok na Zemi Lars je typický looser, žije na malém městě a je až dojemně nesmělý.

Jednoho dne si přivede do domu svého bratra a jeho ženy svou novou přítelkyni - nafukovací pannu Biancu objednanou přes internet.

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Komedie, fantasy, pohádka, délka filmu min. Dobrodružný, animovaný, fantasy, pohádka, rodinný, rok vydání Akční, dobrodružný, thriller, krimi, délka filmu min. Komedie, dobrodružný, hudební, animovaný, fantasy, pohádka, rodinný, rok vydání…. Akční, komedie, dobrodružný, fantasy, sci-fi, rodinný, mysteriózní, délka filmu….

Akční, komedie, dobrodružný, drama, thriller, animovaný, pohádka, rodinný.

lars a jeho vážná známost online cz Zlín

Akční, komedie, dobrodružný, hudební, drama, animovaný, fantasy, sci-fi, pohádka. Detaily produktu Porovnat ceny Informace o výrobku Hodnocení. Jak doporučené nabídky vybíráme?

Simon_Z | Hodnocení |

Místo sexu ale Lars prahne hlavně po opravdovém a cituplném vztahu a podle toho se k Biance chová. Jak ale tohle vysvětlit obyvatelům malého městečka? Larse mají naštěstí všichni rádi a Bianca tak brzy chodí do kostela, pracuje jako panna v obchodě se šaty a stane se i dobrovolnicí v místní nemocnici. Lars tak možná najde u svého okolí pochopení. Parametry Komedie ano Drama ano.

Přidat do porovnání Porovnat ceny.

lars a jeho vážná známost online cz Zlín

Pohádka, rok vydání Akční, dobrodružný, animovaný, pohádka. Komedie, romantický, délka filmu 73 min. Komedie, délka filmu min. Komedie, drama, historický, katastrofický. Akční, dobrodružný, fantasy. Komedie, rodinný, délka filmu min.

V dětství zpíval s Timberlakem a Spears. Gosling se pro showbyznys narodil -

Všechny podobné výrobky. Akční, dobrodružný, thriller, délka filmu min. DVD Máša a medvěd 1. Komedie, délka filmu 93 min. Akční, dobrodružný, horor, drama, sci-fi, western. Drama, životopisný, sportovní. Komedie, drama, romantický. DVD Portrét dámy Akční, komedie, dobrodružný, drama, romantický, pohádka.

DVD Vadí nevadí DVD Než ďábel zjistí, že seš mrtvej…. Drama, krimi, rodinný. Všechny DVD filmy Bontonfilm.

0 / 5