Katrin, 29

Číslo profilu 5046008
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 03/27/2023
Jméno Katrin
Země Czech Republic
Město Karlovy Vary
Orientace Heterosexuální
Věk 29
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 150 cm
Váha 51 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Líska
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Egypt Maledivy

Muzikant Ladislav Kratochvíl (55) ve 40 letech ztratil sluch: V hlavě mi hraje dechovka! |

Tuto zprávu poskytl uživatel Katrin Karlovy Vary 03/28/2023 10:45:03

Nádor vnitřního ucha a dvě operace ve čtyřiceti letech mu zásadně otočily život naruby! Ladislav Kratochvíl 55 z Prahy po nich přestal úplně slyšet. Bývalý muzikant se s následky pere statečně a už 2,5 roku je i ředitelem organizace Orbi Pontes, která šíří osvětu okolo sluchového postižení. Původním povoláním sladovník vystudoval při práci konzervatoř, hrál ve třech kapelách, ale nádor ho o milovanou muziku připravil.

Takže mi v roce vyoperovali první a já přestal slyšet na jedno ucho. Ten se před dvěma a půl rokem stal ředitelem organizace Orbi Pontes, která šíří osvětu okolo sluchového postižení, a Blesk se jí věnuje v projektu Srdce pro vás po celý srpen. Orbi Pontes pomáhá sluchově postiženým lidem: Není ticho jako ticho Jen těžko se dají popsat pocity prvních dnů či měsíců, když kolem člověka celý svět ztichne.

Za patnáct let ale ušel kus cesty. Používá moderní techniku a díky ní se domluví. Nebo vymýšlí různé fígle. Když ohluchl, doma si s rodinou dali na dveře obrázky. Ukázaly na obrázek a já věděl, co chtějí.

Seznámení s Ninule | Online seznamka

O řeč Ladislav nepřišel, proto může využít telefon. Jednoduše zavolá přes speciální aplikaci, která spojí hovor s tím, komu chce zavolat. Zatímco on mluví, tak spojovatel přepisuje to, co říká ten druhý, a Ladislav si to čte na displeji tabletu. Někteří lidé umí odezírat ze rtů a lidé se Ladislava ptají, jestli to umí také. Také mám v sobě psychický blok. Celý život jsem rozuměl stoprocentně, takže odmítám odezírat rozhovor více než minutu.

Kdo to zkazil, platil rundu. Jeho kamarád ho chtěl překvapit a naučil se pár znaků. Maminka Hana 55 : Náš Honza je autista.

Březnový program Kulturního centra Střelnice Turnov - Naše Pojizeří

V organizaci Orbi Pontes, která šíří osvětu v oblasti sluchového postižení, se Ladislav stará o různé přednášky — jezdí do škol či podniků a popisuje, jak například komunikovat s člověkem, který má sluchové postižení.

Nebo lidem ukazuje speciální aplikace, které mu pomáhají komunikovat. Ladislav také provozuje webové stránky kochlear. Ladislav bude příští rok i v kalendáři organizace Budupomáhat. Takhle ho zvěčnil fotograf Jan Kvarda s jiným fotografem Michaelem Kratochvíle.

Autor: D. Malík, Orbi Pontes. Větru, dešti neporučíš… Ani sněhu. Tím vším si prošly stovky lidí v růžových a bílých tričkách při sobotní…. Je uznávaným atletem. Doma má tři plné tašky medailí. Přesto handicapovaný sportovec Jaroslav Petrouš 45 ….

Rodina malého velkého bojovníka Tomáška Fialy 2 už odpočítávat dny do charitativního výstupu na Sněžku,….

ta/ at master · ryanfb/ta · GitHub

Obdivuhodné bojovnice jsou nevidomá Verunka Vyhnalíková 13 a její maminka Lenka 42 z Modré na…. O nás Jak to funguje? Jak přispět?

muzikantská seznamka Vrchlabí

Komu pomáháme Hlaste se Kontakty. Hospic sv. Nadace Mezinárodní potřeby. Akademické centrum studentských aktivit. ALKA, o. TŘI, o. Raná péče EDA. IQ Roma servis. SOS dětské vesničky. Vyšší Hrádek. Cesta domů. Na počátku. Tamtamy o. Pink Bubble. Děti patří domů, z. Asociace neúplných rodin, z. Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická. Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Občanské sdružení Smíšek. Celé Česko čte dětem.

Letní dům. Nadání a dovednosti. Právě teď! Business Professional Women ČR. Parent project. Denní centrum Barevný svět. Momo Chrudim.

muzikantská seznamka Vrchlabí

Hospicová péče sv. ALEN - sdružení žen, z. Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Diskusní fórum Vložení příspěvku do fóra.

Jméno Heslo Jméno Heslo. Filtr: výpis příspěvků uživatele "tpd" vypnout filtr. Další diskuse: vyber Ml. Boleslav K. Brod Prostějov Trutnov Val. SC Znojmo HokejChat. Reakce na sigy Tady je zase GM a trenérů, jak by to u Reakce na Albert Já samozřejmě přiznávám že to byla h Reakce na Albert Já nevim jaký výplod si měl namysli Reakce na Ricci: Mrknul jsem jen na poslední stránku Reakce na Pšouk: Ty toho Jágra nějak nemáš rád, co Ti ud Reakce na Churchill: Prosím tě, jdi se za Jágra klidně p Reakce na Churchill: Pod vlivem jseš ty.

Já reagoval na Reakce na Churchill: Oni se ale nepůjdou podívat na hoke Reakce na wayne Aspoň je upřímnej..

Chybové hlášení

Reakce na Albert My tady neustále řešíme trenéry a on Reakce na kolatyr: Je to vtipné,nicméně bych Tě chtěl up Reakce na Adjuk: Pletes se. To neni zvednuti nohy ze sra Reakce na Kreon: Co je? Ty už taky propadáš skepsi? Reakce na Beban: Zisk tri bodu zrovna s Lbc je naprosto Reakce na shaki anebo je potřeba tam dát fotbalovou b Reakce na ítý: Kluci chteji moc, ale čím víc chtejí, tak Reakce na Chosee: Ono to "Áčko" postoupilo po 38 letech Reakce na ítý: tak to měl klub dementovat.

ALE pořád to je extraliga.. Reakce na ítý: Ono to je těžký, když se hledá trenér kte Reakce na dag: ano, sját na ostatní. Reakce na levrenc: No nevím proč v tomto mužstvu hrají K Reakce na Ricks: Proč bych měl psát co bych u našeho muž Reakce na AHo: Pepo, prosím, mohl bys mi nějak jednoduše Reakce na dag: tak nějak tě zase moc nechápu kolego. Reakce na kolatyr: Víš,že je mi to tak nějak jedno,pokud Reakce na kolatyr: Ne.

Mně to stačí a navíc jsem na cestě Reakce na pavrich: : Slabší nervy? Reakce na Kreon: Ty jsi ale ošklivý Tohle jsem tu kd Reakce na Ricks: Tak nový trenér nepotřebuje informace o Reakce na Manntus: "Kuriozitou je, že Chomutov vyhrál za Reakce na Sampy: Největší chyba dneska byla neproměnená Reakce na angel.

Reakce na jarda Jurcina moc dobre vi, ze nehraje dobr Reakce na dag: poslední muj příspěvek k tomu. Reakce na dag: zase z toho nedělej kovbojku. Reakce na forward: K tomu setkání GM se zástupci fans v Zobrazit od data: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Počet příspěvků na stránku: 10 12 20 50 Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy. Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.

Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky. Sdílej Piráty. Online přenos. Zobrazit od data: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Počet příspěvků na stránku: 10 12 20 50

0 / 5