Jana, 49

Číslo profilu 4986640
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 03/21/2023
Jméno Jana
Země Czech Republic
Město Krnov
Orientace Heterosexuální
Věk 49
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 171 cm
Váha 66 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Hnědý
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Lotyšsko Vietnam Bulharsko Thailand Filipíny Polsko

Tuto zprávu poskytl uživatel Jana Krnov 03/22/2023 04:40:03

Drahoslava ,.

Bruntál Seznamka

O pár hodin později jsem tam, u té slavné Jdu nahoru, chvíli bloudím po patře, najdu správné dveře, ona otevře Vzrušení, protože všechny fotografie v profilu - retuš. Podívám se na ni - hurá, všechny mé obavy byly zbytečné, je krásná! Nicméně, nějak chladně setkal, ani neobjal, to zmátlo ducha. Pak pár minut formálního dialogu a jsem ve sprše.

afrodita seznamka Bruntál

Jednorázové pantofle, ručníky, vše je k dispozici. Vyšel jsem ven a ona tam byla, afrodita v erotickém prádle, tak okořeněná, s chutí. Stál jsem v jejím spodním prádle, v jejím erotickém a sexy prádle, které bylo vkusné a přiléhavé.

afrodita seznamka Bruntál

A pak začala opravdová služba a boj o zákazníka! Zarputilé odhodlání, zájem o výsledek, o to, abyste "odcházeli spokojeni! Abych řekl pravdu, bylo to pro mě poprvé!

V tu chvíli se všechno změnilo, spojení bylo okamžitě navázáno! Dokonce i jeden z doplňků obdržel jako dárek, což se absolutně neočekává! Alexandře, děkuji! Soudruzi, moje doporučení!

O základních věcech: skutečný indie.

Drahoslava, seznamka lidé zkušenosti

Osobně odpovídám na telefonní hovory. Apartmány jsou slušné. Pár, který se rozešel kvůli zkoušce: případ I. Oba jsme měli podobné známky, a tak jsme společně tvrdě pracovali a snažili se dostat na stejnou univerzitu.

Náš vztah trval teprve rok.

Chybové hlášení

Sex OK znamení 2: Dotýkání se těla Dalším znamením, že chcete mít sex, je častější dotýkání se těla. Dotýkání se těla je znamením, že se vás chce dotýkat.

Dotýkat se někoho, kdo vás nepřijímá nebo se od vás cítí vzdáleně, samozřejmě není

.

0 / 5