Oľga, 30

Číslo profilu 4979374
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Oľga
Země Czech Republic
Město Vlašim
Orientace Lesbičky
Věk 30
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 154 cm
Váha 45 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Černá
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Irsko Dominikánská republika Spojené státy

Tuto zprávu poskytl uživatel Oľga Vlašim 05/30/2023 07:37:05

Výrazné slevy na stovky produktů! Více zde. Bodyfitnesska Tereza Linhartová za sebou má první jaro mezi IFBB Elite profesionálkami, kde dokázala, co se vloni žádné jiné závodnici nepodařilo. Stala se vyrovnanou soupeřkou slovenské úřadující mistryni světa profesionálek Adele Ondrejovičové.

Seznamka naLovu - Mapa stránek

S tou letos zatím, co se počtu vítězství dosažených po vzájemných soubojích týká, má vyrovnané skóre Letošní výsledky čtyřiadvacetileté závodnice přitom dosud přicházely jako na houpačce.

Nečekaný a následně hodně diskutovaný výsledek přišel o šest dnů později, kdy českou profesionálku rozhodčí na Arnold Classic Africa pravděpodobně kvůli přílišné připravenosti odsunuli na poslední místo. Ještě před úspěšným vystoupením Terezy Linhartové na ostravských profesionálních závodech jsme začali připravovat následující rozhovor.

Jaká je zatím letošní sezóna očima naší profesionálky? Co si vzala z neúspěšného vystoupení na africkém Arnold Classic a kdy ji uvidíme znovu závodit? Inu, začtěte se a dozvíte se to! Terezo, Vy jste se od loňské sezóny dokázala pro tu letošní viditelně zlepšit. Udělala jste na cestě za těmito zlepšeními nějaké změny v tréninku nebo dietě? Ano, zlepšení oproti minulé sezóně patrné je.

Co se týče tréninků a stravy, bylo vše stejné jako předchozí sezónu.

Tereza Linhartová: Změnu kategorie rozhodně neplánuji.

V kvalitě svalů mi určitě pomohla krátká pauza mezi sezónami, kdy jsem se snažila držet formu víceméně v kvalitě, abych v dietě nemusela shazovat několik kilo tuku, které jdou většinou i na úkor kvality svalů.

Nebylo nutné zařazovat kardio, též jsem se obešla bez drastických diet a jídelníček byl v přípravě hodně pestrý. Navíc jsem si v posledních měsících mohla dopřát jednou týdně cheat day. Máte přehled v tom, kolik kilogramů svalů jste od loňska nabrala? Myslím, že od podzimní sezóny je rozdíl závodní váhy necelý 1 kg, ve finále jsem pouze zkvalitnila dosavadní formu. Do letošní sezóny jste vstoupila skvěle, když jste nejprve vybojovala třetí místo při profesionálním debutu ve Francii, a poté jste na IFBB Elite Pro Portugal porazila i největší dosavadní osobnost profesionálního bodyfitness v mezinárodní federaci IFBB Adelu Ondrejovičovou.

Čekala jste před soutěží, že by se Vám něco takového mohlo povést? A jaký to byl pocit? Určitě jsem si takovou úspěšnou první sezónu mezi profesionály Elite Pro takto nepředstavovala.

První závod ve Francii nebyl ani plánovaný a rozhodnutí padlo 14 dní před ním. Příprava trvala necelé dva měsíce a bylo škoda čekat až na závody v Portugalsku ještě o měsíc déle. Po závodech ve Francii, které skončily skvělým třetím místem, jsem byla ještě více namotivována na další.

V Portugalsku jsem ukázala formu, kdy jsem si říkala: "Buď teď, nebo nikdy. Ten pocit se asi jen tak popsat nedá. Líbil se Vám článek? Sdílejte ho na Facebook. Související články:. Profesionálové na Arnold Classic Africa kompletní výsledky s body. Diskuse k článku:. Uživatelské jméno: Heslo: Text:. Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí.

Děkujeme za jejich dodržování. Jméno: pamatovat Heslo: nová registrace zapomenuté heslo. Víte, že Day Starter. Trainox R Shot. Fishya R Shot. Superdoplňky ve sportovní výživě Daniela Krčová. Další fotografie Jestli to náš úspěšný reprezentant Další příspěvky Další inzeráty Vertigo pole fitness. Zlepšíte svou koordinaci a flexibilitu, posílíte core systém, zlepšíte vytrvalost, naučíte se spoustu triků a hlavně se pobavíte! Osobní trenér, poradce pro dietní a výživové strategie, reprezentant České republiky v oblasti kulturistiky a fitness v kategorii physique mužů a autor bestsellerů Sacharidové vlny 1 a 2.

Kombinace strojů a aerobního cvičení určené pro snižování váhy a tvarování postavy v každém věku. Po celou dobu cvičení je Vám k dispozici trenérka. Přijít můžete kdykoli! Moderní fitness centrum Eagle Fitness o dvou patrech a celkové rozloze m² Vám nabízí ucelenou nabídku sportovních aktivit a s nimi spojených služeb. Další kurzy. Fitness TV Ronnie.

Kontakty Volná místa Publikace Projekty 3D prohlídky poboček. Tereza Linhartová: "Změnu kategorie rozhodně neplánuji. Upozornit na novou odpověď e-mailem. Daniii stanley ZdenekS Další fotografie Vertigo pole fitness Zlepšíte svou koordinaci a flexibilitu, posílíte core systém, zlepšíte vytrvalost, naučíte se spoustu triků a hlavně se pobavíte!

Michal Kulštejn Osobní trenér, poradce pro dietní a výživové strategie, reprezentant České republiky v oblasti kulturistiky a fitness v kategorii physique mužů a autor bestsellerů Sacharidové vlny 1 a 2.

Seznámení Milovice. Seznamka naLovu - část 7.

Contours - dámské fitness ve 30 minutách Kombinace strojů a aerobního cvičení určené pro snižování váhy a tvarování postavy v každém věku. Svaz kulturistiky a fitness České republiky Oficiální webová prezentace Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Eagle Fitness - Praha 9 Moderní fitness centrum Eagle Fitness o dvou patrech a celkové rozloze m² Vám nabízí ucelenou nabídku sportovních aktivit a s nimi spojených služeb.

Trenérská škola. O nás Naši autoři Pravidla a podmínky Reklama na Ronnie. Výrazné slevy na stovky produktů! Více zde. V sobotu 1. Letos však závod byl okořeněný o překážky z dílny Runmageddon.

fitness seznamka Milovice

To jsem si přeci nemohla nechat ujít! I když noha stále není plně připravena, rozhodla jsem se i přesto jít a vyzkoušet alespoň další překážky, které každý den nepotkáte.

Odpolední start se mi líbil, konečně jsem nemusela úplně brzy vstávat. Na start jsme vyrazili i tak dříve, jelikož naše děti běžely Family. Jako rozehřívačku jsem se s nimi proběhla.

Byla to fakt zábava, i dětičky šly hezky do bahna! Poté jsem vyzvedla svoji registraci, která byla bezkontaktní, opět čip na tabuli, nahlásit jen jméno a vzít si tričko. Vše bez problémů. Byla jsem lehce nervózní po delší pauze kvůli přetržené achilovce. Vlastně to byla taková malá premiéra. Nevěděla jsem, co od sebe můžu očekávat, ale fyzio mi řekl, že ať to zkusím a snad vše přežiji.

Hned na začátku ručkovací kombo monkey business , které navnadilo do závodu, pak pár pneumatik a břemen a vbíhalo se do krásného, jílovitého bahna, které spapalo mnoho nedobře utáhnutých bot. Výběh ven a vzhůru do kopce pod tank.

Gladiator Race Runmageddon (Milovice) - reportáž a fotografie

Po překonání znovu nahoru po terénu z navážky, která se nepříjemně bořila. Pro mě úsek za trest. Noha mi dala najevo, že se jí to nezamlouvá.

Následuje delší běžecký úsek s překážkami na balanc, přelézání, podlézání a konečně překážky od Runmageddonu. První setkání bylo s jednoduchou ručkovací konstrukcí, byla krátká a jednoduchá. V pohodě jsem zazvonila a namlsaná běžela k další.

Fitness ženy - Sport Inzeráty- Česká republika, Sport-Seznamka

V dálce jsem zahlédla AIX a zatěšila se na něj. Ale jen jsme běželi kolem a pokračovali zpět po druhé straně louky, kde jsem viděla chůdy před další polskou překážkou poledance - šikmé tyče nahoru, které se musely překonat vyšoupáním se nahoru a seshora na požárníka po tyči dolů.

Oživily se mi vzpomínky z ultra distance, kterou jsem 4 roky zpět u Runmageddonu běžela. Tehdy jsem na tuto překážku koukala jak puk a nevěděla, co s tím. Tentokrát jsem byla zkušenější a tolik mě nepotrápila.

fitness seznamka Milovice

Na dohled za touto překážkou byla další černo-žlutá konstrukce, ale bohužel byla opáskovaná a jen se obíhala, a to mě fakt štvalo! Když už tam stála, proč nebyla v závodě? Následoval další kopec z navážky s malou kostkou v ruce a další menší duny. Tento nepevný terén mi fakt nesvědčil a místy jsem musela do chůze. Frustrace se začala projevovat. Hlava i tělo chtěly a mohly, ale noha stávkovala, trochu i strach mě brzdil. Plazení pod mřížemi, samozřejmě blátem, a po takovém plazení AIX dostal jiný rozměr.

0 / 5