Judita, 40

Číslo profilu 4888949
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 03/28/2023
Jméno Judita
Země Czech Republic
Město Liberec
Orientace Lesbičky
Věk 40
Znamení zvěrokruhu Rak
Výška 154 cm
Váha 79 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Hnědý
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Spojené státy Tunisko Kapverdy Irsko

ODDLUŽENÍ OSOBNÍ BANKROT ZASTAVTE NÁRŮST DLUHŮ - PDF Free Download

Tuto zprávu poskytl uživatel Judita Liberec 03/29/2023 12:21:03

Žádná část této publikace nesmí být rozšiřována bez písemného souhlasu majitelů práv. Ke knize, která je sportovním i životním příběhem muže, jenž má a bude mít stále v dějinách našeho sportu, a teď nemyslím pouze dostihového, mimořádný význam.

seznamka pro platonické vztahy Cheb

V říjnu roku se Václav Chaloupka stal v sedle se svým jmenovcem, devítiletým koněm Václavem, prvním čtyřnásobným vítězem Velké pardubické. A to nejen jako jezdec, ale také jako trenér. Pět let po svém třetím triumfu s nezapomenutelným Korokem a více než celé století, které do té doby uplynulo od vzniku tohoto našeho nejslavnějšího dostihu. Byla to výjimečná událost.

Vešla navždy do jeho úžasné historie. U Václava Chaloupky ale rozhodně nejde pouze o jeho jezdecké a trenérské rekordy či o mnohá další velká vítězství, která na dostihových dráhách vydobyl. Je třeba připomenout, že uměl stejně skvěle připravit koně nejen do dostihů překážkových, ale také rovinových, včetně těch nejvýznamnějších. Za úspěchy Václava Chaloupky stálo a ruku v ruce s nimi šlo i ohromné množství kvalitní práce v zázemí našeho turfu. Chovatelské, organizační, manažerské.

Tesařský mistr věnoval Chebu modelykrovů - PDF Stažení zdarma

Je moc dobře, a to z nejrůznějších důvodů, že kniha o Václavu Chaloupkovi vznikla. Podle mého názoru měla vyjít už mnohem dřív, její protagonista by si to zasloužil už dávno. Vím ovšem, že tomu, aby byla napsaná a vydaná, se on sám při své skromnosti, která zdobí ty největší osobnosti, dlouho bránil.

V roce jeho velkého životního jubilea, sedmdesátých narozenin, tedy kniha konečně vychází. Z pera spisovatele a publicisty Petra Feldsteina, s nímž Václava Chaloupku pojí nejen někdejší kolegiální vztah na Státním závodišti, ale především jejich více než čtyřicetileté přátelství.

Za slavnou kariérou vynikajícího jezdce a trenéra ing. Václava Chaloupky je od jeho nejútlejších let především nezměrná láska ke koním. Proto se s nimi tak sžil, proto jim tak porozuměl, proto tak oni porozuměli jemu.

Hoďte své srdce za překážku a váš kůň ho bude následovat. Život je krásný, koně ho dělají ještě krásnějším. To jsou dva z citátů, které nejen že uvozují každou z dvaceti pěti kapitol, ale které také vystihují její obsah i důvod, proč byla tato kniha napsaná. Jiří Charvát, prezident Jockey Clubu České republiky 5. Aby pohled na něj těšil, uchvacoval, fascinoval. Má-li však takový zůstat, musí soutěžit. Dříve se zachraňoval před predátory. Co by s ním ale bylo dnes? Kůň prostě potřebuje závodit, bojovat.

Chybové hlášení

Ne samozřejmě na válečném, nýbrž na sportovním poli. Je to jeho přirozenost. Už hříbata ve výběhu mezi sebou zápolí. O to, které je rychlejší, které je silnější. Tam je, a já věřím, že stále bude, smysl jejich existence. Kdyby byly dostihy nebo jezdecké závody zrušeny, všichni bychom zaplakali. K tomu však koně potřebují být připraveni. Proto je důležité se s nimi sblížit. Pochopit je, vyznat se v jejich povahách. Každý kůň totiž je, stejně jako každý člověk, jiný.

Vcítit se do jejich duší a pak jejich krásným, ušlechtilým tělům dávat křídla. Václav miloval koně odmalička. Pohled na ně ho fascinoval. Chtěl jim být neustále nablízku.

seznamka pro platonické vztahy Cheb

Potřeboval být mezi nimi, dotýkat se jich, hladit je. A hlavně o ně pečovat. Nikdy je nepovažoval za prostředek k tomu, aby mu umožnili stát se tím, kým později skutečně byl známým a slavným žokejem a velmi úspěšným trenérem. I potom pro něho koně byli a stále jsou důležití především jako živé bytosti. Tím žil vždy mnohem víc než touhou po vlastním úspěchu, i když ani ta ho neminula. Také ona však vyplynula z hlubokého vztahu ke koním, z respektu, úcty a lásky k nim.

Trapas! Pornohvězda práskla kance Del Zotta | - web českého hokeje

Hodně lidí miluje koně už jenom proto, jak vypadají. To není náhoda. Kůň je mohutné, přitom však dokonale vyvážené, proporcionálně bezchybně vystavěné, harmonické zvíře. A ta pohádková ladnost, ta neuvěřitelná elegance pohybů. I bystré, moudré, jakoby vševědoucí oko, které tak krásně zajiskří. Žádný tvor nemůže být krásnější. Každého, kdo dokáže koně vnímat, kdo je schopen jim porozumět, musí povznášet pouhý pohled na ně.

Vyvolávat v něm nadšení a úžas. To byl a stále je pro Václava Chaloupku základ jeho profese, jeho práce. Poslání, které mu bylo předurčeno. A pro které byl předurčen on. Na svět přišel před sedmdesáti lety s odvážnou, statečnou, dobrodružnou a čestnou d artagnanovskou povahou.

Chtěl, a dělal pro to všechno, aby vždy, za všech situací a okolností vítězila spravedlnost. Tu bránil, za tu bojoval. Proto ho odmalička nenechala klidným jakákoli nespravedlnost. Nikdy se nebál zastat někoho slabšího. Byl mu odporný sebemenší náznak toho, čemu se říká šikana. Jakákoli nespravedlnost pobuřuje Václava do dneška. Ani teď nad ní nedokáže mávnout rukou. Zastat se slabších, postavit se za ně, bylo jeho 7. A jejich ochráncem zůstal.

Proto byl a je také ochráncem koní. Protože kůň, jakkoli tělesnou konstitucí robustní, zůstává slabý v porovnání s člověkem. Také proto ho Václav Chaloupka nikdy nepovažoval za pouhé cvičební nářadí, nýbrž za úžasný výtvor přírody. Lidé, kteří se koním věnují, si nejdříve hrají tak trochu na stvořitele. Vyberou koni otce, vyberou mu matku.

Mám zájem o přáttelský platonický vztah. Může být příjemné navštívit výstavu, divadlo, či noc knihoven, či divadel s někým, koho taková věc také zajímá. Ráda bych někoho z Hané, mám to tam prostě ráda, ale jsem z opačného konce naší země, tak by jste měl být nejspíš někde blíž. Ahoj,všem tu přeji mnoho štěstí v hledání. Někdo na seznámení s Karlovarska nebo Chebska? Hledám muže do 40 let. Jsem žena v domácnosti, je mi 54 let, jsem jíž přes rok sama a hledám vážné seznámení z okolí Karlových Varů.

Pokud tě můj profil zaujal, budu ráda, když napíšeš.

Seznamka - seznámení

Seznamka umožňuje vložení seznamovacího profilu. Seznamovací profil funguje jako seznamovací inzerát. Návštěvník seznamky má možnost vyhledávat v seznamovacích profilech skrze kriterií a seznámit se tak jen s člověkem svých představ.

Uživatelé s vlastním seznamovacím profilem spolu mohou komunikovat skrze interní poštu seznamky. Seznamka s lidmi. Další ». Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.

Úvaha dne | Matení na sociálních sítích… | inadhled

Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily X. Založit profil. Vyhledat ideál Seznamka Fotoseznamka Videogalerie Fotogalerie.

0 / 5

Populární profily

seznamka na jednu noc Vsetín

Valerie, 39

seznamovací služba Jaroměř

Sylvia, 44

ekologická seznamka Krupka

Taťjana, 22

seznamka v anglictine Dvůr Králové nad Labem

Claudia, 30

kino seznamka Brno

Emilie, 37

rande naslepo online csfd Krnov

Marika, 47