Danuše, 33

Číslo profilu 4649280
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 03/21/2023
Jméno Danuše
Země Czech Republic
Město Břeclav
Orientace Bisexuální
Věk 33
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 181 cm
Váha 49 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Modrý
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Polsko Kapverdské ostrovy Spojené arabské emiráty Dánsko Belgie Nederland Kanárské ostrovy Malta

Naše porodnice - těhotenství, porodnice v ČR, porod, péče o dítě, seznamka maminek a těhulek

Tuto zprávu poskytl uživatel Danuše Břeclav 03/22/2023 04:28:03

Široký sortiment kompenzačních, protetických, ortopedických a rehabilitačních pomůcek, ale i produkty pro aktivní život seniorů představí od Prezentovat své výrobky a služby budou také poskytovatelé sociálních služeb, neziskový sektor nebo charitativní organizace s širokou nabídkou originálních výrobků svých klientů.

Návštěvníci se mohou těšit také na bohatý program přednášek, workshopů, poradenství i vystoupení známých osobností.

Autobazar, osobnĂ­ auta -

Veletrh je určený pro všechny s určitým omezením pohybu, sluchu či zraku, osobám, kteří se zajímají o lázeňství a rehabilitace, ale také lidem, kteří jsou aktivními členy projektu Senior Pas nebo se jimi chtějí stát. Zapojit se do projektu mohou všichni od 55 let. Veletrh zaujme i ty, kteří mají rádi produkty chráněných dílen a nadací a rádi by koupili pěkný dárek pro své blízké na Vánoce. Na své si zde přijde jak odborná, tak i laická veřejnost.

Vyhledávání: Obývací pokoj - strana 34 -

Čeká na vás řada workshopů a přednášek. Novým tématem bude parasport a aktivní trávení volného času pro osoby se zdravotním postižením, kdy si vybrané sporty budete moci vyzkoušet.

seznamka louny Neratovice

Poslechnout si budete moci třeba přednášku na téma speciální úpravy vozidel nebo správného obouvání dětí i dospělých. Pro zájemce bude zdarma k dispozici měření tlaku, zraku, intolerance potravin a tuku v těle nebo vyšetření a tejpování fyzioterapeutem. Na přípravě veletrhu a doprovodného programu se podílí mnoho významných partnerů z neziskového sektoru. Své odborné konference bude pořádat Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, která také mimo jiné jedná s Českými drahami o vypravení speciálního vlaku až na brněnské výstaviště.

Podobné příspěvky.

seznamka louny Neratovice

Hýbej se s Ligou! Vozíkohraní bylo skvělé. První ligový LARP.

Swingers - inzeráty - seznamka | Inzerce na

Efektivní komunikace při krizi. Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Registrací respektive vyplněním a odesláním níže uvedeného formuláře vyjadřujete svůj souhlas s Provozními podmínkami serveru www.

Nově založený účet je sdílený společný pro servery: www. Pokud chcete v rámci svého účtu využívat i seznamovací službu "Najdi si kámošku" , kterou provozuje náš sesterský server www. Uživatelské jméno slouží pouze k přihlášení :.

Uživatelské heslo slouží pouze k přihlášení :. Uživatelské heslo kontrola správného zadání :.

Neratovice: Požár zničil auta i přilehlý objekt |

Přezdívka vaše označení na webu :. Ikona fotka uživatele, generuje se náhled o velikosti xpx :. Česká republika Slovensko. Doplňující nastavení seznamovací služby "Najdi si kámošku":.

Jarní prázdniny , , , , , podle okresů |

Lokalita nejbližší město :. Jako kontaktní místo může uvést cokoliv v blízkosti vašeho bydliště. Třeba oblíbenou kavárnu. Tyto kontaktní údaje budou využity pro vyhledávání skrze mapu.

Neratovice: Požár zničil auta i přilehlý objekt |

Typ seznámení:. V případě využití služeb dětského bazaru na serveru www. Pro komunikaci týkající se volby typu účtu použijte e-mailovou adresu sluzby nasemimi. Správa uživatelů přihlásit se nebo zaregistrovat. On-line výpočty: Výpočet plodných dnů ovulace Výpočet termínu porodu Výpočet výše mateřské.

Unie porodních asistentek. Vybrané těhotenské termíny Ovulace Ovulační test Menstruace menstruační cyklus Plodné dny Otěhotnění První příznaky těhotenství Těhotenský test Trimestr - rozdělení těhotenství Ultrazvuk v těhotenství Porod Hlenová zátka Další články Těhotenské termíny.

Naše antikoncepce přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody , kondomy , nitroděložní tělíska , atd. Copyright naseporodnice.

0 / 5

Populární profily

hledat muže Česká Třebová

Sylvie, 34

sex seznamka aplikace Nový Bor

Drahomíra, 25

seznamování zdarma Roudnice nad Labem

Vojtěška, 43

rande naslepo 2022 Sokolov

Elena, 48

seznamka teplice Domažlice

Dita, 49

izraelská seznamka Slaný

Amálie, 49