Zdena, 43

Číslo profilu 4572401
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 06/2/2023
Jméno Zdena
Země Czech Republic
Město Opava
Orientace Heterosexuální
Věk 43
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 171 cm
Váha 53 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Líska
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Slovinsko Spojené arabské emiráty Nederland

Tuto zprávu poskytl uživatel Zdena Opava 06/3/2023 03:50:06

Vytvořil KeyMaker. Kurz je určen všem, kteří mají rádi jakoukoli formu sportu. Nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti s jógou. YogaPoint - rozcestník ve světě jógy a zdravého životního stylu. AcroYoga je jóga, která se cvičí ve dvojicích. Akrojóga je jóga, která se cvičí ve dvojicích. Kurz je určen pro všechny, kteří mají rádi jakoukoli formu sportu.

Předchozí zkušenosti s jógou nejsou nutné. Pro cvičení akrojógy není nutné mít partnera. Jóga pro nezadané. Náš kurz v Petrohradě je zaměřen na hru, prožívání beztíže a potěšení z doteku, ale také na zábavu a komunikaci s dalšími lidmi, kteří sdílejí vášeň pro jógu a nové pocity.

Kurz vedou hned dva zkušení lektoři akrojógy, takže se každému dostatečně věnují. Nenechte si ujít! Artur Sultanov a Ekaterina Chupikova. Jóga je jednou z nejstarších metod rozvíjení harmonického vztahu mezi tělem, myslí a duchem.

Naše studio nabízí skupinové lekce na širokou škálu témat a pro různé úrovně tréninku. Provádíme vstupní pohovory, přednášky, semináře, workshopy, školení učitelů jógy a stáže pro majitele a instruktory studií. Tato stránka je určena k tomu, aby se lidé setkávali a cvičili jógu.

asijska seznamka Vsetín

Seznamování se solí. Hledáte parťáka na hory nebo společné cestování? Horská seznamka je určena všem, kdož hledají partnera na hory i pro život. Do horské seznamky můžete inzeráty zasílat na email a nebo pomocí formuláře.

Oĺga, seznamka šumperk

Bez registrace a zdarma. Zveřejněny budou administrátorem v co nejkratší době. Dolomity s možností seznámení: Najít sportovního …více. Lyžovačka na slunečné straně Alp s možností seznámení …více.

asijska seznamka Vsetín

Ahoj,rád poznám aktivní ženu,hory,kolo,výlety …více. Ahoj rád bych poznal ženu kolem 50 ze zlínského kraje …více. Ráda poznám sympatického turistu a cestovatele, který …více.

Ahoj, já muž 39let se poohlížím po aktivní, sportovně …více. Hledám aktivní ženu,která má sportovního ducha a má …více.

Skupina aktivních lidí z okolí Prahy hledá další …více. Horalka z jihu Čech, 58 let, drobná, štíhlá, pátrá v …více. Hledám aktivní přítelkyni která se ráda toulá po …více. Ahoj všem ženám co jsou v pohybu.. Hledá se žena do …více. IT, VŠ, 45, trochu introvert - ideální do kopců …více.

Hory a opuštěná krajina? Hledám …více. Ahoj, jsem kluk z Olomouce 23let. Najde se parťák …více. Od Dobrý den, v pondělí Rád bych tady poznal ženu z Prahy ,nebo pracují …více. Hledám milého a schopného kotrčníka, kterému chybí …více. Na jedno úspěšné seznámení je podle statistik nutné …více. Hledám hodnou ženu přiměřeného věku let pro …více. Zdravím všechny,kdo by měl zájem o pohyb v přírodě …více. Káva chutná lépe ve dvou Ahoj, nechce někdo na nějaký výlet, vyšlap tuto …více. Ahoj pred prave zacinajici zimni sezonou hledam …více.

Hledám pohodovou, usměvavou ženu, nekuřačku, která …více. Osamocená horalka z Jizerek či blízkého okolí pro …více. Šumperk a okolí - Ahoj : hledám kohokoliv na treky …více. Ahoj, snad není ještě pozdě, hledá se tu prima par …více. Ahoj, hledáš spoluvýletníka, se kterým bys měla …více.

Vary, hledá parťáka nejen na toulání po …více. Jsem důchodce 66 sportovního vzhledu a hledám …více. Hledám bytost něžného pohlaví pro společné výlety …více. Ahoj, hledám pána s úsměvem na toulky nejen Krušnými …více. Ahoj ahojky Najde se na Brněnsku správná Holka, Horalka …více. Jsem 48 letý z Ostravska. Rád bych našel …více. Hledám mladší ženu z Prahy do 47 let , nebo blízkého …více.

Hledám sympatickou turistku ze Semilska, kolem 50 let …více. Ahoj, najde se tady šikovná tulačka z okolí Krnova …více. Oldmen se samotářskými sklony. Na občasné štreky,výlety …více. Ahoj,dva cyklisti lehce po třicítce hledají dvě …více.

Ahoj kluku co máš rád horalky, batoh, cestu k vrcholům …více. Něco času jsem hory zanedbával. Nějaká dáma, co by …více. Ahoj, hledám sympatickou slečnu, kámošku na toulání …více. Rad bych potkal Ahoj kluku co máš rád horalky, batoh, cestu k vrcho …více.

Ahoj neznámá, Je mi 48 let, měřím cm. Pocházím …více. Jdu bos. Potkám ženu, které se má bosá chůze líbí …více. Ahoj prima sympaťáku, táhne Tě to také tak na vr …více. Ahoj, hledám ženu kolem 35let, kamarádku na výle …více. Ahoj, ráda bych poznala pohodového muže ze SM …více. Kdyby se tady náhodou vyskytla jedna z větší …více.

Seznamka horská, hledám parťáka na cesty |

Hledám parťačku případně parťáka, na chození …více. Někdo na běhání do Dovoké Šárky? Najde,ostravacka, štíhlá, sportovně založená …více. Litomyšl, Bouzov, Olomouc, prodloužený víkend …více. Praha, žena, 41, VŠ, bruneta, velká ňadra hledá …více. Žena 36let miluji skialp, VHT?? Osamocená turistko z Litovle a okolí kolem 40 let …více.

Ahoj, výlety ve dvou podzimní, zimní přírodou by …více. Zdravím, ráda bych si tu našla spolehlivého vyššího …více. Hledám sympatického muže let pro společné …více. Hledám parťačku, se kterou bych mohla podnikat …více. Jsem důchodce sportovní vzhledu s láskou pro kolo …více.

Ženu z Humpolce a nedalekého okolí hledá 52 letý …více. Ahoj rád bych poznal ženu která má ráda přírodu,hory …více.

Joga seznamka |

Schopný a snaživý háček hledá milého ideálně …více. Hledám mladší a štíhlou ženu, která má ráda i nároč …více. Ahoj, Moravák 68let, hledám štíhlou parťáčku na …více. Pohodový aktivní sportovec co má rád hory, cestování …více. Ráda poznám parťáka na toulky přírodou. Ahoj, ráda bych poznala sportovně založeného sympaťáka …více. Ahoj, snad není ještě pozdě, hledám tu prima parťačku …více. Hezký den: Hledám kamarádku, co nemá problém vyrazit …více.

Ahoj ráda bych našla příjemnou společnost na treky …více. Žena 45 hledá kamarád a ku na společné výlety …více. Našla by se nenáročná žena, která by se mnou vyrazila …více. Ahoj, nájde sa tu žena, ktorá sa väčšinu voľného …více.

0 / 5