Maya, 48

Číslo profilu 4342855
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 03/21/2023
Jméno Maya
Země Czech Republic
Město Jihlava
Orientace Bisexuální
Věk 48
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 181 cm
Váha 75 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Hnědý
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Jamajka Česká republika Dubaj Maledivy Kuba Spojené státy Nizozemsko Maďarsko

podivné hospodaření správce SBD Slaný | Portál společenství vlastníků jednotek

Tuto zprávu poskytl uživatel Maya Jihlava 03/22/2023 05:02:03

Adam a Eva měli k seznámení ideální podmínky, byli rovnou nazí a bez jakékoliv konkurence. Dnes se ale nalezení partnera může stát pěkně tvrdým oříškem. Právě všemožné peripetie, uvěřitelné i neuvěřitelné situace a setkání při trnité cestě za tím pravým protějškem ukáže oddychová komedie Sezn mka, jejíž tvůrci se inspirovali opravdovými zážitky a historkami.

Podobný seznam příšerných schůzek postupně rozšiřují i další postavy. Sezn mka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby — internetové seznamce. A samozřejmě o tom, co všechno se na takovém rande naslepo může stát.

Ale pozor, v rybníku hledajících se může objevit i dravá štika. Jiří Langmajer jako šéf seznamky čelí stížnostem nespokojených dam. Ve jménu firmy a ve jménu příležitosti, která dělá zloděje, musí ukázat, že chlapi nejsou pouze idioti.

S šarmem a roztomilostí slavného filmového Kristiána vyráží jako nové rande na schůzky s klientkami. Vyzbrojen informacemi z jejich dotazníků vystupuje jako muž jejich snů. Po několika naplněných schůzkách ovšem beze stopy mizí. On totiž manželku nehledá, on už doma jednu má. A ta má zase kamarádku a ta hledá na seznamce a tu Jiří Langmajer taky svede. Smyčka kolem záletníka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladká.

Odpradávna existovali dohazovači a zprostředkovatelé sňatků. S rozvojem tisku nastoupily seznamovací inzeráty, oblíbené bývaly televizní seznamovací pořady.

Slaný - Inprostav

Možnosti internetu pak udělaly ze seznámení naslepo opravdovou džungli, kde se každý může stát, kýmkoliv se mu zachce. Délka akce: 90 minut Rok výroby: Země původu: Česká republika Žánr: romantický, komedie Datum lokální premiéry: 7.

Všeobecné obchodní podmínky upravují smluvní vztahy a z nich plynoucí závazky mezi příspěvkovou organizací Kulturní zařízení města Slaného, Wilsonova , Slaný, 01, IČ: , DIČ: CZ , e-mail: info kultura. Smluvní vztah mezi prodávajícím a zákazníkem vzniká koupí vstupenky na filmové nebo jiné představení provozované prodávajícím. Zákazník, který zakoupí vstupenky přímo na provozovně prodávajícího nebo přes internet, vyjadřuje tak souhlas s těmito všeobecnými podmínkami, které jsou pro obě smluvní strany závazné.

Pro smluvní vztah mezi prodávajícím a zákazníkem je rozhodující verze všeobecných obchodních podmínek platná v den uhrazení platby kupní ceny za vstupenku.

Vstupenkou se rozumí jedna vstupenka nebo více vstupenek, které si zákazník zakoupí na pokladně prodávajícího. Elektronickou vstupenkou se rozumí jedna elektronická vstupenka nebo více elektronických vstupenek, které si zákazník objedná a zaplatí přes internet. Uvedená kupní cena je cenou aktuální pro objednaná představení, tato cena obsahuje DPH v zákonné výši a je cenou konečnou.

Vstupenku může zákazník zakoupit přímo v provozovně prodávajícího, kdy při platbě na pokladně prodávajícího obdrží vstupenku, nebo přes internet na stránkách prodávajícího: www.

Při koupi vstupenky na provozovně prodávajícího vybírá zákazník z dosud volných vstupenek. Při koupi vstupenky přes internet obdrží zákazník elektronickou vstupenku, která je vybavena číselným čárovým kódem a bude zákazníkovi zaslána na zákazníkem označený a zadaný e-mail ve formátu PDF pro vytištění nebo mu bude zaslaná na zákazníkem označený a zadaný e-mail pro možnost uložení do mobilního telefonu, za předpokladu objednání a úhrady vstupenky přes internet.

Zákazník může uhrazení kupní ceny přes internet realizovat následujícími typy platebních karet: MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic, Visa, Visa Electron nebo přes vybrané banky online zadáním a převodem. Číselné čárové kódy vstupenky lze sejmout čtecím zařízením pouze jednou, tzn. Provozovatel není odpovědný za obtíže způsobené neoprávněným použitím nebo zkopírováním elektronické vstupenky. Její padělání je trestné.

Seznamka - On hledá ji Slaný

Elektronická vstupenka se rovněž stává neplatnou, jestliže z ní nejsou patrné údaje potřebné pro její kontrolu nebo byla pozměněna dodatečnými úpravami. Nákupem elektronické vstupenky dává zákazník provozovateli v souladu se zákonem č. Provozovatel se zavazuje, že uvedená osobní data jsou považována za přísně důvěrná a nebudou nikdy prodána nebo převedena na někoho jiného.

Všechny osobní údaje budou přísně utajeny a budou užívány pouze pro účely provozovatele. Údaje, které budou sloužit pro úhradu kupní ceny elektronické vstupenky, jsou poskytovány přímo společnostem provozujícím zabezpečené internetové platební brány a provozovatel nemá k těmto údajům přístup.

Tyto údaje jsou chráněny v souladu se všeobecnými podmínkami provozovatelů těchto zabezpečených internetových platebních bran.

seznámit s mužem Slaný

Dle ustanovení § písm. V případě, že dojde ke zrušení představení, na které si zákazník již zakoupil vstupenku nebo elektronickou vstupenku, bude zákazníkovi vrácena kupní cena následujícím způsobem: a u vstupenky zakoupené v pokladně provozovatele bude zákazníkovi vrácena zaplacená cena v hotovosti přímo na pokladně provozovatele, b u elektronické vstupenky bude zákazníkovi vrácena zaplacená cena zpět na bankovní účet, a to do tří dnů od zrušení představení. Smluvní vztahy mezi prodávajícím a zákazníkem se řídí českým právem a pro případné soudní spory jsou příslušné české soudy.

Pro řešení sporů mezi prodávajícím a zákazníkem je místně příslušný obecný soud prodávajícího, pokud právní předpis nestanoví jinak. Zákazník je oprávněn, vznikne-li mezi ním a prodávajícím spor a nepodaří-li se takto vzniklý spor vyřešit smírčí cestou, obrátit se s návrhem řešení takového sporu na subjekt mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je: Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát — oddělení ADR, Štěpánská 15, 00 Praha 2, e-mail: adr coi.

Společnost Ticketware s. Kontaktní údaje: Ticketware s. Informace: help cinemaware. Po potvrzení objednávky má Plátce možnost využít službu bankovního převodu, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu.

seznámit s mužem Slaný

Prodávající expeduje lístky ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti GoPay s.

Hosté Divadla Palace Praha

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb. Uživatel nesmí zneužívat, blokovat, modifikovat či jinak měnit jakoukoliv část Rezervačního a nákupního systému, nebo se jen pokusit narušit stabilitu, chod nebo data Rezervačního a nákupního systému.

Jakékoliv výše uvedené činnosti mohou být trestné! Zkontrolujte si, prosím, zadanou e-mailovou adresu. Na zadaný e-mail mohou být zaslány objednané a uhrazené vstupenky nebo e-mailová zpráva potřebná k vyzvednutí vstupenek v pokladně provozovny. Na nesprávné zadaný e-mail nelze uplatňovat reklamaci a ani vyžadovat navrácení uhrazené částky za vstupenky.

Seznamka Seznamka. Seznamte se a množte se. Informace o akci a jejím konání. Vysvětlení pojmů 1. Koupě vstupenky 1. Rezervace vstupenek na pokladně či při koupi přes internet není možná. Ostatní podmínky 1. Ochrana osobních údajů 1. Odstoupení od smlouvy 1. Rozhodné právo, soudní místo a mimosoudní řešení spotřebitelských sporů 1. Závěrečná ustanovení 1. Tyto VOP jsou platné pro smlouvy uzavírané mezi prodávajícím a zákazníkem. Prodávající si vyhrazuje právo změny VOP bez předchozího upozornění.

Toto znění VOP nabývá účinnosti dne Hlavní strana Přihlásit Registrace Vyhledávání Pravidla diskuze. Strana: Ale nenaznačil jsi, v jaké věkové kategorii šmíráš!!!!!! Co můžeš nabídnout. Osamělý muž. Anonymní uživatel.

Slané těsto - perfektní modelovací hmota

Díky Miluš, že jsi se ozvala, není ale nutné se unáhlit. Možná mě už oškubala jiná, možná ne, ale o žádné škubání nestojím a raději počkám. Třeba se ozve i nějaká zájemkyně o "mužskou něhu", to bych viděl raději. Zatím pa. Miluše Anonymní uživatel.

Jsem také osamělá a hlavně prolhaná. Jestli máš dost peněz, které bych z Tebe mohla dostat, okrást Tě o veškerý Tvůj majetek, pak jsem pro Tebe ta pravá. Jmenuji se Miluše Marešová skoro 50 let a bydlím v Jedomělicích. Rád bych Tě poznal. Dva jsou víc než jeden, nemyslíš? Radek Anonymní uživatel. Ale rostou, včera jsem byl. Neumíš hledat.

Chodíme na houby. KIKI Anonymní uživatel. Cau vsichni jak se vede????????????? A co jinak delate???????????? Je mi jen o chlup vice jak tobe 47 a jsem ze Zlonic neva vid?????????? Co Ty na to? Jestli jo tak se mi ozvi.

Je mi 46 let a chci Te ze Slaneho a nebo z jeho krasneho a blizkeho okoli. V lese jsem jako doma José Anonymní uživatel.

Hele,že Míša bydlí v Ráji, Tereza v Lidické ulici. Máte velmi fajnovou třídu. Čau, doufám, že tady brzo budeš. Moc rád bych totiž znal tvoji reakci na příspěvky. Máte ve třídě i obrovského pohodlného fousáče. Každý sní o tak skvělé třídě. Ahoj Petro Smetanová, já potřebuji vědět, zda máš kontakt na Terezu K. Napiš mi prosím na jakou slečnu ze jmenovaných máš kontakt.

Poté Ti napíšu co dále. Zatím se měj hezky.

0 / 5

Populární profily

nejlepsi eroticka seznamka Hradec Králové

Ruth, 22

rande naslepo co to je Chomutov

Kristýna, 44

chat sex seznamka Varnsdorf

Michala, 35

svatební agentura k&p praha 18 Žďár nad Sázavou

Danuše, 21

hledáte singly Zlín

Emily, 35

felix holzmann seznamka Jirkov

Nelly, 26