Zlatica, 43

Číslo profilu 4278021
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Zlatica
Země Czech Republic
Město Děčín
Orientace Heterosexuální
Věk 43
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 157 cm
Váha 62 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Bulharsko Rumunsko Maroko Turecko Švýcarsko Estonsko

Turnaj mistrů: Djokovič zdolal Rubljova a dohání Lendla. Medveděv končí |

Tuto zprávu poskytl uživatel Zlatica Děčín 05/30/2023 05:51:05

Po dvou letech se opět uskutečnilo Mistrovství republiky družstev U19 a náš oddíl byl opět u toho a nečekaně dobře sekundoval všem favorizovaným týmům, které mají ve svých řadách juniorské reprezentanty.

BADMINTON FSpS MU | badmintonový oddíl Fakulty sportovních studií Masarykovy Univerzity | Page 44

Turnaje se nakonec účastnilo 15 týmů. V prvním utkání se náš tým utkal s plzeňským celkem a poměrně hladce zvítězili Tímto vítězstvím si náš tým zajistil postup ze skupiny minimálně ze druhého místa.

Ve druhém utkání nastoupil proti svým pražským soupeřům. Hráči se velmi dobře znají z pražských turnajů, takže bylo jasné, že jde o soupeře velmi těžkého a v tomto utkání i mírně favorizovaného. Vždyt za něj nastoupil i Adam Šulc , jeden z nejlepších párových hráčů v republice v této věkové kategorii. Naši se však soupeře vůbec nezalekli.

Sestava doznala jediné změny, která se nakonec ukázala jako ta nejdůležitější. V deblu dívek oproti původními utkání , ve kterém to úplně nesedlo Barče s Helčou, nastoupila po boku Helči Ella.

Badminton Králův Dvůr | GPC U15 HAMR-BRANÍK

Ukázalo se, že sehranost této dvojice, která spolu již přes rok hraje, byla rozhodující. Po předpokládaných výsledcích v mixu a klučičím deblu byl stav a holky nastoupily do svého zápasu, který byl jazýčkem na vahách. Proti starším proseckým soupeřkám se vypjaly k velkému výkonu a vyhrály v rozhodujícím třetím setu Vedli jsme Zápas Petra s Adamem Šulcem měl být jasnou záležitostí, nakonec Petr donutil soupeře sáhnout až na dno sil a prohrál nejtěsnějším rozdílem , Od Petra super výkon.

Po třech do dvouhrách byl stav nerozhodný K rozhodujícím zápasu nastoupila Helča proti K. Nachtmanové, tedy soupeřce, se kterou týden zpět jednoznačně prohrála, takže jsme byli trochu smutní, že asi se vítězství nepodaří. Ovšem Helča ukázala jaká je.

dvouhra klub Most

Potrvdila, že se umí o vítězství poprat a tentokrát naopak v podstatě hladce svoji soupeřku přehrála. Vítězství proti favoritům znamenalo vítězství ve skupině a tím i nasazení při losování čtvrtfinále a vyhnutí se týmům, které obsadily ve svých skupinách první místo. Los nám přisoudil nakonec družstvo Baníku Most, které mělo velkou posilu v hostující Soně Hořínkové z Liberce.

V sobotním čtvrtfinále jsme rozhodně nebyli favorité. Sestava našeho celku se nezměnila- dle taktiky vítězná sestava se nemění.

Český Badmintonový Svaz — GPB dospělých Most

Ze sestav obou týmů bylo jasné, že rozhodujícím zápasem bude první dvouhra kluků, kde Vojta měl za soupeře velmi dobře fyzicky vybaveného soupeře T.

Začátek utkání se odvíjel podle předpokladů. První dva zápasy mix a debl kluků naši s přehledem vyhráli Bára s Petrem N. Holčičí debl byl nad síly Helči s Ellou. Poté již Vojta nastoupil pro Pospíšilovi. I přes velkou snahu se mu zvítězit nepodařilo. V dalším zápase Ella prohrála s Hořínkovou. Petr v třísetové bitvě nakonec těsně porazil Orose.

Český Badmintonový Svaz — GPB dospělých Most

Opět byl stav , nicméně tentokrát byl před Helčou úkol přetěžký- porazit K. Kozempelovou, rovněž členku reprezentačního výběru U To bohužel nevyšlo , a tak se náš tým s turnajem musel rozloučit. Hráči i trenéři byli trochu smutní, protože opravdu chyběl kousek.

Nakonec se ale ukázalo, že jsme nejtěsnějším rozdílem prohráli s pozdějšími vítězi a tedy Mistrem Republiky pro tento rok. Výkony našich hráčů je navíc potřeba vidět i z toho pohledu, že SK Prosek, který ve skupině porazili, nakonec prošel až do semifinále. Turnaj potvrdil, že mezi těmi nejlepšími a těmi co jim šlapou na paty, jsou jen velmi malé rozdíly, týmy byly velice vyrovnané a naši hráči se rozhodně neztratili.

Český Badmintonový Svaz — GPD U15 Baník Most

Od Patrik ve dvouhře nestačil v prvním kole na Reneta Yefimova po setech , a skončil na děleném sedmnáctém místě. V párových disciplínách se mu dařilo lépe. Patrikovi k výsledkům blahopřejeme!! Czech Junior Int. GPC U19 kval. GPC U13 kval. ICH Irska, Dublin. U11, Dobrá Voda u ČB. MČR družstev dorostu, Praha. IS Maďarska, Budapešť.

Extraliga 1. GPC U15 kval. Badminton pro veřejnost. Slovak Youth Int. Slovak Junior, Trenčín. Nation to Nation, Pécs. GPC U17 kval. MČR U13, Vendryně.

MČR neslyšících, Hradec K. ICH Walesu, Cardiff. OTP 4, České Budějovice. Extraliga 2.

dvouhra klub Most

U11, Dobrá Voda. MČR dr. GPB dospělých, Plzeň. MČR U17, Brno. Klubové soustředění, ČK. Předsilvestrovský turnaj, ČK. Extraliga 3. MČR dospělých, ČB.

Most, Rychnov, ČK. Extraliga 4. Jarní klub. Summer Camp I, ČK. Zimní klub.

Super Stars Most | badmintonový klub | - dvouhra ženy

Mohlo by Vás zajímat:. Kouzelné bylinky. Badminton na Výstavišti. Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Podporuje nás.

Umístění našich hráčů: Dvouhra muži: Patrik Fuciman Čtyřhra muži: 5.

0 / 5

Populární profily

ona hleda jeho znojmo Svitavy

Michelle, 22

yellobar seznamka Zábřeh

Slavomíra, 49

zralé ženy na sex Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Aranka, 32

seznamka beskydy Olomouc

Šárka, 25

svobodní muži po třicítce Jirkov

Emília, 50

sport seznamka 42 Tábor

Ljuba, 42