Maria, 33

Číslo profilu 3795367
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 03/23/2023
Jméno Maria
Země Czech Republic
Město Klatovy
Orientace Heterosexuální
Věk 33
Znamení zvěrokruhu Lev
Výška 150 cm
Váha 49 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Malta Itálie Turecko Rumunsko Zanzibar Maroko

Tuto zprávu poskytl uživatel Maria Klatovy 03/24/2023 07:38:03

Nyní soudu stačilo, když výpověď Ilony Strmiskové z počátku vyšetřování jen přečetl. Na výpovědi ženy, která dělala konkurzní správkyni brněnské Zbrojovky a kvůli machinacím v této pozici byla odsouzena k podmíněnému vězení, původně stála první obvinění v kauze gangu.

Třináct jeho údajných členů je obžalovaných například z vydírání. Strmisková mluvila hlavně o Michalu Toflovi, kterého vinila ze svého konce ve Zbrojovce. Ještě s dalším asistentem mi nabídl třímilionový úplatek za to, že z konkurzní podstaty vyjmu budovy za osmdesát milionů.

Toflův gang: Soud přečetl výpověď Strmiskové. Vidět ji nechtěl - Brněnský deník

Odmítla jsem a dala si schůzku se státním zástupcem. K mému překvapení na ní byli i Petr Křipský a Miloš Almásy. Toflovi pak o všem řekli," přečetl výpověď předseda senátu Miloš Žďárský. Její tvrzení se ale neprokázala a nejsou ani součástí obžaloby. Žena přitom byla už dřív odsouzená za křivé obvinění Tofla.

Její výpověď zpochybnil také Křipský. Na schůzce u státního zástupce jsem byl s kolegou Janem Stáhalou a ne s Almásym. Navíc jsme tam byli proto, že nás pozval státní zástupce. Chtěl, abychom případ prošetřili," upozornil Křipský. Dodal, že podle něho je Strmisková nevěrohodná. Je to úžasná podvodnice a herečka. Pokud vím, tak u ní lékaři dokonce diagnostikovali bájnou lhavost," upozornil Křipský.

Předseda senátu poté líčení přerušil. Pokračovat bude ve čtvrtek dopoledne. Kvůli známosti s Almásym ho policisté loni vyslýchali. Nesepsali o tom žádný záznam, jen si dělali poznámky. Ptali se mě na Almásyho a úplatky a na Toflův gang. Řekl jsem jim, že ani o jednom nic nevím.

O tom, že by Almásy bral nějaké úplatky, jsem neslyšel. Říkali mi, že bych toho mohl litovat, že by se mi to mohlo ošklivě vymstít.

Full text of "Rozpravy z oboru věd slovanských"

Krátce poté mé přítelkyni někdo zapálil dům a auto a já jsem se dostal do situace, ve které jsem," uvedl svědek, který je momentálně ve věznici Mírov.

Po jejich vyjádření dal do jednací síně předvolat posledního svědka Františka Brzáka. Toho přivede eskorta. Nikdy jsem ale od M. Zmínil se také o další údajné oběti gangu K. Dohodil mi ho M. Brzy jsem ale zjistil, že se mě pravděpodobně snaží podvést, proto jsem se s ním dál nestýkal," poznamenal Konečný. Jeho chování a podnikání se mi nezdálo moc správné," poznamenal svědek. Zároveň dodal, že mu M. Jména ale neznám," řekl. Navíc došlo i na stížnosti obhájců na chování jednoho ze svědků a podněty ke státnímu zástupci, aby zahájil jeho trestní stíhání.

Další svědek tak před senát předstupuje až nyní.

Diskuse K-report (Archiv ): Archiv do 7. ledna

Je jím David Konečný. Líčení se proto opět protahuje. Dřív pracoval jako koncipient u advokáta Richarda Nováka. Zná odtud i obžalovaného Miloše Almásyho. V této advokátní kanceláři pracoval i v době, kdy zastupovala jednoho z hlavních svědků v kauze gangu Petra Michka.

Ten tehdy chodil za Almásym do kanceláře. Kdyby se hádali nebo někdo na někoho křičel, tak bychom to slyšeli," poznamenal. Svědek totiž i přes několik napomenutí předsedy senátu vypovídal velice podrobně. Soud poté udělal pětiminutovou pauzu. Nyní bude vyslýchat další svědky.

Vymyslel si, že jsem po něm měl chtít nějaké peníze. Byl jsem kvůli tomu dokonce na výslechu na protikorupční policii. V tom jeho oznámení ale byly naprosté nesmysly, policie mě proto nakonec nestíhala," podotkl svědek. Ten tvrdil, že ho při vyšetřování jedné kauzy kontaktoval obžalovaný Stanislav Dobrovolný a ptal se na jeden případ týkající se daňových úniků.

Diskuse K-report (Archiv ): Archiv do 7. ledna

Po Rotreklovi údajně chtěl, aby odložil stíhání jednoho z podezřelých. Že kdysi vyšetřoval ten případ daňových úniků a kontaktoval kvůli tomu Dobrovolného. Chtěl po něm nějaké informace. Pak ale dostal strach, že bude mít kvůli té schůzce problémy s policejní inspekcí. Říkal, že proto později sepsal úřední záznam, který antedatoval. Psal v něm, že schůzku si vyžádal Dobrovolný a ptal se na případ.

Rotrekl mi řekl, že to ale nebyla pravda, že si tak jen chtěl krýt záda. Teď že se to ale obrátilo proti Dobrovolnému a že ho to mrzí," uvedl dnes Ševčík. Lidé v soudní síni se tak už dozvěděli, komu objednával jaké pití, či proč svému bývalému spolužákovi a svědkovi v kauze gangu Tomáši Rotreklovi kupoval panáka Becherovky. Předseda senátu Miloš Žďárský ho proto už několikrát napomínal. Zatím bez výraznějšího úspěchu. Když jsem pak zastavil a šel do restaurace, všiml jsem si, že to auto zastavilo také a vystoupil z něj P.

Přišel za mnou do restaurace a tvářil se, že se potkáváme náhodou. Podobně náhodně se pak se mnou setkal ještě několikrát. Původně jsem nechápal, o co mu jde, o případu totiž nemluvil. Pak jsem pochopil, že zjišťoval, jaké mám zvyky," prohlásil Ševčík. Popsal ho jako spolehlivého člověka.

náhodná známost online Kuřim

Poté popsal, jak ho oslovila údajná oběť gangu, podnikatel P. Říkal, že má problémy s policií, že je to u soudu a chtěl po mně pomoc. Divil jsem se, že advokáta ještě nemá.

On na to řekl, že má a že je s ním spokojený. Dodal, že po mně by chtěl něco jiného. Ptal jsem se, o co mu jde, a on řekl, že ten případ soudí má partnerka Dana Kancírová. Chtěl, abych případ ovlivňoval nějak zákulisně.

Důrazně jsem ho odmítl," uvedl svědek. Jako první z nich zamířil do jednací síně brněnský advokát Oldřch Ševčík. Původně v případu figuroval jako jeden z obviněných, Nejvyšší státní zastupitelství ale jeho stíhání zrušilo, protože Vrchní státní zastupitelství v Olomouci nemělo dost důkazů pro jeho obvinění.

Prezidentské volby proběhnou v termínu Prezident se volí přímou volbou, dosavadní dvě přímé volby vyhrál Miloš Zeman. O názorech prezidentských kandidátů se dozvíte v unikátním prezidentském souboji Deníku. Přinášíme také volební průzkumy , návod, jak volit , a rozhovory s rodinnými příslušníky kandidátů. Chci zprávy do e-mailu.

Toflův gang: Soud přečetl výpověď Strmiskové. Vidět ji nechtěl Jan Němec Redaktor~ka. Kliknutím zvětšíte. Ilona Strmisková u brněnského soudu. Brněnsko Brněnsko 7 1. Brněnsko 18 1. Čtenář reportér Poslat příspěvek Aréna názorů. Stavba 5.

náhodná známost online Kuřim

Doma 6. Dům a zahrada. Společnost 7. Zdraví 4. Kutilství

.

0 / 5

Populární profily

evropská seznamka Rokycany

Laura, 42

svatební agentura thalia Strakonice

Klaudie, 43

seznamka sex praha Sušice

Bedřiška, 21

seznamka uk Šternberk

Vlasta, 25

seznamka uk Bohumín

Hildegarda, 39

introvert jak se seznámit Kolín

Vanessa, 44