Margita, 23

Číslo profilu 3748636
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Margita
Země Czech Republic
Město Turnov
Orientace Heterosexuální
Věk 23
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 175 cm
Váha 77 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Francie Kroatië Griekenland Irsko Keňa

Chybové hlášení

Tuto zprávu poskytl uživatel Margita Turnov 05/30/2023 06:14:05

Praha - Na světě je jen 12 dětí, které mají stejnou chorobu jako on.

Kdyz si chlapce hledam - song and lyrics by Banjo Band Ivana Mladka, Lenka Sindelarova | Spotify

Alexovi je šest let a na jeho nemoc se umírá. V případě, že se nenajde vhodný dárce kostní dřeně. Dárce pro něj už dva měsíce hledá celá Evropa. Zatím marně. Šance, že se záchrana podaří, ale stále existuje. Nejen Alexovi rodiče teď upínají své naděje k Česku. Matka šestiletého chlapce je z Kypru, otec je ale Čech. V Alexově případě jde o hodně podstatný "detail". Má velmi specifický genotyp. Alexík potřebuje shodu stoprocentní," vysvětlila Aktuálně.

Objednejte se telefonicky na odběr krve, tel. Nebo vyplňte formulář na stránkách. Přihláška do registru ZDE www. Alexův genotyp je typický pro lidi ze středu Evropy. S pomocí pražského Institutu klinické a experimentální medicíny IKEM se teď jeho rodiče snaží oslovit co největší počet Čechů. Iniciativa Save Alex přitom může zachránit i řadu dalších lidí, kteří čekají na vhodného dárce kostní dřeně. Něco podobného se stalo už na Kypru. Malý Alex se hodně a rád směje.

I když má od deseti měsíců diagnostikovanou cukrovku, poruchu funkce štítné žlázy a zvětšená játra i slezinu.

Muž a chlapec - Tony Parsons | Databáze knih

Před pár měsíci se přidala i porucha krvetvorby. Když se objevilo autoimunitní onemocnění krve, jeho imunita napadla úplně všechno.

žena hledá chlapce Aš

Nemá leukocyty ani krevní destičky," vysvětluje Alexova matka. Záhy nato podstoupil hoch léčbu kortikoidy i hemoterapii, nic z toho ale nezabralo.

Pár hledá jeho |

Jeho jediná šance je transplantace kostní dřeně. Přitom - když mu vážnou chorobu diagnostikovali, vypadalo to, že má Alex "štěstí v neštěstí". Je totiž z dvojčat. Existovala tedy poměrně velká šance, že vhodným dárcem bude jeho sestra. Zklamání přišlo bohužel záhy: ona ani bratr kompatibilními dárci nejsou. Právě Alexovo dvojče je přitom nemocnému chlapci velkou oporou.

Neumím si představit, že by tento tvor jen tak zmizel," říká Alexova učitelka Agnes Miksch. S jinou představou odchodu se všichni, co ho známe, prostě odmítáme smířit," dodává. Alex teď tráví většinu času v nemocnici. A tak se i ona, spolu s mnoha dalšími, naplno zapojila do shánění dárce. V celém světě se zatím podařilo najít jednoho jediného. Nesplnil ale všechny požadavky, a tak lékaři nakonec transplantaci kvůli vysokým rizikům nedoporučili. Vzhledem k tomu, že se chlapec má vyhýbat infekčnímu prostředí, musí se stranou držet i jeho rodina.

Nikomu z ní to ale nevadí, nikdo si nestěžuje.

La Llorona: Prokletá žena na Nova CINEMA| TV program – programy více než televizních stanic

Mnohem víc je teď trápí bezmoc. Každý den přesto přemýšlím, co ještě udělat dál. Zdroj: www. Nabírá potenciální dárce nejen pro Alexe, ale i mnohé další.

žena hledá chlapce Aš

Na sociálních sítích koluje video, na němž je zachycen dětský gang, který napadl dva chlapce před Severočeským muzeem v Liberci. Video zveřejnil náměstek primátora Ivan Langr, který požaduje důkladné prošetření případu. Podle něj totiž gang útočí opakovaně. Podle informací serveru iDNES došlo k napadení v noci na čtvrtek.

Skupina mladistvých kolem 15 let surově napadla dva chlapce podobného věku.

Festival francouzského filmu | Kino Lucerna

Šokující video jsem získal od diskrétního zdroje. Na videu, které už včera i dnes kolovalo po instagramu, můžete v krátkém prostřihu vidět včerejší hon na dvě oběti a jejich velmi brutální napadení. Podle něj to nebylo poprvé, co gang někoho napadl. Apeluje současně i na ministra vnitra Víta Rakušana , kterého v příspěvku označil.

I z tohoto důvodu a po předešlé konzultaci s bezpečnostním expertem video zcela záměrně zveřejňuji, a to ve verzi s anonymizací repostujících a komentujících uživatelů sítě. Policie případ již vyšetřuje a současně žádá veřejnost o spolupráci. Přivítáme jakákoliv možná svědectví, zejména pak osob z místa.

Hledám ženu, která chce dítě - Diskuze -

Štítky Liberec , krimi , napadení , gang , děti , mladiství. Josef Brožek. Petr Ruprecht. Jako náměstek primátora požaduji Z jaké pravomoci?

Mimochodem, super kontrast od člověka, co propaguje Henleina jako čestného občana. Kriminalita v Liberci roste exponenciálně, Starostové se starají, jen holt už i děti tu dostávají přes držku. Možná by přes držku potřeboval někde jiný.

A nebo zabodnutou jehlu z libereckých parků do prdele.. Všechna práva vyhrazena, jakékoli užití obsahu včetné obsahu a grafiky podléhá schválení provozovatelem serveru.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno. Sport Fotbal Hokej Míčové sporty Ostatní sporty. Z kraje Semilsko Českolipsko Jablonecko Liberecko.

Pošli tip! Brutálně napadli dva chlapce před muzeem. Ohodnoť článek i Ty! Josef Brožek Děti dezolátů. Petr Ruprecht Jako náměstek primátora požaduji Josef Brožek Bělošští gangsteři, kdo je porodil? Jedině stejná verbež. Další nejčtenější.

0 / 5