Drahuše, 48

Číslo profilu 366989
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Drahuše
Země Czech Republic
Město Ústí nad Labem
Orientace Heterosexuální
Věk 48
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 179 cm
Váha 54 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Líska
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Norsko Slovinsko Kroatië

You’re Temporarily Blocked

Tuto zprávu poskytl uživatel Drahuše Ústí nad Labem 05/30/2023 12:34:05

Švadlena s vlastní dílnou v Praze hledá nové zakázky, vlastním průmyslový šicí stroj i overlock. Ušiji menší zakázky nebo sériovou výrobu, možnost dlouhodobé spolupráce.

Mohu si pro práci jezdit nebo zasílat. Zakázkové šití svatebních šatů, společenských šatů i kabátů. Zaměřujeme se na šití svatebních i společenských šatů v jednoduchém stylu.

Pokud nevíte co vám sluší, rádi poradíme i dodáme materiál, v cenách podle vašich možností. V mojí malé dílně Vám ušiji vše podle Vašeho přání. V tomto oboru se pohybuji více než 30 let. Nezávazně zavolejte pro informace.

Pošťák Ondřej hledá — Pošta pro tebe — Česká televize

Hledáte osobu, která se specializuje na zakázkové šití v okolí Uherského Hradiště? Obraťte se na mě. Jmenuji se Libča Jakšíková a nabízím Vám jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Dámská modelová konfekce fashion designera,uceléne malosériové kolekce ,svatební šaty,fashion design na míru zakázkové šití dle Vašich potřeb.

Naše krejčovství se nachází v samém centru Brna na ulici Orli Nabízím šití oděvů na míru - pánskou, dámskou a dětskou konfekci, veškeré opravy oděvů, lůžkovin, šití oblečku a pelíšku pro pejsky apod. Dále nabízím kurzy šití, střihovou službu, prodej ručně vyráběné bižuterie. U nás vám všechny úpravy oděvů budou sedět. Upravíme vám jakékoli oblečení, tak aby vám slušelo a padlo přesně podle vašich představ.

Navrhneme změny a poradíme, co vám bude nejvíc slušet.

Přehled objednávky » OPP Polička

Potřebujete opravy oděvů? Opravujeme veškeré starší a poškozené oblečení. Šijeme na zakázku: kalhoty, sukně, sa Prodej německé a holandské metráže v centru Brna na Novobranské 10,nedaleko Měnínské brány. Šití autorských modelových maloseriových kolekcí s prodejnou v Brně a Českých Budějovicích. Úpravy, opravy a šití oděvů na zakázku. Nově zaveden i prodej galanterie. Firmu HANAR - zakázkové krejčovství provozuji už od roku v návaznosti na předchozí praxi v oboru a absolvování Střední průmyslové školy textilní v Liberci.

Zákazníkům nabízím veškeré dámské a pánské krejčovské služby včetně návrhů modelů a poradenství. K dispozici mám bohatý výběr látek a ú Dámské krejčovství-provádím šití na zakázku dámských svrchních oděvů a opravy dámských oděvů,např.

Krejčovstvi Arina kompletní péče o Vaš šatnik Zakázkové šítí dámských a pánských oděvů z látky , kůže ,kožešiny. Máme dlouholetou zkušenost s výrobou lyžařských oděvů. Jsme schopni vyhovět atypickým velikostem v případech, kdy zákazník má problém vybrat si oděv ve standardních mírách. Zákazníka buď změříme osobně, nebo poradíme jak se změřit a zašleme tabulku na měření.

V případě atypických rozměru provedeme z Majitelka firmy MarVa de Luxe, Marcela Vymyslická oděvní návrhářka a malířka, která se zabývá navrhováním, šitím a prodejem velmi kvalitních oděvů a doplňků čistě z přírodních, bio materiálů a pravého hedvábí.

Nabízí také služby zakázkového krejčovství a kurzy šití. Nebrání se spolupráci a nabízí kr Využijte tento prostor a představte vaši firmu našim čtenářkám :- Módedáma Módedáma píše o tom, že šití doma ani v salónu není přežitek. Ráda poradí, z čeho a kde si můžete dát něco spíchnout. Módedáma vás dokonce nechá nahlédnout do svého šatníku plného věcí na míru vkusu i postavě.

Od jara do zimy píše o tom, co je kde zrovna k mání, co se chystá a co kdo zrovna tvoří. Pokud narazíte na nějaký poklad v podobě neznámé metráže, skvělý kurz šití nebo na nějakou skvělou látku, foťte a posílejte.

Božena Popel Švadlena s vlastní dílnou v Praze hledá nové zakázky, vlastním průmyslový šicí stroj i overlock. Komentáře 0 Praha Zobrazit detail a mapu…. Komentáře 0 Brno Zobrazit detail a mapu…. Komentáře 0 Sedlčany Zobrazit detail a mapu…. Zakázkové krejčovství Veselé Sluníčko Hledáte osobu, která se specializuje na zakázkové šití v okolí Uherského Hradiště? Komentáře 0 Uherské Hradiště Zobrazit detail a mapu…. Krejčovství Kvapilová Komentáře 0 Chomutov Zobrazit detail a mapu…. BE Dámská modelová konfekce fashion designera,uceléne malosériové kolekce ,svatební šaty,fashion design na míru zakázkové šití dle Vašich potřeb.

Krejčovství Brami Naše krejčovství se nachází v samém centru Brna na ulici Orli Krejčovství RW style Nabízím šití oděvů na míru - pánskou, dámskou a dětskou konfekci, veškeré opravy oděvů, lůžkovin, šití oblečku a pelíšku pro pejsky apod. Komentáře 0 Hlučín Zobrazit detail a mapu…. Úpravy oděvů a krejčovství Jitka Sekaninová U nás vám všechny úpravy oděvů budou sedět.

Blog: CS chalupy, pronájem chaty a chalupy

Výroba scénických kostýmů, zakázkové krejčovství Komentáře 0 Praha 8 Zobrazit detail a mapu…. Krejčovství Kovářová nase provozovna se nachazi v dome sluzeb na senovaznem nam. Komentáře 0 České Budějovice Zobrazit detail a mapu….

Komentáře 0 Jablonec nad Nisou Zobrazit detail a mapu…. Dámské krejčovství Jitka Kašparová Dámské krejčovství-provádím šití na zakázku dámských svrchních oděvů a opravy dámských oděvů,např. Komentáře 0 Olomouc Zobrazit detail a mapu…. Sharon Style Komentáře 0 Praha Zobrazit detail a mapu…. Sharon Style Komentáře 0 Ostrava Zobrazit detail a mapu…. Irina Kuzmina - Zakázkové krejčovství Krejčovstvi Arina kompletní péče o Vaš šatnik Zakázkové šítí dámských a pánských oděvů z látky , kůže ,kožešiny.

Agentura Arachné Komentáře 0 Hořovice Zobrazit detail a mapu…. Anela Móda Komentáře 0 Koloveč Zobrazit detail a mapu…. Atelier Kirké Komentáře 0 Plzeň Zobrazit detail a mapu…. Ateliér Romana Komentáře 0 Praha Zobrazit detail a mapu….

Batorová krejčovství Komentáře 0 Ostrava Zobrazit detail a mapu…. Blanch Krejčovství Komentáře 0 Klatovy Zobrazit detail a mapu….

Daja zakázkové krejčovství Komentáře 0 Převýšov Zobrazit detail a mapu…. Dana Lésková - dámské zakázkové krejčovství Komentáře 1 Praha Zobrazit detail a mapu…. Ivona Rosy Komentáře 0 Brno Zobrazit detail a mapu…. Jana krejčovství Komentáře 0 Holýšov Zobrazit detail a mapu….

Tři ženy v panelákovém bytě. Zlata Adamovská bude kadeřnicí z umakartu -

JPJ Sport Máme dlouholetou zkušenost s výrobou lyžařských oděvů. Krejčovský ateliér Komentáře 0 Praha Zobrazit detail a mapu…. Krejčovský salon Kačka Komentáře 0 Ostrava Zobrazit detail a mapu…. Krejčovský salon Věra Komentáře 0 Náchod Zobrazit detail a mapu…. Krejčovství Blahovcová Komentáře 0 Praha Zobrazit detail a mapu….

Krejčovství Buttig Komentáře 0 Praha Zobrazit detail a mapu….

michaela svobodová svatební agentura Dvůr Králové nad Labem

Krejčovství Fespa Komentáře 0 Praha Zobrazit detail a mapu…. Krejčovství Irena Komentáře 0 Praha Zobrazit detail a mapu…. Krejčovství Iva Komentáře 0 Ludgeřovice Zobrazit detail a mapu…. Krejčovství Ivana Komentáře 0 Louny Zobrazit detail a mapu…. Krejčovství Kantorová Komentáře 0 Brno Zobrazit detail a mapu…. Krejčovství Liana Komentáře 0 Liberec Zobrazit detail a mapu…. Krejčovství Lukášová Komentáře 0 Šumperk Zobrazit detail a mapu…. Krejčovství Marie Komentáře 0 Prostějov Zobrazit detail a mapu….

Krejčovství Markéta Komentáře 0 Olomouc Zobrazit detail a mapu…. Krejčovství Markéta Komentáře 0 Praha Zobrazit detail a mapu….

michaela svobodová svatební agentura Dvůr Králové nad Labem

Krejčovství Medulka Komentáře 0 Praha Zobrazit detail a mapu…. Krejčovství Michaela Komentáře 0 Varnsdorf Zobrazit detail a mapu…. Krejčovství Milada Komentáře 1 Plzeň Zobrazit detail a mapu…. Krejčovství Pája Komentáře 0 Pardubice Zobrazit detail a mapu…. Setkání tří žen v jednom panelákovém bytě, v jedné kuchyni.

Probírá se svatební salon, švýcarská čokoláda, ale i pohřeb babičky. Na první pohled může působit, že novinka Tři grácie z umakartu, která má ve čtvrtek premiéru na Letní scéně Vyšehrad, cílí především na dámskou část publika.

Adamovská se představí jako kadeřnice Marta. A co hořkého zde vlastně diváci najdou? Třemi gráciemi zahájí Letní scéna Vyšehrad letošní provoz. Během června se program rozběhne i na dalších letních scénách, které provozuje pražské divadlo Studio DVA. Pro popovou ikonu Taylor Swift byl páteční prodej vstupenek na její americké turné velmi nemilý. Ve věku 65 let zemřela Markéta Vojtěchová Ambrožová, skladatelka, divadelní teoretička a také zpěvačka kapel Jasná Páka Premium Hlavní hrdinové i tým režiséra Petra Kubíka zůstali na svém místě, přesto příběh Princezna zakletá v čase 2 za prvním Olympic a Lucerna patří k sobě - vzpomeňme na živé album Olympic v Lucerně z roku nebo o deset let později tamtéž Zábava se dostaví, o tom vůbec není sporu.

Potíž komedie Grand Prix, za níž stojí tvůrce Mostu! Premium Amerika nás naučila cestovat. Obdivovali jsme ji pro její svobodu, sílu i neomezené možnosti. Se svým manželem jsme do Premium Sešel z očí, ale z mysli ne.

Kdykoli se fotbalová Sparta zasekne v krizi, jeho jméno se připomíná. Přitom už uteklo Slibují miliony korun, a to klidně z pohodlí domova, z gauče či Futuristickou dystopii o třech sestrách v nepříliš vzdálené budoucnosti prý nabídne aktuální novinka Spáči, kterou Pro pražské Hudební divadlo Umělkyně, modelka i pornoherečka si říká Annuschkatz a na svém těle má tolik tetování, že už je jen málokde vidět její Herečka Jaroslava Obermaierová 76 prozradila, že má strach z drahých energií a nedostatku plynu.

Kvůli tomu dokonce Yvetta Kornová 60 promluvila o alkoholismu a svěřila se, že plánuje svatbu. Známá dětská herečka a sestra zpěváka České republice, Maďarsku a Rumunsku hrozí v příštím roce měnová krize, a to kvůli rostoucím rozpočtovým a vnějším Po pouhých třech odvysílaných vstupech ukončila sportovní televize SkySports spolupráci s americkým streamerem a Pátek Vyzkoušet Premium zdarma.

Prodloužit Premium. Aktivovat Premium. Nemáte předplatné. Obnovit Premium. Tři ženy v panelákovém bytě. Zlata Adamovská bude kadeřnicí z umakartu Zlata Adamovská bude jednou ze tří tváří letošní premiéry Letní scény Vyšehrad. Novinka Tři grácie z umakartu v režii Ondřeje Sokola totiž provoz této klasické letní scény otevírá. Pořádající Studio DVA však zve diváky i na dalších pět scén.

Fotogalerie 8. Bude to oslava života! Autor: Tomáš Šťástka. Studio DVA letos zvládne hned pět letních scén Začátky génia. Malý Nikola Tesla hladil kocoura po srsti, až to zajiskřilo I bez křídel můžeme doletět daleko. Minulý týden se kultura konečně nadechla. Komerční sdělení. Nejčtenější Ticketmaster nezvládl prodej lístků na Taylor Swift, vláda firmu prošetřuje.

0 / 5