Martina, 47

Číslo profilu 3643696
Datum registrace 06.02.2023
Aktualizován 03/28/2023
Jméno Martina
Země Czech Republic
Město Břeclav
Orientace Heterosexuální
Věk 47
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 153 cm
Váha 51 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Modrý
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Velká Británie Pacifik Egypt Slovensko Malediven

seznamka oznámení | České republiky | Ostrava

Tuto zprávu poskytl uživatel Martina Břeclav 03/29/2023 12:28:03

On hledá ji - vážné seznámení, online seznamka v Kroměříži |

Nejdřív jsem byl zklamaný, pak naštvaný na ostatní a pak jsem teda kontaktoval osobní poradkyni. Díky ní jsem si uvědomil, že jsem psal jednu zprávu jako druhou.

známost seznamka Kopřivnice

Moje rada ostatním? Napište cokoli jiného než tohle! S pomocí poradkyně Báry jsem se rázem zlepšil a ženy mi začaly odpovídat.

Seznamka: Renátka žena 19 let cm Kopřivnice profil

Poslední, komu jsem psal, byla Veronika a doufal jsem, že to vyjde, protože se mi moc líbila. A vyšlo - teď spolu chodíme! Oslovil jsem osm žen. Šest z nich mi odepsalo, se dvěma z nich jsem pořád v kontaktu a právě se připravuju na rande s jednou z nich! Už si ani nepamatuju, kdy naposledy jsem byl takhle natěšený.

známost seznamka Kopřivnice

Tradiční internetová seznamka pro lidi z celé ČR, najděte si svého životního partnera či partnerku. Internetová známost, už na vás třeba čeká. Prostřednictvím seznamky můžete najít. Seznamuj se zábavným a originálním způsobem. Tykadla novou fotoseznamkou pro všechny, kteří věří, že každý typ osobnosti má své charisma. Na Tykadlech poznáš zajímavé lidi,.

Seznamka: Jana žena 40 let cm Kopřivnice profil

Seznámíme se? Něco o mne: rozvedený, bezdětný, šedivý a nerad se holící, normální postava adekvátně věku - nejsem supersportovec.

Ke dnešku aktivně hraji jen golf rád bych se vrátil k lyžím, zvažuji elektrokolo. Jsem hodně na chatě mohu odsud pracovat , povolání novinář v oboru "Praha", jsem. Ostrava Dagmar.

seznamka oznámení | České republiky | Ostrava

Dagmar Ostrava. Zásmuky Blanka. Blanka Zásmuky. Prostě úžasná dívka: nejen milá, krásná a sexy, ale také více než přiměřená! Sázava Otilie.

Seznamka: Jana žena 40 let cm Kopřivnice profil

Otilie Sázava. Veselí nad Moravou Magdalena. Magdalena Veselí nad Moravou. Bor Vanessa. Vanessa Bor. Benešov Jarmila.

Jarmila Benešov. Hlučín Zlatica. Zlatica Hlučín.

Seznamka: Renátka žena 19 let cm Kopřivnice profil

Oznámení Seznam Nápověda Nejdřív jsem byl zklamaný, pak naštvaný na ostatní a pak jsem teda kontaktoval osobní poradkyni. Seznámení v Opavě a okolí A vyšlo - teď spolu chodíme!

.

0 / 5