Jindra, 35

Číslo profilu 341986
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Jindra
Země Czech Republic
Město Česká Lípa
Orientace Bisexuální
Věk 35
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 188 cm
Váha 57 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Černá
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Nizozemsko Maroko Dánsko Polsko Dubaj Velká Británie Pacifik

V Ostravě přistál Gripen E. Jedno z největších lákadel Dnů NATO -

Tuto zprávu poskytl uživatel Jindra Česká Lípa 05/30/2023 02:04:05

Důvody jsou velice dobře a velice dlouho známé! Římský otrok kontra dnešní občan-daňový poplatník v zastupitelské demokracii? To přece nelze ekonomicky vůbec, ale opravdu vůbec ani v nejmenším srovnávat! Zatím co římský otrok pracoval na svého pána, od rána do večera a dostal za to pouze dostatek jídla, oděv a střechu nad hlavou, aby dlouho vydržel, dnes svobodný občan v zastupitelské demokracii pracuje sám na sebe, od rána do večera a koupí si za to dostatek jídla, oděv a střechu nad hlavou, aby vydržel pracovat na svého dnešního pána - skrytě totalitní otrokářský stát , ještě mnohem déle, svobodně a mnohem levněji, než před lety římský otrok!

Spisovatel Jakub Deml nám o dnešním Ru ϟϟ ku říká:.

Hra 2K Games PlayStation 5 NBA 2K23 | EURONICS

Nanejvýš d oporučená literatura: Dr. Dostal rozkaz ujmout se delikátního úkolu a zajistit, aby ruϟϟká policie al-Zawahiriho nevědomky neprozradila. Přestože FSB dostala al-Zawahiriho do Ruϟϟka na falešný pas, mohlo se stát, že policie se o jeho příjezdu dozví a nahlásí jej Moskvě k ověření. Takový proces by al-Zawahiriho mohl odhalit jako agenta FSB.

Ve svém červencovém interview v roce Litviněnko deníku Rzeczpospolita podrobně popsal roli Ruϟϟka coby původce současného terorismu. Jsou to ruϟϟké zvláštní služby. KGB už hodně let praktikuje terorismus a masový terorismus. Na zvláštním oddělení KGB trénovali teroristy prakticky ze všech zemí světa.

Tyto kurzy zpravidla trvaly půl roku. Speciálně vycvičení a připravení agenti KGB organizovali vraždy a exploze včetně výbuchů tankerů, únosy civilních letadel a útoky na diplomatické, státní a obchodní organizace po celém světě. Položme si jednoduchou otázku. Školily a financovaly by ruϟϟké zvláštní služby lidi a skupiny, které by nebyli pod dohledem Ljubljanky a nesloužili by zájmům Kremlu?

Odpověï je jasná. Teroristická infekce se do celého světa šíří z paláce Ljubljanka a z vládního Kremlu. Zemřel v listopadu , když Británie se neodvážila vraždu svého občana vyšetřit Vrah Alexandera Litviněnka, důstojník KGB Andrej Lugovoj, byl za tento odporný barbarský zločin vyznamenán osobně ruϟϟkým presidentem Putinem nejvyšším státním vyznamenáním "nového demokratického Ruϟϟka" starého KGB a stal se z něho poslanec ruϟϟkého parlamentu s doživotní imunitou!!!

Rozluštění tohoto standardního vražedného příběhu "nového demokratického Ru ϟϟ ka" starého KGB a jeho nesčetných vysoce postavených západních užitečných idiotů v politice a masmédiích v rolích jeho slepě oddaných a dobře z Moskvy či Bruselu řízených ochránců - postupujících už po generace proti nám pod heslem naše Satanské Impérium Zla Ru ϟϟ ko si démonizovat nenecháme - pak najdeme zde:.

Byl jsem svědkem jeho zrodu ve svém jiném životě, kdy jsem byl komunistickým generálem. Při aplikaci ru ϟϟ kého Strategického plánu na rozvrácení a ovládnutí Západu hrají drogy a terorismus obzvl᚝ důležitou roli. Ruϟϟký historik Vladimír Bukovský přesvědčivým způsobem prokázal, že za s ou časným světovým terorismem stojí Ruϟϟko , když na položenou otázku odpověděl následujícími slovy a doplnil je stovkami nevyvratitelných unikátních důkazů přímo z presidentského archivu Kremlu, ke kterým mu umožnil přístup v polovině Můžu vám ukázat stovky dokumentů, které to dokazují.

Jak zásobovali, cvičili, zřizovali a — řídi snad každou teroristickou organizaci na světě. Tyto dokumenty mám. Zápis svědeckých výpovědí k únosu a zavraždění předsedy italské vlády Alda Mora!!! Zápis z Policejního úřadu v Římě z 1. O Prusku se v Podobně se o dnešním Ruϟϟku dá říct, že to není stát, který má zvláštní služby, ale jsou to zvláštní služby, které mají vlastní stát.

O totéž s úspěchem usilují promoskevské tajné služby v "bývalých" satelitech Kremlu, ale i všude jinde Aktuální internetová verze záznamu je však už úplně jiná Úvodní motto :.

seznamte se s davem trailer Neratovice

Kdo naprosto hodnověrným a ověřitelným způsobem neprokáže, že svůj majetek získal poctivě, tomu bude majetek zkonfiskován a on bude potrestán vysokým trestem odnětí svobody. Zbytek dokončí zákon o národní a státní spolehlivosti - provedený na základě prosazení rozhodujícího zákona "vševědoucí občan", viz bod číslo 2 - který se bude vztahovat na všechny české občany a cizince, kteří se nachází na území České republiky, anebo by chtěli na její území vstoupit. Dnešní neomezený dovoz z komunistické Číny tak likviduje nejenom naši Evropu, ale celý židokřesanský Západ, nacházející se dnes rovněž pod nadvládou kriminálních neo-marxistických satanských elit!

Právě díky Manuově zákoníku indická vysoce duchovní a mravní civilizace trvá už cca Jediný - i když zcela zásadní - rozdíl mezi Manuovým zákoníkem veliké minulosti Lidstva a Manuovým zákoníkem veliké i když pro nás zatím vzdálené budoucnosti Lidstva, kterou si však napřed musíme v boji proti vládnoucím kriminálním elitám Marxova satanismu vybojovat a zasloužit, spočívá v následujícím: budoucí Manuův zákoník už nebude stát a padat s pevnými a neměnnými pokrevními rodovými principy, tedy s VNĚJŠÍMI principy, které bylo třeba bezpodmínečně dodržovat, ctít a hájit, ale bude stát a padat s pevnými duchovními a mravními principy, tedy s VNITŘNÍMI principy každého jednotlivého člověka, které je a bude nejvyšší a bezpodmínečnou lidskou povinností pěstovat, ctít a hájit, jenž si však musíme napřed osvojit.

Nejvěrnější předobraz duchovního a mravního HODNOTOVÉHO společenství naší vzdálené budoucnosti pak najdeme v obrazech naší vzdálené duchovní a mravní minulosti, ke které se Lidstvo začíná v procesu vnitřního štěpení a protichůdné hodnotové krystalizace navracet.

Hra Ubisoft PlayStation 4 Assassin's Creed: Unity | EURONICS

Nejpravdivější kni ha o dnešním "novém demokratickém olympijském Ruϟϟku" starého KGB, tzv. Proto Euroasii NE!!! Vládnoucí Marxovi satanisté, užiteční idioti Kremlu, mají strach ze svobodných lidí!!!

Ru ϟϟ ké impérium se vrací. Díky Bohu a vůdci Putinovi, píše dnes nadšeně věčně nepoučitelný velkoru ϟϟ ký tisk těžce nemocné země těžce nemocných lidí!!!

Rychlé kontakty

Nebo nám snad po roce vládnou "manažeři Dobra"??? Problém je, že dneska sice všichni běžně přijímají věci, které jste jim říkal v letech , ale tehdy Vás za to kamenovali jako extrémistu. Věci, které říkáte dneska, znějí lidem opět extrémně, a je otázka, až se sami postupně propracují za deset let k podobnému pohledu, jestli už nebude celkově příliš pozdě Kdo nevěří, důkazy jsou k disposici zde :.

Základní motto, které vše vysvětluje :. Buï platí jedno, anebo platí to druhé! Třetí možnost neexistuje!!! Zvažme sami - na základě svých vlastních znalostí uplynulých 42 let otevřené RUϟϟKO-česko-slovenské nelidsky teroristické a vlastizrádné zotročující komunistické totalitní diktatury a 22 let přímé ruϟϟké vojenské okupace, ale i následujících desetiletí nekonečně kriminálního, vždy beztrestného a pro český národ a pro jeho stát likvidačního post komunismu, skryté totality, hlubokého civilizačního rozvratu, stále silnější ruϟϟké infiltrace a naší přímé masové ruϟϟkojazyčné kolonizace, která se přímo před našima očima velice rychle stupňuje, když ničemu z toho tento "náš" stát neklade sebemenší odpor, aby chránil český národ, jeho stát a české národní zájmy, včetně práva na národní přežití - která z těchto dvou možností je ta pravděpodobnější Zavšivení celé "moderní civilizace" satanským marxismem-leninismem nikdy nepřemůže mravně čistotného, ale vždy pouze mravně nečistého!!!

Jurij Nestěrenko: Ruϟϟko, to je Zlo v té nejčistší krystalické podobě! Motto: Satanská Říše Zla Ruϟϟko, včera, dnes, zítra, pozítří :. Po ukončení Krymské války r.

Tyto doktríny mohou být pro Západ pouze ničivé a právě proto jsou tak hrozné. Ruϟϟká idea - což je v podstatě mongolský cesarát - je tedy naše porážka cestou popření všech zákonů lidskosti. Tato strategie je příliš chytrá na to, aby vystupovala otevřeně. Stačí jí vkládání vlastní temné nenávisti a odporu do srdcí národů, po kterých již v duchu vztahuje ruku. Kolik zlých instinktů, kolik temné závisti, kolik duchovního úpadku a zejména kolik slabostí nevědomky upadlo do žoldu tohoto ïábelského pokušitele , který druhou rukou rozsévá pomluvy proti všemu, co mu stojí v cestě.

V praxi to dnes vypadá takto:. Viz: 3. Bůh s vámi Jsou hluboko pod prahem, doposud označeným jako válka. Na konci války však zůstanou jen vítězové a poražení! Ústřední motto této skryté války, kterou nás Moskva pomalu likviduje:. Osa Zla Moskva - Brusel - Peking a jejich RUϟϟKO-evropská vládní výchova "k občanské samostatnosti" dnes stojí na příkladné názornosti: My vás občané o všechno okradem a na 10 generací zadlužíme u našich světových bank KGB a GRU, a vy nám předvedete, jestli i za těchto podmínek dokážete se svými rodinami přežít a tím prokázat svoji občanskou samostatnost.

Uvidíme, kdo z nás to vydrží déle! Kdo nevěří, nevyvratitelné důkazy jsou k disposici zde :. Oběžník z Jde o tajný oběžník s datem V jejich okruhu se vyskytovali Jegor Ligačov, muž číslo dvě za Gorbačovem v roce , a A. Lukjanov, alter ego Gorbačova již v době universitních studií.

Oba byli dvěma posledními vedoucími odělení administrativních orgánů. Lukjanov byl mj. Oběžník č. Dále je třeba ustavovat akciové společnosti a zakamuflovat jejich vztahy se stranou v jejich obchodních aktivitách zde i v zahraničí, zejména s ohledem na možnosti, které nabízejí joint ventures, mezinárodní konzorcia atd.

Zdůrazňuje se zde, že jde o operaci tajnou. Přílohou mj. Přísahám, že budu chránit a ohleduplně využívat v zájmu KS finanční a materiální prostředky, které mi budou svěřeny, jakož je i na požádání vrátit Komunistické tajné služby si v post komunistické společnosti poradily mnohem lépe než komunistická armáda, mimo jiné také proto, že onen přechod od komunismu k novému systému samy připravovaly a provedly.

Firmy v kategorii Auto-moto Vyhledávání firem v aktuální kategorii. Dašická , Chrudim - Chrudim IV, ProBo spol. Elektrokola BEZnámahy. OPC Group, s.

Kutnohorská , Praha 10 - Štěrboholy, 00 Ekologická likvidace vozidel. F2G czech, s. Thermoil, s. Jaroslav Šťastný - ID -. ADOZ Praha-dopravní značení, s. Lukáš Krčma - ID -. Smetanova , Tábor, Car Glass International — výměna autoskla a aplikace folií - ID -. Milach s.

ta/ at master · ryanfb/ta · GitHub

Průmyslová , Nové Strašecí, EcoBike - ID -. Okrajová , Letohrad, AMD Netolický s. Milheimova , Pardubice - Zelené Předměstí, CHYJA, s. Dobročovice 8, Dobročovice, 82 Půjčení vozů Praha. CZ - ID -. Fispogroup s. Tasy, s. Mokrá , Mokrá-Horákov, Libhošť , Nový Jičín, 57 Velký výběr pneumatik za výhodné ceny.

Dolák, s. Evropská , Příbram - Příbram I, Autosalon Dědek, s. Dobenínská , Náchod, Motozem - Oblečení na motorku Šenov - ID -. Hlavní 12, Šenov, Tufol autofólie - ID -.

FRAMER PRESENTATION commercial. film. TV - PDF Free Download

Máca, s. Husova tř. Virtual Market s. SZABÓ spol. APSauto Bartoš s. Marcel Kozák - Prodej autodoplňků - ID -. Kamenice , Náchod, Jaromír Kašpar - ID -. U Cihelny , Rapotín, Josef Polášek - ID -. Kasárna , Bzenec, 81 Pneuservis Bzenec. Jiří Portlík - www. Masarykova , Nové Město na Moravě, Michal Hlavica - Prodej náhradních dílů - ID -.

Perná 94, Lešná, TurboCar, s. U Dálnice , Velká Bíteš, Jiřího Potůčka , Pardubice - Trnová, 09 Vaše cesta k řízení začíná u nás AutoSklo Partner s. SunShield fólie - ID -. Vlhká 19, Brno - Zábrdovice, Daniel Kozelský - ID -. Hradišťská , Písek - Budějovické Předměstí, 01 Odhady nemovitostí, znalecké posudky. KomTeS Chrudim s. Malecká , Chrudim - Chrudim IV, Zdeněk Kubovský, čb elektrokola - ID -. Přemysla Otakara II. RM ALT, s. Kostelecká , Praha 9 - Čakovice, Hladov 76, Hrotovice, 55 Autoservis a pneuservis.

Autovrakoviště Čebín - ID -. E, Hradčany, 03 Michal Kolář. Autoškola Student - ID -. Pavel Venclovský - ID -. Lubomír Smrčka - ID -.

Sherpa dnes večer na Discovery - - Outdoor Generation

Brněnská , Modřice, Pneu Trade CZ s. Suchdolská , Horoměřice, Europ Assistance s. Římov 93, Římov, 22 Zabezpečovací systémy. Chiptuning Kučera - ID -. Hráského , Benešov, SD Trailers - prodej návěsů - ID -. Myslbekova , Liberec - Hluboká, Pavel Šipoš - Opravy převodovek - ID -. Banoss s. Smilova , Pardubice - Zelené Předměstí, Obytná auta Brno - ID -. Jiří Jirsák - ID -. Suvorovova , Nový Jičín, MICRO, s. Blanenská , Kuřim, Jan Stejskal - ID -.

seznamte se s davem trailer Neratovice

Družstevní , Žatec, Václavské garáže, s. Autocentrum Milocar, s. Frýdlantská , Frýdek-Místek, 01 Půjčovna dodávek. Ležákova autoškola - ID -. Dan Ležák. Autoškola 1 Brno - ID -. Avantis partners, s. Střelniční, Frenštát pod Radhoštěm, Chrustenice , Chrustenice, Karel Opluštil - ID -. Brumovice , Brumovice, 11 Renovace brzdy a spojky.

0 / 5