Zlatuška, 50

Číslo profilu 3321920
Datum registrace 05.02.2023
Aktualizován 05/31/2023
Jméno Zlatuška
Země Czech Republic
Město Velké Meziříčí
Orientace Heterosexuální
Věk 50
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 154 cm
Váha 79 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Thajsko Polsko Jamajka Kroatië

Zamezení přístupu na server |

Tuto zprávu poskytl uživatel Zlatuška Velké Meziříčí 06/1/2023 03:11:06

Sex seznamka » Pár hledá jeho. Na této stránce naší sex seznamky je vyfiltrovaná všechna sex inzerce v rubrice Pár hledá jeho. Ona 34, on 53, oba sympatičtí, bi.

Kariéra není všechno a já chci hlavně spokojeně žít, říká herečka Vendula Fialová | Kino Nadsklepí

Hledám pro sebe staršího,velmi dobře vyvinutého Milence,s velkou potřebou sexu a zkušenostmi. Toužíme po dlouhodobém vztahu ve stylu tzv. Manžel jen pasivně a orálně. Sex máme rádi bez,proto kromě velikosti ideálně je podmínkou perfektní zdravotní stav. Na vzhledu mi vůbec nezáleží. Nehledám krasavce a metrosexuála-naopak. Hledám obyčejného,chlupatého. Chci Muže,který si mne bude brát pravidelně a často pouze pro ukojení svých zvířecích vášní.

Velice toužím po oplodnění. Bohatý a štědrý přítel vítán,ale není podmínkou. Ahoj jsme pár já 42 přítelkyně 38 hledaná chlapa s vm.

Farmář hledá ženu - vše o tématu |

Čau Ostraváci, jsem s otrokem ze severních Čech, máme někdy zajet do OV na výlet do betonu? Jsem Rom, bisex master, 35let. Hledám muže, páry, skupinu, někoho, kdo má zájem velice extrémním způsobem použít mého otroka k uspokojení těch nejtemnějších představ. Otrok nemá možnost STOP, ani cokoliv omezit. Chtěl bych dát dohromady také skupinu, která má chce na víkendy otroka na extrémní akce, kdy bude otrok k dispozici na extrémní pervers, včetně shit a piss do huby, velice tvrdé, sadistické mučení,i jehly, elektro, těžké cbt, tt, bondage, tvrdý anální sex.

Kdo máte zájem o velice extrémní víkendová setkání s námi, napište. Hledáme mladého muže, který by se nechal rad kouřit, popřípadě měl sex s mým přítelem. Ja se budu jen koukat. Budeme rádi za odpověď. Ahoj, jsme mladý pár 23let oba ve dlouholetém vztahu a chtěli bychom zkusit něco nového a tak bychom přivítali mladého pěkného kluka do trojky.

Solventni chlap pro moji pritelkyni za me pritonmnosti? Dom pár on 48,ona 25 přijmou sub muže na Sm lekce. Nezkušené zaučíme.

Mrtvá dívka nalezená v Hulíně byla surově zavražděna -

Baví nás klasické smko a perverze. Nucená nahota,znehybnění,nucená masturbace,svorky,vosk,tělesné tresty,pán anal i fisting,muž v dámském,piss,psych. Líbí se ti moje manželka?

přítel hledá dívku Kroměříž

Nevahej a napiš, vemem tě do trojky. Máme rádi normální sex a trochu tvrdší. Chceme zkusit něco nového. Rádi tě přivítáme u nás doma.

Pouze diskrétně a s ochranou. Tak pokud tě zaujala tato sexy atraktivní blondýna, dej vědět a domluvíme se. Dominantní pár v Čb on 48 ona 30 přijmou jedince na lekce zaměřené na bdsm perverz.

Bi u muže není podmínkou. Pri lekci jsme vždy oba plus zájemce. Pro zacatecnika i znaleho. Pred lekcí je pohovor a výběr praktik. Titulní postavu představení Maryša, kterou uvádíme v rámci jarního divadelního předplatného, vytvořila Vendula Fialová. Mladá herečka je členkou Moravského divadla Olomouc, které se zmíněnou inscenací slavného dramatu bratří Mrštíků do Kroměříže přijede. V následujícím rozhovoru se sympatická herečka zmiňuje nejen o Maryše, ale také o svých další rolích a aktivitách.

Zatímco televizní publikum ji zná coby rosničku z Dobrého rána ostravské televize, pro publikum, které chodí Moravského divadla v Olomouci, se zavedla jako herečka mnoho proměn. Zatímco na začátku svého olomouckého angažmá vytvořila rodačka z Ostravy hned několik naivek, postupně k nim přibývají charakterní postavy. Její srdeční záležitostí je prý inscenace Královny, ale uplatnila se i v Drobečkách z perníku.

V dramatu bratří Mrštíků Maryša, které na olomoucké scéně režíroval Matúš Oľha, hraje titulní postavu. Když jste se dozvěděla, že budete hrát Maryšu, jaká byla vaše bezprostřední reakce? Myslím, že na šokující zážitky člověk nezapomene a tenhle v mém životě k nim tak trochu patřil, takže si pamatuju velmi dobře reakci, která byla plná smíšených pocitů.

Netušila jsem to vůbec, ta role byla původně určena jiné kolegyni, ale pan režisér Olha si vybral mě. Jaká to byla práce, když jste Maryšu zkoušeli? Co všechno jste hlavní postavě dala ze sebe? Kdo nezažil zkoušení v divadle, ten si těžko představí ty pocity. Zkoušíme a bývá to náročné. V čem vás můžeme ještě vidět na olomouckém jevišti? V rolích komických i dramatických a to je moc dobře.

Když jsem do divadla přišla před šesti lety, měla jsem najednou tři komické role a la blbá blondýna, a oddělit tyhle postavy, byl docela oříšek. Teď mám určitě většinu komických rolí, ale jsou už tu i charakterní, třeba chystaná premiéra Kamene přinese na jeviště jinou Fialovou, stejně jako v Drobečkách z perníku, kde je mi pětatřicet a řeším rozvod.

Muži v dámském

Inscenaci Královny, kde hraji slepou dívku, považuji za srdcovou záležitost, hraji tu po boku Vlastičky Hartlové a Ivanky Plíhalové. Která postava, kterou jste doposud v divadle vytvořila, byla pro vás nejtěžší? Tady vím zcela jistě — Šumperk, rok a česká premiéra Sodomy Komory spisovatelky Terezy Boučkové. Představte si to, přijdete po škole do angažmá, pro všechny roztomilé blonďaté děvčátko a pan režisér vás obleče do negližé s podvazky, do ruky vám vám dá bičík a vy na jevišti ztvárňujete milostné hrátky.

Hrála jsem tam mrchu, která za války sympatizovala s německými důstojníky a zradila svou sestru… Ach jo, já se styděla smích. Našla jste se v životě jako herečka, anebo časem třeba možná zkusíte něco jiného? Herectví vám dává možnost zkoušet neustále něco nového, ale i přesto může člověk přijít do bodu, kdy to nestačí. Vidím na sobě, že jsou období, kdy chci dělat víc, vedle divadla mám další aktivity, televize, rozhlas, ale vím, že v mé hlavě se točí hodně nevyslovených přání, která snad jednou dopadnou.

Určitě teď nejsem v životní etapě, kdy by mi něco stačilo, připadám si na to ještě mladá. Chci napsat povídku, chci mít kapelu, chci si dodělat magistra v oboru veřejná správa, chci hodně číst, uběhnout maraton, zkusit napsat scénář… Nemusí vyjít nic, ale v hlavně to běhá a zatím to nemá tendenci zpomalovat.

Ano, je dobře, že jsem herečka, jinak bych se zbláznila. Jste mediálně známou tváří i díky televizi, kde jste se zavedla jako rozverná rosnička v ostravském Dobrém ránu.

Tohle je určitě asi také zajímavá zkušenost…? To zní zajímavě. Moderování je přesně ta oblast, kde se cítím jako ryba ve vodě - a tohle je ta minimální možnost, která mě v tom zdokonaluje. Nejsem na tak vysokém postu mediální popularity, takže příležitostí k moderování je méně, než bych chtěla. Sem tam nějaký ples a tomu podobné příležitosti a televize je tedy tou jedinou pravidelnou možností se takto veřejně prezentovat.

Pro někoho to může být jenom počasí a pro mě je to další zkušenost, která mi v budoucnu může nahrát do karet.

přítel hledá dívku Kroměříž

Chtěla jste být herečkou odjakživa? Vzpomenete si na vaši první roli? První role? Princezna Pampeliška. Je hezké, že to byla i první role Květy Fialové, se kterou nás pojí nejen stejné příjmení, ale i herecké začátky. Když se ohlédnu zpátky, věděla jsem, že musím někde exhibovat, zavřete mě do kanceláře a po týdnu vám prásknu dveřmi. Potřebuju lidi, potlesk, pochvalu, nestydím se za to.

Chybové hlášení

Vyrostla jsem v rodině, kde mě chválili a byli na mě pyšní a tohle si nesu do života. Generačně i typově zatím asi zatím vyhovujete typu naivky, anebo se pletu? Na konzervatoři jsem byla nejstarší v ročníku a hrála mámy, macechy, no všechny ty nejstarší ženy, co se našly ve scénáři.

Pořád je hraju, ale už je střídají charakterní role, což je příjemné. Existuje téma nebo hra, které vás zajímají, anebo role, která vás provokuje a kterou byste si chtěla zahrát? Nikdy jsem nesnila o Julii, ale jedno vím jistě — jen mě prosím nesvlékejte na jevišti. Dovedete si představit, co budete dělat dejme tomu za deset let?

Myslíte, že budete stále u divadla? Dovedu si to představit, ale netroufnu si to říci nahlas. Znáte to, nemuselo by se to vyplnit. Deset let je přece jen dlouhá doba, ale u divadla, jak doufám, budu pořád. Pokud máte volný čas, co nejraději pácháte? Co vás baví a naplňuje? Zařadila bych se do kategorie exhibicionistů vyhledávajících klid — může to existovat? Opravdu miluji chvíle s mým partnerem, kdy vyrážíme na cesty, ať už jde o dovolenou nebo výlety.

Máme plány a ty postupně realizujeme a chceme toho ještě moc vidět. Ráda běhám, když jsou síly, beru tenisky a vyrážím. Když tak přemýšlím, každý můj den vypadá jinak, ale opravdu každý, a to je to, co mě naplňuje.

Máte hodně přátel a kamarádů? To ano, co však nemám, je čas, který bych jim dala. Mám partu holek z dob, kdy jsem závodně tancovala, a to bych přála poznat každému, takovou sílu přátelství. Kdo vám fandí nejvíc? Kdo nechybí na žádné vaší premiéře a chodí i na reprízy? Můj přítel — hraje většinou na jevišti se mnou. Ale ne, i když nehraje, je tam. Rodina se jezdí dívat, nejvíc rodiče, jo a musím se pochlubit — mám fanynku a ta poctivě chodí! Sledujete recenze a dovedou vás třeba i rozčílit?

Já tuhle profesi asi úplně nechápu, proč někdo přijde do hlediště a má potřebu psát pro veřejnost svůj názor… Sto lidí - sto chutí, každému se líbí něco jiného, ale aby někdo studoval školu k tomu, že pak může psát recenze, to mi hlava nebere.

A to nemluvím jen o špatných kritikách, vycházejí i dobré recenze, jen se radši zajedu podívat na jiná představení sama. Rozhodně mě kritika neodradí od toho se sama přesvědčit o kvalitě představení.

0 / 5

Populární profily

sex seznamka olomouc Chrudim

Luisa, 36

be2 seznamka recenze Kladno

Věroslava, 21

seznamka evropská Valašské Meziříčí

Nathalie, 45

nejlepší svatební agentura praha Uherské Hradiště

Kateřina, 50

stránky pro sex Domažlice

Stefanie, 32

zdarma setkat Uherský Brod

Venuše, 20