Berenika, 23

Číslo profilu 3125524
Datum registrace 06.02.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Berenika
Země Czech Republic
Město Plzeň
Orientace Lesbičky
Věk 23
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 185 cm
Váha 70 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Zelená
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Keňa Egypt Španělsko

Mateřská škola speciální Trutnov

Tuto zprávu poskytl uživatel Berenika Plzeň 05/30/2023 07:36:05

Už jako dítě chtěl být architektem, vybudoval úspěšný ateliér a je podepsán pod řadou významných staveb. Život šestačtyřicetiletého Michala Rosy ale nabral zcela jiný směr. V polovině prosince se stal novým starostou třicetitisícového Trutnova. Na seznámení s úřadem si dal čas do konce ledna, pak už chce začít prosazovat vlastní nápady. Firma, kterou v roce založil, po dokončení rozpracovaných projektů zanikne.

Starostou jste dva týdny.

ČLA Trutnov - Seznamovací akce třídy 1.B

Co bylo první rozhodnutí, které jste udělal? Pár drobností, například jsem do kanceláře vybral jinou kávu Zatím dělám běžnou agendu a seznamuji se s úřadem. Z větší částí vedoucích odborů jsem se už potkával předtím, některé byly mimo můj záběr a to teď doháním. Zjišťuji, jak moje nápady a myšlenky budou kompatibilní s úřadem. Nechci tady způsobit žádný rozvrat, všechno potřebuji probrat s místostarosty, tajemníkem a vedoucími odboru. Jak dlouho seznamovací fáze potrvá?

Klienti Stacionáře Trutnov v projektu Tak fotíme my! - Krkonošský deník

Doufám, že ji zvládnu v lednu, nejpozději do půlky února. Pak už chci pracovat na prvních změnách, které plánuji. Budou to drobné změny, malá vylepšení, o která bych se chtěl opřít, pokud obhájím vítězství ODS v podzimních komunálních volbách. Rozhodně se tu nechci chovat jenom jako správce. Narodil se v roce Vystudoval trutnovské gymnázium a Fakultu architektury na brněnském VUT. V roce založil vlastní ateliér. Navrhl mimo jiné rozhlednu na Hnědém vrchu v Peci pod Sněžkou nebo přestavbu kina Vesmír.

V roce vstoupil do ODS , od roku je trutnovským zastupitelem , poslední dvě volební období i radním. Budete tedy lídrem ODS v příštích volbách? Zatím to není potvrzené. Co nejdříve po Novém roce požádám o svolání místního sněmu, abych tento mandát měl a mohl se podle toho chovat. Pokud bych ho nezískal, bude mít jiný kandidát dostatek času se na volby připravit.

Jak dlouho jste se rozhodoval, jestli nabídku stát se starostou přijmete? Ivan Adamec mi dal týden na rozmyšlenou, pak jsem ještě požádal o pár dní, protože během toho týdne se mi nepovedlo přesvědčit manželku Co bylo při rozhodování nejtěžší? Jednak se vzdát toho, co jsem vybudoval, jednak opustit lidi, s nimiž jsem pracoval od roku I to jsem velmi zvažoval, práce pro projektanty je však tolik a vím, že trpět nebudou. Jak na to reagovalo vaše nejbližší okolí? Mým největším fanouškem byl bratr, který mě podporoval od první chvíle.

Když jsem s ním probíral možná negativa, přesvědčoval mě, že je to šance, která se musí využít. Ale podpořila mě celá rodina.

seznamování s rodiči Trutnov

Napadlo vás někdy předtím, že byste jednou mohl mít takové ambice? Párkrát jsem od několika lidí slyšel, že by bylo fajn, kdybych byl nástupcem Ivana Adamce, ale většinou jsem se tomu smál. Bylo to v době, kdy držel otěže velmi pevně v rukou a nikam neodcházel. Já sám jsem o tom nepřemýšlel a především necítil tu potřebu.

Uvědomuji si, že to pro mě bude velká změna. V podnikání jsme žili celkem svobodný život, kdy a jak budeme pracovat, jsme rozhodovali sami. Teď to bude trochu jiné. Na druhou stranu je příjemné, že po 17 letech budu mít pravidelnou výplatu Je profese architekta dobrou průpravou pro to dělat starostu? Myslím si, že ano. Na fakultě architektury se, i když okrajově, probírá psychologie, sociologie a další obory.

KŽM Trutnov – 7. stránka – Stránky Klubu železničních modelářů Trutnov

Jako architekt jsem roky vedl jednání s klienty, které jsem potřeboval přesvědčit, že jsem pro ně správnou volbou. Věřím, že průpravu z předchozí profese mám dobrou. Kde miminko poprvé vykoukne na svět? Může být tatínek při porodu svého potomka?

Podporuje porodnice bonding, kojení, přihlíží k porodním plánům nebo třeba půjčuje chůvičky? Na takové a další zvídavé dotazy odpovídal rodičům personál trutnovské porodnice, kde se konal den otevřených dveří.

Na gynekologicko-porodnickém oddělení Oblastní nemocnice Trutnov se konal v letošním roce první den otevřených dveří. O prohlídku prostor, kde ročně přijde na svět více než miminek, mělo zájem přes 20 párů nastávajících rodičů.

Milan Krotký, nový primář oddělení. Rodiče se nejčastěji ptali na bonding, tedy techniku podporující navázání vztahu mezi maminkou a dítětem bezprostředně po porodu.

O tu je v poslední době čím dál větší zájem, a i v Trutnově je maminkám dle přání umožněna. Všichni návštěvníci dostali po skončení prohlídky malou pozornost od sponzorů porodnice, např. Zájemci, kteří nestihli zavítat na tento den otevřených dveří, mohou využít další šanci. Gynekologicko-porodnické oddělení znovu otevře své prostory v pondělí 3. Psali jsme: FN Brno: Dětský den na Obilním trhu s Centrem asistované reprodukce Nemocnice Pelhřimov: Závislost na tabáku není jen zlozvyk, pomůžeme vám přestat kouřit Rokycany: Nemocnice bude mít lepší lůžka, parkování i kotelnu Nemocnice Písek: Lékaři a sestry se sjedou kvůli rakovině prsu.

Líbil se Vám tento článek? Nezávislost naší redakce můžete podpořit peněžitým darem v jakékoliv výši bankovním převodem na účet:. Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy. Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.

Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Jak a kdo prověřuje, kdo je za dopady raket na Polsko odpovědný? Jak se pozná, komu rakety patřily, kdo je vystřelil a zda to bylo cílené či nikoliv? Jak dlouho takové vyšetřování bude trvat? Česká obchodní inspekce pokračovala v kontrolách internetového obchodování. V této oblasti uskutečni…. Přihlásit se Registrace. Nemocnice Trutnov: Co vše by měli nastávající rodiče vědět Nemocnice Pelhřimov: Závislost na tabáku není jen zlozvyk, pomůžeme vám přestat kouřit.

Rokycany: Nemocnice bude mít lepší lůžka, parkování i kotelnu. Nemocnice Písek: Lékaři a sestry se sjedou kvůli rakovině prsu. Lubomír Metnar byl položen dotaz. Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:. Také mě zajímá odpověď na tento dotaz. O tuto odpověď jste již vyjádřil a zájem.

seznamování s rodiči Trutnov

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele. PS PČR. Státní rozpočet s obřím schodkem platí. Vládní poslanci přehlasovali Zemanovo veto.

Fiala chytil bruselský mozkovirus! Mění názory jak ponožky. ODSáci na stranickém fóru soptili.

Zájmové činnosti

A ne poprvé. Divoká karta. Nevzdělaný plukovník, bulvární ČT Generál Šándor účtuje. Rakety z Ukrajiny v Polsku. Co vyšlo najevo? Newsletter Denní souhrn nejzajímavějších příspěvků redakce i volených zastupitelů, přímo na Váš e-mail.

Odběr lze kdykoliv odhlásit.

0 / 5

Populární profily

sex portály seznamka Brno

Štěpánka, 44

chinaski hledám holku sdílnou Žďár nad Sázavou

Slávka, 42

seznamka pro mládež Trutnov

Eugenie, 20

android seznamka Žatec

Hermína, 20

jak se seznámit na facebooku Nový Bor

Radana, 50

svatební agentura uherské hradiště Hranice

Lidmila, 19