Drahoslava, 31

Číslo profilu 2908746
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 03/21/2023
Jméno Drahoslava
Země Czech Republic
Město Otrokovice
Orientace Heterosexuální
Věk 31
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 160 cm
Váha 69 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Thajsko Dominikánská republika Švýcarsko

bikerka - Diskuse -

Tuto zprávu poskytl uživatel Drahoslava Otrokovice 03/22/2023 03:31:03

Jak jsem jel okolo Čech Závod Okolo republiky je další z cyklistických ultra-šíleností, do které jsem se po letošním Toulání pustil. Bikepacking španělsky 4. Část čtvrtá.

Vyrážíme z… Kristina Po zaniklých tratích kolem Tirschenreuthu V bavorském pohraničí je několik zrušených železničních tratí, na nichž se vybudovaly cyklostezky. Záruka… Guiseppe Vyjížďky a srazy Závody a cyklomaratony Konference a semináře Výstavy a veletrhy Besedy.

Na kole ve dvou Spolujízda ve skupině. Soutěž o ceny Fotohádanky. Diskusní fórum NaKole. Hledám: spolucestující. Tak to je i můj případ. Můžeme o tom podiskutovat, vyměnit si….

Seznamka naLovu - Mapa stránek

Hledám: Vánoce a Silvestr na kole. Pravidla diskuse. PR články: Jak připravit opravdu povedený cyklovýlet? Co se děje: Vyzkoušejte: Cyklozájezdy.

Městská cyklistika. Děti na kole. Články Diskuze Test dětských odrážedel Jak naučit děti na kole Nenáročné cyklozájezdy Bazar dětských kol Bazar vozíků a cyklosedaček Blog o zkušenostech s dětmi S dětmi na měsíční cyklovýpravě. Copyright © NaKole. Přechod z kola 27,5 na 29". Hendy - nehoda v Ceskem raji - Valdstejn. Trek Marlin 5 - Názor. Alternativa za Maxxis Worm Drive 26x1,90 kevlar.

WWW MTB rozcestník

Nahrada za Meridu Crossway Merida crossway D Vyber kola pro pritelkyni. Prasklina v duši u ventilku. Výběr horského kola cca Kč. Canyon sender Karbonový vs. Hliníkový rám???

MTB a krosová kola - Diskusní fórum

Koupe nového mtb do 30tis. Jak jsem jel okolo Čech Závod Okolo republiky je další z cyklistických ultra-šíleností, do které jsem se po letošním Toulání pustil.

Bikepacking španělsky 4. Část čtvrtá. Vyrážíme z… Kristina Po zaniklých tratích kolem Tirschenreuthu V bavorském pohraničí je několik zrušených železničních tratí, na nichž se vybudovaly cyklostezky.

Horská kola - bazar, prodej, inzerce v Ostravě |

Záruka… Guiseppe Vyjížďky a srazy Závody a cyklomaratony Konference a semináře Výstavy a veletrhy Besedy. Na kole ve dvou Spolujízda ve skupině. Soutěž o ceny Fotohádanky. Diskusní fórum NaKole. Hledám: spolucestující. Tak to je i můj případ.

WWW MTB rozcestník

Můžeme o tom podiskutovat, vyměnit si…. Hledám: Vánoce a Silvestr na kole. Pravidla diskuse. PR články: Jak připravit opravdu povedený cyklovýlet? Co se děje: Vyzkoušejte: Cyklozájezdy. Městská cyklistika. Děti na kole. Články Diskuze Test dětských odrážedel Jak naučit děti na kole Nenáročné cyklozájezdy Bazar dětských kol Bazar vozíků a cyklosedaček Blog o zkušenostech s dětmi S dětmi na měsíční cyklovýpravě.

Copyright © NaKole. Do práce na kole - jaký batoh? Beer Bike Prague - prohlídka Prahy s přáteli a dobrým pivem.

Praha vyžene z centra po koloběžkách i elektrokola. Pozvánka na cyklovycházku Mladá Boleslav. Tak jsem se taky svezl cyklobusem linky z Dejvic.

mtb seznamka Mělník

Ostrava je konečně světové město. V Praze zakazano parkovani mimo stojany? Koloběžky a kola na chodníku - ano s limitem rychlosti, nebo ne? Dotazník Čistou stopou ohledně stojanů a parkování cyklistů. Cyklobus na lince opět v provozu!

mtb seznamka Mělník

A to skorem do půlnoci! Tak nám revitalizují náplavku paní Müllerová a Bajkazyl to mrzí…. První cyklobus v Praze, já to beru! Železniční most v Praze na Výtoni. Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolonová. Prague Beer Bike - originální cesta Prahou na pivním kole nejen…. Prague Beer Bike - originální pivní jízda Prahou.

0 / 5