Yvona, 49

Číslo profilu 2815583
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 03/21/2023
Jméno Yvona
Země Czech Republic
Město Cheb
Orientace Bisexuální
Věk 49
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 176 cm
Váha 53 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Hnědý
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Jamajka Indonésie

Wikipedie:Pod lípou (návrhy)/Archiv – Wikipedie

Tuto zprávu poskytl uživatel Yvona Cheb 03/22/2023 04:22:03

Bylo by docela zajímavé vytvořit seznam rekordů Wikipedie. Mohly by se také dát na každý portál odkazy na nejdelší článek v dané oblasti. Dovoluji si přijít s drobným návrhem, myslím, že by bylo dobré přehodnotit postoj k možnosti vytvořit článek na téma Lord Hoven , kterýžto je mnohými uživateli Wikipedie postrádán.

Myslím, že přitomnost článku by nikomu neublížila a mnohé by uspokojila. Bylo by praktické sjednotit různě po Internetu rozptýlené informace o Lordu Hoven do jednoho hutného, byť stručného článku.

Eelicious 8. A ne vždy je snadné na diskusní stránce zdůvodnění najít. A když už tam je, není zřejmé, zda si vkladatel myslí, že již důvody pro její vložení pominuly protože málokdo se obtěžuje se takto vracet ke svým minulým diskusním poznámkám.

Wikipedie:Pod lípou (návrhy)/Archiv – Wikipedie

A na druhou stranu, Kacir říká , že když konkrétní problém vyplněn je, stránku to hyzdí. Napadla mě dvě řešení:. Zamlouvá se Vám něco z toho?

Mně asi spíš první řešení, ovšem to řeší jen půl problému protože mnozí ten parametr nevyplňují. Poznámky o nedostatcích článku patří na diskusní stránku příslušného článku, nikoliv do článku samotného.

PODEPSANÍ – Za knihovny!

Vizuální skrývání je jen virtuální, neb daný text je na stránce stále přítomen. Souhlasím s Dannym B. Osobně jako nejlepší vidím systém, který je např. Pustil jsem se do třídění přeplněných kategorií. Uvítám, když se zapojí ještě někdo, protože víc hlav vymyslí rozumnější systém. Evropa už jsem docela zeštíhlil, možná se teď vrhnu na kat.

Archiv zpráv | FZŠ Táborská

Mezinárodní organizace a na kategorie těsně pod kat. Základní kategorie. Máme nějakou šablonu tohoto ražení? Myslím, že by se taková šablona hodila. Co z textem, který sem někdo vloží a běžnému Wikipedistovi je nesrozumitelný. Měl jsem za to, že tu nějaká taková šablona je. Zdravím všechny. Když někdy dohledávám různé informace, nahlížím do cizojazyčných verzí a někdy s hrůzou čučím, co se tam třebas na dané téma píše.

Pokud to nelze snadno opravit, navrhuji vytvořit registr stránek podle jazyka s tematikou blízkou reáliím českojazyčných editorů, do kterého by se zapisovaly články vyžadující urgentní úpravy na interwiki. Alespoň u nejrozšířenějších jazykových mutací. Navrhuji, aby se v heslech přestala využívat Šablona:Spoiler.

Podle mne je v encyklopedickém hesle zcela nadbytečná a do encyklopedie se ani nehodí. Myslím, že každý čtenář očekává, že v encyklopedickém hesle o Harry Potterovi by se mohl dozvědět, jak to s tím chlapcem dopadlo, a pokud to vědět nechce, aby si nezkazil zážitek z knihy, tak to heslo vůbec nebude vyhledávat.

Pokud bude chtít nějakou jinou informaci z hesla netýkající se děje, pak mu stačí, když se vyhne sekcím nadepsaným Děj, Popis děje, Zápletka apod.

chcete se seznámit jedině na internetu sloh Benešov

Tyto nadpisy už samy o sobě fungují jako takový spoiler. Kamenicek Doporučuji prostudovat tuto diskusi , něco z toho možná pro spoilery stále platí. Nerozumím diskusi. V heslech samozřejmě ne ve všech se šablona používá v kapitole "Děj" - viz Hotel Modrá hvězda. Takže děj je kapitolou odsazen a spoiler jednou větou upozorňuje nepozorné, hodně mladé aj. V čem je problém?

Přeji pěkný den. Jsem ale pro grafickou změnu. Zápletka díla je typický příklad textu patřícího do bohužel stále neexistujícího jmenného prostoru Příloha. Navrhuji zvolit v šabloně Spoiler jiné typografické řešení než tučnou kurzívu. Je příliš řvavá, oprávnění má snad jen v urgentních šablonách. Co takhle založit DoS? Důrazně se přimlouvám za regulérní DoS ve kterém budu shlasovat pro smazání, byť jsem byl původně k návrhu skeptický.

Jako nejhorší možné řešení považuji, pokud šablona zůstane a někteří kteří si to zde nepřečtou ji možná budou používat, ale pár "osvícených" ji bude jinde mazat. Takže, slíbený ŽOK byl založen , je možné se tam vyjádřit. Kamenicek diskuse 5. Diskuse:Seznam německých názvů obcí a osad v Česku Návrh na změnu. Stránky do ní zařazené jsou ovšem dosti, jak se říká, bez ladu a skladu. Zvažuji nějaké její přeorganizování.

Můj návrh je:. Než však s touto činností započnu, rád bych znal názor ostatních, abych nedělal třeba nějakou zbytečnou práci. Takže co vy na to? Když už jsou vytvořeny šablony solí alkalických kovů a amonných solí , mohly by se začít dělat šablony solí prvků 2. Obsah je to pekny, prakticky, jen ten nazev Takze je toto ryze na adminy. Vzhledem k rostoucímu zájmu o Wikipedii, jsou zakládány a protlačovány články s komerčním obsahem.

Jejich cílem je především neplacená reklama v hlavním jmenném prostoru. Zpřísnit podmínky pro články o firmách a jejich produktech - zkuste něco navrhnout, dokud nám to nepřeroste přes hlavu. Tažení proti heslům o firmách se mi nelíbí. Jsou jako jiná, čili 2 nezávislé zdroje a žádné zpřísnění oproti jiným heslům.

prací | Slohové práce (slohovky) | aneb studentský underground

Jde o různé výpisy z rejstříků obchodní, živnostenský , seznamy členů asociací třeba i významných , nositelů podnikatelských ocenění apod. U ocenění bych si dovedl představit pravidlo, že nositelé opravdu prestižních ocenění budou automaticky považováni za encyklopedicky významné - ostatní zmíněné zdroje bych doporučil výslovně označit za triviální samozřejmě s možností výjimky v odůvodněném případě Dále jsou firmy často předmětem případových studií u středo- a vysokoškolských prací, z nichž především závěrečné VŠ bývají často zveřejněny a jsou v podstatě citovatelné - problém je ovšem stanovení, kdy je zmínka triviální.

Osobně používám úvahu typu: "Byla by práce výrazně odlišná, kdyby daná firma neexistovala popř. Nebo by místo firmy A byla firma B a práce by vypadala téměř stejně?

Nejnovější články na Seznamu na téma Benešov. Proměna Lenky 39 : Zesvětlené a sestříhané vlasy ji nadchly, místo tepláků se zamilovala do sukně Před 1 dnem. Svět čtenářky Lenky se momentálně točí především kolem dětí.

chcete se seznámit jedině na internetu sloh Benešov

Jako trojnásobná máma má dny nabité a chvíle, které věnuje sama sobě, jsou spíše vzácnost. O to více si užila den, kdy si mohla trochu péče užít na oplátku ona. Jste zvědavé, jak ji tým profíků proměnil? Náš region. U Mirošovic havaroval kamion s prasaty. Dvacet mrtvých Před 4 dny. Dopravu na hlavním silničním tahu z Prahy na Benešov zkomplikovala v pondělí u Mirošovic v okrese Praha-východ nehoda kamionu se prasaty.

Vůz se…. Mladý řidič na Benešovsku nezvládl náledí, nehodu nepřežila spolujezdkyně Před 4 dny. Ze soboty na neděli zemřela po havárii osobního auta u obce Mezno v části Lažany na Benešovsku 20letá spolujezdkyně. Šestadvacetiletý řidič, který zřejmě nezvládl namrzlou silnici, utrpěl lehké zranění. Vyplývá to z informací, které v pondělí poskytli mluvčí policie a záchranné služby. Požár obchodního domu v Benešově: Hledají se děti z kamerových záznamů Před 7 dny. Kriminalisté vyšetřující pondělní požár obchodního domu v Benešově hledají dvě děti, které na místě zachytily kamery a které mohly začínající požár v jednom z….

CNN Prima News. Policie pátrá po svědcích velkého požáru obchodního domu v Benešově. V hledáčku má dvě děti Před 7 dny.

Třída 5.A | Základní škola Pardubice - Benešovo náměstí

Policie pátrá po dvou dětech, které mají být důležitými svědky pondělního požáru v Benešově. Oheň prakticky zničil celý obchodní dům a podle prvotních odhadů napáchal škodu za 50 milionů korun. Řidič srazil nezletilou dívku a od nehody ujel. Policie po něm pátrá Před 7 dny. Benešovští policisté pátrají po nezodpovědném řidiči. Policie hledá svědky požáru obchoďáku v Benešově.

Nejspíš jsou to děti Před 7 dny. Policie zveřejnila záběry z obchodního domu v Benešově, který v pondělí vyhořel. Jsou na nich zřejmě důležití svědci vzniku celého požáru. Nejspíš jde o chlapce a dívku. Policie hledá dvě děti, chce s nimi mluvit o požáru obchodního domu v Benešově Před 7 dny.

agregátor novinek | - Mělník v pohybu

Kriminalisté hledají dva důležité svědky v případu požáru obchodního domu v Benešově. Chlapce a dívku zachytila kamera a policisté by s nimi rádi mluvili.

Týdeník Policie. Kriminalisté pátrají po možných důležitých svědcích požáru v obchodním domě v Benešově. Jedná se o chlapce s dívkou Před 7 dny. Kamery zachytily dvě nezletilé osoby pravděpodobně chlapce a dívku v růžové sukni , které mohly začínající požár uvnitř obchodu zaznamenat.

Policisté by proto s oběma potřebovali mluvit a k celé Bezohledný pirát silnic na Benešovsku srazil nezletilou dívku a z místa nehody ujel. Benešov - Dopravní policisté vyšetřují dopravní nehodu z Pražská Drbna. Výstavba stovky nových domů v Poříčí zatím vázne. Investor nemůže najít společnou řeč s vedením obce Před 9 dny. Už roky trvá spor mezi investorem, majiteli pozemků v lokalitě Za Vodou a vedením obce Poříčí nad Sázavou.

Důvodem zůstává připojení plánované zástavby na vodovod a kanalizaci, které obec protínají. Podle starosty investor nesplnil podmínky stanovené územním plánem a Vodohospodářskou společností Benešov pro připojení zhruba stovky plánovaných domů.

S tím však investor nesouhlasí. Požár obchodního domu v Benešově vyšetřuje policie jako obecné ohrožení Před 9 dny. Policisté začali vyšetřovat požár obchodního domu v Benešově jako obecné ohrožení z nedbalosti. Prověřují různé verze včetně cizího zavinění nebo technické závady, řekla policejní….

Policisté pátrají po řidiči, který v Benešově srazil nezletilou dívku a z místa nehody ujel Před 9 dny. Benešovští dopravní policisté aktuálně šetří okolnosti dopravní nehody, ke které došlo Konkrétně na přechodu pro chodce v ulici Hodějovského před Dopolední Region.

0 / 5

Populární profily

vážná známost Milovice

Berenika, 29

svatební agentura olomouc Teplice

Berta, 48

seznamka oznámení Dvůr Králové nad Labem

Anastazie, 33

seznamka hradec Nové Město na Moravě

Thea, 50

štěstí cz osudová seznamka Šumperk

Sonja, 22

seznamka hradec králové Karlovy Vary

Valentina, 43