Johana, 40

Číslo profilu 2798288
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 05/31/2023
Jméno Johana
Země Czech Republic
Město Mladá Boleslav
Orientace Lesbičky
Věk 40
Znamení zvěrokruhu Lev
Výška 180 cm
Váha 69 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Černá
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Senegal Thailand

ANGELES Dance Group, z.s. (Dvůr Králové nad Labem) •

Tuto zprávu poskytl uživatel Johana Mladá Boleslav 06/1/2023 04:57:06

Taneční školy Taneční kurzy. Provozovna Upřesnit výsledky filtry. Poptat více firem. PremiseList Přidat firmu do hromadné poptávky. Provozujeme taneční školu skupiny Angeles. Věnujeme se hlavně tanečním stylům show dance a pom pom dance. Nabízíme dále pole dance a rope skipping. Přidat firmu do hromadné poptávky. Krakonošovo náměstí , Trutnov, Vnitřní Město.

Taneční škola zaměřená na výuku latinskoamerických a standardních tanců pro dívky a chlapce od 5ti let, pohybová průprava. Výuka tanečních stylů lockin, street dance, hip hop, poppin, funky, show dance a karibských stylů. Dále nabízí taneční kurzy pro sólo ženy, pro dospělé páry.

Provozujeme taneční studio. Taneční škola se věnuje sportovnímu a společenskému tanci.

Taneční školy Dvůr Králové nad Labem •

Tančí u nás všechny věkové a výkonnostní kategorie. Široká veřejnost si může pravidelně zatančit v naší tančírně a sice každou středu od 19 hodin mimo státních svátků a prázdnin.

Tančit může opravdu každý. Provozujeme taneční klub.

Středeční hrátky s pamětí – ŘEŠENÍ | Městská knihovna v Milevsku

Pronajímáme konferenční sály různých velikostí včetně potřebné aparatury. Taneční škola nabízí širokou škálu různých typů tance a kondičního cvičení pro děti, mládež i dospělé. Komenského , Vrchlabí. Naše taneční soubory vystupují na různých akcích v rámci regionu i republiky. Nabízíme výuku klasického a moderního tance pro děti od předškolního věku.

Rožnov pod Radhoštěm (hrad)

Pořádáme taneční soustředění a baletní vystoupení. Provoz taneční školy, která se zabývá výukou společenského tance. Nabízíme základní taneční kurzy, dále kurzy pro pokročilé a dospělé. Výuka pravidel společenského chování. Zpracování a nácvik choreografií absolventských předtančení či plesových formací.

Rožnov pod Radhoštěm (hrad)

Moderujeme společenské akce. Naše baletní studio nabízí soukromou výuku baletu pro děti i dospělé dle přání a možností klienta. Nabízím profesionální kurzy přípravy děti pro přijetí na taneční konzervatoř.

Kurz se zaměřuje na individuální pohybový a taneční rozvoj dítěte a základy plastického tance jako přípravu pro přijetí. Jsme taneční škola se zaměřením na výuku Street dance pro děti od 4 let, mládež a dospělé.

flirtování chlapci Dvůr Králové nad Labem

Během celého roku se účastníme celorepublikových i zahraničních soutěží. Sídlíme v našem vlastním studiu, které disponuje tanečními sály, recepcí, barem, šatnami, sociálním zařízením a posezením pro rodiče. Roztocká , Jilemnice. Pořádání tanečních kurzů a společenské výuky. Nabídka tanečních vystoupení a předtančení.

Štítky Taneční kurzy Street dance. Výsledky hledání Taneční školy, Česká republika v katalogu. Provozujeme taneční školu skupiny Angeles. Věnujeme se hlavně tanečním stylům show dance a pom pom dance. Nabízíme dále pole dance a rope skipping. Web www. Poslat poptávku. Přidat do oblíbených. Je toto vaše firma? Navrhnout úpravu.

Sdílet detail. Popis firmy Provozujeme taneční školu skupiny Angeles. Ohodnoťte firmu jako první. Kategorie Taneční školy. Štítky Poledance. Podobné firmy. Přidat firmu do hromadné poptávky.

flirtování chlapci Dvůr Králové nad Labem

Bene Dance Art Team z. Krakonošovo náměstí , Trutnov, Vnitřní Město. Taneční škola zaměřená na výuku latinskoamerických a standardních tanců pro dívky a chlapce od 5ti let, pohybová průprava. Výuka tanečních stylů lockin, street dance, hip hop, poppin, funky, show dance a karibských stylů. Dále nabízí taneční kurzy pro sólo ženy, pro dospělé páry. Taneční škola se věnuje sportovnímu a společenskému tanci. Tančí u nás všechny věkové a výkonnostní kategorie.

Široká veřejnost si může pravidelně zatančit v naší tančírně a sice každou středu od 19 hodin mimo státních svátků a prázdnin. Tančit může opravdu každý. Studio Intimate. Provozujeme taneční studio. Načíst další podobné firmy. Zvětšit mapu.

0 / 5

Populární profily

muž flirtování Slaný

Caroline, 35

kerl flirtování Dvůr Králové nad Labem

Sarah, 29

hledám mladého kluka Náchod

Melisa, 48

svatební agentura praha recenze Kladno

Aloisie, 42

seznamování vinted Břeclav

Sonja, 30

svatební agentura brno volná místa Boskovice

Marija, 19