Elisabeth, 48

Číslo profilu 2794730
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 06/2/2023
Jméno Elisabeth
Země Czech Republic
Město Liberec
Orientace Heterosexuální
Věk 48
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 159 cm
Váha 75 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Modrý
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Srí Lanka Kroatië

Večerní kurz: "Seznamování nanečisto pomocí improvizace!"

Tuto zprávu poskytl uživatel Elisabeth Liberec 06/3/2023 05:43:06

Jmenuji se Olga. Jsem umělkyně, designérka a profesionální lektorka kresby, malby, keramiky a jiných výtvarných technik. Umění se věnuji od malička. Je to pro Více o lektorovi ». Nech nám svůj e-mail — dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu.

Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět. Malování do písku nebo písečná animace je nový druh umění, ale v dnešní době jeden z nejpopulárnějších. Umělec tvoří jedinečné příběhy pískem na speciálně podsvíceném stolu.

Pražské Předměstí (Písek) – Wikipedie

Díky takto pohyblivému materiálu jako je písek, může umělec rychle měnit jeden obraz v druhý a takto se rodí písečná animace. Na tomto workshopu vás seznámíme se základy techniky písečné animace. Nemusíte umět malovat, stačí jenom touha tvořit. Ukážu vám, že malování do písku je jednodušší a zajímavější než malování na papír. Důležitou součásti workshopu je relaxační účinek písečné animace. Písek se používá i v psychoterapeutické léčbě. Při tvorbě pískem se člověk dokáže opravdu uvolnit a odpočinout si, zbavit se svých strachů a zapomene na každodenní stres.

Kurz se mi velmi libil, nikdy jsem predtim malovani piskem nezkousela. U malovani piskem jsem se odreagovala, bylo to skvele odpoledne.

Setkání s Olgou a jejím kouzelným pískem určitě doporučuji. Dozvíte se všechno co potřebujete, jak se vyjádřit a vyřádit s tímhle materiálem. Dobrý den, píšete, že je kurz pro děti od 3 let. Je tedy např. Případně zkoušela jste to dělat s dětmi? Děkuji a pěkně zdravím, O. Ondřej Horák Dobrý den, ano, můžete přijít na kurz jako doprovod. Dělám kurzy písečné animace s dětmi od 3 let, trvá to 1,5 hodiny, ne každé dítě vydří kreslit 3 hodiny.

Chci změnit to v popisu kurzu na dětí od 5 let. Ale kdybyste chtěli, můžete přijít a vyzkoušet to. S pozdravem, Olga. Dobrý den, jsem přihlášená na dnešní kurz. Nedostala jsem žádnou zprávu, jestli se kurz koná nebo ne. Michaela Šámalová. Michaela Šámalová Dobrý den, děkuji za zájem o kurz, ale bohužel pro uskutečnění kurzu je potřeba ještě jeden účastník. Zkuste se přihlásit na jiný termín.

S přáním hezkého dne, Olga.

Seznamka Drak52, 52 let, Písek |

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese. Písečná animace nebo malování do písku Olga Safronová Jmenuji se Olga. Kurz teď nemá vypsaný termín Nech nám svůj e-mail — dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Popis workshopu: Na tomto workshopu vás seznámíme se základy techniky písečné animace. Bude se vám to líbit! Workshop je vhodný pro: děti od 5 let a dospělé každého, i pro ty, kdo si myslí, že neumí malovat pro začátečníky a pokročilé v klasických technikách malování a kreslení toho, kdo hledá nové cesty k uvolnění a relaxaci každého, kdo hledá nové cesty k sebevyjádření Z workshopu si odnesete: Fotografické záznamy každého z vašich obrazů.

Záznamy si potom můžete vytisknout a pověsit doma jako hotový obraz. Nový způsob relaxování, uvolnění a odpočinku. Zkušenosti s novým způsobem malování. Nové znalosti o tvorbě animace obecně. Program workshopu: Seznamování se základními principy písečné animace.

Malování obrazů do písku.

ČR – SOA v Třeboni - aktuality a zprávy

Uvolnění a relaxace. Seznamování se základy klasické kresby s pomocí techniky malování do písku V ceně workshopu jsou veškeré materiály a pomůcky potřebné k tvoření. Doprovodné fotky.

Názory na kurz 4 Dotazy na kurz Michaela Šámalová , před 4 lety Kurz se mi moc líbil, myslím,že se k malování pískem ještě určitě vrátím. Hanka , před 4 lety Naplňující kurz. Anastázie Sedláková , před 4 lety Kurz se mi velmi libil, nikdy jsem predtim malovani piskem nezkousela.

Filip , před 4 lety Setkání s Olgou a jejím kouzelným pískem určitě doporučuji.

Tinder - Online seznamka (AKTUALIZOVÁNO) -

Odpovídáš či reaguješ na tento komentář:. Ondřej Horák , před 4 lety Dobrý den, píšete, že je kurz pro děti od 3 let. Horák Zrušit odpovědět na tento komentář Odpovědět. Olga Safronová , před 4 lety Ondřej Horák Dobrý den, ano, můžete přijít na kurz jako doprovod. S pozdravem, Olga Zrušit odpovědět na tento komentář Odpovědět. Michaela Šámalová , před 4 lety Dobrý den, jsem přihlášená na dnešní kurz. Michaela Šámalová Zrušit odpovědět na tento komentář Odpovědět.

Olga Safronová , před 4 lety Michaela Šámalová Dobrý den, děkuji za zájem o kurz, ale bohužel pro uskutečnění kurzu je potřeba ještě jeden účastník. S přáním hezkého dne, Olga Zrušit odpovědět na tento komentář Odpovědět. Inspiraci, hru, zábavu i poznání nabízí prostřednictvím atraktivních živých výstav pro děti i dospělé písecká Sladovna.

Originální expozice vás vtáhnou do rozmanitých tajuplných světů plných objevování a inspirace. Těšíme se na vaši návštěvu. Co ze mne vyroste? Kudy vede moje cesta? Jak pečovat o zrnko naděje? Přijďte s námi hledat zrnka otázek i odpovědí. Vernisáž interaktivní rodinné výstavy Továrna na utopii proběhla v pátek Animárium zve všechny zájemce o animované filmy, kterým je mezi 7 a 15 lety, na kroužek animace! Máš rád animovaný film a chceš zjistit, jak se dělá?

Chceš si vyzkoušet různé druhy animace? Rád bys vytvořil svůj vlastní animovaný film? Pak se přihlas na náš speciální kroužek! Další novinky Kalendář akcí. Animárium Animárium - Animační studio Ponoř se do animace. Zrnění Pohybové představení Co ze mne vyroste? Archiv výstav. Sladovna je největší dětská galerie v Čechách Inspiraci, hru, zábavu i poznání nabízí prostřednictvím atraktivních živých výstav pro děti i dospělé písecká Sladovna.

Více o sladovně. Novinky Co ze mne vyroste? Hledáme novou kolegyni nebo kolegu do lektorského týmu. Novinky an Váš email. Odesláním formuláře stvrzujete seznámení se zásadami zpracování osobních údajů.

0 / 5

Populární profily

svatební a společenská agentura az Břeclav

Natálie, 43

b2 seznamka Ostrava

Nataša, 21

seznamka rakousko Blansko

Janina, 45

ornella - svatební agentura Aš

Lubomíra, 25

seznamka pro mladé Velké Meziříčí

Ivana, 23

hledám přítelkyni pro konec světa Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Marianna, 30