Lada, 38

Číslo profilu 2761034
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 06/2/2023
Jméno Lada
Země Czech Republic
Město Mladá Boleslav
Orientace Heterosexuální
Věk 38
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 154 cm
Váha 63 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Líska
Kouření Ano
Alkohol Ano
Oblíbené země Vietnam Lucembursko Mexiko Kanárské ostrovy

Kulturní akce | Městské kulturní středisko Tišnov

Tuto zprávu poskytl uživatel Lada Mladá Boleslav 06/3/2023 04:34:06

seznamte se s davem csfd Znojmo

HUD ební AR chív je internetová databáze zaměřená na hudební produkci československých a následně českých a slovenských interpretů, skupin a orchestrů od nepaměti až do současnosti. Říká se, že na Internetu je všechno. Jako velký fanoušek muziky jsem postupně zjišťoval, že alespoň co se týče české a slovenské hudby, to zdaleka neplatí. Buď informace chybějí úplně, anebo je k jejich získání potřeba hodně času a trpělivosti a stejně si u nich nakonec nejste jisti hodnověrností.

Proto ve mně postupně zrála myšlenka na vytvoření přehledné hudební databáze na Internetu, něco jako mají filmoví fanoušci v csfd. Tak vznikl nejdříve projekt CZmuzika. Tedy snad lépe zapamatovatelnou složeninu z hlavního záměru projektu - vytvoření internetového HUDebního ARchívu.

Má své ženy ipremiéru - PDF Free Download

Nejdřív mělo jít o pouze rockovou a folkovou databázi nosičů to hlavně poslouchám , ale záhy bylo jasné, že pokud má být databáze opravdu dobrá, musí být ucelená a vyčerpávající a pak také nemůže dělat rozdíly mezi styly. Zvlášť, když hranice mezi nimi se někdy hledají opravdu těžko viz renomovaná encyklopedie Československý rock na gramofonových deskách , a když stejně mnozí interpreti mají za sebou divoké rockové mládí, zklidňující popový střední věk a pohodové countryové stáří.

Hudar nebude jen multistylovou databází, ale i "multinosičovou" - hudbu dnes totiž netvoří pouze zvukové nosiče LP, CD, MC , ale stále častěji už i obrazové DVD , a bezesporu k hudbě patří i knihy, publikace a další tištěné materiály.

Tohle všechno byste tady tak měli najít. Více než rok jsem jen schraňoval všechno potřebné, hlavně nakupoval a vymeňoval, pak donekonečna třídil a řadil. Při tom se seznamoval s dalšími hudebními sběrateli, prodejci a kumštýři, kteří mi další věci půjčili, případně některé poznatky doplnili, rozšířili, ale i vyvrátili. No a koncem roku jsem konečně udělal ten první a nejdůležitější krok.

Pomalu, ale o to s větší jistotou, že to bude stát za to, jsem "rozjel" internetovou databázi české a slovenské hudby.

Český rozhlas - Umění a kultura Podcast Player - Audiobooks for download

CZ, a bude vlastně záležet i na vás, jeho čtenářích, aby se z něj postupem doby stal pořádný "chlapík". Aby totiž opravdu platilo, že na Internetu aspoň z oblasti české a slovenské hudby je všechno.

A to jak o oficiálních, tak také o neoficiálních počinech dema , potažmo o samizdatových či dokonce pirátských vydáních. Vedle zvukových a obrazových nosičů jsou v databázi rovněž informace o vyšlých publikacích a knihách věnovaných českým a slovenským interpretům, časem by se zde měly objevit také obsahy různých hudebních časopisů, bulletinů a fanzinů. Reprodukce obalů a nosičů slouží pouze k úplnému zdokumentování diskografie, bibliografie a biografie každého uvedeného interpreta a mají pouze informační charakter.

Hudební databáze HUDAR se začala prvními informacemi zaplňovat v posledních dnech roku a jedná se čistě o soukromou iniciativu fanoušků české a slovenské muziky, financovanou z osobních zdrojů zřizovatele a spravovanou a budovanou s nezištnou pomocí jeho přátel, kamarádů či podobně spřízněných duší.

Tímto se také nebráníme pomoci a iniciativě těch, kteří by se chtěli na vybudování hudebního archívu české a slovenské scény na Internetu podílet, budeme rádi i za byť jen poskytnutí hodnověrných podkladů publikovatelné skeny obalů apod.

KAM v Brně / listopad by TIC BRNO, příspěvková organizace - Issuu

Zájemci pište prosím na hudar atlas. Průběžně zpracovávání MC kazet ze sbírky. Mapa stránek Tisk RSS. Vytvořte si web zdarma! HUDební ARchív české a slovenské scény. Úvodem Říká se, že na Internetu je všechno. Nabídka Hudební databáze HUDAR se začala prvními informacemi zaplňovat v posledních dnech roku a jedná se čistě o soukromou iniciativu fanoušků české a slovenské muziky, financovanou z osobních zdrojů zřizovatele a spravovanou a budovanou s nezištnou pomocí jeho přátel, kamarádů či podobně spřízněných duší.

Harmonogram 1. Vytvořte si vlastní web zdarma! Moderní webové stránky za 5 minut. V prvním filmu se hlavní hrdina Karel Král ocitl v ženském těle. V druhém díle poznáváme na počátku Irenu Kopáčovou Anna Polívková , psycholožku, specialistku na partnerské vztahy. A nutno říct, že neprožívá zrovna dobré období.

Její doporučení klientům se trochu míjejí účinkem, Irena dostává výpověď z nájemní smlouvy v domě, kde má ordinaci a vzápětí přistihne svého přítele při nevěře. Nejlepším lékem na životní trable je vyrazit s kamarádkou Marcelou Tereza Kostková na víno. Kroky opilé Ireny následně vedou do stanu vědmy Zoltany Zuzana Kronerová , kde vysloví osudové přání: Chci bejt chlap! Ráno se Irena probudí a ocitne se v podobné situaci jako Karel Král.

Je v těle, které nenávidí, ale poté, co opadne prvotní šok, má možnost zjistit, jací muži vlastně doopravdy jsou. Nakonec jí podá pomocnou ruku soused Radim Marek Taclík , který je odjakživa do Ireny zamilovaný.

seznamte se s davem csfd Znojmo

Věří jí a doufá, že někde tam uvnitř toho postaršího chlapíka je jeho milovaná a on ji jen musí, jako správný princ, osvobodit. Udělat z ženy muže není snadný úkol, a tak má Radim ve výcviku pořádné obtíže. Proč to absolutně nenavazuje na jedničku? Proč název nesouvisí s dějem, kde žena v mužském těle radí tupým chlapům? Proč se to v polovině změní na Okresní přebor a řeší se hlavně fotbal? Proč Langmajer sliboval, že už končí s poprcáváním před kamerou, když tady šaškuje v podprsence a mluví jako bukvice?

Mnoho otázek, ale bohužel žádné odpovědi. První díl mi přišel zábavnější a zajímavější, ale v rámci českých komedií pořád lepší průměr. Langmajer si svou roli užíval, ale občas byl na hranici trapnosti, což vzhledem k námětu se dalo čekat.

magazin Praha / Brno by Metropolis Live - Issuu

Nejzábavnější mi přišla pasáž na stavbě, tam jsem se nasmál dost. Neurazilo, nenadchlo, ale pobavilo. První Po čem muži touží byli slušnou českou komedií. Nebyla nic extra, scénář měl své díry a ve finále se to bez jistých sexistických stereotypů neobešlo. Měli ovšem své zábavné momenty, ze řemeslného hlediska šlo o solidní záležitost a vznikla poměrně slušná podívaná. Šlo ovšem především o komerční hit a tak muselo dojít na pokračování. Což bylo krapet obtížné, protože konec prvního filmu prakticky jakékoliv možnosti navázání předem uzavřel.

Proto došlo na volné pokračování s jednoduchým konceptem. Tentokrát se Jiří Langmajer nestane Annou Polívkovou. Anna Polívková se stane Jiřím Langmajerem! Za scénářem původního filmu stali režisér obou snímků Rudolf Havlík a Radka Třeštíková. Havlík si tentokrát i krom režie ponechal pozici scenáristy, místo Radky Třeštíkové mu se scénářem ovšem tentokrát vypomohl Filip Oberfalcer společně již napsali Minutu věčnosti.

Ano, první film ani přes přítomnost Třeštíkové nepřišel o tak trochu sexistický humor a stereotypní vyobrazení, scénář měl ovšem alespoň ženskou ruku, kterou v tom dokázala udělat pořádek. Námět o tom, jak se žena stává mužem by ovšem nejspíš potřeboval ženskou ruku, objektivně se ostatně do hlavní hrdinky dokáže více vcítit ženská scenáristka. Problém ovšem není v tom, že by Po čem muži touží 2 působili jako ukázka neporozumění opačnému pohlaví.

Spíše totiž Po čem muži touží 2 působí jako prezentace nevhodného humoru, který by se snad neměl v roce tolerovat. A nejvíce zamrzí, že poměrně šikovný tvůrce jako Rudolf Havlík padá na úroveň Zdeňka Trošky. Už do scénáře původního filmu se přeci jen dalo rýpat.

Lehké nedotaženosti, přílišná nerealističnost a trochu stereotypní pohled na vnímání mužů a žen. Po čem muži touží 2 ovšem v tomto ohledu bohužel zachází o kus dál. Z velké většiny mužských postav se tak stávají šovinistická prasata posedlá sexem, pro které jsou ženy čím dál tím více jako návštěvníci z jiné planety. Mužské scenáristické duo se poté ústřední hrdinku snaží nejprve vykreslit jako emancipovanou ženu, což má již od samotného počátku samotné trhliny.

Jakmile ovšem dojde na stěžejní transformaci a z hrdinky Anny Polívkové se stane hrdinka Jiřího Langmajera, vše definitivně přestává fungovat. Je dost pravděpodobné, že sexističtější a urážlivější film vůči mužům, ženám, homosexuálům a transexuálům po delší dobu nevznikne. A je dost pravděpodobné, že kdyby průměrný americký komik předváděl zhruba to, co v tomto filmu předvádí Jiří Langmajer v roli ženy, stal by se obětí cancel culture a dostal by se ještě bouřlivějších reakcí než nedávno Dave Chappelle ve svém nedávném Stand-up speciálu The Closer.

Humor, který dost pravděpodobně již nemůže přijít vtipný ani letému dítěti, ani ženě v období středního věku a ani důchodcům. Po čem muži touží 2 působí jako komedie z počátku A při sledování jen vyskakují otázky typu ´´ co to ty tvůrci hulili za matroš?

Nahoru film táhne minimálně řemeslná slušnost Rudolfa Havlíka, která je ovšem o poznání méně výrazná než v případě prvního filmu. Přitom se pořád nedá Po čem muži touží 2 nadávat do něčeho, co připomíná televizní inscenaci, nevypadá vyloženě odfláknutým způsobem. Vznikají u nás i horší komedie. S horší technickou stránkou, s horšími hereckými výkony a i horším humorem. I když zrovna v tomto případě je to u Po čem muži touží 2 na hraně. O prvním Po čem muži touží se dá alespoň říci, že tam bylo cosi jako funkční dramaturgická stavba, která vedla z bodu A do bodu Z.

Šovinista se musí poučit, zjistit, že to ženy rozhodně nemají tak jednoduché, jak si on sám myslí, přitom si vyřešit osobní vztahy a na konci se stát tak trochu jiným mužem.

Má své ženy ipremiéru - PDF Free Download

Dalo by se dokonce říci, že z námětu k prvnímu filmu vyzařuje něco jako ambice. Jenže to u druhého filmu prostě neplatí. A jakmile dojde na Langmajera parodujícího ženské pohyby a imitující ženský hlas, v hlavě divákovi začnou vyskakovat věci jako dětinskost, ubohost i zoufalost.

Těžko jde vnímat ten film vážně, zároveň bude tak trochu brát nadále vážně jeho tvůrce. Hlavní hrdinka přichází o nájem, načapá svého přítele při nevěře, má nejlepší kamarádku, která podvádí svého manžela, všechny muže vnímá jako sexistická hovada a v průběhu se objeví spousty dalších motivů a to i u vedlejších postav.

Herec - Uniepedie

A člověk pak jen čeká jakou ty podzápletky a naznačená dějová zakroutí budou mít dohru. A ve finále se většina z nich nikam nedopracuje a zbytek se vydá velmi očekávaným směrem. Velmi úsměvné je poté pozorovat nějaké snahy o drama, když se opět vše vyřeší podezřele snadno. Stěžejní je poté fakt, že Po čem muži touží 2 se mají odehrávat ve stejném světě jako první film. Háček je v tom, že Karel Král byl v prvním filmu mediálně známou osobností a je tudíž podivné, že ho ve filmu nikdo nepozná.

To by se ovšem dalo přehlédnout.

0 / 5