Evelína, 48

Číslo profilu 2652211
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 06/2/2023
Jméno Evelína
Země Czech Republic
Město Přerov
Orientace Heterosexuální
Věk 48
Znamení zvěrokruhu Vodnář
Výška 160 cm
Váha 48 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Hnědý
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Thailand Mexiko Dánsko Keňa Bulharsko Pacifik Slovinsko Česko

Seznamovací agentury Plzeň-město •

Tuto zprávu poskytl uživatel Evelína Přerov 06/3/2023 05:53:06

Máte rádi Plzeň? Žijete tu, pracujete?

Vyhledávání | Online seznamka

Seznamujte se tu! Ať už jste věrný patriot nebo "jen" hledáte protějšek v okolí domova, na naší plzeňské seznamce jste na té správné adrese! Konečně je tu online prostor pro všechny Plzeňáky a lidi z okolí. Jsme moderní seznamka určená výhradně pro seznamování lidí žijících v Plzni a okolí. Tato seznamka v sobě kombinuje prvky sociálních sítí, jaké znáte například z facebooku, a prvky klasických seznamek. Registrace je zcela zdarma, takže proč do toho hned nejít?

Všichni nezadaní lidé nad třicet tu už jsou, tak se přidejte i Vy! Stačí se přihlásit pomocí emailu na naší domovské stránce. No dobře, ale proč za to mám platit?

Máme za sebou skvělé výsledky: díky naší seznamce se dala dohromady celá řada párů. Hodnota naší služby spočívá také v tom, že se nebojíme být jiní a od ostatních seznamek se výrazně lišíme. Jsme místní seznamka zacílená na dlouhodobé vztahy Jsme lokální seznamka, seznamujeme lidi, kteří žijí v Plzni….

www seznamka Plzeň

Všichni nezadaní lid…. Moderní plzeňská seznamk Na našich stránkách Vám nabízíme možnost najít si životního partnera nebo partnerku. Neslibujeme Vám zázraky, jen se jim tímto webem snažíme napomáhat.

Seznamka - Plzeň - Plzeňský kraj

Pokud by se tedy stalo, že v daný moment na seznamce mezi registrovanými uživateli nenajdete žádný zajímavý protějšek - ano, to se může stát! Právě nabízíme balíčky služeb na delší dobu. Během této doby navíc budeme informovat pokaždé, když se zaregistruje někdo z Vaší věkové skupiny, nebo když o Vás někdo projeví zájem. Rychlý začátek často znamená stejně rychlý konec a budování vztahů nějakou dobu trvá. To je naše hlavní filozofie. Za členy navíc bereme jen ty uživatele, kteří seznamování berou vážně, a filtrujeme všechny ostatní.

Registraci nabízíme zdarma, aby si každý mohl vyzkoušet funkce seznamky a rozhodnout se, zda stojí za to. Když vyprší základní služby na zkoušku, je potřeba zaplatit poplatek za aktivaci služeb seznamky. Tento poplatek právě funguje jako spolehlivý filtr. Během této doby navíc budeme informovat pokaždé, když se zaregistruje někdo z Vaší věkové skupiny, nebo když o Vás někdo….

Jak fungujeme?

❤ 12 + nezadaných z Plzně z okolí () | Nejspolehlivější seznamka

Jsme velmi otevření v tom, jak tento web funguje a jak byl vlastně od počátku projektován. Jsme totiž zastánci inovativního férového přístupu, a proto tímto každému plně otevíráme dveře do naší "kuchyně" a představujeme jednotlivé fáze života tohoto portálu: 1.

Fáze: Příprava webového portálu Příprava a programování nám zabralo skoro 2 roky. Finančně to byla pro nás velmi nákladná fáze. Střídali se nám tu programátoři, designéři, rozumní i nerozumní lidé.

Až jsme nakonec dali dohromady soudržný a stabilní tým, který se o tento web stará. A baví nás to! Fáze: Spuštění Po technickém nastavení a přípravě webu dochází k jeho otevření veřejnosti a odlaďování zbývajících technických chyb a uživatelských nedostatků.

Neděláme kolem toho žádný velký humbuk, to není náš styl. Chceme růst postupně.

Zámorský ofenzivně táhne plzeňské beky. O reprezentaci nepřemýšlím, říká -

To považujeme za zdravý a férový přístup. Fáze: Nabíráme členskou základnu muže i ženy a nic za to nechceme! V této fázi je účelem nabrat….

Kam Vás dostalo "svajpování" na Tinderu? Ztratili jste trpělivost u sto padesáté třetí otázky nekonečného registračního formuláře na stránkách jako eHarmony? Přijde Vám, že členství zdarma je tam k ničemu, když Vám nenabízí možnost kohokoli kontaktovat? Naštvaly Vás stránky jako Match. Rozhodli jsme se zohlednit negativní zkušenosti uživatelů i z jiných seznamek.

Proto jsme zkrátili registraci na minimum, zpřístupnili kontaktní funkce i v Základních službách, zjednodušili používání seznamky a zpřehlednili placené plány.

Verona, seznamka plzen

Maximálně se snažíme zpříjemnit Vám používaní seznamky. K tomu, abyste si však někoho skutečně našli, je potřeba dodržet ještě jistá základní pravidla. Představte se ostatním Brány seznamky otevíráme všem nezadaným, ochotným investovat alespoň dvě minuty do založení profilu.

Registraci jsme osekali na minimum, a proto nemusíte odpovídat na řadu zbytečných dotazů.

www seznamka Plzeň

Vřele Vám však…. Proto jsme zkrátili registraci na minimum,…. Moc děkuju za příležitost poznat Michala. S ním jsem našla životního partnera. Máte skvělou práci, protože děláte lidi šťastné, tak vám taky přeju hodně štěstí a úspěchů při párování dalších dvojiček.

Když jsem se zaregistroval, myslel jsem si že tahle seznamka ujde. Pak jsem poznal Zuzku a seznamka mi rázem přijde skvělá a Zuzka ještě lepší! Chápu, mám růžové brýle a nejsem objektivní. Kdo by si to pomyslel? Rozhodně né máma s babičkou. Ty komentáře, co jsem musel neustále poslouchat!

Naštěstí Zuzka je rázně uťala, takže já teď doporučuju tuhle seznamku každému, kdo už nemůže vydržet otravné komentáře ostatních. Zaregistroval jsem se, vyšperkoval si profil, psal ženám a nic! Nejdřív jsem byl zklamaný, pak naštvaný na ostatní a pak jsem teda kontaktoval osobní poradkyni. Díky ní jsem si uvědomil, že jsem psal jednu zprávu jako druhou. Moje rada ostatním? Napište cokoli jiného než tohle! S pomocí poradkyně Báry jsem se rázem zlepšil a ženy mi začaly odpovídat.

Seznamka Fida, 19 let, Plzeň-sever |

Poslední, komu jsem psal, byla Veronika a doufal jsem, že to vyjde, protože se mi moc líbila. A vyšlo - teď spolu chodíme! Tahle seznamka je dobrá. Snadná na ovládání, i pro takového lajka jako jsem já. Seznamování v dnešní době není vůbec jednoduché a najít toho pravého partnera vyžaduje nejen mnoho odvahy a energie, ale i štěstí.

Jednou z oblíbených možností, jak se dneska seznámit, jsou seznamovací agentury. Seznamovací agentury v lokalitě Plzeň - město. Seznamovací agentury jsou profesionální agentury, které se specializují na seriózní a vážná seznámení. Kladou důraz na individuální přístup, osobní jednání a diskrétnost.

Seznamovací agentury se v mnohém odlišují od internetových seznamek, které bývají většinou až poslední volbou mnoha lidí, kteří hledají partnera. Na internetové seznamce se nedá moct dobře rozpoznat, zda její uživatel, se kterým si píšete, má skutečný zájem o seznámení. Seznámení přes internet je velmi anonymní, a tak mnoho jejích uživatelů hledá spíše nezávazné seznámení nebo již jsou zadaní. Navíc na těchto seznamkách hrozí riziko, že si můžete psát úplně s někým jiným, než uvádí jeho profil.

Tyhle věci se vám se seznamovací agenturou nemohou vůbec stát, jelikož ověřují pravdivost kontaktních a osobních údajů klientů. Seznamovací agentury zprostředkovávají seznámení pouze lidem, kterým je nad 18 let a pouze neprovdaným ženám a mužům, kteří nejsou ženatí. V seznamovacích agenturách pracují pouze odborníci, a to vztahoví kouči, kteří mají potřebné znalosti a zkušenosti se seznamováním a se vztahy. Seznamovací agentury nabízejí mnoho seznamovacích služeb , mezi které patří např.

Seznamovací agentury nabízejí jak základní služby, tak i služby pro náročné klienty. Cena za členství v seznamovací agentuře se odvíjí od délky členství a zvolených služeb.

Úvod Smluvní podmínky O nás Kontakty. Seznamovací agentury, seznamka — Plzeň - město Seznamování v dnešní době není vůbec jednoduché a najít toho pravého partnera vyžaduje nejen mnoho odvahy a energie, ale i štěstí.

Služby Seznamovací agentury, seznamka. Poptat více firem Zrušit. Online poptávka ×. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.

0 / 5