Melánie, 47

Číslo profilu 2524215
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 06/2/2023
Jméno Melánie
Země Czech Republic
Město Slaný
Orientace Heterosexuální
Věk 47
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 158 cm
Váha 66 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Černá
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Kroatië Venezuela Nizozemsko Egypt

Tuto zprávu poskytl uživatel Melánie Slaný 06/3/2023 03:49:06

Zamezení přístupu na server |

Vážení diváci, příznivci pořadu Pošta pro tebe. Velice nás to mrzí, ale natáčení nových dílů nyní z úsporných důvodů pozastavujeme. Děkujeme za pochopení. Pokud máte dojem, že někoho z hledaných znáte, neváhejte se s námi spojit: e-mail: postaprotebe ceskatelevize. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí. Pošťák Ondřej hledá… Vážení diváci, příznivci pořadu Pošta pro tebe. Červen Hledáme Václavu Matějů, věkem cca 40 let.

Po narození byla umístěna zřejmě v KÚ v Liberci, odtud adoptována. Hledáme Helenu Synečkovou , věkem cca 76 let. Pravděpodobně bydlí v Praze 4. Hledáme Františka Kořínka, nar.

OBRAZEM: Policisté hledají svědky podivného incidentu na křižovatce v Klášterci! Co se tam stalo?

Měl by mít ženu Karlu z Ledče nad Sázavou. Pravděpodobně bydlí v Praze. Hledáme Miroslava Kuvika, nar. Vystudoval střední leteckou školu v Prešově, působil jako letec voj. Hledáme i jeho příbuzné: má ženu Zdenku, dceru Mirku, syna Jana a sestru Tatianu nar.

Všichni by měli žít v České republice. Hledáme Jana Hodíka, věkem přes 60 let. Měl by žít v Mladé Boleslavi. Má syna Michala. Hledáme příbuzné a potomky zemřelého Dalibora Bezděka, nar. Žil na Olomoucku , tam by měl mít i příbuzné. Měl by mít syny ve věku kolem 50 let. Hledáme Lenku, roz. Kovářovou, věkem cca 60? Pochází z Prahy.

Za poštou. Hledaná Lenka je pravděpodobně lékařka. Hledáme Boženu Polanskou, věkem kolem 50 let. Je zdravotně postižená DMO , určitě částečně odkázaná na pomoc blízkých.

V dětství žila s rodinou a sourozenci na Tachovsku , poté v obci Mariánská u Slavkova. Je možné, že je v ústavní péči. Hledáme potomky Jiřího Fraňka nar. Malíř, architekt a designér. Žil v Karlových Varech , měl by mít dceru a syna. Hledáme Dagmar, roz.

Trojice mužů zneužívala malé chlapce, dávala jim dárky a platila kredit -

Kouřimskou, věkem cca 65 let. Na konci V té době měla malou dceru. Hledáme Zitu Baudyšovou, roz Jiřinovou Jiřincovou? Pracovala v Jablonecké bižuterii , aktivně sportovala. Hledáme potomky Aloise Karla Petruse nar. Řezbář nábytku a uměleckých předmětů, pedagog. Poslední léta života působil ve Svitavách , jedna z jeho dcer se zde vdala do rodiny Přikrylů. Hledáme potomky a příbuzné zemřelé Květoslavy Šubrtové, nar. Žila v Dolních Břežanech. Jejími rodiči byli František Kubka a Marie, Kubková, roz.

Hledáme muže jménem Pavel Már, nar. Jeho rodiči jsou Luděk Már nar. Hledaný Pavel Már žil dříve v Mostě. Hledáme potomky a nejbližší příbuzné Otakara Mojžíše, nar.

žena hledá chlapce Klášterec nad Ohří

Byl bubeníkem v Praze , naposledy bydlel v obci Vědomice Roudnice nad Labem. Hledáme Josefa Polana Polan , věkem cca 65 let. Pracoval u policie , bydlel a možná stále bydlí v Českých Budějovicích. Doubravovou, nar. V té době bydlela zřejmě v Praze 10 — Vršovicích. Hledáme Miloslava Belzu Belza , nar. Naposledy bydlel v Praze 5, Lidické ul. Má syny Mikuláše a Martina. Hledáme Alenu Růžičkovou, nar. V letech pracovala jako učitelka na ZŠ ve Vápenné okr.

Šumperk , později na ZŠ ve Vojtíškově okr. Šumperk , v letech pracovala v Domě pionýrů v Brně-Lidické ul. Měla by mít syna Aleše. Hledáme Valérii, roz. Gergelyiovou , nar. V dětství žila na Východním Slovensku v obci Somoror. V dospělosti se vdala do České republiky.

Hledáme Milana Veselého, nar. Bydlel ve Vicenicích 32 u Mor. Na vojně byl v Chrudimi v r. Hledáme potomky vrchního strážmistra Josefa Buška - velitele četnické stanice z Zemřel Měl syny Josefa a Emila Buškovy , ti již také pravděpodobně nežijí, proto hledáme jejich děti a další příbuzné.

Pošťák Ondřej hledá — Pošta pro tebe — Česká televize

Hledáme syna snad Františka, nar. Kuchařové, nar. Syn vyrostl pravděpodobně v náhradní péči. Hledáme Marii roz. Dočkalovou, nar.

Žila nebo stále žije v Karviné—Ráji. Její matkou je Olga Dašková , která pracovala nejčastěji jako uklízečka. Hledáme ženu s rodným jménem Monika Eröšová dne 6. Byla umístěna do kojeneckého ústavu , později nejspíše do dětského domova v Rumburku a mohla být i osvojena. Klášterec nad Ohří - Klášterečtí policisté prověřují událost, ke které došlo ve čtvrtek Scania, bílé barvy vezoucího dřevo , aby se přihlásili na Obvodní oddělení Policie ČR v Klášterci nad Ohří buď osobně, nebo telefonicky na čísle: , případě na lince ," obrací se na veřejnost policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Březno u Chomutova - Obec Březno zve tento víkend Žatec - Alkohol za volant prostě nepatří. Tohoto hesla se očividně nedržel 22letý muž z Lounska, který Ústecký kraj, Most - Krajští kriminalisté si včera ve večerních hodinách převzali případ pobodání 65letého Litoměřicko - Ve čtvrtek Ústecký kraj - Filmová kancelář Ústeckého kraje hledá na natáčení celovečerního filmu Amerikánka komparz na Žatec - Policisté ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření 42letému muži ze Žatce, který měl Ústecký kraj - Ve dnech 8.

Chomutov - Radost a úsměvy na tvářích vykouzlila spolu s dárky v chomutovské nemocnici Krajské Ústecký kraj - V minulém týdnu došlo v Ústeckém kraji ke dopravním nehodám a haváriím.

Louny - Lounští policisté sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření 36letému muži z Loun z Žatec - Z maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání je obviněn 31letý muž ze Žatce. Klášterec nad Ohří - V sobotu se uskuteční Podbořany - Lounští kriminalisté obvinili z trestného činu výtržnictví 20letého muže z Karlových Varů.

Žatec - V těchto dnech lounští vyšetřovatelé z oddělení hospodářské kriminality obvinili 27letého muže ze Kadaň - Sladké odpoledne v klášterní zahradě se uskuteční v neděli Těšit se Lounsko, Most - Lounští kriminalisté obvinili 22letého muže z Mostu z trestného činu vyhrožování s cílem působit Děčín - Policisté pátrají po muži z Děčína. Pohřešovaný muž byl naposledy viděn v Děčíně ve svém Bílina - K vážné dopravní nehodě došlo dnes čtyřicet minut po půlnoci v Bílině v Důlní ulici ve Ústecký kraj, Lounsko - Policisté se zabývají dalším případem podvodníků, kteří útočí pod legendou Louny, Litvínovsko - Lounští kriminalisté v těchto dnech obvinili 37letou ženu z Litvínovska ze Žatec - Největší slavnosti chmele piva u nás, žatecká Dočesná, se uskuteční ve dnech 2.

Hřensko - Vítr, který přišel před studenou frontou v pátek večer, rozfoukal některá ohniska požáru v Ústecký, Karlovarský kraj - Už máte dost koupání a nečinného ležení u vody?

Vyrazte na některou Ústecký kraj - V uplynulých dnech probíhala v Ústeckém kraji dopravně bezpečnostní akce zaměřená na Bělušice - Práce odsouzených na nově zřízené užitkové zahradě Věznice Bělušice má již své první Žatec - Žatečtí policisté opět řeší podvod spáchaný přes internet. Mladý muž ze Žatecka sedl na Postoloprty - Ve středu v časných ranních hodinách vyjela jednotka sboru dobrovolných hasičů z ČR — Od pondělí 8.

žena hledá chlapce Klášterec nad Ohří

Chomutov - Větší, atraktivnější, příjemnější. Chomutovský zoopark se pustil do stavebních úprav Lounsko - Z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s ČR - První příspěvky na dítě ve výši 5 korun se začaly vyplácet.

Týká se to všech, kteří v Litvínov - O uplynulém víkendu se rozhodla žena z Litvínova, že vyčistí rybník nacházející se na Ústecký kraj - Stipendijní program Nadačního fondu Krajské zdravotní, a.

NF KZ , již řadu let Děčín - Magistrát města Děčín, odbor životního prostředí, vydal Opatření obecné povahy č. Krušné hory — Během tohoto týdne došlo ke dvěma pádům horolezců v lezecké oblasti Ostrov, Tisá. Pátek nad Ohří - Zajímaví malí i větší vinaři z Českého středohoří a Podkrušnohoří se opět sejdou na Ústecký kraj, Děčín - Kriminalisté prověřují nález mrtvoly muže neznámé totožnosti.

Dne Poláky - Zámek Poláky se v sobotu Most - Jeden z největších českých festivalů se blíží! A bude jedinečný ve všech směrech! The Most Ústecký kraj - V minulém týdnu došlo v Ústeckém kraji k dopravním nehodám a haváriím. Podbořansko - Neúspěšně skončila v neděli večerní záchranná akce na vodní nádrži ve Vidhosticích nedaleko ČR — S letními měsíci přichází vysoké teploty a častější pobyt na sluníčku.

To s sebou ale kromě Březno - Místní vinaři za podpory obce Březno vás zvou na čtvrtý ročník vinného trhu. Akce se bude Lounsko - Jednotka hasičů ze stanice Louny a dobrovolná jednotka z Měrunic vyjely v pátek ráno k Litvínov - Celkem devět jednotek hasičů zasahovalo od středečních hodin v chemickém průmyslu v Lounsko - Policisté v těchto dnech sdělili 32letému muži z Teplic podezření ze spáchání trestného činu Žatecko — Meteorologové vydali výstrahu před velmi vysokými teplotami, které budou v následujících dnech panovat Podbořany - Policisté ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření 37letému muži z Podbořan, který měl Louny - Lounští policisté ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinů ublížení na Ústí nad Labem - Hlídka strážníků při kontrolní činnosti v centru města Ústí nad Labem zaznamenala u horní Žiželice - Ředitelství silnic a dálnic uzavřelo smlouvu se zhotovitelem stavby obchvatu Žiželic Ústecký kraj, Louny - Prodáváte zboží přes inzerát na prodejních serverech nebo sociálních sítích?

Lounsko - Komu byla včera 7. Teploměr neukázal ani 20 °C, viz. Ústecký kraj - I o státní svátek dne 6. Podbořany - Podbořanští policisté přijali oznámení na linku , kdy oznamovatel policistům sdělil ČR - První odhad letošní sklizně, s nímž Český statistický úřad přišel začátkem týdne, je poměrně Žatec - Z trestného činu porušování domovní svobody bylo ve zkráceném přípravném řízení sděleno Žatec - Lounští kriminalisté obvinili 29letého muže z Lounska ze spáchání trestného činu krádeže.

Podle nich. Ledvice - Program nabitý zážitky a spousta dárků pro děti — to jsou prázdninová lákadla infocenter a Louny - Městský úřad v Lounech zveřejnil na svém webu výzvu k podání žádosti o individuální dotaci na Louny - Jako každý rok i letos proběhlo Ústecký kraj - Největší nebezpečí v dopravním prostředí hrozí dětem v období, kdy začínají nebo Louny - Už po několik let je pro ochlazení v průběhu léta instalována na Mírovém náměstí vodní Hudební, kulturní a sportovní program Louny - Lounští kriminalisté obvinili 28letého muže z Loun, který od roku neplatil s výjimkou Louny - Městský úřad v Lounech zve na slavnostní otevření Sportovního areálu Pod Chlumem, které se uskuteční ve Nové Sedlo - Spolupráce s Mateřskou školou Petrohrad pokračuje a školka se vždy může spolehnout na Lounsko - Z důvodu plánované výluky traťové koleje na lince U12 budou ve dnech Karlovarsko, Lounsko - Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání teprve dvaadvacetiletého mladíka z Březno u Loun - Velkolepé setkání lidu doby kamenné s názvem Neolitica se uskuteční v sobotu ČR - Evropský den proti vloupání do obydlí letos připadá na středu Ve všech členských státech Lounsko - Jednotka hasičů ze stanice Louny vyjela ve středu před osmou hodinou ráno k dopravní Chomutovsko - Měsíce práce stojí za zadržením a zahájením trestního stíhání 55leté ženy, která se Louny - Rada města na svém červnovém jednání schválila realizaci záměru stavby sportovní haly v Žatec - Stavební práce na I.

Louny - V neděli krátce po Březno u Chomutova — Tradiční akce můžete navštívit v malebné obci Březno u Chomutova. Přinášíme vám seznam Ústecký kraj, Děčín - Krajští kriminalisté převzali do vyšetřování případ pokusu vraždy 42leté Podbořany - V úterý v podvečer došlo na silnici druhé třídy ve směru z Podbořan na Pšov k tragické Žatecko - Ve druhé polovině května policisté na Žatecku přijali oznámení z podezření ze spáchání trestného

0 / 5

Populární profily

dívka známost Domažlice

Oľga, 47

rande naslepo dvd Uničov

Bára, 46

titulky rande naslepo Sušice

Štěpánka, 24

seznamka be2 Vrchlabí

Charlotta, 33

nezavazna seznamka Vyškov

Alžběta, 45