Sylvia, 31

Číslo profilu 2471598
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 03/27/2023
Jméno Sylvia
Země Czech Republic
Město Kroměříž
Orientace Bisexuální
Věk 31
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 169 cm
Váha 71 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Líska
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Rumunsko Velká Británie Slovensko Kanárské ostrovy Kapverdské ostrovy Griekenland Dubaj

ŽENA-IN - Nemocnice Neratovice slaví 25 let

Tuto zprávu poskytl uživatel Sylvia Kroměříž 03/28/2023 07:17:03

Nemocnice se rozhodla své výroční oslavit nejen se svými zaměstnanci, ale také s veřejností. Na bezmála jeden celý den dala k dispozici řadu svých nejlepších odborníků i lékařských přístrojů v rámci Dne zdraví. Cílem bylo předat lidem co nejvíce informací o možnostech nemocnice samotné, upozornit na nutnost prevence a také nabídnout konkrétní bezplatná vyšetření přímo v nemocnici. Děkuji všem kolegům, kteří se na jeho průběhu podíleli a hlavně lidem, kteří přišli.

Návštěvnost byla neuvěřitelných lidí, z toho dětí ze základní školy Neratovice, Je důležité, aby lidé znali možnosti lékařské péče v naší nemocnici. Návštěvníci Dne zdraví nemocnice Neratovice mohli využít odbornou péči bez objednání a zcela zdarma. Mezi nejoblíbenější vyšetření patřilo měření nitroočního tlaku, vyšetření kožních znamének, měření tlaku, natočení EKG a zjištění hladiny cukru a cholesterolu v krvi.

Gynekologicko-porodnické oddělení nabízelo měření pánve, poslech miminka a ukázku koupání novorozence. Den zdraví nemocnice Neratovice myslel také na děti.

Lázně a wellness pobyty |

Představení vozu rychlé záchranné služby, ukázka resuscitace, přednáška o mytí rukou a tolik potřebné informace o fungování Linky bezpečí doplnili studenti střední zdravotnické školy Mělník praktickými ukázkami oborné péče o raněné. Oslava významného výročí pokračovala odpoledním programem v nedaleké restauraci Cylindr, kde si na své přišli milovníci dobré hudby, tance i historie města.

Podrobné informace o nemocnici naleznete na webových stránkách a na FB profilu nemocnice. Milujete bramborové krokety? Vyzkoušejte ty se sýrem z Opavy! Zlaté křupavé kuličky jsou oblíbenou přílohou k masu, ale najdou se i tací, co je rádi zobou samostatně. Věděli jste, že se krokety vyrábějí také u nás? A že je lze připravit i jinak než ve fritéze? Vytvořte si výjimečné okamžiky s nejnovější luxusní vůní do domácnosti od společnosti Rituals Rituals Cosmetics uvádí na trh svou nejnovější kolekci: Private Collection Comfort.

Nejlepší světoví parfuméři se nechali inspirovat těmi nejjemnějšími vůněmi a staletými ingrediencemi, aby vytvořili tuto 4. Soutěž o nejlepší vánočku je v plném proudu, zapojte se! Svaz pekařů a cukrářů v ČR uspořádal soutěž pro všechny sedmáky, osmáky a deváťáky ZŠ. Úkol zní jasně: upéct vánočku a pochlubit se s ní světu.

Můžete se zapojit až do Nepromarněte šanci vyhrát poukaz na nákup sportovního vybavení! Věnujte více času sobě a rodině, stačí mít chytré pomocníky Kvalitní suroviny jsou základem dobrého vaření, neméně důležité jsou však i spotřebiče. Dobře zvolení kuchyňští pomocníci usnadní práci, nezaberou příliš místa a promění vaření v zábavu. Podobně je tomu pak i s celou domácností. Synonymem takovýchto spotřebičů se v průběhu let stala značka Lauben, která přináší nejmodernější produkty pro kuchyň i bydlení.

Tlusťochu, více se hýbej a zhubneš! Kdybys zdravě jedla, takhle bys nevypadala! Ty se vůbec nesnažíš se svou tloušťkou něco dělat! Ačkoliv se s tématem obezity setkáváme čím dál častěji, mezi lidmi stále koluje mnoho nepravd a dezinformací. Kvůli nim lidé s obezitou čelí každý den vlně předsudků. Sušička prádla je velmi praktický pomocník.

Vysuší během krátké doby vyprané prádlo a ještě ho krásně nadýchá a pečuje o ně. Jak je to ale ve skutečnosti a proč se vyplatí zůstat loajální k jednomu zaměstanavateli delší dobu? Zhubněte konečně dlouhodobě!

Závody v jachtingu startují v Neratovicích

Hubnutí je mnohem složitější proces, než se na první pohled může zdát. Ač to nechceme slyšet, vše záleží na kombinaci faktorů, které se u každého člověka liší, a proto zkrátka stejný příjem kalorií a stejné cvičení mají na různé lidi rozdílný efekt. Čas brigád je opět tu. Správný výběr ušetří zklamání Poslední měsíce před Vánoci, stejně jako letní prázdninové měsíce, je obdobím, kdy zejména mladí a studenti shánějí brigády. Chtějí si před svátky obvykle vydělat na vánoční dárky pro své blízké.

Nejvíce možností se jim otevírá v oblastech služeb a prodeje. Zdravé a voňavé vánoční cukroví pro psy Vánoce už pomalu klepou na dveře! Lámete si také hlavu nad tím, čím překvapit své blízké? Často do nejužšího rodinného kruhu patří i čtyřnozí přátelé — hafani, kteří nás páníčky obdarovávají celoročně těmi nejcennějšími dary — svou láskou, oddaností a věrností.

Je to tak i u vás? Myslím, že nejen většina dětí, ale i mnoho rodičů už někdy slyšela o hře Minecraft. Jedná se původně o počítačovou hru z roku , která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činností, a která se za krátkou dobu stala jednou s nejúspěšnějších her po celém světě.

Test podlahového vysavače Gorenje: Poprvé jsem měla pocit, že mám opravdu vysáto! Měla jsem možnost za redakci žena-in. Očima chlapa: Holky, dejte nám tuhle vibrující věcičku a už si nikdy nebudete stěžovat Hezky padne do ruky, příjemně vibruje a používáme ho v koupelně.

jak se seznámit přes facebook Neratovice

Co je to? Huawei přichází se sluchátky FreeBuds Lipstick, které vypadají jako rtěnka. V redakci jsme je vyzkoušeli Obvykle jsou sluchátka bílá, někdy černá, ale červená moc k vidění nejsou.

Pro milovníky rudé teď Huawei přišel s FreeBuds Lipstick, které vypadají v obalu nabíječce na první pohled jako rtěnka. Na své si tedy přijdou především dámy.

Adaptační kurz SOŠ a SOU Neratovice

Zrodí se hvězda v péči o pleť! My jsme ho měly možnost vyzkoušet v redakci. Můžeme se obdarovat lépe. Tady jsou tipy na udržitelné dárky Levi's. Tipy na dárky: Yves Rocher vám přináší spousty voňavých produktů v nádherném balení Přemýšlíte čím obdarovat své blízké?

Máme pro vás několik tipů od značky Yves Rocher, se kterými rozhodně neuděláte chybu. Vánoční nabídka francouzské rostlinné kosmetiky je pro letošní Vánoce opravdu bohatá. Vrcholová část Osmifinále Čtvrtfinále Semifinále Livesport Superliga Extraliga žen 1. Program Výsledky Zprávy Širší kádr Realizační tým. Logo Aplikace. S98 2. STI 3. LIB 7. OST 5. HTR 7. FPL 1. BLA 4. TAT 9.

VIT JIC 1. BUL 5. TRP 4. CHO 8. BOH PAN 2. OST LET 5. KAN 6. HUR 4. MLB 8. CHM 6. GUL 7. PCE 7. OTR 5. SPA 7. SKV 5. CLP 5. LIB 3. OLM 8. BUL 3. CHO 5. ZNO 8. ALG 6. BTC 8. UNL 3. S98 9. BOH 8. FMB 4. PCE 4. OST 7. OLM 6. PAN 0. CHO 1.

VIT 3.

2. závod Českého poháru ČFSUP tento víkend v Brně na Prýglu

FMB 3. UNL 5. ZNO 4. OTR 2. ALG 3. CHM 8. CLP 6. BLA 8. MLB 4. SPA 3. CHO HUR 1. TAT 6. BOH 9. LIB 1. JIC 4. S98 6. SKV 3. GUL 5.

LET 6. FPL 3. BTC 9. STI 4. TRP 3. HTR 4. BOH 5. TAT Přihlásit se Registrovat se. Přihlášení k účtu ×. Členské přihlášení.

jak se seznámit přes facebook Neratovice

0 / 5