Marija, 39

Číslo profilu 2326077
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 03/21/2023
Jméno Marija
Země Czech Republic
Město Sokolov
Orientace Bisexuální
Věk 39
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 161 cm
Váha 48 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Modrý
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Estonsko Dubaj Kapverdy

Exorcistou ve století. Rozhovor s Eliasem Vellou nejen o vyhánění zlých duchů

Tuto zprávu poskytl uživatel Marija Sokolov 03/22/2023 04:42:03

Logo pro ochutnávkovou pivnici Malt Worm v Brně na ulici Starobrněnská K logu vzniklo několik skic, z nichž byla vybrána finální podoba. Zbytek červů posloužilo jako opakující se motiv ve zdobených rámech k obrazům zdobícím prostory pivnice Malt Worm.

Rakousko je větrníků plné, za českou hranicí stojí jen osamělé elektrárny -

Prostory pivnice zdobí digitálně namalované obrazy, které jsou vytištěné na tapety se strukturou plátna, které svým obloukovitým tvarem doplňují čistý interiér plný kleneb. Každý obraz se skládá z motivu mytických i obyčejných bytostí, a zdobeného rámu plného detailů. V každém rámu je na samém vrcholu opakující se společný motiv — sladový červ.

Majitelé si nepřáli, aby jejich pivnice vypadala jako zaměnitelná pivnice zdobená čistě pivními motivy. Nabídl jsem jim svoji vizi, kde pivo je společný prvek a všechnu výzdobu spojuje dohromady, nicméně nejde o hlavní motiv. Díky tomu prostory získávají ráz jakési snové zahrady, kde skrze zdobené rámy mohou nahlédnout do kouzelného světa, který se točí okolo piva. V rámech jsou schované symboly a slova, které návštěvníci při opakovaných návštěvách znovuobjevují, to slouží jako jakási hra, která osamělého návštěvníka zabaví při čekání na sklenici piva, nebo na kamarády.

V rámech je opakující se motiv postaviček, které vypráví příběh o tom, jak se poznali. Mezi další opakující se motivy patří symboly reprodukčních orgánů, lebek, kostí, mimozemšťanů, apod. K logu byl vytvořen stylizovaný font, který se bude používat v pivní nabídce na obrazovkách, tiskovinách, propagačních materiálech apod.

Font není vhodný k užití v dlouhých textech. Nejsem plátce DPH. IČ: Malt Worm — Ochutnávková pivnice. Vlevo logotyp určený na polep výlohy, sítotisk, laserové gravírování stojánků na podtácky a podobně.

Změny pro pečující rodiče: mateřská dovolená -

Vpravo ilustrovaná verze pro další využítí na webu, sociálních sítí, případně digitální potisk a plakátech apod. Sumerská bohyně piva Ninkasi si vychutnává pintu piva a hraje si s okolními planetami, které se rodí v obláčku, na kterém leží. Tyto planety můžete vidět v pozadí ostatních obrazů. Rozměr: × cm. Slovanský bůh slunce se řítí vesmírem a v rukou třímá kometu, jejímž světelným paprskem vybírá planety, kterým věnuje život.

Jeho obličej připomíná lebku, jelikož Slunce je symbol, který dává jak život, tak smrt. Jeho vnitřek je plný žáru, který uniká z očí a třetího oka ve tvaru slunce. Jsou zde tři pivní lahve, ke kterým mají majitelé podniku vztah. Dva hrnčíři si dopřávají polední pauzu, přibližuje se k nim Venuše a nese zasloužené osvěžení v podobě piva. Nedokáží její přitažlivosti odolat a tvoří z hlíny figurky zobrazující její ženskou krásu jako odkaz budoucím generacím, ale hlavně jim samotným, až na ně v noci přijde smutek.

Andělé v nebi si dopřávají pěnivého moku a kontrolují kvalitu. V pořádku, objednávají další dvě. Pravidelné setkání lesních mytických bytostí při měsíčku. Mezi nimi je cítit jisté napětí, které je na Faunovi vidět přímo v epicentru. V dávných dobách Zemi postihla Velká potopa, říká se, že proroci Cip a Elf postavili koráb, kterým brázdili rozbouřené oceány a jejich posláním bylo zachránit co nejvíce legendárních lahví piva.

Zobrazeny jsou zde lahve, ke kterým mají majitelé pivnice osobní vztah. Chladící box má žebrovaný povrch a jedna z možností jak ho pomalovat bylo použít na sebe kolmé černé linky o stejné tloušťce a do spleti hranatých spirál a cest zakomponovat název pivnice a několik charakteristických pivních sklenic, které jsou na první pohled skryté a vystoupí až poté, co se čekající host do spleti linek zahledí. Cenová nabídka je čistě ilustrační. Označení toalet.

Malt Worm - Ochutnávková pivnice - KLAM - umělec, grafik a ilustrátor. Tvořím na zakázku.

Podobné projekty. Nosál II. Zahrada života — wakeboard design. Adam Klouda info klam. O tom, že zemřel P. Elias Vella z Malty jsem se v pondělním podvečeru dozvěděla v okamžiku, kdy jsem byla v akci s foťákem na krku a diktafonem v ruce. První okamžik byl šok a pocit prázdnoty s tím, že musím svou práci dokončit. V jednom okamžiku jsem byla minulý týden rozhodnutá, že tam poletím. Už jsem v úterním podvečeru rezervovala letenku — ve čtvrtek v noci s odletem z Bratislavy a v pátek bych stihla ještě procesí městem a loučení s o.

Eliasem na několika místech. No a samozřejmě bych stihla v sobotu pohřeb a v neděli v noci se vrátila letadlem do Bratislavy.

by dolni nemci - Issuu

Logisticky to vše vyřídit a stihnout šlo. Dokonce bych měla letenku i za dobrou cenu.

osamělé ženy na maltě Brno

Potom jsem si ale uvědomila, že mám o víkendu nějaké reportáže, co jsem slíbila, že udělám pro Katolický týdeník. Hlavně jsem si ale řekla, že pokud se s ním chci fakt duchovně rozloučit a to rozloučení prožít, tak to určitě nebude na Maltě, kde bych létala s foťákem a jen ostřila a koukala, co jak vyfotit.

Už jsem totiž několik velkých pohřbů fotila. Včetně třeba papeže Jana Pavla II. Eliasem v Koclířově, kde jsem se s ním v únoru přesně před dvaceti lety poprvé potkala. O tomto víkendu měl totiž mít právě pro účastníky semináře misionáře Václava Čápa on-line přednášku.

Postavení ženy ve společnosti, faktory ovlivňující počet dětí v rodině - PDF Free Download

Zrovna v sobotu a téměř v totožném čase, jak byl na Maltě pohřeb. To člověk doopravdy nevymyslí… A tak místo, aby prostřednictvím moderních technologií vedl on-line přednášku o vnitřním uzdravení, jak bylo naplánováno, sloužil P. Pavel Dokládal rekviem na poděkování za jeho službu. Vzhledem k tomu, že se rekviem částečně krylo s pohřbem na Maltě, který bylo možné sledovat díky živému vysílání přes YouTube, jsem měla v lavici zapnutý i tento přenos s jedním sluchátkem v uchu.

Prostě mně to nedalo… Chtěla jsem tam být aspoň takto. Záznam z pohřbu můžete vidět zde. V okamžiku, kdy spolubratři za potlesku všech přítomných vynášeli rakev s P. Eliasem z kostela, začalo v koclířovském kostele na oltáři proměňování.

Vypnula jsem mobil a z očí se mně konečně začaly valit proudy slz. Do té doby jsem nebyla schopná se nad ztrátou tohoto skvělého kněze, který se pro mne za těch dvacet let stal více než otcem, pořádně vybrečet. Procházela jsem si v životě něčím tak těžkým, že jsem byla na hranici života a smrti. Nebudu pitvat, oč šlo, ale prostě to tak bylo. Má tam být nějaký kněz z Malty a modlit se za vnitřní uzdravení. Dnes si říkám, že byla hodně dobrá, že do toho se mnou šla.

Nemusela, ale udělala to pro mne. Přes den byly přednášky, mše svaté a večer otec Elias přijímal jednotlivé lidi na pohovory. Vyslechl každého, s čím tam přišel a potom se modlil za jejich problémy. Fronta čekajících na setkání vedla od dveří jeho pokoje po schodech z prvního patra až do vstupní haly penzionu.

V hlavě jsem měla docela dobře poskládané, co řeknu, protože na každého byl časový limit do zhruba deseti až patnácti minut. Eliasovo objetí bylo Boží objetí a přímo z něj tekla Boží láska. Jak se ale Bůh jeho prostřednictvím dotýkal mých ran, tak to fakt bolelo.

osamělé ženy na maltě Brno

V průběhu let se za mne otec Elias modlil ještě mnohokrát. Byl to proces. Uzdravení nepřišlo mávnutím kouzelného proutku po jedné modlitbě. Díky jeho vyučování, modlitbám i přátelství, které mezi námi vzniklo, se věci v mém životě sice neměnily podle toho, jak bych si představovala, ale měla jsem sílu kráčet dál navzdory tomu, co se mně v životě dělo.

Psali jsme si nejdříve dopisy a velmi záhy maily. Pamatoval na přání k Vánocům, Velikonocům, narozeninám, ale když jsem potřebovala něco poradit, jak jednat, stačilo napsat a došla odpověď. V pár řádcích dokázal říct to podstatné. Těch mailů a dopisů mám více než dvě stovky. Je toho pořádná hromada. Aniž bych si to nějak uvědomila, najednou jsem začala sloužit.

Nejdříve jsme s kamarádkou založily po jednom návratu z Malty modlitebním Společenství P. Šuránka, jezdila jsem s františkány na misie, sloužila v kurzech Alfa Hodonín a postupem času se začala také modlit za druhé.

Malta – Lenka Fojtíkova

Do této služby mně dal požehnání právě otec Elias. Díky našemu přátelství se stalo, že několikrát vedl semináře na Antonínku a jednou také ve farním kostele v Blatnici pod Svatým Antonínkem. To je prostě Boží vůle. Naše setkávání přerušila až doba covidová. Naposledy jsme spolu byli, když vedl exercicie na Velehradě v březnu roku Poté už jsme si jen psali a byli ve spojení také díky jeho on-line semináříům, které pořádal misionář Václav Čáp. Navždy se zapsal do mého srdce a mysli.

Neskutečně mně pomohl a věřím, že stejně pomohl spoustě dalším lidem. Netroufnu si odhadnout, kolik nás bylo, ale zcela určitě to je obrovský zástup lidí, kterým dal sílu a naději do dalších dnů.

Kdysi na jednom semináři řekl, že až bude jednou v nebi, tak bude jeho modlitba přímo tváří v tvář Bohu mnohem silnější. A já věřím, že to tak bude, že to tak už je! Colin Sammut. Ve své homilii zesnulého chválil a nazval ho nástrojem v Božích rukou, jehož prostřednictvím byly lidem prokázány nekonečné milosti. Jeho oči byly vždy doširoka otevřené pro utrpení lidí kolem něj, pro bolest a předsudky, kterými procházeli.

Během homilie provinciál Sammut hovořil také o prostém životě otce Eliase. Svědectvím toho, kolik dobra vykonal, a jak byl otec Elias lidmi milován, bylo velké shromáždění lidí, včetně čelních politiků, poslanců a radních, kteří se tísnili ve zcela zaplněném kostele. A když spolubratři vynášeli rakev s jeho tělem z kostela, lidé se natahovali, aby se naposledy dotkli rakve a venku na ni házeli bílé květiny. Ne, doopravdy jsem na Maltě na pohřbu nebyla, ale vše jsem viděla na videu a mnoha fotkách na internetu.

Snažila jsem se dohledat, kdo vedl kázání, co zaznělo, abych to tady mohla zveřejnit. Spolu s mnoha a mnoha dalšími lidmi na celém světě chci i tímto malým kouskem poděkovat Bohu za život a věrnou službu otce Eliase Velly.

A úplná poznámka na závěr, jak je někdy dobré poslechnout intuici uvnitř sebe. Koncem srpna na mne vyskočily hodně levné letenky na Maltu. Napsala jsem proto jedné své staré kámošce, která se znala s otcem Eliasem také velmi dobře, jestli by tam se mnou neletěla. Měla milión výmluv, proč tam nejet. No tak jsem si své vnuknutí rozmyslela a místo toho jsem letěla do Jordánska.

Do smrti si budu vyčítat, že jsem na tu Maltu počátkem září neletěla sama. O tom, co se mně stalo v Jordánsku, píši na tomto webu hodně podrobně.

Měla jsem jet prostě jinam. A ona mně na to napsala, že už na Maltě je. Od jiné známé jsem se potom dozvěděla, že už tam je týden. Co z toho plyne? No, že někteří lidé, kteří vypadají jako vaši kámoši, vaši kámoši vlastně vůbec nejsou. Ne, nezavolala mně, jestli nechci letět také, že tam letí… Nic… Ani slovo, i když věděla, že mne to na Maltu táhlo už na přelomu srpna a září… Jedním z jejich důvodů bylo, že má právě po dovolené.

A najednou šlo všechno. Toto mne zamrzelo dost. No co už…. Dnes ráno mně kamarádka ze Slovenska poslala video, ve kterém hovoří P. Elias Vella z Malty o prožívání současné pandemie koronaviru. Vzhledem k tomu, že hovoří italsky, zveřejňuji zde pro ty, kteří stejně jako já italštinu neovládají, přepis překladu.

O překlad se dle sdělení kamarádky postarali kapucínští bratři ze Slovenska. Video je ke zhlédnutí zde:. Dnes, Eliase Velly, ve kterém v angličtině promlouvá speciálně k českému a slovenskému národu. Video můžete v anglickém jazyce zhlédnout zde:. A tady je překlad anglické verze, o který se postarala Hana Brigita Reichsfeld, exministryně Sekulárního františkánského řádu České republiky — velké díky za překlad videa!!!

Pozdravení vám všem! Jsem otec Elias, mluvím k vám z malého ostrova Malta. Žel jsem musel zrušit mnoho cest do České republiky a na Slovensko. Z tohoto důvodu vám posílám toto poselství také jako znamení solidarity s vámi se všemi. Vím, že většina — Česká republika, Slovensko, Malta a celý svět je v tento čas ohrožen virem Covid — 19, coronavirem.

Často si myslíme, že je to Boží trest.

0 / 5

Populární profily

seznamka pro alternativní lidi Rožnov pod Radhoštěm

Světla, 24

seznamka pro mladé Písek

Cecilie, 33

seznámení se s podklady pro vydání rozhodnutí Vyškov

Sylvie, 23

hledam mladsiho muze Nový Jičín

Lara, 35

rychle rande Děčín

Gisela, 40

seznamování v praze Kladno

Slavomíra, 36